ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    اشک
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,643
    9,477

پیش فرض سمیرا هستم با نام کاربری اشک

سلام به همه کوچولوهای عزیز و دوست داشتنی
    یکی از دوستان به من گفت هیچ وقت از خودم حرفی نمیزنم منم به احترام ایشون بهتر دیدم اینجا خودمو معرفی کنم
    من سمیرا متولد 20 تیر 64 دختر اصیل خطه کرد نشین کرمانشاهان هستم
    دیپلم تجربی دارم ولی واسه دانشگاه تغییر رشته دادم و الان لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد کرمانشاه رو دارم و هنوز مدرک نگرفته بودم که با بند پ وارد سازمان آب تهران شدم و دوباره با همون بند پ تو دفتر بودجه کارشناس بودجه و مسئول تامین اعتبارات شدم اما عرضه و استعدادمو به همه نشون دادم و خدا رو شکر از کارام فوق العاده راضی هستم
    فرزند آخر خانواده و ته تغاری خونه ام ولی متاسفانه همه خانواده ام به من وابستگی زیادی دارن که اصلاً از این موضوع راضی نیستم
    خودم به هیچ عنوان به کسی وابسته نمیشم و از اینکه محدودیت داشته باشم متنفرم کاملا مستقل بار اومدم
    با وجود اینکه فصل تابستون به دنیا اومدم ولی عاشق فصل پاییزم .....عاشق آسمون ابری و خاکستری .......عاشق بارونم ناجور
    از تنها چیزی که تو این دنیا لذت میبرم اول سکوته بعد گوش دادن به آهنگهای غمگین و آروم
    اول از همه گوگوش و خیلی دوست دارم مخصوصاً آهنگهای قدیمیشو و الان هم از صدای بنیامین و پاشایی و یگانه خوشم میاد ولی از همه بیشتر تو روزای بارونی و وقتی خیلی دلم گرفته فقط خراطها رو گوش میدم و آروم میشم
    شاید واسه خیلیا عجیب باشه که چرا نام کاربریمو اشک انتخاب کردم بزرگترین دلیلش اینه که چشمای من همیشه بارونیه حدود سه سال و نیم میشه که یه عزیز رو از دست دادم و به خاطر رفتنش همیشه آسمون چشام ابریه جالبه بدونین که اسم وبلاگم ساحل نشین اشک اسم بلوتوثم گل اشکه ..... خلاصه تموم حریم خصوصی و شخصی من به اشک ختم میشه
    اگه تایم آزاد داشته باشم بیشتر به مسافرت و مطالعه و خرید کردن میگذرونمش

در زمینه خصوصیات اخلاقی باید بگم آدم خیلی خیلی سخت احساسی هستم ،به راحتی احساساتی نمیشم و تحت احساسات قرار نمیگیرم در واقع خیلی تو این زمینه مقاومت میکنم همه میگن خیلی مهربونم خیلی خوش سلیقه ام خیلی وسواسی و تمیزم اگه پاش بیفته آشپزی کنم رقیب ندارم همه دست پخت منو دوست دارن به شدت رفیق بازم وقتی دست رفاقت با کسی بدم تا آخرش هستم خیلی کم پیش میاد بخوام با کسی قطع رابطه کنم اصلاً آدم کینه ایی نیستم بدیها رو خیلی زود فراموش میکنم و خوبیها رو هیچ وقت یادم نمیره تو رفاقت و دوستی مرام و معرفت و روراستی در درجه اول واسم اهمیت داره و خیلی رو این مسائل حساسیت دارم ،راستش تا حدودی مغرورم البته نه واسه هر کسی ،و از این غرور احساس رضایت دارم البته خیلی خونگرمم و با همه زود قاطی میشم همیشه سعی میکنم با هر کسی مثل خودش رفتار کنم نه بد بینم نه زیادی خوش بین متاسفانه خیلی دیر به کسی اعتماد پیدا میکنم تو جمع رفقا و دوستان و آشناییان خیلی شاد و خنده رو هستم ولی تو محیط کارم بشدت بد اخلاق و اخمو هستم و خیلی سخت گیرم ، دیگه اینکه آدم حاشیه سازی نیستم کلاً اهل خاله زنک بازی نیستم به هیچ عنوان ،اهل تلافی کردن نیستم به هیچ وجه ،بشدت آدم انتقاد پذیری هستم البته بگما فقط انتقادات بجا رو قبول میکنم نه هر انتقادی رو،یکی از نقطه ضعفای من اینکه اگه تو برخورد اول با یکی ازش انرژی منفی بگیرم دیگه امکان نداره ازش خوشم بیاد حتی اگه بهترین آدم روی زمین باشه ، آدم مسئولیت پذیری هستم و پای تعهداتم بشدت میمونم ، چه تو زندگی شخصی و چه تو زندگی اجتماعی تابع قوانین و حد و مرزها هستم و همیشه سعی میکنم طبق همون قوانین که خودم بهشون اعتقاد دارم پیش برم احترام به نظرات و دیدگاه اطرافیان واسم خیلی اهمیت داره حتی اگه با تفکرات من متضاد باشه هیچ وقت بی احترامی نمیکنم و واسشون ارزش قائلم ،از اون تیپ آدمایی هستم که رازدار همه میشن ولی کسی رازدار من نیست البته خودم نخواستم کسی رازدارم باشه در مواقعی که مشکل حاد و شرایط بحرانی واسم پیش بیاد هیچ وقت آرامشم رو از دست نمیدم و خیلی زود هم به نتیجه دلخواهم میرسم
    از بزرگترین خصلتهای بدی که دارم میتونم به خودخواهی و ریسک پذیری اشاره کنم یعنی زیر بار هیچ حرفی نمیرم و اجازه نمیدم خط و مشی زندیگیمو دیگران تعیین کنن و اونچه رو که خودم قبول دارم میپذیرم
    اما با وجود همه این اخلاقها و عقایدم آدم صبوری هستم و شکر خدا به همه اونچه که دوست داشتم تو زندگی رسیدم زیاد عجله نمیکنم و آهسته و با آرامش به خواسته هام رسیدم و میرسمو تنها آرزوی من تو زندگی تندرستی و آرامش واسه همه اس
    ببخشید زیادی در مورد خودم حرف زدم.........با عرض پوزش از همه دوستان گلم
    ویرایش توسط اشک : 2012.04.23 در ساعت 15:29
    هيچ وقت واسه نگه داشتن كسى كه ؛ تفاوتت رو با بقيه نمى فهمه ! تلاش نكن ... !!!
  2. 2
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)