ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 8 نخست ... 345678
نمایش نتایج: از 106 به 113 از 113
    20,579
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل فروم

پیش فرض تولد 2سالگی کوچولو+گزارش+عکسها

[SIZE=3:192b650e76]سلام!

:arrow: شما میتوانید از این آدرس اطلاعیه رسمی تولد سایت را مطالعه کنید:
    http://WwW.KoCHoLo.org/tavalod2.htm :?: http://WwW.KoCHoLo.org/tavalod2.htm :?:

و
    :idea: به ایام تولد سایت یعنی تولد کوچولو یعنی 10 آذر داریم نزدیک میشیم!!!! :P :?:

پس، كوچولو! تولدت مبارك!!!!

..............

:arrow: كوچولوهاي عزيز بعد از مطالعه دقيق اطلاعيه جشن تولد دو سالگي كوچولو ميتوانيد نظرات و پيشنهادات خودتون رو براي اين جشن از طريق همين تاپيك اعلام كنيد!

ضمنا، اين تاپيك نيز ،ويژه حرف هاي شما به كوچولو به مناسبت تولد دو سالگيش هم ميباشد!
    شما ميتوانيد متن هاي خودتون ررا در اين زمينه در همين تاپيك بنويسيد و يا به صورت پيغام شخصي براي من ارسال كنيد تا از متن شما هم در متن اصلي و ويژه تولد (که در جشن خوانده میشود) استفاده شود. :wink:

..............

:arrow: یک نکته:
    بهتون پیشنهاد میکنم که در این مدت بیشتر توی فروم دقت کنید!(مخصوصا اعضایی که در جشن شرکت میکنند) زیرا توی جشن برگه های ویژه بین اعضا پخش خواهد شد که در قسمتی از آن نظر سنجیهای جالبی در مورد اعضای فروم انجام شده. مانند: برترین عضو - با دقت ترین عضو - خوش سلیقه ترین عضو - بهترین امضا - بهترین آواتور و موراد بسیار دیگر...

..............
    :arrow: جدید:
    جشن تولد کوچولو امروز یعنی 8 آذر 1387 دقایقی پیش به پایان رسید!
    :wink: [/SIZE]

:arrow: :arrow: :idea: :idea: :arrow: :arrow: :idea: :idea: :arrow: :arrow:
    گزارش تولد دو سالگي به همراه عكسهاي تولد!!!

[SIZE=3:192b650e76]سلام!
    :arrow: ضمن تبریک مجدد تولد دو سالگی کوچولو، در این پست قصد دارم گزارش مختصری از تولد دو سالگی سایت کوچولو به همراه تعدادی عکس برای شما دوستان بزارم!

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

همان طور که می دانید جشن تولد روز جمعه برابر با 8 آذر 1387 به جای 10 آذر (که فردا هست) برگزار شد!

در ابتدا جا داره از همه دوستان که با حضور خودشون جشن ما رو زیبا و زیباتر کردند تشکر کنم!

از مدیران فروم و اعضا فعال کوچولو که در جشن دوسالگی ما حضور داشتند میتوان به نام های زیر اشاره کرد:
    Admin - AS - gharibe - Sara_star - amooreza - Hidd3n - sana2001 - trash - Peyman_cau - Sonami - viper - badboy - sima_bl - hadresn - joojoo - tina2008 - IRAN - berganet - Picker - Troska - Comander - Masuod - Corw - NimeyePenhan -
    و بسياري از عزيزان و كاربران عادي كوچولو...(مانند: محمد - كيان - پويا - منا - فرنوش - محمد - كوروش - امير و ...)

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

ساعت جمع شدن دوستان از 11 تا 11:30 بود که تقریبا مثل میتینگهای قبلی اولین نفر فریماه خانم (خوش قول ترین کوچولو :wink: ) در محل جشن حاضر شدند و بعد هم دیگر دوستان و تا ساعت 11:30 اکثر دوستان خودشون را رسوندند :wink:

ساعت 11:30 فرم های مخصوص تولد دوسالگی و نظر سنجی که خبرش رو داده بودم پخش شد و دوستان هم با شیطنت های خاص خود شروع به پر کردند کردند که پر کردند بعضی ها تا ساعت 1 هم طول کشید :D :wink:

این فرمها به این شکل بود:

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

:arrow: راس ساعت 12 برنامه اصلي جشن طبق برنامه شروع شد و به عنوان اولين برنامه متن ويژه تولد دو سالگي كوچولو توسط سارا خانم خوانده شد! (خواندن متن ويژه تولد)

بعد از متن زيباي تولد دقايقي را من در خدمت دوستان بودم! و در ابتدا ضمن تشكر و توضيحاتي در مورد جشن در مورد مسائل داخلي و خارجي سايت توضيحات و آمارهايي را خدمت دوستان عرض كردم كه چند مطلب جالبش را به اختصار بيان ميكنم: :idea:

* سايت كوچولو بيش از 13500 كاربر عضو دارد و به طور ميانگين روزي 80 تا 100 كاربر به اعضا اضافه ميشوند!:idea:
    * سايت كوچولو جزو 25000 سايت اول در كل دنيا و 400 سايت اول در ايران ميباشد:idea: (هم اكنون البته)
    * 80% از كاربران از ايران و 15% از كشورهاي آمريكا - آلمان - هند - انگليس - كانادا و قطر ميباشند و 5% از ساير كشور ها !:idea:
    * سايت كوچولو كلا 5/8 كيليون بار ديده شده و جالبه كه 6 ميليون بارش در سال 87 بوده!:idea:
    * هم اكنون 1147 خبر ثابت در سايت موجود ميباشد!:idea:
    * فروم كوچولو بيش از 120 كاربر رسمي و هميشه فعال دارد!:idea:
    * سايت كوچولو تا به حال 8 ميتينگ و 3 كوه تابستاني در تابستان امسال و همچنين 3 تور تفريحي (شهرستانك - شمال - تنگه واشي) برگزار كرده است!:idea:
    * پربازديدترين تاپيك فروم سايت، تاپيك "گفتگوي روزانه" ميباشد و بيشتر پست در يك تاپيك متعلق به "تاپيك ميبينم كه ... "ميباشد! :idea:
    * تا به حال داخل سايت 25نظرسنجي عمومي برگزا شده است!:idea: (البته نتايج نظر سنجي ها رو هم اعلام كردم كه سره فرصت در همين تاپيك خواهم نوشت)

و در پايان سخنانم 5 كاربر برتر از نظر امتياز در سايت را اعلام كردم: (البته به غير از خودم :D ) به ترتيب از چپ:
    saghararian - Sara_star - AS - Sama - Setare_Soheil

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

بعد از سخنان من تك تك اعضا و حاضرين بلند شدند و خودشون را معرفي كردند و تك تك مورد تشويق جمع قرار گرفتند :wink:

بعد از معرفي همه حاضرين آماده شديم براي صرف نهار تولد و ... :wink:
    دو نكته جالب در اين قسمت برنامه يكي اين بود كه هنگام پخش كردن برگه هاي ويژه تولد امير آقا حضور داشت ولي هنگام معرفي و به بعدش بي خبر غيبش شد! و ديگر اينكه دو تا از كوچولوهاي تقريبا هميشه بدقول آخر نهار رسيدند :wink: (البته با هماهنگي! :wink: )

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

بعد از نهار كيك ويژه تولد دوسالگي هم به جمع ما اضافه شد :wink:
    و اما اينم كيك تولد:

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

:idea: با حضور كيك، يك مراسم تشكر و قدرداني كوچولو از مديران فروم و عزيزاني كه براي كوچولو به نوعي زحمت ميكشند به عمل اومد! :?:
    نظير: عباس عزيز (مدير بخش عكس) - عمورضاي عزيز (مدير بخش شعر) - سارا خانم گل (معاون بخش سرگرمي) - عليرضا عزيز (مدير بخش عاشقانه) - هادي عزيز (معاون بخش موسيقي) - مينا خانم گل (همكار بخش شعر) - بنيامين عزيز (همكار بخش موسيقي) - پيمان عزيز و دوست داشنتي (كمكيار من در برگزاري ميتينگها) - سعيد وايپر عزيز (گرافيست سايت) و در پايان زينب خانم گل(مدير بخش موسيقي) و هانيه خانم گل (مدير بخش طنز و اس ام اس) كه به علت دوري راه در جمعه ما نبودند :wink:] :?:

و در ادامه هر يك از دوستان يك آرزوي كوچولو و يا صحبت كوتاه در مورد سايت كردند و مراسم فوت كردن كيك و بريدن و خوردن كه ديگه قابل توصيف نيست :wink: :oops: :P

و در پايان بعد از ميل كردن كيك ها و البته كيك بازي كه بچه ها خودشون تعريف خواهند كرد ،اعلام نتيجه نظرسنجي و كاربران انتخاب شده توسط دوستان را داشتيم. :wink: كه اين كاربران هم در اولين فرصت اعلام خواهم كرد :wink: :idea:

و به اين صورت جشن تولد دو سالگي رو به بهترين و زيباترين نحو برگزار كرديم و يك روز به يادماندني ديگر در كنار كوچولوها رو رقم زديدم!!!!

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

:arrow: و حالا عکسهای این جشن به یاد ماندنی!!!
    (اکثر عکسهای ادقام شده از لحضات همزمان جشن میباشد! :wink: )

در ابتدا عکسهایی از همه دوستان در ابتدای جشن و زمان حرف های من و معرفی دوستان:

عکسهای مربوط به پر کردن فرم های مخصوص

(توی عکس سمت راست بالا، حميد رو ميبينيد كه داره اسمه خودش رو توصيه ميكنه :D )

و اين هم چاقوي مخصوصا بريدن كيك :wink:

و عكسهايي از لحظه بريدن كيك و ...

اين هم عكسي از زمان خوردن كيك تولد دوسالگي :wink:

(اون تیکه ای که دست من هست و سهم من بود، تيكه اسم كوچولو بود :wink: )

و در اخر اين هم عكس خوردن كيك البه يه جور ديگه :D

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

در پايان...
    و اما نتایج نظرسنجی بین دوستان و با نظر قطعی من به این صورت میباشد!

فعالترین کوچولو: Admin
    احساسی ترین کوچولو: Sonami
    خوش سخن ترین کوچولو: AmooReza
    دارنده خوشگلترین آواتور: AS
    دارنده و خالق بهترین تاپیکها: AS
    برترین مدیر فروم: Setare_soheil
    خشن ترین کوچولو: Admin
    شلوغ ترین کوچولو: BadBoy
    با سلیقه ترین کوچولو: Sana2001
    جدی ترین کوچولو: Admin
    آروم ترین کوچولو: Farimoon
    دوست داشتنی ترین کوچولو: Gharibeh
    پراشتباه ترین کوچولو: Admin - leily

در بقیه موارد گزینه خاصی انتخاب نشد!

:idea: درضمن، به هر يك از كابران انتخاب شده به عنوان هديه 300 امتياز جايزه داده خواهد شد :wink:

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

:arrow: لطفا هر يك از دوستان هم نظر و خاطره خودشون را در ادامه بيان كنند :wink:
    [/SIZE]
    2
    کوچولو رسمی
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

جای همه اونایی که نیومده بود خالی بود
    چه تولدی گرفتن واسه من :D
    خیلی خوش گذشت
    ممنون سعید جون
    ...در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت
    این عوعو سگان شما نیز بگذرد
    آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست
    گرد سم خران شما نیز بگذرد..
    www.eXplode.ir
    100

پیشکسوت کوچولو

جشن امسال هم همچون سالٍ پیش فوق العاده بود ... :P

و جای همه ی کوچولوهایی که نیومدند بسیار خالی بود ... :P
    از دستشون رفت دیگه ...

همه چیز عالی بودد... :idea:
    البته گاهی بعضی دوستان تا سر حدٍ جوش آوردن این آقای مدیر رو می بردند ... 8)

از مدیر کوچولو هم که این همه زحمت کشیدند جا داره تشکر ویژه بشه ...

:?:
    خسته نباشی آقا سعید
    :?:

[SIZE=3:e4810230be]
    :arrow: باز هم تولدٍ بزرگ کوچولوی دوست داشتنیمون را تبریک میگم :P :P :?:
    [/SIZE]
    :

باور کن من هرگز لایق دوستت دارم های تو نبودم
    ملتمسانه ازتو میخواهم
    دوستت دارم هایت را
    به کسی بگویی که لایق دروغهایت باشد.....!
    5,562
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

[SIZE=3:88b218fd24]
    به نام خداوندی که مهدی موعود را افرید.

سالی دیگر با اذری دوباره از راه رسید. تولدی دیگر داریم .تولدی که فقط بریا یک فرد نیست .این تولد برای جمعیت بزرگی است که موقعی کوچک بود.حالا همه دست به دست هم داده اند وبرای بهتر شدن ان و شاداب تر شدن تلاش های فراوان میکنند.
    کسانی که در این کار تلاش میکنند افراد بزرگ دلی هستند که در سایت کوچولو کنار هم جمع شده اند .
    اگر اسم ان کوچولو است ولی به بزرگی یک دنیا است .اگر در فضای خیالی است ولی در داخل ان انسانهایی پیدا میشوند که قلبی واقعی دارند .
    محبت کردن در ذات انها است .هیچکدام رانمیتوانی پیدا کنی که بخواهد نامردی کنند! اصلا اگر به دلشون راه پیدا کنی میبینی معنی نامردی کردن را نمیدانند.دلشون جایی برای بیمعرفتی کردن نیست .
    همه این ادمها دوست دارند که تو سایت کوچولو باشند .همشون از این سایت و افرادش درسهایی گرفته اند .
    این سایت را سعید رحمتی راه اندازی کرد .اگر از او هم بپرسی فکر نمیکرد سایت اینطوری بشود. با اعضای با مرام و با معرفت که همشون از این بیت اموختند که :
    بنی ادم اعضای یک دیگرند که در افرینش زیک گوهرند
    مرسی سعید
    به خاطر تمام زحماتی که برای سایت میکشی .
    مرسی اعضا به خاطر تمام احساسات و محبت هایتان به هم دیگر .
    و مرسی کوچولو به خاطر تمام درسهایی که به من اموختی .
    درس زندگی کردن و امیدوار بودن و دوست داشتن و محبت کردن بخشیدن و اشتی کردن و تنفر را کنار گزاشتن را اموختی.
    با تو بود عشق را فهمیدم و عاشق شدن و درد مجنون را متوجه شدم و حتی شکست خوردن رادرک کردم .
    ولی همه اینها به کنار بزرگترین چیزی که از تو گرفتم،
    این بود که:
    خدا را به من نشان دادی و فهماندی عشقی جز خدا وجود ندارد. اوست که هیچگاه ما را تنها نمیگزارد و دلمان را هیچ وقت نمیشکند .

((حال که خدارا شناختم از ته دل از او میخواهم که تمام اعضای کوچولو را سربلند و سلامت نگه دارد و همه را عاقبت به خیر کند.))

ان شا الله :?:

[align=left:88b218fd24]متشکرم کوچولو
    امضا علی سونامی [/align:88b218fd24][/SIZE]
    5,562
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

راستی دوستان تولد 1 سالگی خیلی حالش بیشتر بود 8) :P :oops:
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

9

کوچولو در حال راه افتادن

عجب جمله ی قشنگی
    شعری درباره ی دوست دخواب ناز بودم شبی دیدم کسی درمی زند درراگشودم روی او دیدم غم است در میزند ای دوستان بی وفا از غم بیاموزید وفا غم باان همه بیگانگی هرشب به من سرمی زند
    ویرایش توسط hasan0584 : 2011.10.28 در ساعت 15:44
    3
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

سلاااااااااااااممم کوچولو تولدت میارک
    همیشه باشی و ما بیام اینجا با دوستامون خوش باشیم دوستت دارم کوچولو
    پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردن برخیزی
    21

کوچولووو ثبات یافته

تولد تولد تولدت مبارک
    مبارک مبارک تولدت مبارک
    بیا شمعا رو فوت کن که صد سال زنده باشی

24,309
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

وااای کیکش خــیـلی قـشـنگ بوووود

دلـــت را بـِتــکان . . .
    اشـتبــاهــاتـت وقــتی ا؋ـتـاد روی زمیـن . . .
    بــُگـذار همـان جـا بمــانـد. . .

؋ـقـط از لـا بــه لـایِ اشتــباه هــایـت. . .
    یک تجــربـه را بیــرون بکـش . . . قـــاب کــن . . . بــزن بـه دیــوارِ دلــت !

اشتبــاه کـردּن اشتــباه نیــسـت . . .
    در اشـتبـاه مـاندنּ اشتــباه اسـت !!
صفحه 8 از 8 نخست ... 345678
نمایش نتایج: از 106 به 113 از 113

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)