ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "پر پرواز"

خلاصه داستان: پروانه در 18 سالگی توسط ثریا مدیر پرورشگاهی که در آن بزرگ شده و حق مادری به گردنش دارد به آپارتمانی لوکس و مجلل که از طرف حامی همیشه مجهول و پولدارش که از هیچ هزینه ای برای او دریغ نمیکند برده میشود تا زندگی را به تنهایی و با اتکای به نفس یاد بگیرد و همانجا میفهمد که زندگی پر از انسانهایی است که هیچ وقت نمیشناخته، همسایه خوبی مثل ناهید خانم و نادین پسرش و دوست او فرزاد که برای اولین بار قلب پروانه را لرزاند و همچنین سپیده و حاج مهدی و از همه مهمتر حامی بزرگی چون وثوق که هر شب به حرفهای دل او از طریق چت اینترنت گوش میداد و راهنمائیش میکردولی اسرار زندگی پروانه ان قدر زیاد است که سالها طول میکشد تا از همه انها مطلع شود ولی با این همه علیرغم مخالفتهای ثریا و وثوق ، پروانه با فرزاد ازدواج میکند تا.....

نویسنده: راضیه حاتمی زاده
    حجم فایل: 551 kb
    فرمت java برای موبایل
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "جایی که قلب آنجاست"

خلاصه داستان: داستان از آنجائی شروع میشه که رز سوار بر هواپیما از آمریکا به دیدار اقوام مادرش در ایران میره. رز تک فرزند یک پدر آمریکائی و یک مادر ایرانی است که هر دو دار فانی را وداع گفتهاند. رز در ۱۲ سالگی مادر خودش را از دست داده و مادر که به دلیل ازدواج با یک مرد آمریکائی برای همیشه از طرف خانواده خودش طرد شده بوده همیشه با اشک و آه از ایران یاد میکرده و تا آخرین لحظه حیاتش هم موفق به دیدار اقوامش نمیشه. پدر هم بعد از یک بیماری قلبی و .. فوت میکنه و از رز میخواد که به ایران برگرده و سراغ خانواده مادرش بره ....

نویسنده: تهمینه کریمی
    حجم فایل: 401 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان زیبای "نازک ترین حریر نوازش

خلاصه داستان: داستان زندگی دختری به نام سالومه است. سالومه حاصل ازدواج تک پسر خانواده بسیار ثروتمند قوام است با یک دختر کولی بسیار بسیار زیبا. ازدواج آن دو منجر به طرد دائمی فرید از خانواده پدری میشه. فرید و مهربان (دختر کولی) یک زندگی بسیار بسیار عاشقانه در یکی از دهات داشتند که حاصل آن سالومه بوده که در یک تصادف سالومه والدین خود را از دست میدهد و بنا به وصیت بابا فریدش راهی خانواده پدری میشه که بسیار از سالومه و مادرش مهربان متنفر بودند. در خانواده پدری سالار که پسر بسیار متدین مستبد و خشک و مغروری بود حرف آخر را میزد و کل خانواده از پیر گرفته تا جوان دوستش داشتند و ازش حساب میبردند. سالار با آن رفتار خشک و بسیار سرد به تدریج در دل سالومه بسیار بسیار زیبا و تنها جا باز میکنه وعلی رغم مخالفتهای اولیه سالار با ابراز عشق سالومه این عشق همچنان ادامه میابد ...

شرح پشت جلد: در افق گسترده نگاه سالار به دنبال یک نقطه روشن بودم. نگاهش مثل یک شهاب بر فضا کمان زد شعله سرخ آتش نوری رقصان در چهره روشنش ایجاد کرده بود. گفتم: علاقه چیزی نیست که به زور به کسی داد قلب من یکبار پذیرای عشق شد.

نویسنده: ر. اکبری
    حجم فایل: 299 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "پریچهر"

خلاصه داستان : فرهاد پس از اتمام درسش به ایران بر می گردد شرایط مطلوب او برای ازدواج باعث می شود دختران زیادی خواهان ازدواج با او باشند ولی فرهاد دل به دختری بسته که فقط او را در رویا دیده ولی ناگهان می فهمد که او نه یک رویا بلکه واقعیت است فرگل همبازی کودکی او حالا به دختر رویا های بدل شده ولی امان از دست روزگار که ...

فکر میکنم رمان های آقا مودب پور دیگه نیازی به تعریف نداشته باشه. این کتاب با 2000 تیراژ بیست بار تجدید چاپ شده!!!

نویسنده: مرتضی مودب پور

حجم فایل : 409 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "یاسمین"

خلاصه داستان : داستان درباره ی پسری به اسم بهزاده که عاشق دختری به اسم
    فرنوش میشه.بهزاد پسری فقیر و دانشجوی پزشکی بوده و فرنوش دختری خوشگل و بسیار پولدار بوده و پسرخاله ش یکی از خواستگاران اون بوده و خودش رو نامزد فرنوش میدونسته اما از اونجایی که فرنوش عاشق بهزاده. تا اینکه مادر فرنوش که مخالف ازذواج این دو بوده از بهزاد میخواد که به دیدنش بیاد و اونجاست که از بهزاد میخواد که بگذاره فرنوش با پسر خاله ش ازدواج کنه و ....

یک رمان فوق العاده ی دیگر از آقای مودب پور به در خواست StAr_Cr0SsEd عزیز.

نویسنده : مرتضی مودب پور
    حجم فایل : 408 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان زیبای "تاوان عشق"

خلاصه داستان : کاترینا دختر مسیحی ایرانی در کودکی دریک زلزله پدر ومادرش را از دست میدهد و چون نمیتواند برای نجات انها کاری بکند از دختر بودن وضعف خود متنفر میشود وسعی میکند با پوشیدن لباسها ،تغییر نام و انجام کارهای پسرانه شبیه پسرها شود با بزرگ شدن او پسر بسیار پولدار اسرائلی به نام ساموئل عاشق او میشود ولی با دیدن سردی و بی تفاوتی عجیب کاترینا که حالا نام ساده را بر خود گذاشته متوجه میشود که او دچار بیماری روحی وروانی است و او را رها میکند
    ساده با خواندن رمانی احساس میکند عاشق افکار و عقاید نویسنده ان شده و برای اولین بار با پوشیدن لباسهای دخترانه موافقت میکند تا شاید بتواند نظر استاد را به خود جلب کند و به عنوان خدمتکار وارد منزل نویسنده مورد علاقه اش استاد مهرزاد که جوانی مسلمان است میشود و …

نویسنده : فهیمه رحیمی
    خحم فایل : 300 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان فوق العاده زیبای "روزهای خاکستری"

خلاصه داستان : این داستان زندگی سها و سیاوش است که از بدو تولد نافبر هم شده بودند٬ در حالیکه اصرار دیگران به ازدواج آنها تنها باعث نفرتشون نسبت به همدیگه شده بود. این میان چون سها عاشق کامیاب شده بود٬ این نفرت نسبت به سیاوش روز به روز بیشتر هم میشد. ولی اصرار مادرهاشون به اجرای وصیت خانبابا و تلاش بیحاصلشون برای جلوگیری از وقوع این ازدواج باعث شد که بعد از مدتی با هم ازدواج کنند به این شرط که ازدواجشون صوری باشه و مدتی بعد از هم جدا بشوند.

بعد از ازدواجشون اول سیاوش ذره ذره عاشق سها شد و یواش یواش تغییر رفتار داد. در این میان کامیاب هم با دوست صمیمی سها ازدواج کرد و باعث شد که سها کاملاً از کامیاب قطع امید کند٬ در نتیجه او نیز تغییر موضع داد ....

نویسنده : هانیه حدادی اصل
    حجم فایل : 374 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

خلاصه داستان: دختری بسیار زیبا، مهربان و خوب که بخاطر این صفات مورد توجه همگان است به نام شیرین در خانواده پر جمعیت و فقیری زندگی میکند که تفاوت ظاهریش با افراد خاواده برایش تعجب آور است. از همه بیشتر برادر بزرگترش علی به او محبت میکند کم کم بر اثر تلاشهای علی خانواده از حالت فقر بیرون میاید دائی خانواده و پسرش فرید برای شرکت در عروسی برادر شیرین از بحرین به ایران میاید و فرید هم به جمع دوستداران شیرین افزوده میشود.
    در این میان شیرین متوجه میشود که برادر بزرگترش هم بشدت عاشق دختری است ولی راضی نمیشود اسم و مشخصات دختر را به خانواده بگوید، بعد از یک سال دوباره دایی و فرید این بار به همراه زندایی به ایران میایند و شیرین را خواستگاری میکنند. مادر، شیرین را وادار به این ازدواج میکند با این ترفند که سد راه زندگی علی را برمیداره، وقتی شیرین به بحرین میرود متوجه میشود که فرید همسر دیگری هم داره که موضوع را از او و خانواده اش پنهان کرده بودند. شیرین عصبانی از این حیله تصمیم میگیرد که هر جور شده به ایران باز گردد ولی زندایی به او میگوید تا وقتی بچه دار نشده به اجازه بازگشت نمیدهند و.....

نویسنده: زهرا اسدی
    حجم فایل : 201 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان زیبای "سالهای بی کسی"

خلاصه داستان : فروغ دختر ته تغری خانواده ای سنتی است او که بسیار شیطان و شلوغ است به اصرار خانواده مجبور می شود با یکی از پسران بازاری پولدار که تمام زندگی اش تحت سلطه مادرش بوده نامزد کند اما با مرگ یکی از بستگان نامزدش به او تهمت بد قدمی می زنند و نامزدی ان ها به هم می خورد افسردگی فروغ به علت طرد شدنش شدت می گیرد و خانواده که خود را مقصر این کار می دانند شروع به محبت بیش از حد به فروغ می کنند در این حال برخورد های فروغ برادر شوهر خواهرش به نام کیانوش که جوانی بد نام ولی بسیار ثروتمند بود باعث ایجاد علاقه ای شدید بین ان ها می شود تا این که کیانوش به خواستگاری فروغ می رود ...

نویسنده: مریم جعفری
    حجم فایل : 361 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان زیبای "حریم عشق"

خلاصه داستان : نیکا به طور اتفاقی قسمت هایی از دفتر خاطرات یکی از بیماران پدر روانپزشکش را می خواند کیانوش پسر جذاب و زیبایی و بسیار ثروتمند بوده ولی از افسردگی شدیدی رنج می برد و به خواهش یکی از دوستان پدرش به باغ ان ها می اید تا به طور مداوم تحت درمان قرار بگیرد به گذشت زمان کیانوش کمی بهبود پیدا می کند و از ان خانه می رود در حالی که نا خواسته به نیکا که با پسر عمه اش نامزد بوده دل می بنده نیکا که بسیار به زندگی کیانوش علاقه مند بوده بسیار دوست داشته علت بیماری او را بداند و در همه جای زندگی کیانوش سایه نیلو فر نامزد سابق کیانوش را می دیده است تا این که اختلاف نیکا و نامزدش بالا می گیرد و نیکا در طی یک تصادف شدید به کما می رود....

نویسنده: رویا خسرو نجدی
    حجم فایل : 384 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار جالب "تلافی"

خلاصه داستان : داستان زندگی دختری بنام حمیرا که پدرش را در 13 سالگی از دست می دهد و سالها بعد وقتی او دانشجوست مادر تصمیم می گیرد دوباره ازدواج کند و با مخالفت شدید حمیرا روبرو می شود ولی مادر تصمیم خود را گرفته و ازدواج میکند بعد از مدتی حمیرا میفهمد که ناپدری و پسرش آنطوری که فکر میکرد نیستند و....

نویسنده : سیمین شیردل
    حجم فایل : 261 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "عشق ماندگار"

خلاصه داستان: سایه و سولماز دوست هستند . در عروسی دوست خود با اردوان امیری استاد درس تاریخ و برادر او اردلان آشنا میشوند. این دو برادر با هم فرق دارند اردوان عاشق سولماز میشود و آندو با هم نامزد میکنند ولی اردلان شخصیت پیچیدهای دارد بسیار مغرور و با ابهت است زیبا و پولدار و در عین حال تحصیلکرده است .او سایه را دوست دارد ولی به شدت از چیزی رنج میبرد . سایه را به شدت کنترل میکند و با کوچکترین چیزی عصبانی میشود و نمیتواند اعصابش را کنترل کند .در جواب سوالهای سایه در مورد رفتارهایش توضیحی نمیدهد و ...............کتاب زیبایی است پیشنهاد میکنم بخوانید.
    نویسنده: فائزه عطاریان
    حجم فایل : 292 kb
    فرمت java برای موبایل
    16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان فوق العاده زیبای "مهر و مهتاب"

خلاصه داستان : این داستان٬ داستان زندگی دختری از خانواده ای ثروتمند به نام مهتاب است که عاشق پسری ساده و جانبازشیمیائی به نام حسین در دانشگاهشون میشه که این عشق و عاشقی علیرغم مخالفت شدید والدین دختر منجر به ازدواج آن ها میشه و چیزی نمی گذرد که ....

قسمتی از داستان :چرا می خندی؟
    با دست به لیست اشاره کرد و گفت : اینا دیگه چیه ؟ سان شاین...میلک شیلک... اصلا چی هست؟
    با خنده گفتم خودتو لوس نکن! یعنی واقعا نمی دونی چیه ؟
    سرتکان داد .به چشمانش نگاه کردم هیچ رنگی از دروغ به چشم نمی خورد . خدایا چقدر این پسر یک رنگ و با صداقت را دوست داشتم . حسین هم به من نگاه می کرد . نجوا کنان گفتم : دیگه از گناه نمی ترسی زل زدی به من؟
    خیلی جدی گفت : به نظرم دیگه گناه نیست . چون اویل من از احساس تو نسبت به خودم اطمینان نداشتم و لی حالا می دونم که تو هم کمنو دوست داری. هدف من فقط ازدواج با توست و این هم گناه نیست.شکلکی برایش درآوردم و برای هردومان میلک شیلک شکلاتی سفارش دادم .
    هوووم! خیلی خوشمزه است !
    دوباره نگاهش کردم . با خنده پرسید : چیه خیلی دهاتی و امل هستم!؟
    از ته دل جواب دادم : نه! خیلی خواستنی و عزیز هستی !
    مثل همیشه از شرم سرخ شد . اما این بار سر به زیر نینداخت . در عوض جواب داد :
    تو هم خیلی خواستنی هستی... دوست داشتنی و دست نیافتنی
    ناراحتی؟
    نه ازت خجالت می کشم ...
    دستان مشتاق حسین دستانم را گرفت , صدایش نجواگون بود :مهتاب ! تو پاداش کدوم کار خوب منی ؟ ... خیلی دوستت دارم
    با لکنت گفتم: منم دوستت دارم
    صدای حسین گرم و پر شور بلند شد : من باید از همین حالا شروع کنم تا بتونم مهریه ات رو بدم.....

این رمان واقعا محشره ....
    نویسنده : تکین حمزه لو
    حجم فایل : 389 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان بسیار زیبای "غریبه آشنا"

خلاصه داستان :داستان دختر جوانی است به نام لیلا که در یک خانواده گرم و صمیمی و سالم در شهرستان به دنیا آمده بود و بعد از قبولی در دانشگاه تهران به تنهایی راهی تهران میشه. آنجا بعد از مجادله های فراوان به همکلاسی خودش ایلیا که پسر یکی از ثروتمندترین جواهرفروشی های تهران بوده و حسابی شیفته و عاشق لیلا شده بود دل میبنده. این عشق با مخالفت شدید خانواده ایلیا روبرو میشه. اما ایلیا از لیلا میخواد که خانواده را در مقابل عمل انجام شده قرار بدهند و به عقد همدیگر در بیایند. بعد از رفت و آمد های فراوانی ایلیا که جوان بسیار مقبول و آقایی بوده موافقت پدر لیلا را جلب میکنه و به عقد هم در میایند و زندگی خودشون را شروع میکنند.بعد از اینکه مامان ایلیا از موضوع مطلع میشه لیلا را صد میزه و ازش میخواد که از زندگی ایلیا کنار بره آنزمان لیلا از ایلیا باردار بوده و منتظر فرزندشون بودن. در آن زمان بوده که ایلیا یواش یواش از لیلا فاصله میگیره و اون را ترک میکنه و لیلا تصادف میکنه و توی تصادف گمان میکنه که فرزندش کشته شده و صورتش آسیب بسیار شدیدی میبینه. جراحی های فراوانی روی صورتش انجام میشه و یک لیلای تازه متولد میشه سرشار از نفرت از ایلیا و مادرش.زمان میگذره و لیلا معلم دبستان میشه و.....

نویسنده : منیر مهریزی مقدم
    حجم فایل : 377 kb
    فرمت java برای موبایل

16,824
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو

دانلود رمان فوق العاده زیبای وارث عذاب عشق""

فرشاد و محمد با هم دوست هستند .فرشاد معماری و محمد پزشکی دانشگاه تهران درس میخوانند .فرشاد بسیار شیطان است و با دخترهای زیادی دوست است و به واسطه پول و زیبایی دوم به تله هیچ دختری نمیدهد ولی محمد نجیب و از خانواده معمولی است و دل به دختر دائی خود فرشته سپرده ولی هیچگاه با فرشته درمورد عشق خود صحبتی نکرده اما بزرگترها آندو را نامزد میپندارند و محمد با این امید که فرشته نیز او را دوست دارد هیچگاه با فرشته دم از دلدادگی نمیزند حتی با فرشاد .... تا روزیکه فرشاد ناخواسته به دختری دل می بندد که همان .....

این یک رمان فوق العاده جذاب و البته با داستانی کاملا متفاوت است و جز داستان هایی ست که محاله کسی بتونه ادامه اش رو حدس بزنه، پیشنهاد میکنم حتما حتما بخونیدش!

نویسنده: فریده شجاعی
    حجم فایل : 401 kb
    فرمت java برای موبایل

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)