ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    Sin-Sin 137179
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی
    10,479
    20,307

پیش فرض 【ツ】 بگو " سيـب " 【ツ】

سلفي گرفتي تا حالا؟ بيشتر مواقع توي كادر عكس، فقط خودتي ..

مي خندي .. اخم مي كني .. نيشخند مي زني و كسي نيست بگهه "ژستت قشنگ نيس!" ..

از دور مونوپاد رو نگه مي داري و همه عيب ها و زيبايي هات مشخصه ..

حالا .. بيا سلفي بگير .. همينجا .. نه از چهره ات .. بلكه از درونت .. اخلاقت ..

دسته مونودپاد رو دورتر بگير .. سرتو بيار بالا و يه لبخند بزن و خوبي ها و بدي هاي خودت رو بگو ..

رو راست باش با خودت .. اينجا قرار نيست كسي عاشقت بشه براي همين .. واقعيتو بگو! تا جايي كه مي توني .. :)

+ بگو سيــب :)

شما بگید مجید
    ولی من که هر گربه ای میبینم
    صداش میزنم پرفسور مک گونگال
    شاید خودش باشه
    منو ببره هاگوارتز ..

2. 9
    425
    425
    کوچولو در حال فعال شدن

25
    12

سلام - خوبی که اصلا نداریم ...
    بدی ها : تن پرست - بیگانه با خدا و خلق خدا - نماز وروزه و قران و ... تعطیل - صله رحم سالی یه بار - همسایه هم که اصلا نداریم - دوستان رو فقط برای زمان مشکل میخام - حسن وطن پرستی هم خنثی - شعار هم که تا دلت بخاد میدیم - درس هم که نخوندیم - معصیت هم میکنیم - دروغ و نیرنگ و خدعه و .... که الا ما شا اله - غرور - خودبرتربینی - حسادت همه از سروشکل ما میباره - دریک کلام دارم اکسیژن بیخودی مصرف میکنم ......
    !! BB code size value is too big

4. 3
    Sin-Sin 137179
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی
    10,479
    20,307

همیشه دوست داشتم مورد توجه باشم .. دروغ چرا؟! از اینکه مدام در مورد خودم و خوبی هام بشنوم خوشم میاد .. رُک بودم .. شاید الان هم هستم! ولی قبلا خیلی بیشتر بود شدتش .. ولی یه آدمی گفت این ویژگی خوبی نیست و چون براش احترام قائل بودم ، یکم ملاحظه کردم .. دروغ هم میگم .. کیه ک دروغ نگه؟! .. ولی همیشه موقع گفتنش استرس بعدش رو دارم .. ک "نکنه بفهمه"؟! .. حسودم .. فوق العاده حسوود .. حتی اگه چیزی ب من تعلق نداشته باشه .. حتی اگه اون شخص رو ندیده باشم هم حسودی می کنم! همش نگران آینده ام .. "چی میشه؟" جزو اصول حرفهامه .. می ترسم .. خیلی زیاد ولی تا بتونم تلاش می کنم .. زیاد رو تصمیم هام محکم نیستم .. ولی بعضیاشون .. چرا! .. توی ذهنم یه دنیای جداگانه دارم .. و یه چیزای جدیدی! مثلا یه کلمه می شنوم .. "هتل" .. توی ذهنم انگار با قلم نوشته میشه .. و اگه طرف مقابلم تند حرف بزنه و نتونم بعضی حرفهاشو بنویسم .. اعصابم خورد میشه! .. یا یه کار ذهنی دیگه ک پیچیده نیست ولی اگه بنویسم متوجه نمیشید .. در کل ذهنم کلافم کرده .. گاهی انقدر غرق افکارم میشم ک یادم میره دور و برم چخبره! .. آدم معمولی هستم .. می نویسم ولی گاهی از نوشته هام راضی نیستم .. درس می خونم ولی گاهی حس می کنم کافی نیست .. خندونم .. شوخم .. ولی گاهی لوث میشه! .. طرفدار زیاد دارم .. و بیشترشون از اخلاقمه ک خوششون میاد .. شوخ و مهربون و درسخون .. خیلی ناجور تیکه میندازم .. و بعدش میفهمم چی گفتم!! .. از اینکه بقیه کلفت سخنی کنن بیزارم! .. همه چیزو دوست دارم سریع بدست بیارم .. ولی سعی می کنم عاقلانه تصمیم بگیرم ..

شما بگید مجید
    شاید خودش باشه
    منو ببره هاگوارتز ..

6. 5
    هانیه بهزادی
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

3,058
    4,300

خیال پردازم.. رویاباف... هیچوقت شکرگزار نبودم..
    همیشه تو خیالم اونی رو که نداشتم ساختم..
    بی رحمم.. و نامرد .
    میگم خدای احساسم ولی پاش افتاده و سنگ بودم...
    زود قضاوت می کنم..
    همیشه توجیح میکنم.. همیشه عجولم..
    ولی هنوزم میشه خوب بود

- : سیییییییییب ♥
    عـشــق یــعــنــے

مـنـღـو آقایــღـے و پســرمـღـون..

8. 5
    Sin-Sin 137179
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی
    10,479
    20,307

+ گذشته ام رو دوست دارم .. اذیتم میکنه ولی جزئی از زندگیمه ..

+ دوست داشتم کسی برای من هم بنویسه! خنده داره؟ ولی بنظر من .. برای هر دختری باید یه شعری سروده بشه .. اجباریه .. اصلا آقا! زوریه! باید یکی اون قلم لعنتیش رو دستش بگیره و روی اون صفحه کاغذ لاکردار اسم منو بنویسه .. در مورد من بنویسه .. برای من .. بدی هام .. خوبی هام .. زیبایی ها و حتی .. زشتی هام! .. حس می کنم یه چیزی کمه .. یه چیزی نیست .. آدم است دیگر! همیشه منتظر است و کسی نمی آید ..

+ یکی از بارزترین ویژگی هام، اینه که عاشقم و معشوقی نیست! این جمله خنده نداره .. حتی پوزخند و لبخند هم نداره .. درد داره ..

+ زیاد آهنگ گوش میدم .. یه مدت حس می کردم ک آهنگ لب تیغ خیلی به حالم نزدیکه ولی .. فکر می کنم روز آخر احساساتم با آهنگ "خوشبختی" تموم بشه ..

+ خیلی دنبال متن .. شعر .. آهنگ .. دکلمه .. گشتم تا به حالم بخوره و فقط یکیشون رو دوست داشتم "لعنتی با یک {ی} اضافی!"

+ ناراحتیم رو بروز میدم .. نمی تونم ک بروز ندم .. حس می کنم کسی باید بفهمه .. درک کنه .. منو ..

+ تیکه کلام ندارم .. قبلا داشتم و "چیزه" بود یا "چی بهش میگن؟" .. ولی الان ..

+ خنده هام پر عشوه نیست .. جای اینکه ماتش بشی ، خودت هم خنده ات می گیره

+ کل سال حساسیت دارم :| .. صبحها به محض خوردن هوای سرد به بینیم .. عطسه و آبریزش بینی :|

+ سر درد دارم .. خانوادگی بهش میگیم میگرن ولی هنوز مطمئن نیستم و تنها چیزی ک می دونم اینه "یه بار از دردش جیغ زدم!"

+ من از شخصیتهای کتابها خوشم میاد .. نه از ادمهای واقعی! مثلا از شهاب تو رمان همخونه ..

+ کرم می ریزم! رک و راست بگم! و وقتی ببینم داره به جاهای باریک میکشه تغییر موضع میدم و دست پیشو می گیرم .

+ آدم رو مُخ ای هستم .. وقتی حوصله داشته باشم از هر دری حرف می زنم ..

+ از اینکه باهام تند حرف بزنن بدم میاد ..

+ از سوسک نفرت دارم و اگه جایی سوسک ببینم و قرار باشه ک اونجا بخوابم، تا صبح صدبار می شینم و دور و برم رو اسکن می کنم و چشم هام عین پروژکتور کار میکنه

+ بلال دوست دارم ولی گند میزنه ب دندون و خصوصا توی جاده شمال ک مسواک هیچی! عین دیو میشه آدم ..

+ توی حرفهام فحش هم میدم .. ولی فقط با کسایی ک باهاشون راحتم ..

+ از اینکه کسی بهم پوزخند بزنه، بیزارم

+ بعضی وقتا جو می گیرتم و یه کاری رو شروع می کنم .. خیلی تمیز و باحوصله! وسط هاش می برم و آخرش کیفیت کارم میاد پایین ولی بعدش دوباره درستش می کنم

+ از شنیدن صدای بلند می ترسم .. از داد می ترسم .. شنیدن جیغ و صدای پر از دلهره، حس بدی بهم میده ..

+ تنهایی رو دوست دارم ولی شبها نه

+ دیر بعضی حرفهارو می گیرم .. مثلاطرف میخواد یه چیزی رو غیرمستقیم بگه به چیز خوردن می افته

+ درگیر "رنگ .. اسم .. شهر .. فامیلی" دلخواه نمیشم!

+ اسممو دوست دارم .. "بانو .. سین بانو" اسمم نیست! ..

+ اعتماد به نفسم زیاد نیست .. با اینکه بقیه میگن .. هست!

+ آهنگ رپ دوست دارم ولی چیزایی رو که نفهمم نه!

+ به یه چیزی گیر بدم بیخیالش نمیشم!

+ دوستهای زیادی دارم و تقریبا با همشون صمیمی ام ولی حرفهای دلمو فقط دوتاشون میدونن ک دیگه نیستن ..

+ زود اعتماد نمی کنم برای همین تا بخوام وابسته بشم طرف اون روی سگشو نشون داده

+ رمان زیاد می خونم .. و تو یه روز تمومش می کنم

+ تا کسی خودشو بهم ثابت نکنه، آدم حسابش نمی کنم .. بی تفاوت!
    ویرایش توسط Sin-Sin 137179 : 2015.09.21 در ساعت 01:36

شما بگید مجید
    شاید خودش باشه
    منو ببره هاگوارتز ..

10. 5
    Sin-Sin 137179
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی
    10,479
    20,307

+ یخورده زیادی سردم با کسایی جز خانواده و فامیل درجه 1

+ اگه بگن کیو بیشتر از همه دوست داری .. نمی تونم چیزی بگم .. راستشو بخوای .. همه آدمها بعضی وقتها خیلی رو مُخ میشن! حتی نزدیک ترین فرد

+ زود بزرگ شدم و وارد دنیای آدم بزرگا .. بخاطر همین بیشتر کارهای دوستامو بچه بازی می دونم

+ زبونم تلخه .. تا حدودی

+ چرب زبون؟ نمی دونم ولی حرفهام تاثیر گذاره

+ جذاب؟ نمی دونم ولی خوبم!

+ باهوش؟ باز هم نمی دونم ولی بعضی مواقع هستم!

+ زیبا؟ شاید .. ولی از خودم راضیم

+ خوش تیپ؟ ممکنه! در کل تیپم خوبه و می پسندمش

+ از اینکه نفر دوم باشم، متنفرم .. خصوصا توی مسائل احساسی

+ دو پهلو حرف میزنم ک طرف مقابلم نمیفهمه الان من ازش خوشم میاد یا نه!

+ بدم میاد ک کسی خر فرضم کنه

+ دوست ندارم کسی دورم بزنه

+ متنفرم از اینکه بخوام بازیچه کسی بشم

+ حتی اگه عاشق کسی باشم، بهش نمیگم و فقط در عمل ثابت می کنم

+ تنها جایی ک دوست دارم دومین نفر باشم توی ابراز علاقه است! البته "اگررررر" طرف مقابلمو دوست داشته باشم

+ همیشه دوست دارم بیشترین تاثیر روی روی آدمها بزارم تا از حضورم .. شنیدن صدام .. دیدن پیام هام ذوق زده بشن .. طرف مقابلم هرکی هم میخواد باشه! مرد و زن .. فرقی نمی کنه..

+ فقط از بچه های تپل خوشم میاد! در کل رابطم باهاشون خوبه .. باهاشون زیاد بازی نمی کنم ولی عشقی دوستم دارن

+ رنگ مانتو، بیشتر مشکی دوست دارم

+ عجولم .. خیلی زیاد!

+ وقتی کسی عصبانیه .. جای داد و بیداد کردن .. آرومش می کنم

+ اهل چاپلوسی برای جنس مخالف نیستم .. طوری باهاشون حرف می زنم که با بقیه ..

+ ب کسی ب چشم برادری نگاه نمی کنم .. چون باور غلطیه و اگر هم كسيو با اين لفظ صدا كنم فقط بخاطر اينه ك سوء تفاهم پيش نياد ..

+ با مشروب خوردن مخالفم .. آدمایی میخورن ک ضعیفن و اونقدر جربزه ندارن ک زندگیشونو درست کنن و فقط میخوان فراموش کنن

+ خوشم نمیاد زن سیگار یا قلیون بکشه ..

+ از سیگار کشیدن مردها خوشم میاد .. خصوصا صدای بم و دورگه ناشی از سیگار و دودش .. ولی خوشم نمیاد بوی سیگار بگیره آدم

+ ازم حساب میبرن .. بخاطر موفقیتهام .. تجربه هایی ک نداشتم ولی عقلم بهم میگه و اطلاعات محدود ولی عقلانیم

+ حافظه قوی دارم

پ.ن: فعلا همین!

شما بگید مجید
    شاید خودش باشه
    منو ببره هاگوارتز ..

12. 4
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

یه دختر مغرور،زود رنج،مهربون،فوق العاده لجباز،یه بهاریِ اصیل،پر از حرفه،دختری که همیشه تکیه گاه بود،همیشه قاضی بوده بین دو نفر و همیشه قضاوت شده،دختری که حس میکنه تابحال کسی درکش نکرده،دختری که عاشق دریاست و آرامشش،آرزوش اینه که بشه بهترین توی رشته ی خودش،دلش میخواد هرچه زودتر خیالش از بابت تمام زندگیش راحت بشه،دختری که یه مدت از زندگیشو،شب هاشو و تنهاییشو با شعرای شاهین گذرونده و باهاشون گریه کرده،دختری که همیشه سعی کرده بهترین باشه برای بقیه اما ی وقتایی کم آورده،یه دختر که با خرید کردن،آرایش کردن،ست کردن لباساش و لاک زدن و انداختن بدلیجات پر از شور و شوق میشه..عاشق بارونه و بدون چتر زیر بارون خیس شدن..عاشق غزل های معاصره و لذت میبره از خوندن شعرای مهدی موسوی و فاطمه اختصاری.. یه دختر حسودی که حتی به شخصیت اصلی یه رمان هم حسادت میکنه،و سریع میره روی ترازوی مقایسه.. میگن عاقله اما خودش میدونه که حسش و دلش همیشه حرف اولو زدن ولی اون هیچ توجهی بهشون نکرده ..رانندگی و اهنگ گوش کردن آرومش میکنم،دنیاش پر از فانتزی های مختلفه،از ریز ترین تا درشت ترین مسائل زندگیش،عاشق سفر کردنه،عاشق وسایل سنتی و ..
    من اگه یِ بـاره دیگه به دنیا میـومدم
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

14. 5
    gole_sorkh1017
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

5,968
    4,021

خیلی بی احساس و سرد و خشکم اداب معاشرتم زیر صفره با کسی دوس ندارم حرف بزنم به کسیم نگا نمیکنم

خبر ندارم دوروبرم چه خبره و کی مرده و کی زنده شده فقط نفس میکشم و با خودمم

خندیدن با صدای بلندو دوس ندارم همیشه خنده هام به یه لبخند ختم میشه که مامانمو ناراحت میکنه

همیشه غصه اینو میخورم که اگه با یکی تنها باشم باید چی بهش بگم که فک نکنه خودمو گرفتم

در اصل ادم افاده ای نیستم ولی اخلاقا سرد و خشکم ...برای مشکلاتم راه حل عاقلانه پیدا میکنم ...

اهل بحث با افراد نیستم همین که میبینم ذهنیت متفاوتی داریم بحث رو بی نتیجه میدونم ....

از زندگیم راضیم ولی اونی نیست که میخواستم ... داشته هامو دوس دارم

بحث با پدرمو دوس دارم چون میبینم به عقایدم ارزش قائله و اونا رو قبول داره و روشون حساب باز میکنه

عاشق خدام ولی از ائمه ناراحتم و دلگیر ... اونارم دوس دارم و ارادت خاصی بهشون دارم ولی چیزی رو که ازشون میخوامو بهم نمیدن

اگرم بدن من قدرشو نمیدونم و دقیقا چیزی رو میخوام که بهش نیاز دارم

هر اتفاقی برام بیوفته مقصر منم نه خدا .. راضیم ازش چون سلامتیمو بهم داده چون خانوادمو بهم داده چون عشقمو بهم داده

پس میشه بگم

سیب

هر روز با هم دعوا داشتند ولی زورش به او نمی رسید.
    نمی دانست چه کند، با خودش گفت می روم شکایت می کنم...
    کتاب مفاتیح را برداشت و آن را باز کرد:
    «الهی الیک اشکو نفساْ بالسوء اماره...»
    خدایا به تو شکایت می کنم از نفسم

16. 5
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

اعتراف: زندگيم شده يه حباب و منم توش،نه ميتركه و نه بالا ميره ... سكون داره حالمو بهم ميزنه و همين باعث شده بشم بي حوصله تر از قبل،خيلي بي حوصله تر..

+ گلابي
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

18. 4
    samira BanOo
    مدير مذهبی و عمومی و مسابقات

کادر مدیریتی
    ღ|. حـَوالـی روستـاهـایِ دور اُفتـاده♥.|ღ
    15,294
    14,889

Icon16

واما سلفـی من :)
    یک .. دو .. سه
    ســـیب :)

..
    .

1. مورد توجه بودن رو تا حـدودی دوست دارم ولی برای افراد خاص و مورد علاقم :)
    2. رک در بعضی مواقع بله اما در بیشتر مواقع نه
    3. دروغ نمیگم و از دروغ گویی شدیدا بدم میاد یا بهتر بگم متنفـر میباشم :) همین باعث شده که دروغ نگم .
    4. حسود شـاید باشم اما درون هیچ وقت این حسادت رو بروز ندادم باز هم این حسادت نسبت به افراد خاص هستش نه هر کسی :)
    5. آیندم زیاد برام مشخص نیست البته تا حدودی هست نه اینکه نباشه اما جوری هست که ممکنه بر اثر تغییراتی تغییر کنه
    6. معمولاً روی تصمیم هایی که میگیرم، مطمئن و محکم می ایستم. به نظرم آدم باید برای تصمیماتِ خودش احترام قائل بشه، تا دیگرون هم براش ارزش قائل بشند. اگه تو راهی قدم گذاشت، تا تهش بره
    7. کمی تا قسمتی راضی هستم از این روزایی که میگذره و هست اما بازهم باید
    8. نوشته هام، فقط تو دنیای مجازیخونده میشه و دوست ندارم حرف و درد و دلامو به آدمای واقعی بگم !
    9. همه میگن هوشم خیلی خوبه ولی گاهی بی دقتیم گل میکنه معمولاهم سر امتحان ! شده راه حل های جدید کشف کنم اما قبلا ثبت شده بودن:))
    10.همیشه لبخند میزنم جدیدا شوخ طبع هم شدم ! :))
    11. طرفدارای من بیشتر همسن های خودم و بچه های کوچیک هستن البته دایی ها که جای خود دارن :))
    12. اهل تیکه انداختن نیستم هرچند تیکه خیلی شنیدم !
    13. آدمِ صبوری هستم. البته همه همین نظر رو روم دارن دیر عصبی میشم اما اگه بشه خیلی تند برخورد میکنم
    14. گذشته جزئی از زندگیِ همه هست. نمیشه پاکش کرد. فقط میتونم تیکه هایی رو که دوست ندارم، کمرنگ تر کنم . منم این تیکه هارو زیاد تو زندگیم دارم اما سعی میکنم به بیخیالی بزنمشون.
    15. کلاً هر تجربه ی جدیدی، باعث لرزشِ دلم و تند شدنِ قلبم میشه.
    16. بیشتر دوست دارم طرف مقابلم با حرف زدن حرفاشو بگه نه نوشتن
    17. عشق و علاقرو قبول دارم و تا کسی عاشق نباشه نمیتونه درکش کنه
    18. گوش دادن به موسیقی موقعه ی مسافرت و جاهای خلوت رو دوست دارم با موسیقی های پاپ و کلاسیک بسیور خرسندم :))
    19. یکی از علایقم، مشاعره و زدن پیانو یا سنتور هست که امیدوارم بعد از کنکور بهشون مراجعه کنم :))
    20. هر وقت ناراحتم تو خودم میریزم و گاهی وقتا که خیلی بهم غلبه کنم سرمو میذارم رو بالشو میزنم زیر کره !
    21. تیکه کلامم "کــشل یعنی همون کچـل " هست. خیلی دوستش دارم :)) این تیکه کلامم برای افراد خاصی هستش برای هر کسی نیست !
    22. خنده هام از تهِ دل و بی صدا هستش به قول خواهری " استارت ماشینه " اگه نخوام بخندم، فقط لبخند میزنم :))
    23. تا دو سال پیش به بهار حساسیت داشتم اما الان خوبم :))
    24. سر درد کم و بیش میگیرم اما دل درد بیشتر بسیار وحشت ناک :|َ
    25. شخصیتِ کتاب ها یی که میخونم برام اهیت دارن مخصوصا وقتی تو فاز عاشقانه باشن :))
    26. تا الان هیچ وقت زیر سرم نرفتم :)) کوچکترین سوزنی که خوردم سوزن آمپول بوده اونم برای سرماخوردگی :)) البته واکسن هم میباشد
    27. اگه باهام تند حرف بزنند اگه با کسی باشه که بزرگتر باشه سعی میکنم مراعات کنم اما کوچیکتر این برخورد رو بکنه مراعاتم یکم کمتره :))
    28. از سوسک و موجودات موزی بدم میاد. فقط مورچه دوست دارم ^ـــ^
    29. بلال دوست دارم مخصوصا وقتی دوتایی و عاشقانه باشه !
    30. قبلا کوچیکترین فحشی که میدادم دیوانه بود اما الان مرجع تقلید پیدا کردم بدترینش خاک تو مخت هست :))
    31. هیچوقت نتونستم تشخیص بدم که طرفِ مقابلم داره لبخند میزنه یا پوزخند میزنه. مخصوصاً در موردِ خانم ها که بازیگرهای قهاری هستند ( اکیدا موافق هستم )
    32. هر کاری رو که میکنم، سعی میکنم بهترین باشه. یعنی جوری باشه که بعدا پشیمون نشم که کاش فلان کار رو هم میکردم. تمام و کمال پیش میرم.
    33. به شدت از دعوا و صدای بلند و داد میترسم. مخصوصاً از دعواهای خانوادگی جوری که به کتک و کتک کشی برسه (
    34. تنهایی رو زیاد دوست ندارم بیشتر دوست دارم تو جمع باشم اما شده بعضی وقتا تنهایی رو به بودن با آدما ترجیح بدم
    35. گیراییم خیلی بالاست. کافیه حرفی رو بخوان غیرِ مستقیم بهم بگن، تا تهش رو میخونم :)) دقیقا موافق هستم
    36. اسمِ اشخاص برام مهم نیست بلکه شخصیتشو خیلی مهمتر هست
    37. اسمم رو خیلی دوست دارم :)
    38. اعتماد به نفسم قبلا خیلی پایین بود الان یکم بیشتر شده :) اما بازم استرس دارم تو صحبت کردن با جنس مخالف و تو جمع !
    39. چیزی که گوش میدم برام مهمه. دوست دارم معنا و مفهومِ کلماتش رو حتما بدونم.
    40. کافیه به چیزی گیر بدم، هیچ کس نمیتونه منصرفم کنه. تا به خواستم برسم.
    41. با همه دوست هستم :) دوست صمیمی هیچ وقت تقلا نمیکردم داشته باشم !
    42. زود اعتماد میکنم و گاهی اوقات هم چوبش رو خوردم. اما هنوز همچنان همان گونه که بودم هستم :)) آدم بشو نمیشوم البته یکم حواسم جمعتر شده
    43. عاشق رمان هستم اما به علت کنکور و درس گذاشتم کنار :)
    44. فقط روی حرف های همسرم حساس هستم. حرفِ بقیه، دوست و آشنا و فامیل، برام مهم نیست :)
    45. برخوردِ اولیه همیشه برام مهمه اما من با همه در برخورد اول یک دست هستم !
    46. گاهی اوقات پیش اومده که نزدیک ترین خانوادم هم، روی مُخم رفته و چه بسا، ازشون بدم هم اومده. ولی در ظاهر، بروزی نداره این احساسم.
    47. خیلی زود واردِ دنیای بزرگ ها شدم. و اصلا هم شکایتی در این مورد ندارم. وقتی که میبینم هم سن های خودم تو چه موقعیتی هستند، و من خیلی از اونها جلو هستم، بهم آرامش میده.
    48. زبونم هیچ وقت تلخ نیست با طرف مقابلم تا جایی که امکان داره شیرین صحبت میکنم از تلخ زبونی بدم میاد !
    49. از چرب زبونی بدم میاد !
    50. حافظه ! گـاهی خوبه گـاهی بد :))
    51. وقتـی عاشق باشـم سعی میکـنم بروزش ندمـ شاید بگم اما بروز نـه تا طرف مقابلم اون حس رو بهم داشته باشـه دیگه سنگ تموم میذارمـ برای عاشقی !
    52. عاشق بچه ها هستم و خیلی دوستشون دارم مخصـوصا وقتـی نوزاد باشـن و تا سن 4 - 5 سالگـی ^ـــ^
    53. لباس های تنیکـ و رنگ شاد رو برای بیرون رفتن انتخاب میکنم و از رنگ های تیره بیشتر در مراسم ختم استفاده میکنم :))
    54. از سیگار و قلیون شدید بدم میاد و متنفر هستم !

ویرایش توسط samira BanOo : 2015.10.13 در ساعت 17:17
    قسمتی از نامه جودی ابوت به بابالنگ دراز ..
    خوشی های بزرگ زیاد مهم نیست مهم این است که آدم بتواند با چیزهای کوچک خیلی خوش باشد.بابا جون من رمز واقعی خوشبختی را کشف کرده ام و آن این است که باید برای حال زندگی کرد و اصلا نباید افسوس گذشته را خورد یا چشم به آینده داشت بلکه باید از همین لحظه بهترین استفاده را برد.بیشتر مردم زندگی نمیکنند فقط با هم مسابقه ی دو گذاشته اند.میخواهند به هدفی در افق دور دست برسند ولی در گرماگرم رفتن آن قدر نفس شان بند می آید و نفس نفس میزنند که چشم شان زیبایی ها و آرامش سرزمینی را که از آن میگذرند نمیبینند و بعد یک وقت چشم شان به خودشان می افتد و میبینند پیر و فرسوده هستند و دیگر فرقی برایشان نمیکند به هدفشان رسیده اند یا نرسیده اند.من تصمیم گرفته ام که سر راه بنشینم و حتی اگر هرگز نویسنده ی بزرگی نشوم یک عالم خوشی های کوچک زندگی را روی هم تلنبار کنم.تا حالا همچین فیلسوف بعد از اینی دیده بودید؟

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  20. 3
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

بازنده اما پررو
    شکسته اما سرخ با سیلی
    چشم های غمگین،لبهای خندون
    هیچوقت ادای غمگین بودن در نیاوردم

نیازی نیست توی ایینه نگه کنم تا بفهمم اینار!

و میگم: سیب :)
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

22. 3
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

شده ام ماده دیوی که با هیچ بوسه ای طلسمم شکسته نمی شود!

سيب : )
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

24. 1
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

تابحال دلت خواسته همینطور بی دلیل ناسزا بگویی،به زمین و زمان،به صدای قل قل کتری،به دعوای زن و شوهر واحد کناری،به واق واق سگ ولگرد،به هایده که چقدر خوب میخواند،به راننده ی ماشین پشت سری که مدام دستش روی بوق است،به آدمی که انگار زمین ارث پدرش است،به گوینده ی خبر تلویزیون ایران،به هنرپیشه هایی که از تو خوشگل تر و خوش تیپ*تر هستند،به پدری که در خیابان بچه اش را کتک میزند،به پسرک آدامس فروشی که کم مانده سوارت شود تا یکی بخری،به صاحب گل فروشی که کوفتت شود ک اینقدر شغل خوبی داری،به پیرزنی که اصلا انگار نه انگار دارد از وسط خیابان*رد میشود فقط چادرش را روی صورتش میکشد و گاماس گاماس قدم بر میدارند،به آن دو نفری که گذشته از سنشان پچ*پچ کردن و ریز ریز خندیدن در مجلس عزا،به پسر بچه ای که مدام توپ چهل تیکه اش را میکوبد به درب خانه ات،به تیکه های کلفت بزرگ خاندان،به کسی که دخالت هایش زندگی ات را نابود کرده،کسی که همه چیز را پول میبیند،کسی که دم گربه ها میچیند،پرنده ها را شکار میکند،به علیرضا آذر وقتی میگوید مادر هم که خود آزار است،به تیک تیک ساعت در سکوت خانه،به پتویی که مدام پرز پس میدهد،به زن چادری حراست جلوی درب دانشگاه و خانومم مانتوت کوتاهه،به اونی که وقتی سیگار میکشی یکدفعه لب ورمیچینه که وای!به رژی که مدت هاست پیدایش نمیکنی،به تفاوت خوشی های خودت و دیگران،به شب بیداری ها،به شخصیت رمان ها،به ترانه علیدوستی که اینقدر خوب است به شهاب حسینی که آدم عاشق شدن را هوس میکند..به لحظه هایی که عرصه بهت تنگ میشه و کسی رو نداری تا باهاش حرف بزنی،به غروبای زمستون و شبای بلندش،به استیکرهای :) و : ( که ادم را از نوشتن منصرف میکند،به کسانی که قضاوتت کردند و میکنند،به شهری که باید ورودیش را گِل گرفت،به مردمی که عقلشان به چشمشان است،به مودی که ناخواسته پایین می آید،به انتظارات و کسانی که انتظار دارند بهترین باشی،به گوینده ی جمله: شما که خودت روانشناسی دیگه چرا!به خودم که همه ی این ها آزارم میدهند و انگار افلیجم!

گلابي : )
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

26. 2
    Sin-Sin 137179
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی
    10,479
    20,307

بدي ديگران رو خيلي دير يادم ميره .. نسبت به آدمهايي قبلا به من يا عزيزانم ضربه زدن، بي اعتمادم و اجازه نزديك شدنشون رو ب اطرافيانم نميدم ..

سيــــب :)

شما بگید مجید
    شاید خودش باشه
    منو ببره هاگوارتز ..

28. 2
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,437
    18,951

دلم ميخواد سنتورو شروع كنم - همينطور نقاشي رو ... دلم ميخواد برم كلاس نويسندگي - خيلي وقته نوشتن رو يادم رفته،نميدونم چرا!
    دلم مي خواد زودتري اين درسِ لعنتي تموم بشه .. دلم ميخواد برم سر كار .. دلم خيلي پر توقع شده!! خيلي ..

گلابي :)
    با خودم
    با تـو
    مهربون تـر بودم

میاد یه روزی اون
    موهاش مشکیه ..

30. 1
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)