ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1699 از 1699 نخست ... 11991599164916791689169416951696169716981699
نمایش نتایج: از 25,471 به 25,476 از 25476
    samira BanOo
    مدير مذهبی و عمومی و مسابقات

کادر مدیریتی
    ღ|. حـَوالـی روستـاهـایِ دور اُفتـاده♥.|ღ
    14,957
    14,701

بسم الله :)

دلم خیلی وقته گفتگو نوشتن میخوام اما وقت و ۸وصله ی نبود که براش بذارم ..
    +
    گفتگوی نرگس حرف دل آدم بود با من کلی حرف میزد .. فقط میگم نرگس میفهمم حرفتو :) ♡
    ولی اینقده صبر کردیم یکم دیگه صبر کنیم شاید اتفاقی افتاد ..
    +
    بعد از ماه مبارک مسافرتهای محترم شروع شدن و یکی پس از دیگری گذشت .. خداروشکر تا این لحظه همه چیز به لطف خدا خوب بود و خوب پیش رفت ..
    +
    دوست جان نرگس ( غیر مجازی البته :") ) عاشق شده و منم همش حرص میخورم از دستش از کاراش از اینکه چشم بسته عاشق شد و قرار مدار ازدواج گذاشتن همون دو هفته اول آشنایی !! حرص میخورم از دستش وقتی میبینم پسره تعادل روانی نداره دست روش بلند میکنه !! اما باز گول حرفاشو میخوره ..
    حرص میخورم از دستش وقتی میبینم کیه و اون پسره کیه !! حرص میخورم وقتی میبینم پسره شکاکه ولی نرگس چشم پوشی میکنه میگه تو زندگی درست میشه .. حرص میخورم وقتی میبینم میفهمه به دردش نمیخوره ولی بخاطر حرف بچه های دانشگاه ارتباطش رو حفظ میکنه البته حرف اونا بهونس دلش گیره ..
    همه میگن باید چوبشو بخوره ولی یه دوست چجوری دلش میاد چجوری تحمل میکنه پشیمونیه دوستشو ببینه .. هرچند خیلی باهاش حرف زدم خیلی باهاش کل کل کردم .. خیلی باهاش قهر کردم ولی باز عشق پیشتازه .. عشق که بیاد وسط دوست و غریبه نمیشناسه .. همه به یه چشم براش نمایان میشن .. نرگس موقعیت ازدواج زیاد داره همه تحصیل کرده و مایه دار اما چرا این پسری که حتی شغل نداره و تحصیلاتش هنوز هم سطح خودشه !! با پسره صحبت کنی با اینکه ۳ سال بزرگتر از منه ولی قشنگ میفهمی چقدر عقاید و تفکرات بچگانه ای داره !! چرا نرگس نمیفهمه نمیدونم ولی بازم ۹۰ درصد جوابش همون عشقه
    وقتی بغض کرده زنگ میزنه زهرا حالم خوب نیست میشه با حرفات آرومم کنی میفهمم جر و بحث پیش اومده بینشون باهاش چند ساعت حرف میزنی تا آروم بشه و قبول میکنه ارتباطش با این پسره اشتباهه ولی بعد یه دیقه حرف زدن با پسره همه چی پنبه میشه و میره کنار ..
    کاش قبل از ابراز علاقه دره عقل هامون رو باز بذاری ..
    عشق بدون عقل عاقبت خوبی نداره ..
    هیچ وقت به عشق در یک نگاه اعتماد نکنید ..
    همین اتفلق ها هست که آمار طلاق رو افزایش میده .. عشق بدون عقل ..
    عشق مقدسه و قابل احترام با بی عقلیهامون بی ارزشش نکنیم ♡
    پ.ن : چقدر دلم پر بود از دستش :))
    +
    این مسافرت چند روزه عجب چسبید بهم ♡ خیلی خوب بوود خیلی جای همتون خالی
    +
    هانیه جانم امیدوارم در کنکوری که پیش رو داری نتیجه تلاش و زحمتت رو ببینی عزیزم
    +
    روزگارتون بخیر
    حرف زیاد بود
    سر خط زدم همش پرید :))
    التماس دعا
    یا مهدی عج
    ما دخترها برایِ عاشقِ مَردی شدن ، نیازی بـه تیپُ چهره یِ فوق العـاده، قدِ بلنــد یا چالِ عمیقِ گونه، لبخندِ دلبـر و اخمِ جذاب نداریم/.
    ما دختـرها برایِ عاشق شدن اصلا دنبالِ دلیل نمی گـردیم بی هــوا یکی میاد تو دلمونُ موندگار میشه بدونِ این که در بزنه و مقدمه بچینـه و برامون شعرهایِ عاشقانه بخــونه .. یهــو میادُ، میشه صاحبِ همه یِ دنیایِ کوچیکمون
    چهارخونه یِ پیراهنش میشـه چاردیواریِ آرامشمون، میشـه دیـوِ داستان هایِ دلبرمون ، مـردِ شعرایِ بی قافیه امون ، میشه شاهِ بی تاجُ تختِ قصـرِ دلمون
    ما دختـرا یهـو دلمون سـُــر میخـوره سمتِ یه مـردی که نه اسبِ آرزوها رو سواره و نـه قد و بالاش شبیه مدل هایِ اروپایی ، یهــو دلمون میـره واسه سادگیِ لبخندای یه ادمِ معمولی !
    یه آدمِ معمولی که هیچیش شبیـه رویاها نیست :
    )
    یه مـردی که سادگی از نگاهش و کلمه به کلمه یِ حرفاش میباره
    یه مــردی که ساده ست ولی
    "مَــرده"
    معمولیــه ولی
    "واقعیه"
    مردهایِ واقعی شبیه قصـه ها نیستـن اما کلی قصـه بلدن برایِ شب هایی که بی خـوابی و کلی امنیت تو آغوششونه واسه وقتایِ بی پناهی .. دلیلِ عاشق شدنِ ما دخترهـا فقط دیدنِ یه "مــرد" واقعیه و بس ..
    یه مــردِ واقعـی :
    )

| فاطمه صابری نیا |
  2. 8
    narges70
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

794
    2,013

سلام دوستای گلم
    خوشحالم که بعد خیلی روز باز خیلی هاتون رو میبینم .
    چطورید همگی ای روزای زندگیتون چطوره ؟ارزو میکنم هرکجای این مملکت که هستین همیشه دلتون شاد باشه و خوش باشین و خرم
    از اونجایی که من حس سخنرانیم گل کرده دلم میخاد سخن بنمایم حالا هرکی خوشش بنماید هرکی هم ننماید .....
    فک میکنم تنها جایی تو دنیا که دلم براش تنگ میشع، هروقت نباشم اینجاست روزای خوب زیادی اینجا داشتم روزای زیادی رو اینجا خندیدم در کنار ادمای اینجا حسای خوبی داشتم و دارم فک کنم یه سالی بشه که من اینجام روزی که اومدم هیچوقت فک نمی کردم چه اتفاقاتی باید تو اینجا باهاش مواجه شم برام جالب بود حضور تو کوچلو ،تجربیات جدید درسای جدید روزای شادی روزای غم همه و همه برام خوب بود ....همیشه فضای مجازی برام پر از درسای جدید بود پر از تجربیات جدید که اگه پامو دنیای مجازی نمیذاشتم هرگز و هرگز به تجربیاتی که امروز دارم نمی رسیدم برا همین تنها جایی که میام رو دوس دارم با تمام وجودم ...گاها آدم از دوست داشتناش دور میشه خیلی دور و حتی گاهی قیدش رو میزنه ولی هیچ وقت هیچ خاطره ای از ذهن آدم پاک نمیشه و اینجا همونجاییه که هر کجای دنیا برم باز دلم پیششه و دلتنگش میشم ...روال زندگیم ای روزا خیلی عوض شده شدم من و کتابام. الان چهارو پنجمین کتابمه که باهم شروع کردم به خوندن و دوتاش نصفه هست ولی چه حس خوبی بهم میده کتابام ....من هروقت دلم از دنیا میگیره شروع می کنم کتاب خریدن و کتاب خوندن هیچی اندازه کتابام زخم دلمو خوب نمی کنه حالمو خوب نمی کنه الان خوبم خیلی خوب به خاطر کتابام ...الان یهو حس عشق به کتابام اومد تو دلم همیشه آرزو داشتم یه کتابخونه بزرگ برا خودم بزنم اگه عمری باشه بالاخره اون کتاب خونه بزرگ که هزاران جلد کتاب داشته باشه رو برا خودم میزنم نمیدونم شما وقتی حالتون گرفتست چطور حالتون رو خوب می کنید ولی من کتاب رو توصیه میکنم ن.میدونین چقد حس خوبیه ارامش با کتاب داشتن خیلی خیلی ....هرجا کم بیاری به کتاب پناه ببر مطمئن باش قوی تر از هرروز دیگت ظاهر میشی ....تو دوران امتحاناتم متاسفانه دوران خوبی پشت سر نگذروندم ولی دست نکشیدم از خوندن و خداروشکر تمامی نمراتم عالی و وقتی نتیجه ها اومدن دیدم که خدا چطور دستامو گرفته چطور هست تو زندگی. جا داره اینجا از خدای خودم تشکر کنم بابت بودنش خخخ ،این ماه یه اتفاق خوب داره برا من میفته زادروز تولدم نزدیکه هرسال وقتی تولدم میرسید حس می کردم یه سال دارم پیرتر میشم و چقد ناراحت بودم امسال همش میگم چه خوب شد که متولد شدم ...حس خوبی دارم از بودنم از اینکه میدونم خدا منو تا کجاها کشوند که بهم چی یاد اوری کنه من مصمم قوی و پر از رویاهایی که دیگه یقین دارم خدامنو برا اونا ساخته و امسال واقعا از ته دلم تولدمو جشن میگیرم و خداروشکر میکنم که من تو این روز به دنیا اومدم (یهو خدا نکشتم بزنه تو ذوقم خخخ)
    راستی هانی قبلنا میپرسید تولدت کی هست و من لو نمیدادم خخخ تولدم ۲۴ تیر هستش ... دیگه چیزی مونده بگم گزارشی چیزی خخخ یادوم نمیاد .براتون ارزو میکنم شما هم همیشه خوشحال باشید و غرق در رویاتون
    بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا . . .
  4. 6
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,146
    15,034

سلام بچه ها

خوبید؟ خوش میگذره؟

امیدوارم همیشه خوب و خوش باشید

راستش من چند وقته خیلی درگیرم

بابام بدجوری مریضه

دیروز دیگه دکتر جوابش کرد گفت کاری نمیشه کرد

لطفا براش دعا کنید

دوستتون دارم

فعلا بای بای

من یک زنــم نه جنس دوم…

نه یک موجـود تابـع نه یک ضعیفـه

نه یک تابلوی نقاشـی شده، نه یک عروسک متحرک برای چشـم چـرانــی،

نه یک کارگر بی مزد تمـام وقت، نه یک دستگاه جوجـه کشـی

من سعی می کنم آنگونـه که می اندیشم باشم ،

بی آنکه دیگری را بیـازارم

فرای تمام تصورات کـور،

هنجارهای ناهنجـار، تقدسات نامقـدس!

باور داشته باش من هم اگر بخواهم می توانم خیانـت کنم،

بی تفـاوت و بـی احسـاس باشـم، بی ادب و شنیـع باشم،

بی مبـالات و کثیـف باشم اگر نبوده ام و نیستـم ،

نخواستـه ام و نمـی خواهـم….!!!
  6. 9
    narges70
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

794
    2,013

سلام دوستان خوبید همگی ....
    والا اصلا خودمم نمیخاستم بیام اینجا و پستی بذارم نمیدونم چرا امروز خودمم خودمو سوپرایز کردم ...قبل هرچی وقتی اومدم اینجا پست بذارم گفتگوی نگارو خوندم از ته دلم آرزو میکنم تو این روزا خدا کمکش کنه و واقعا ناراحت شدم بخشی از خوشحالی قلبیم رفت ...الهام دوستم میگه نرگس تو همیشه احساس های واقعیتو سرکوب می کنی و هرچی عقل و غرورت بگه انجام میدی حالا مهم نیس به قیمت ناراحتیت باشه یانه وقتی داشت میگفت من مرور کردم تمام روزای زندگیم که چقد صحت داشت و شاید دلیل تنهایی ام هم همینه حالا نمیدونم این چه ربطی داشت ولی گفتمش انگار...هربار بخام خلاف عقلم یا غرورم عمل کنم حالم یجوری میشه بهم میریزم و هیچوقت تو زندگیم انگار جایی این حرفو نزده بودم والان دقیقا حس بهم ریختگی دارم و بخشی از شادی دلم که داشتم بنویسم هم رفت ...
    ول کن این حرفای نه خوب رو نرگس برو سر اصل قضیه ....
    ساعت ۱۰ شب تولدته تمام روز رو فک میکنی چی بنویسی که به خودت تبریک بگی ... جملاتی هم پیدا می کنی اتفاقا یهو به خودت میگی چکاریه که با یه جمله رو پروفایلت تبریک پشت تبریک برات بیاد که مثلا چی بشه ...مگه برای کی مهمی میگی پیش خودت بی خیالش اصلا امسال دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیدم و پروفایلم هم عوض نمی کنم کوچلو هم نمیرم که بگم مثلا من تولدمه ای چکاریه آدم خودشو زورکی برا دیگران مهم کنه و مثلا دوتا تبریک بشنوه که چی بشه ... یهو دلت میگیره از تنهاییت و مرور می کنی تمام زندگیتو تمام روزایی که فرصت اینکه امروزتو تنها نباشی ولی خودت نخواستی و خودت خودتو تنها کردی باز بیشتر دلت میگیره و خلاصه دیگه منصرف میشی که واتساپ و تلگرام و اینستا و همه جا پست بذاری که مثلا تولدمه ... و بیشتر اون احساس تنهاییه هست که آزارت میده و تو مث همیشه باید قوی باشی و تحمل کنی این حس ناخوشایند رو و باهاش کنار بیای ....ساعت 00:00 میشه
    صفحه تلگرام و واتساپتو وا میکنی تا آدمایی هستن که تمام روز منتظر این بودن که 00:00شه و زودتر از همه باشن و زودتر از همه بگن چقد دوست دارن چقد مهمی براشون که نمیدونی به کدومش بگی که تو اولین بودی به یکی میگی انگار تو اولین بودی که به یادم بودی میبینی نه خیلی ها سعی کردن اولین باشن شاید با ثانیه ای تاخیر ...آدمایی که هیچوقت فکرشو نمی کردم که منو یادشون باشه واقعا انتظارشو نداشتم از دوستای دبیرستان و دانشگاه و همه بعضی هاشون آخرین باری که باهاشون یه دل سیر حرف زدی شاید به سالهای دبیرستانت برگرده ...یا دوستی که اهل قلمه توصفحه اینستاش در قالب نوشته هاش بین این همه دوستای صمیمیش میگه برا همتون داشتن یه همچین نرگسی آرزو می کنم چقد خوبه این حرف چقد به من حس زندگی داد این حرفا ...البته بگم ها اغراق هم نکنم که بعد از ساعت دو که خودم هم به خودم تبریک گفتم خیلی ها یهو یادشون اومد ولی میدونم که اونا هم دوستم دارن خیلی هم دارن ....و چه جالب تو همین لحظه کسی بهم پیام داد که تو عمرم فکرشو نمی کردم که اون بهم تبریک بگه و اونم تو این موقعیتی که هست اینم جالب ترین سوپرایزم بود و باورم نمیشه که اون تو این موقعیت هنوز به یادمنه ... خلاصه داشتم می گفتم که چقد دیشب با اون حال گرفتم سوپرایز شدم و من چقد این 00:00 رو دوست دارم چقد خوب بود چقد ...عاشق این 00:00 هستم 00:00که به من فهموند چقد خوبه بودنم و چقد خوبه از این دنیا خوبایی رو گلچین کردم گذاشتم دور و بر خودم ...بعضی آدم ها هرگز منو دوست نخواهند داشت ولی خیلی ها هستن که اصلا انتظارشو نداشتم اصلا که به یادم باشن و اینقد خوشحالم کنن ولی ثابت کردن چقد دوسم دارن ...از ته دلم خداروشکر میکنم به خاطر این دارایی ها و این آدمای گرانبهای زندگیم که بهم داده ...باور کن چقد خوبه داشتنشون اونقد خوب که نگو راستی دیشب وقتی الهام داشت بهم میگفت آرزوی شب تولد من بهش اعتقاد دارم زود باش آرزو کن یهو که داشتم آرزو می کردم آدم هایی از جلو چشمم رد شدن و دعا کردم که فک نمی کردم بتونم ببخشم و فهمیدم هنوز قلبم میتونه ببخشه میتونه هنوز میتونم اونی بشم که زود می رنجه و زود می بخشه ... باور کنین ایقد دیشب خوب بود برام که منو کشوند اینجا که حسای خوبمو بنویسم و خوشحالیمو ثبت کنم و از یاد نبرم که برا اونایی که براشون مهم و برام مهمن چطور باشم ...براتون ارزو می کنم که 00:00تمام روزای زندگیتون پر از عشق باشه پر از دوست داشتن های واقعی و دائمی ...و در اخر از دوستانی که تو کوچلو بهم تبریک گفتن متشکرم دوستان مجازی ولی حقیقی من
    بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا . . .
  8. 6
    ɳД√↡Đ 98
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

45
    376

سلام به کوچولو های بزرگوار

ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام صادق (علیه السلام)

امیدوارم که حالی آرام و آسوده داشته باشید

اگر قیام امام حسین و نهضت علمی امام جعفر صادق علیهم السلام نبود دیگر اثری از اسلام تا این زمان برای ما باقی نمی ماند و از این جهت به این دو امام "ابا عبدالله" می گویند

اباعبدالله یعنی : پدر عبودیت و ایجاد کننده عبد خالص خدا

اکثر احادیث موجود از اهل بیت علیهم السلام از امام صادق علیه السلام است بزرگان لقب رئیس مذهب هم به امام صادق علیه السلام میدهند.

به مناسب امروز حدیث از امام صادق علیه السلام تقدیم دوستان کنیم حقا که احادیث روشنگر دلهاست

سماعه گوید خدمت حضرت صادق علیه السّلام بودم و جمعى از دوستانش هم حضور داشتند که ذکر عقل و جهل بمیان آمد

حضرت فرمود:

عقل و لشکرش و جهل و لشکرش را بشناسید،

سماعه گوید من عرض کردم قربانت گردم غیر از آنچه شما بما فهمانیده‏اید نمیدانیم.

حضرت فرمود خداى عز و جل عقل را از نور خویش و از طرف راست عرش آفرید و آن مخلوق اول از روحانیین است پس بدو فرمود پس رو او پس رفت سپس فرمود پیش آى پیش آمد

خداى تبارک و تعالى فرمود: ترا با عظمت آفریدم و بر تمام آفریدگانم شرافت بخشیدم

سپس جهل را تاریک و از دریاى شور و تلخ آفرید باو فرمود پس رو پس رفت فرمود پیش بیا پیش نیامد

فرمود: گردن‏کشى کردى؟

او را از رحمت خود دور ساخت

سپس براى عقل هفتاد و پنج لشکر قرار داد.

چون جهل مکرمت و عطاء. خدا را نسبت به عقل دید دشمنى او را در دل گرفت و عرض کرد

پروردگارا این هم مخلوقى است مانند من.

او را آفریدى و گرامیش داشتى و تقویتش نمودى

من ضد او هستم و براو توانائى ندارم

آنچه از لشکر به او دادى بمن هم عطا کن

فرمود بلى میدهم ولى اگر بعد از آن نافرمانى کردى ترا و لشکر ترا از رحمت خود بیرون میکنم

عرض کرد خشنود شدم

پس هفتاد و پنج لشکر باو عطا کرد.

و هفتاد و پنج لشکرى که به عقل عنایت کرد

(جنود عقل و جهل) بدین قرار است:

خیر و آن وزیر عقل است و ضد او را شر قرارداد، که آن وزیر جهل است؛

و ایمان و ضد آن کفر؛

و تصدیق حق و ضد آن انکار حق؛

و امیدوارى و ضد آن نومیدى؛

و دادگرى و ضد آن ستم؛

و خشنودى و ضد آن قهر و خشم؛

و سپاسگزارى و ضد آن ناسپاسى؛

و چشم داشت رحمت خدا و ضد آن یأس از رحمتش؛

و توکل و اعتماد بخدا و ضد آن حرص و آز؛

و نرم دلى و ضد آن سخت دلى؛

و مهربانى و ضد آن کینه‏توزى؛

و دانش و فهم و ضد آن نادانى؛

و شعور و ضد آن حماقت؛

و پاکدامنى و ضد آن بى‏باکى و رسوائى؛

و پارسائى و ضد آن دنیاپرستى؛

و خوشرفتارى و ضد آن بدرفتارى؛

پروا داشتن و ضد آن گستاخى؛

و تواضع و ضد آن کبر؛

و آرامى و ضد آن شتابزدگى؛

و خردمندى و ضد آن بیخردى؛

و خاموشى و ضد آن پرگوئى؛

و رام بودن و ضد آن گردنکشى؛

و تسلیم حق شدن و ضد آن تردید کردن؛

و شکیبائى و ضد آن بیتابى؛

و چشم‏پوشى و ضد آن انتقام‏جوئى؛

و بى‏نیازى و ضد آن نیازمندى؛

و بیاد داشتن و ضد آن بى‏خبر بودن؛

و در خاطر نگه‏داشتن و ضد آن فراموشى؛

و مهرورزى و ضد آن دورى و کناره‏گیرى؛

و قناعت و ضد آن حرص و آز؛

و تشریک مساعى و ضد آن دریغ و خوددارى؛

و دوستى و ضد آن دشمنى؛

و پیمان دارى و ضد آن پیمان‏شکنى؛

و فرمانبرى و ضد آن نافرمانى؛

سرفرودى و ضد آن بلندى جستن؛

و سلامت و ضد آن مبتلا بودن؛

و دوستى و ضد آن تنفر و انزجار؛

و راستگوئى و ضد آن دروغگوئى؛

و حق و درستى و ضد آن باطل و نادرستى؛

و امانت و ضد آن خیانت؛

و پاکدلى و ضد آن ناپاکدلى؛

و چالاکى و ضد آن سستى؛

ونشاط و زیرکى و ضد آن کودنى؛

و شناسائى و ضد آن ناشناسائى؛

و مدارا و رازدارى و ضد آن راز فاش کردن؛

و یک روئى و ضد آن دغلى؛

و پرده‏پوشى و ضد آن فاش کردن؛

و نمازگزاردن و ضد آن تباه کردن نماز؛

و روزه گرفتن و ضد آن روزه خوردن؛

و جهاد کردن و ضد آن فرار از جهاد؛

و حج گزاردن و ضد آن پیمان حج شکستن

و سخن نگهدارى و ضد آن سخن چینى؛

و نیکى بپدر و مادر و ضد آن نافرمانى پدر و مادر؛

و با حقیقت بودن و ضد آن ریاکارى؛

و نیکى و شایستگى و ضد آن زشتى و ناشایستگى؛

و خودپوشى و ضد آن خود آرائى؛

و تقیه و ضد آن بى‏پروائى؛

و انصاف و ضد آن جانبدارى باطل؛

و خودآرائى براى شوهر و ضد آن زنادادن؛

و نظافت و پاکیزگى و ضد آن پلیدى؛

و حیا و آزرم و ضد آن بى‏حیائى؛

و میانه روى و ضد آن تجاوز از حد؛

و آسودگى و ضد آن خود را برنج انداختن؛

و آسان‏گیرى و ضد آن سخت‏گیرى؛

و برکت داشتن و ضد آن بى‏برکتى؛

و تندرستى و ضد آن گرفتارى؛

و اعتدال و ضد آن افزون‏طلبى؛

و موافقت با حق و ضد آن پیروى از هوس؛

و سنگینى و متانت و ضد آن سبکى و جلفى؛

و سعادت و ضد آن شقاوت؛

و توبه و ضد آن اصرار بر گناه؛

و طلب آمرزش و ضد آن بیهوده طمع بستن؛

و دقت و مراقبت و ضد آن سهل انگارى؛

دعا کردن و ضد آن سرباز زدن؛

و خرمى و شادابى و ضد آن سستى و کسالت؛

و خوشدلى و ضد آن اندوهگینى؛

مأنوس شدن و ضد آن کناره گرفتن؛

و سخاوت و ضد آن بخیل بودن.

پس تمام این صفات (هفتاد و پنجگانه) که لشکریان عقلند جز در پیغمبر و جانشین او و مؤمنى که خدا دلش را بایمان آزموده جمع نشود اما دوستان دیگر ما برخى از اینها را دارند تا تدریجا همه را دریابند و از لشکریان جهل پاک شوند آنگاه با پیغمبران و اوصیاءشان در مقام اعلى همراه شوندو این سعادت جز با شناختن عقل و لشکریانش و دورى از جهل و لشکریانش بدست نیاید خدا ما و شما را بفرمانبرى و طلب ثوابش موفق دارد.

اصول کافى
    ببخشید طولانی شد
    موفق باشیدɳД√↡Đ 98

نقشى بر آب میزنم از گريه حاليا تاكى شود قرين حقيقت مجاز من‏
  10. 6
    سارا خانوم
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

12,753
    16,974

Flower 32 32

سلامممممم
    من اومدم
    خوبین?
    چقد اسمهارو نمیشناسه ادم دیر ب دیر میاد
    منم خوبم:)
    خیلی خوب:)
    چند وقته اشتهام باز شده
    باید ورزش بنمایم
    البته نگهداری طاها خودش یه پا ورزشه
    ولی هر کی بهم میگه چقد برات غذا بکشم
    میگم اندازه یه مثلثه چاق
    همشو میخورم هیچ ، یه مثلثه چاق تره دیگه هم میکشم
    طاها هم ک داره روز ب روز شیطون تر میشه
    داره شکل بچگیای خودم میشه
    اون موقع ک فضول بودم میخاستم همه چیو کشف کنم
    البتع من اینو دعوا نمیکنم میزارم کشفشو کنه
    ما بچگیامون دایره کشفیاتمون محدود بود
    الان یهو میبینی بچه از تلویزیون اویزونه داره پیکسلاشو با ناخون تست میکنه
    عاخرشم یه تلویزیونه نوخ نوخی تحویلت میده
    ( نوخ نوخی استعاره از خال خالی میباشه )
    راستی از همین تریبون اعلام میکنم ، هیچوقت با یه ادم مشکل پسند خرید نرید
    من رفتم و اکنون احساس مینومایم که شیش بار هیمالیارو فتح نمودم
    شاید کوه فتح نکرده باشم
    ولی از لحاظ بدن درد دقیقا مثه همن
    بعله
    خودیگه عرضی ندارم
    بازم میام
    سارا دوستون داره
    اودافظ

"نگــذار زخــم هـایـت،
    تـو را به کسـی کـه
    نـیـستـی،
    تـبـدیـل کنـد...!"

12. 6
صفحه 1699 از 1699 نخست ... 11991599164916791689169416951696169716981699
نمایش نتایج: از 25,471 به 25,476 از 25476

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع