ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1717 از 1717 نخست ... 12171617166716971707171217131714171517161717
نمایش نتایج: از 25,741 به 25,747 از 25747
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,344
    2,816

کلی نوشتم قبل ارسال زدن گوشیم شارژ تموم کرد عجب ضد حالی بود ولی نتیجش این بود که سبک شدم .قسمت نبود انگار خخخ .مانا باشید همگی
    یاد یاران تا ابد در یاد ماست...
  2. 4
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,908
    19,307

کجای این جنگل شب
    پنهون میشی خورشیدکم؟
    پشت کدوم سد سکوت
    پر میکشی چکاوکم؟
    چرا به من شک میکنی؟
    من که منم برای تو
    لبریزم از عشق تو
    و سرشارم از هوای تو

+ نمیدونم چندبار پلی شده :) چقدر عاشق این آهنگم من ...

من همیشه آدمی بودم ک زود عصبی میشدم و واکنش نشون میدادم .. و اغلب این ویژگی ب ضررم بود .. مدتیه با توجه ب اتفاقاتی که واسم افتاده سعیمو کردم که در لحظه تصمیم نگیرم .. شاید یکم ک زمان بگذره باز همون باشه واکنشم اما حداقل بعدا پشیمون نمیشم و مطمئنم با منطق جلو رفتم ..
    خیلی خوبه آدم سکوت کردن رو یاد بگیره .. ب وقت دلخوری یا ناراحتی سکوتت هم باعث میشه طرف مقابل متوجه ناراحتیت بشه و هم حرف زدنت بعد از سکوت عاقلانه تره ..
    خیلی سخته آدم بتونه حد وسط باشه .. نه شوره شور و نه بی نمک .. اینو حالا دارم درک میکنم .. تو موقعیت های مختلف آدم میمونه ک ؛ حالا وقتشه شور باشم یا بی نمک !!
    بعضی چیزا هستن که نمیشه درموردشون از کسی نظر خواست .. چون هرکس بسته به تجربه ش ی جوابی میده و تو ممکنه از اون راه به جواب نرسی !
    پوووف ! سرم پره فکره .. ایا رفتارم درسته یا ن ...

+ دبیرستان ک بودم .. اونموقع که دلم پاک بود .. واسه شروع ماه محرم و رمضان و رجب اعمال روز اول رو پیامک میفرستادم به مخاطبین گوشیم ! یادش بخیر .. دلم تنگ شده واسه اون دوران :)
    داشتم داریوش گوش میدادم .. اهنگ بعدیش ی مداحی پخش شد برای شهادت حضرت علی .. این شد ک یادم اومد اون دورانو .. چقدر بدوبیراه گفتم به فاطمه ک همه رو قاطی واسم فرستاده !!!

خنده ای کردُ عوض شد حالِ ما

خنده اشحوّلکنداحوالنا!

[♡]
  4. 6
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,344
    2,816

من میام بنویسم چرا حس نوشتنم نیست یهو .این روزا دنیا چپ کرد رو سر من یهو خراب شد که شد.یعنی میشه روزی ببینم که ببینم بگم خداروشکر خراب شد رو سر من .به قول بچه ها وله ای چیزا .لباس جدیدی که خریده بودم خیلی بهم میومد هی نگاه عکسم میکردم تا از همه خوشکلتر شده بودم تو عکس ذوق خودم میکردم که ناگهان رفتم میوه فروشی و با خاک یکسان شدم .خانومه یه کاری داشت براش انجام دادم یهو گفت خدا به بچه هات بده و بچه هاتو حفظ کنه یعنی همچین پودر شدم که نمیدونم چطور این آثار به جا مونده ازم دست و پا در اورد راه رفت .فک کن تا دیروز فک میکردم خودم بچم بهله بهله ... زندگیه دیگه آدمو پیر میکنه ...
    تا حالا کره محلی با طعم گازوییل خوردین از بس دوستم تعریف لبنیات محلی سر کوچشون داد منم گفتم واسم بگیره الان دارم حسرت پول نازنینم میخورم خزانه ام داره تموم میشه و دم عید و از این حرفا هنو کلی خرید دارم روم هم نمیشه بگم ننه پول بفرست اخه دوروز پیش فرستاده .کاش پولدار بودم ....
    دوستم زنگ زده بریم بازار وکیل کلی حرف داشتم بزنما ولی باس برم بپوشم الان میاد دعوا.حالا که من میدونم کل بازار وکیل میچرخونم جینگلی بگیره هرچی پول داره میده بدلیجات ای دختر .من هیچوقت دلم نمیاد بخرم نمیدونم شاید امروز اومدهر سال آغاز سال فک میکنم امسال دیگه سال منه دستاورد سال رو ته سال میبینم میگم خاک تو سرش بذار تموم شه ته ۹۷ هم ناراحتی داشت واسم خاک تو سرش بذار تموم شه ببینم ۹۸ میخاد چه گلی تو سرمون بریزه *...
    ولش کن پاشم برم که الاناست که اومده دم در غر غر خدافظ.
    امیدوارم پایان هر سیاهی ای سفیدی باشه
  6. 6
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,344
    2,816

امشب از اون شباست که دلم میخاد کلی بنویسم کلی ها البته خودمم نمیدونم چی میخام بنویسم تا ببینم چی از اب در بیاد .
    خوشم میاد تا کوچکترین غیبتی کنم صحیح و سالم به همراه مخلفات و اندکی افزودنی به گوش صاحب میرسه خخخ مدت هاست این دختر دچار یه عشق یه طرفه هست و پسره مارمولک پشت سرش پیش دوستام غیبتشو میکرد و جلو خودش طبق تعریفای دوستم یه چی دیگه نشون میداد میدونی چقد ازش دفاع کردم خدا میدونه خدا و همه دفاعیاتم به گوش صاحابش رسیده اونم با شواهد و مدارک .بهله دیگه اینجوریاست .ماه ها گذشته و هنوز داغونه و نمیخاد بپذیره که بابا دوست نداره اگه دوست داشت هرگز فلان کارو نمیکرد و... کاش میفهمید هر وقت اون ناراحته دلم براش میسوزه واقعا از ته دلم ناراحت میشم براش ...حالا از اینا بگذریم این روزا میفهمم نصیحت کردن دیگران دفاع کردن از دیگران حمایت از دیگران و ... کار اشتباهیه و سخت پشیمونم از این خصلتی که دارم ولی متاسفانه میدونم باز بارها و بارها تا آخر عمر حامی دیگران میشم دیگرانی که وقتی پای مرام خرج دادنای خودشون بشه همچین جا میزنن که هنگ میمونی قطعا اینم روزی جواب لطفامو میده تا ببینم اون روز کی باشه .
    امروز اولین باری بود که مدار هستی بر وفق مرادم چرخید در عرض یه ساعت کارام شد حتی استاد جواب نده ام هم از اون ور بوم افتاده بود اصلا مگه میشد مگه داریم ؟ولی این خوش شانسی ساعاتی بیش دوام نداشت میگم استاد باید ایمیل بدیم ای محققا برامون تفسیرشو بفرسته میگه اره برو ایمیل بده تا برات بفرستن آخه یکی نیس بگه استاد من ایمیل ای محققا رو از کجا بیارم تا گفتم که متن ایمیل رو چی بفرست همچین غیب شد که قول میدم دیگه از این ورا پیداش نشه حالا رفتم سایت دانشگاه آدلفی و ایمیلش پیدا نکردم حالا یه ماه باید بدوی دنبال ایمیل پژوهشگر حالا اگه پیداش کردم خدا میدونه چن ماه بدوی دنبال جوابش که آیا جواب بده یا نده اگه جواب نداد شش ماه بدوم دنبال استاد خودم تا به قول خودش خودمون بسازیم انشالا ۱۴۰۰ فارغ التحصیل میشم دیگه به حول و قوه الهی .
    از این فصل زندگی باید گذر کرد فقط گذر ... این نیز بگذرد ولی من نمیگذرم از خیلی چیزا هرگز ...
  8. 4
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,503
    6,006

درود درود درود
    اومدم بگم من هستم دورا دور هواتون و دارم

برا منم دعا کنین بتونم بیشتر رو اعصابم مسلط باشم
    مخصوصا تو سمت جدید که بیشتر از هر وقت دیگه ای باید به خودم بگم
    الهه حق با مشتریه

تا درودی دیگر فعلا

انسـان هــــــا
    فـقـط بـه فــریـاد هــم میــرســند
    نــه بــه سکــوت هـــم

10. 5
    محمد ملقب به چاکرهمه

کوچولوو راه افتاده

2
    3

سلام عشقیا خیلی خوشحالم باز میبینمتون
    چاکرهمه رو که یادتون نرفته؟
  12. 1
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,344
    2,816

امروز درست تا لنگ ظهر خواب بودم دقیقا تا یک و سی و پنج هی پا میشدم هی میخوابیدم تا رسید به این ساعت خخ بعد هم با هم اتاقی ها عزم خرید کردیم وای اینقده راه رفتم انگار کل دنیا رو پیاده روی کردم .داشتیم از تو خیابون رد میشدیم من پشت سر دوتا دوستام بودم که دوتا آقا هم از مسیر رو برو میومدن یهو کنار ما که رسیدن یه سگی شروع به واق واق کرد منم که فوبی سگ دارم وای جیغ زدما جیغ قلبم اومد تو دهنم داشتم پشت سر دوستم قایم میشدم که دوستم زد زیر خنده تو نگو ای پسرا سه تا بودن نفر سومی پشت سر او دوتا قایم شده خم شده رو زمین واق واق کرده تا حالا سگی که آدم باشه ندیده بودم که دیدم (البته بلانسبتش ) واقعا صداش عین سگ بود دقیقا یه ساعت داشتم میلرزیدم ولی اینقده خندیدیم بعدش که رد شدیم... خلاصه کلی رفتیم گشتیم و اومدیم بعدشم من شام پختم واس همگی و الی آخر ... کلا حرفی برا گفتن ندارم ولی نوشتن آخر شب یجورایی از استرس ها و فشارهای روزانه ذهنم کم میکنه و دوسش دارم یجورایی .... فردا باید برم دانشگاه و پرسشنامه هام رو تحویل بگیرم باز کارم خورد به عید و گره افتاد امروز بابا از روند کار میپرسید براش گفتم اشتباهی برداشت کرد که پرسشنامه هام تموم شده کارش ته دلم خالی شد با اون جملش که گفت دیگه تمومه احساس مدیون بودن نسبت به خونواده دارم تو هر شرایطی هیچی برام کم نذاشتن خیلی میترسم از اینکه شرمندشون شم از اینکه نتونم حداقل روزی یه گوشه از لطفاشون جبران کنم .سال ۹۸ سال سخت و پر استرسی برام خواهد بود نگرانم خیلی میترسم مث ۹۷ بد تموم شه یا طبق دلم نباشه فقط خدا خودش کمک کنه ..... شبتون بخیر
    ویرایش توسط narges70 : 2019.03.16 در ساعت 02:09
  14. 3
صفحه 1717 از 1717 نخست ... 12171617166716971707171217131714171517161717
نمایش نتایج: از 25,741 به 25,747 از 25747

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع