ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1718 از 1718 نخست ... 12181618166816981708171317141715171617171718
نمایش نتایج: از 25,756 به 25,766 از 25766
    Fereshte

معاون کل کوچولو
    8,780
    7,602

سلام رفقا
    حالتون چطوره
    سال نو مبارک
    امیدوارم کلی اتفاقات خوب برای همگی رخ بده
    دلم برای اینجا تنگ شده بود
    مراقب خودتون باشید
    عاشقانه هایت را نشانم بده!
    مگر یک زن چقدر می تواند حسرت ِ لمس ِ دستانتْ ميان ِ موهايش را ، در رمان ها بخواند ....!؟
  2. 6
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,427
    2,941

میدونی کلی بنویسی و نوشته هاتم دوس داشته باشی یهو بپره خیلی ضدحاله والا .دلم برا نوشتن اینجا تنگ شده بود . در همین لحظه این هشدار has new response که اومد رو صفحه گوشیم حالمو خوب کرد دلیل حال خوب و بد این روزای من همین یه ایمیل هست . یجورایی چشم امیدم به همین نوتیفیکیشن های گوشیمه .نمیدونم این خوشحالی واقعی باشه یا نه *.میدونی یه جورایی دوس دارم پیش فرض من درست باشه و خیلی از آدمایی که این روزا باهاشون سر و کله میزنم هرگز دوس ندارن پیشفرض من درست باشه .یجورایی ته قلبم هم دوس ندارم پیش فرضم درست باشه خودخواهانه است ولی یجورای دیگه هم دوس دارم چیزی که من میگم درست باشه .امشب حرفای یه بنده خدا که تماما سعی داشت به من بفهمونه این پیش فرض راجب ماها درست نیست یجوری ته دل آدمو خالی میکنه میدونی شاید برچسب اختلال گذاشتن روی انسان ها از ریشه غلطه اینکه فلان قشر فلانه بهمانه اشتباهه شاید بحث تفاوتی هست که متفاوت از ماست .ولش کن اصلا این بحثا برم بخوابم فقط امیدوارم یکی دوماه دیگه وقتی به این روزا فک کنم به خاطرشون حال خوب و حس خوبی داشته باشم ...شبم بخیر
    خشت بر خشت زوایای جهان گردیدم
    منزلی امن تر از گوشه تنهایی نیست
  4. 8
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,427
    2,941

ترکیبی از تعصب و احساس همه چیز بدونی خدا میدونه چه ها میسازه یه نتیجش این عصبانیت الان من هست حالا که عصبانی هستم ای دوتا وروجک هم اومدن دارن راه میرن رو اعصاب و روان من همچین هم لیمو قچ قچ میخورن که دهنم آب افتاد از این ورخونه تا اون ور خونه هی خوردن و هی ریختن هی عمه این بیار اون بیار .... خدا به داد مامانا برسه که نمیدونم تو این مواقع چکار میکنن.هوف
    داشتم غر می زدم که نارگل پیام داد که بیا با سیمکارت خودم برو .رفته پی سیمکارتش بگرده هنو پیداش نکرده ای دخترک دورش بگردم من یکی .یجور خاصی از جبهه گیری ها میترسم کار دست من بده .بازم بارها و بارها بهم گفتن و یجور اعتراض بود .فک کنم دیگه نوشتن بس باشه امیدوارم فردا مث امروز اعصاب خورد کن نباشه واسم .راستی جای خالی این دختره دریا دل هم حس میشه امیدوام اگه سایتو میخونه بیاد عضو شه .
  6. 8
    PerSiaN*boy
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

5,222
    6,144

سلام...کار خاصی نداشتم صرفا اومدم بگم بنظرم همون غالب و منوی سال 2015 قبل تر خیلی بهتر از حال حاضر بوده....البته من اون موقع نبودم صرفا حدس زدم:))

http://uupload.ir/files/jyxj_13.jpg
    http://uupload.ir/files/58bj_11.jpg
    http://uupload.ir/files/d33h_22.jpg
    ویرایش توسط PerSiaN*boy : 2019.04.18 در ساعت 18:42
    در زير بار منت پرتو نمي رويم
    دانسته ايم قدر شب تار خويش را

8. 7
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,427
    2,941

یجورایی ته دلم حس خوبی ندارم نسبت به امروز اومدم بنویسم ذهنم تخلیه شه .صبح که از خواب پاشدم تا اولین پیامی که اومده دوست عزیز من کار میدانی انجام دادم و ...کار شما قابل استناد نیست و نتیجه ای نخواهد داشت .همچین تیری در برجکم بود که هنوز هم ناراحتم بابتش .نه ناراحتم بابت حرفش بلکه ناراحتم بابت اینکه حرفش میتونه درست باشه استرس دارم به شدت ای چن شب منی که تا لنگ ظهر میخوابیدم فقط چهار ساعت نهایتا خوابم میبره از استرس و فشار عصبی ای که دارم خوابم نمیبره .من نهایت تلاشمو دارم میکنم که یه کار خوب و درجه یک تحویل بدم ولی چیزی که هست اینه میتونه با تمام این زحمتا نتیجه عکس بگیرم .شاید یه پیشبینی هست ولی حقم نیست شایدم حقمه وقتی نتونستم روحیه کمالگرای خودم رو کنترل کنم این میشه ....حالا استاد گرامی هم حرفه ای شده آخرین بازدیدش رو بسته و خیلی قشنگ داره در میره از کمک کردن میترسم تا پایان دانشگاه من بشم استاد راهنمای ایشون .یعنی فقط یه اسم خالی داشت نه کمکی دیدم نه راهنمایی نه چی .اگه این استاد راهنمام نبود من الان وضعیتم یه چیز دیگه بود ... بخشی از نگرانیم هم در مورد فرم ها که نمیتونم بنویسم واقعا نگرانم .
    یه لحظه صحنه ای بچه کوچک که برا اونی که از دست داده زار میزنه از جلو چشمم دور نمیشه ...لعنت به دنیا فقط لعنت .بدترین قسمت زندگی مرگه همیشه متنفرم ازش و خواهم بود .ناعادلانه است دنیا و اینکه چرا ناعادلانست نمیدونم .هر وقت یاد ای بچه میفتم بغض گلومو میگیره .همیشه میگم کاش خدا جون آدمو یا مجردی بگیره یا بعد پیری وقتی که حداقل بچه هاش کمتر نیاز به مامان بابا داشته باشن .اصلا اصلا نمیفهمم چرا خدا دلش برا اون بچه کوچیکا نمیسوزه الان به شدت عصبانی ام از دست خدا دلم میخاد برم باهاش دعوا کنم دلم خنک شه .
    راستی یادم رفت بگم .دوستای اون ور همگی خیلی خوش اومدید اینجا و خوشحالم که اینجا میبینمتون .امیدوارم لحظات خوبی رو سپری کنید .بقیه هم که مهمون هستید بیاید ...

و در آخر

بيا واژه ها را عوض كنيم
    "شبت بخير"
    ديگر حلاوتِ قبل را ندارد
    بيا آرزوى ديگرى كنيم براى هم
    مثلاً بگوييم
    "شبت بى فكر"...
    ویرایش توسط narges70 : 2019.04.20 در ساعت 01:32
  10. 7
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,427
    2,941

نمیدونم چرا من ای که اینقد نمک میخورم دستم بی نمکه .منی که عاشق نمکم چطور میشه دستاش اینقد بی نمک باشه هنو ته دلم ناراحته.امروز از اون روزایی بود که احساس میکنم دیگه کشش ندارم واقعا ندارم .شبا هم که دیگه خوابم رفته تمام روز گیج و کسلم یعنی قیافمو نگاه کنی خستگی از سر و کلم میباره به قول داییم که میگه چقد زشت شدی یجوری شدی خخ اینکه درگیر شدم هم یه مردم شناسی هست واس خودش تقریبا آدمای چن استان رو دیگه خوب میشناسم و... اصلا حس نوشتن نیس ادامه بدم ...بی خیال ولش کن
  12. 6
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,524
    6,092

درووووود بر شما
    عهههه من خیلی وقته ننوشتم اینجا
    تا یادم نرفته
    نرگس جون به اون قسمت که بچه تنها میمونه دیگه فکر نکن ...
    دلم و غم گرفت یه لحظه دست و پام یخ کرد بخدا
    خب چخبرا چه میکنید ؟
    عید نیمه شعبان مبارک همتون
    دیشب با بچه ها بیرون بودیم به صرف نذری در خیابان
    ازینکه چقد گفتیم و خندیدیم نگم براتون
    ولی اونجا که با لیوان شیرکاکائو وشیرینی زیر بارون شدید موندیم و
    شیر کاکائوها تبدیل به آب خالص شد و نمیشد نگم براتون
    خلاصه خیلی خوش گذشت همشم خیابونای منتهی به حرم بودیم
    و هی آقا رضا رو میدیدیم که میگفت دخترا مراعات کنین
    و ما نمیتونستیم مراعات کنیم دیشب کلی شرمندش شدم

خب بیشتر بیاین اینجا
    دوستون دارم زیاد
    فعلا تا بعد

انسـان هــــــا
    فـقـط بـه فــریـاد هــم میــرســند
    نــه بــه سکــوت هـــم

14. 6
    martine
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

279
    251

سلام به دوستان خب کوچولویی
    امیدوارم حالت خب باش نمیه شعبان رو هم بهتون تبریک میگکمم
    روز خوبی داشته باشین
    اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
  16. 5
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    10,958
    19,335

هربار که میخوام اینجا بنویسم اولش باید بگم : نمیدونم آخرین بار کِی اینجا نوشتم ! بس که با فاصله ست ..
    عیدتون مبارک : )
    گفتم عید یاد جشن تو مدرسه افتادم . دیروز یه مداح آورده بودن که مولودی خوانی کنه ! علناً شروع کرد ترانه خوندن آخرشم یه صاحب الزمان میگفت !! خیلی مضحک بود .. بنظرِ من بی احترامیِ محض بود ..

سما دو ماهه مهمونه من شده : ) دیروز عصری رفتیم بیرون پیاده روی .. خیلی چسبید .. بوی اسپند و صدای مولودی از توی همه ی کوچه ها میومد ..

یک ماه مونده ب تموم شدنه امسالِ تحصیلی !
    توی جمع هروقت صحبته بازنشستگی میشه .. هولم میگیره که ۲۸ سال دیگه مونده :|
    ولی از حق نگذریم این دو سال خیلی زود گذشت .. خصوصا امسال ..

ویرایش یه کتابو یکماه پیش شروع کردم و اردیبهشت تموم میشه : ) جزء اون کارایی بود که در طی مدت زمانی که انجامش میدادم فقط به خودم فحش میدادم ک چرا قبول کردم ولی حالا ک رسیده به آخرش خوشحالم که قبولش کردم و احتمالا با همین تیم بریم سراغ کتاب بعدی ..

از دیشبه سریال لوسیفر دیدنشو شروع کردیم با سما .. برای سرگرمی خوبه .. دوستش دارم.

اینجا اینقدر گرم شده که پریروز کولر رو راه انداختیم .. بوی تابستون پخش شده تو خونه : )

ماه فروردین و اردیبهشت همیشه از نظر مالی ماهه چرتی بوده .. هرچی حساب میکنم نمیدونم چطور باید زنده موند تا اخر اردیبهشت مگر اینکه نوبخت به قولش عمل کنه و ۴۰۰ اضافه بشه که دور از انتظاره ..

_ همینا دیگه : )
    ایام بکامتون

۱ اُردی بهشت ۹۸ ♡

خنده ای کردُ عوض شد حالِ ما

خنده اشحوّلکنداحوالنا!

18. 5
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,427
    2,941

به میلون فک میکنم به ام ام پی آی هم ها و تعداد سوال پرسشنامم و به حرف کسایی که نیمه کاره رها کردن و احساسی که حین پر کردن داشتن و به اونایی که پر کردن .یهو دلم میلرزه از یه طرف میگم حرف اینایی که پر نکردن درسته و فرما ارزشی ندارن از یه طرف هم میگم ام ام پی آی هم این همه طولانی بود و همه ما زدیم و شخصیت ها هم درست بود یهو دلم آروم میگیره نمیدونم چی بگم فقط حالم خوش نیس و بدتر دیگه کسی همکاری نمیکنه میترسم واقعا .جمعه عالی بود هفتاد تا تویه روز ولی دیروز تا حالا دارم با بدبختی تعداد رو و افزایش و تمام یوزرای اینستام ریپورت شد هووووف اصلا روزای تعطیل روز من بود ظاهرا این دفعه قضیه فرق میکنه کم کم امتحانای بچه ها هم شروع میشه دیگه بدتر .من روزای اول فروردین کجا بودم داشتم چه میکردم واقعا که اینقد دیر شروع کردم اگه داده ها درست در نیاد یه بار دیگه باید از نو نمونه گیری کنم اصلا فکرشم فاجعه است .هوف میگم بیام از اول یه فکری کنم واسش .نمیدونم برم به استاد بگم ببینم چی میگه هوف .اینجوری به نظرم جواب بهتری میگیرم . اصلا خیلی ناراحتم .ولی فک کنم راه حل خوبی باشه
  20. 5
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,499
    15,265

سلام به همه

یه زمانی اینجا پر از کاربر بود

کاش همه چی مثل قبل بود

امروز تولدم بود

خیلی از کسانی که منتظر تماسشون بودم دیر زنگ زدن یعنی وقتی من عکس تولدمو توی اینستاگرام گذاشتم بعدش زنگ زدن

کاش دوستای قدیمیمونو فراموش نکنیم

دوستتون دارم

فعلا بای بای

من یک زنــم نه جنس دوم…

نه یک موجـود تابـع نه یک ضعیفـه

نه یک تابلوی نقاشـی شده، نه یک عروسک متحرک برای چشـم چـرانــی،

نه یک کارگر بی مزد تمـام وقت، نه یک دستگاه جوجـه کشـی

من سعی می کنم آنگونـه که می اندیشم باشم ،

بی آنکه دیگری را بیـازارم

فرای تمام تصورات کـور،

هنجارهای ناهنجـار، تقدسات نامقـدس!

باور داشته باش من هم اگر بخواهم می توانم خیانـت کنم،

بی تفـاوت و بـی احسـاس باشـم، بی ادب و شنیـع باشم،

بی مبـالات و کثیـف باشم اگر نبوده ام و نیستـم ،

نخواستـه ام و نمـی خواهـم….!!!
  22. 4
صفحه 1718 از 1718 نخست ... 12181618166816981708171317141715171617171718
نمایش نتایج: از 25,756 به 25,766 از 25766

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع