ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1739 از 1741 نخست ... 1239163916891719172917341735173617371738173917401741 آخرین
نمایش نتایج: از 26,071 به 26,085 از 26114
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,945
    6,876

اومدم روز عشق و ولادت حضرت زهرا رو باهم تبریک بگم
    و پیشاپیش روز مادرای سایت هم مبارک باشه
    ان شالله سالهای سال سایتون رو سر کوچولوهاتون باشه
    دیشب تو آشپزخونه بودم فرهاد یواشکی به مجید گفت برا مامان چی بخریم
    شنیدم مجید گفت یه جفت کفش خوشگل دیدم همون و میخرم
    فرهادم تو گوشش گفت به خاله گفتم بیاد بریم یه مجسمه برا مامان بخریم
    خانم معلم هم گفته شنبه برگه آچار و یکم مقوا رنگی ببریم یه نامه قشنگ برا مامانامون درست کنیم
    اینجور مناسبتا گوشام خیلی تیز میشن
    در کل خیلی حال خوبیه از وقتی که فرهاد بزرگتر شده روز مادر قشنگتر شده برام
    فعلا تا بعد

فاصله ی مرد و زن بودنم
    "درب " خانه است

روزها مرد می شوم
    و شب ها زن
    "چقدر ایفای این دو نقش در کنار هم ...
    دو جنس بودن ... سخت است

2. 9
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    16,684
    16,607

سلام
    حال و احوال و اینا

گاهی میشه که میمونی تو یه برزخ که چی درسته چی غلط
    باید مراقب چی باشی و دلت میخواد کی مراقبت باشه
    چه صلاحه چی خیر ِ چی حرفه دله چی خواسته عقل
    خلاصه که دوراهی ک باز خوبه گاهی زندگی تو رو وسط بزرگراه های تهران بدون ویز و گوگل مپ ول میکنع:))

یه عزیزی و بخاطر ایست قلبی از دست دادم ک برام یاداور خاطره های خیلی خوبی بود
    مرگ و این چند روز خوب حس کردم
    منه کله شق از یه چیزیم تو این دنیا بترسم مرگع:)
    کیه ک از مرگ نترسه!

درسته رفتم تو لاک خودم چن وقتیه و دوستامو نگران کردم ازشون معذرت میخام حسابی که اذیتشون کردم رنجوندمشون یا یجوریایی از خودم روندمشون
    ببخشید منو♡
    یه کوپن مو پاره کنید:)

و
    ممنونم ک بی توضیح ازم پذیرفتید خواسته مو
    دوستای واقعی شمایید
    برام تا ابد

+

بقول روزبه بمانی:
    حسی که دارم بهت"ون" حس تشنگی
    حس بارونه ب ابرا
    حس فانوسیه ک روشنه تمام عمر تا یه شب نترسه دریا
    وقتی باهمیم
    قلبم میکوبه
    قحطیم بیاد
    حال من خوبه!
    فرقی نداره کجای دنیاییم♡

همه تو زندگی عاشق یه چیزی هستیم
    روز عشقتونم مبارک:)

ماماناتونو ببوسید اگه دم دست نیستن بوس هوایی کنید♡

" در کـوشش گـریختن از دسـت خـویشتن
    چـون برگ بی مـزارم و چـون بـاد بی وطـن
    "

+

4. 10
    MR ADRENALIN
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

982
    741

سلام
    اصلا حالم خوب نیست
    خواهرم سه روز پیش خودکشی کرد سم خورده
    امروز دیگه با لوله داره نفس میکشه
    دکترا چیزی بهمون نمیگن
    نمیدونم چیکار کنم....
    کاش خوب بشه نوکریشو کنم...
    کاش....
    من تنها پرنده ای بودم که کوچ کرد از گرما
  6. 13
    narges70
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,546
    6,396

سلام
    الهه جون قربون صفا و مرامت
    امروز یکی از هم اتاقی هام ولنتاین تبریک گفت و اینا کلی حرف زدیم چقد دلم براشون تنگ شده دلم میخاد برم پیششون
    امروز مامان اصلا حالش خوب نبود خیلی ریخته بودم بهم، تمام روز رو. نمیدونم چرا این مدتی اینقد به مامان وابسته شدم یجورایی قدرشو خیلی خیلی بیشتر میدونم هربار مریض میشه من خودمو میبازم همین حالا هم مینویسم اشکم داره در میاد. خیلی ناراحتم خیلی. مامان خوابه و من همش دلنگرانم نکنه چیزیش شه. کاش روزی برسه که تمام رویاهایی که دوس دارم با مامان و بابام سپری کنم به وقوع بپیونده و حسرت به دل نمونم نه تنها من بلکه هیشکی هیشکی محروم نشه از پدرو مادرش.
    امیدوارم سایه مامان و بابا از سر هیچکدومتون کم نشه و همیشه سالم باشن. و هم چنین واس خواهر آدرنالین امیدوارم به زودی حالشون خوب شه
    روز عشق مادر پدر برادر هرچی هست همه مبارکتون باشه و دلتون شاد

ما از امیدها همه یکجا گذشته ایم
    از آخرت بریده ز دنیا گذشته ایم
  8. 10
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,975
    15,755

سلام به همه
    روز زن را به تمام زنان و دختران گل سایت تبریک میگم
    آدرنالین عزیز فکر کنم اسمت محمد باشه خیلی ناراحت شدم ان شاء الله که حال خواهرت زود خوب بشه و بیای خبر سلامتیشو بدی
    واقعا آدما گاهی توی زندگی کم میاره خواهر تو هم شاید نتونسته تحمل کنه و این کارو کرده امیدوارم که بعد از این زندگیش جوری پیش بره که دیگه از این کارا نکنه
    دوستتون دارم فعلا بای بای
    گناهانم را دوست دارم
    بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام
    چون آنها واقعی ترین انتخاب*های منند
  10. 12
    trash
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,368
    5,627

سلام به همه
    امروز شانسی رمز عبورمو زدم درست از آب در اومد ������
    روز همه دخترا و خانمهای گل*سایت مبارک
    .
    .
    .
    شاید خیلی ازخندههایی که در گذشته از سر پیروزی کرده ایم
    آغازی از همین بد بیاری ها بوده اند
    ما بیچاره گی خود را جشن گرفته بوده ایم.

12. 13
    سارا خانوم
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

12,917
    17,261

سلام دوستای گلم روز مادر و خانوم رو به خانومای سایت تبریک میگم
    و
    محمد امیدوارم خواهرت هرچه زودتر سلامتیشو بدست بیاره
    معمولا داداش ها رو خواهرشون خیلی حساسن و بالعکس
    انشاالله این روزا تموم بشه روزای خوب و خبرای خوش برسن
    چند وقته دورم شده پر از خبرای بد از دوستام و اشناها

چند روز پیش رفتم پیش دکتر قلبم گفت داری چیکار میکنی با خودت
    بخدا من کاری نمیکنم

ادم مامان که میشه یه ترسی که به زندگیش اضافه میشه آینده بچش عه که چ شکلی میخاد بشه
    فکر میکنم طاها خیلی تنها میمونه نه خواهری نه داداشی
    ولی دوست هم ندارم بچه دیگه ای داشته باشم
    همین یه دونه رو به یه جایی برسونم هنر کردم

اون شب که دوستم فوت کرد دلم خیلی بیشتر برای مادرش سوخت
    آدم آب میشه تا بچه اش بزرگ بشه، بعد یهو...
    خدا همه مامان باباهارو حفظ کنه

گفتگوم بخاطر خبرای این روزا بی رنگ و لعاب شد ببخشید

تا بعد

"نگــذار زخــم هـایـت،
    تـو را به کسـی کـه
    نـیـستـی،
    تـبـدیـل کنـد...!"

14. 13
    MR ADRENALIN
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

982
    741

الان برا مامانم هم پسرم هم دختر
    نمیتونم جلوش گریه کنم آخه دیشب تا دید گریه میکنم یهویی زد زیر گریه گفت تو باید مونس من باشی تو گریه کنی من میمیرم
    وقتی میبینه گریه نمیکنم اونم آروم میشه
    قدر خانوادتونو بدونید
    اگه فکر میکنید با هر حرفی از مادرتون ناراحت میشید بدونید عیب از خودتونه
    آبجیم خدابیامرز مادرم هرچقدر بهش میگفت اتاقتو مرتب کن گوش نمیکرد
    ولی اگه میدونستم افسردس هرچی داشتم میزاشتم براش تا خوب بشه
    ولی متاسفانه از افسردگی چیز دیگه ای شنیدیم که مثلا طرف فقط اشک میریزه و حرف نمیزنه
    ولی خواهرم بیخود اشک نمیریخت ولی هم نامرتب بود هم پرخاشگر
    حالا راحت میخوابه با اینکه همون اخلاقاشم دوست داشتیم
    از همتون ممنونم که تسلیت گفتید
    امیدوارم پدر مادرتون بزرگ شدنتونو ببینن
    ویرایش توسط MR ADRENALIN : 2020.02.17 در ساعت 01:20
    من تنها پرنده ای بودم که کوچ کرد از گرما
  16. 12
    ...helena...
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

5,740
    3,379

سلام
    فکر کنم این پستم به شدت چس ناله باشه !ولی قول میدم اخریش باشه !
    این سری دلم انقدرر پره فکر کنم خیلی حرف داره ! داره میترکه !اگه متنم طولانی شد نخونید ، اذیت نشین !

سه ماه تایم کمی نیست برای اینکه ادم دوباره خودشو از نو بسازه ! از نو همه چی رو ردیف کنه ، و زندگی جدیدی رو شروع کنه ، ولی چرا ما ادما نمیخوایم یاد بگیریم، چرا وقتی اشتباه میکنیم اونو پاک میکنیم ؟! چرا برنمیگردیم ده بار از روش بنویسیم تا یادبگیریم !
    اعتراف میکنم که نخواستم یادبگیرم .بعضی از ما ها نمیخوایم باور کنیم که اره اشتباه کردیم اونم از نوع بزرگش ! میگم باشه اشتباه بود ولش ، ولی خودمون میدونیم یا باید اون اشتباه رو فراموش بکنیم ، یا باید ازش درس بگیریم !
    اشتباهای ما تو زندگیمون قابلیت برگشت دارن ! مثل اینکه یه مورد رو پاک کنی و خودت بری از تو سطل برش داری !
    سه ماه پیش اشتباه بزرگی تو زندگیم کردم ، اعتراف میکنم قشنگ ترین اشتباه زندگیم ! تا امروز درس نگرفته بودم ولی از امروز به بعد دیگه واسم شد درس ! دیگه حذفش نمیکنم ! با اون اشتباه زندگی میکنم ! خودمو به خاطر اون اشتباه محدود نمیکنم !با اون اشتباه کنار میام !
    دوست دارم حداقل وقتی پستمو خوندی ، نه به نشانه ی سپاس یا نمیدونم لایک ، به نشانه ی اینکه خوندی تشکر رو بزنی !
    +
    به شدت سرما خوردم ، بدن درد دارم ! به بابام میگم بریم دکتر میگه بریم تو اون بیمارستانا موش ازمایشگاهیت میکنن ، بعدم اون بیمارستانا خودشون منبع الودگیه ، راستم میگه در و دیواراش داره عفونت میریزه :|
    بابام دیروز واسه همه ضدعفونی کننده دست گرفته ، خدا ب خیر کنه ، اگه مردم بدونین کورونا گرفتم ، مگه قم چقدر جمعیت داره که هنوز 3 تاش مرده !
    +
    دلم میخواد اشپزی کنم ، عکس بگیرم بزارم تاپیک اشپزی ! پویا بیاد ایراد بگیره ، هامون بیاد بگه از هر انگشتم یه هنر میباره چه عکاسی حرفه ای و... ثمین بیاد بگه چون دیروز از اون غذا خورده دلش نخواسته ، نیلوفر از رنگ و لعاباش تعریف کنه و.... ولی میدونین چیه ، غذا بهونس ! واقعا بهونس ! دلم میخواد مثل اوایل فروم بشیم ! مثل اوایل فروم همه اروم و صمیمی ! واسه هم دیگه حریم و سد نساخته بودیم ! کاشکی ما ادما میفهمیدم فرق مجازی و واقعیت رو !
    +
    روز مادر امد و رفت ، واسه فاطمه روز مادر گرفتیم ! خیلی خوشحال شد ، ولی میدونین فاطمه هم اشتباه بزرگ زندگیمون بود ! تا امسال میخواستیم و سعی داشتیم حذفش کنیم ، از امسال به بعد تصمیم گرفتم هر جور شده تو زندگیم نگهش دارم !
    +
    خواهر زادم راه میره ! انقدر بانمک شده ! انقدررررر جیگر شده که با دیدنش خستگی رو از تن ادم بیرون میکنه ! خدا به هر پدر و مادر یه دونه از این ها بدهههه ها ! عیچ کس به افسردگی دچار نمیشه
    +
    راستی از دوباره انلاین شدن اقا هامون بسیار خرسندم ! خوشحالم انلاین شدین :)

+++
    دم اونی که این تاپیک رو زده گرم ! قلبمم سبک تر شد !
    ویرایش توسط ...helena... : 2020.02.20 در ساعت 09:38

رفتنی میره دیگه !
    واسه همه کنکوریا دعا کنید
    واسه من خاص تر دعا کنید
  18. 9
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,975
    15,755

سلام به همه
    لطفا مراقب باشید به این کرونای لعنتی دچار نشید
    چون از این دولت آبی برای مردم گرم نمسشه
    خودمون باید به فکر خودمون باشیم
    پس لطفا نکات بهداشتی را خیلی رعایت کنید
    ان شاء الله که همگی سالم و خوشحال باشید
    دوستتون دارم
    دعا برای همدیگه یادتون نره
    فعلا بای بای
    گناهانم را دوست دارم
    بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام
    چون آنها واقعی ترین انتخاب*های منند
  20. 7
    evin$
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

520
    528

سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه.... من در حالی که داره خوابم می گیره کم کم، دارم پست رو تایپ می کنم اومدم یه چیزایی رو که خوبه بگم... همه می دونن که ویروس کرونا وارد ایران شده و همه هم درگیرش شدن و نگرانن که خدای نکرده مبتلا نشن. منم اطلاعاتی که شنیدم، گفتن و می دونم رو ازش در اختیارتون قرار می دم از اونجا که می گن پیشگیری بهتر از درمانه! از اونجا کههه این ویروس اصلا درمان خاصی نداره ولی انشأالله که پیدا می شه:|
    کرونا یه ویروس شناخته شده ست، همه اسمی ازش شنیدن و یه چیزایی می دونن ازش اما نحوه پراکندگیش یا نوع دیگه اپیدمیولوژیش و مکانیسم تبادلیش هنوز تشخیص داده نشده.
    طریقه ی منتقل شدن این ویروس drop let هست یعنی بیش تر از طریق مخاطات و مایعاتو... اینجور چیزا منتقل میشه و نه از هوا.
    تو این مدت بهتره بیشتر از ماسک استفاده کنین، خودتون هم می دونین چرا. چون ماسک تا حدودی می تونه از تجمع مخاط آلودگی ها جلوگیری کنه، می دونین که ویتامین سی برای سیستم ایمنی بدن خیلی خوبه و قوی ترش می کنه، پس چه خوبه که مصرفش کنین، من خودم اغلب یه دونه یا دو تا لیمو شیرین می خورم:) بعلهه... مصرف پروتئین و استراحت کافی هم خوبه.
    اما احتمال مبتلا شدن، به حد زیادی به قوی بودن یا ضعیفی سیستم ایمنی بدنی بستگی داره و اگه سیستم بدنی تون قوی باشه کشنده نیست پس نگران نباشین زیاد، حالا اینا رو گفتم اما مهمش اینه... حالا الان مثال می زنم،
    یه نفر توی سرد خونه گیر می کنه، همش می گه سردمه الان می میرم، خیلی سرده و حتما از سرما می میرم...همش می گه می میرم تا این که صبح نشده طاقت نمیاره و می میره! صبح که مسئول سرد خونه میاد می بینه که سردخونه گرمه و می فهمه که مشکلی پیش اومده و سرد خونه سرد نشده...یعنی اصلا اونجا سرد نبوده و گرم بوده... اون مرد بیچاره هم از بس از ترس به خودش گفته بود می میره و قطعا زنده نمی مونه که مرد، الان نازی هم همش درگیر اینه و می گه نکنه منم بگیرم؟ واای سوین الان منم می گیرم می میرم...داره اینارو جدی می گه!! واقعا انقدر تلقین نکنین به خودتون که مبتلا می شین و که یهو دیدین شد....پیشگیری کنین، مراقب خودتون باشین هیچی نمی شه و اینم هست که اگه اتفاقی قرار هست بیوفته، می افته و اگه نخواد بیاوفته، زمین هم بره آسمون و آسمون بیاد زمین، آب از آب تکون نمی خوره و اون اتفاق نمی افته پس نباید نگران باشه.
    تا الان داشتم با نازی صحبت می کردم و کلی براش درمورد ویروس و پیشگیری هاش توضیح دادم و فک زدم، زیر پتو داشتم براش ویس می فرستم و صدام شبیه ویز ویز شده آخرش هم برگشته می گه وای بهم استرس نده:|| همههه ی چیزایی که اینجا گفتم رو به اون هم گفتم، واقعا استرس دادم؟ استرس گرفتین؟ :|| می دونم حالش خوب نیست بچم نصفه شبی گیج شده:|

خب دیگه زیاد اما کمی مفید حرف زدم، نازی هم راضی کردم بره بخوابه بذاره منم بخوابم، گفته هامم تموم شد و... دیگه حرفی ندارم.
    ویرایش توسط evin$ : 2020.02.21 در ساعت 03:30
    عيب رندان مکن اي زاهد پاکيزه سرشت
    که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
    من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش
    هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت
  22. 9
    Uhtred
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    588
    872

داروخونه میری آنچنان کارکنان داروخونه ماسک باند پیچی کردن خودشونو که بیشتر استرس میگیری ، دیروز رفته بودم دارو بخرم دیدم همه ماسک زدن ، از اون ماسکا فیلتر دار که وحشتانکه ، بعد وقتی دارو داد گفت بفرمایید ، البته قبلش یه کاغذ صورتحساب داده بود ، گفتم کاغذ برا خودت قیمت بگو ، گفت 30.500 ، این 500 خورده ها حالم بهم میزنه ، قبلا چسب میگرفتم ، جدیدا پد الکلی میگیرم ، تو کیفم کلی پد دارم ، حساب کردم وقیی میخواستم دارو تحویل بگیرم وسواسی شده بودم اصن با دستمال کاغذی گرفتم ، مکافات بعدی باز کردن درب داروخونه بود ، آنچنان جای دست و پا روش بود که خودش میتونست یه ویروس جدید ایجاد کنه ، با پا باز کردم و چسبوندم به شونم و از لای درب رد شدم ، وقتی اومدم بیرون ، رفتم از تو صندوق عقب ماشین یه 1.5 لیتری اب گرفتم دستام شستم ،شستنش هم دردسر خودش داشت ، خب چون باید با دست ظرف اب دست میزدم ، خلاصه یه دستم شستم و بطری اب گذاشتم روی کفشم یه وریش کردم اون دستم شستم ، با یه دستمال ظرف گرفتم انداختم تو سطل زباله ، پاک کردم نشستم تو ماشین ، احساس راحتی کردم که از آالودگی در اومدم ، یه 5 دقیقه ای بدجور وسواسی شده بودم که برطرف شد ، البته بیشتر جو داروخونه باعث این حس شده بود ، ولی خب اونا هم مجبور به رعایت هستند و جای تشکر داره تو این شرایط ، به امید خدا که این موضوع برطرف میشه و البته رعایت فردی مهمه ...
    من کلا شب بیدار ، صبح بلند شم چیکار ، هی چایی بعد سیگار ، من مخم رفت تعطیلات ....
  24. 8
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,147
    30,426

سلام امیدوارم همگی خوب و خوش باشید
    بخصوص محمد و هلنا
    پستای کرونا رو که میخونم هی پوکر میشم :))
    فکر کنم فقط منم که به هیچ سمتم نیست کرونای عزیز :))
    البته دروغ چرا اولش یکم استرس گرفتم ولی خب وقتی استاد ویروس و ایمنی شناسی گفتن نترسید
    آروم شدم انقدر آروم که دیگه کلا رعایت خاصی نمیکنم :دی
    و با فرنوش دهنی همو میخوریم دوباره :))
    یعنی اگه یکی از ما دو تا کرونا بگیره یقینا به اون یکی منتقل میشه :))
    چون به حالت برووو عامووووو طوری بی حوصله*ایم در مراعات این چیزها :))
    خلاصه که نترسید چون اساتید ما همگی متفق القول بودن که کرونا خطرناک نیست
    هر کسیم مرده بیماری زمینه*ای دیگه*ای داشته
    و ضمنا به لحاظ آماری اینکه شما توی تصادف رانندگی بمیرید احتمالش بیشتر از مرگ بر اثر کروناست
    و ترس سیستم ایمنی رو تضعیف میکنه پس الکی نترسید استرس نگیرید
    کرونا چیز خاصی نیست که نیاز به ترس داشته باشه
    روز و روزگارتون خوش دوستیا...
  26. 6
    Uhtred
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    588
    872

در ادامه داستانهای داروخونه رفتن بنده ، امروز رفته بودم داروخونه دیدم جا برا داخل رفتن نیست ، همه صف ایستاده بودن ، گفتم آقا صف چیه ؟ گفت خرید ماسک ، یه 5 دقیقه ای موندم دیدم خیلی با تاخیر انجام میشه پیشروی ، خلاصه بی خیال شدم اومدم برم بیرون ، یهو چشمم به دکتر داروخونه افتاد ، یه نکته ای جالبی داشت که هیچ کسی بهش توجه نمی کرد : همه برا خرید ماسک صف ایستاده بودن و همه روصورتشون یه ماسک بود ولی خود دکتر ماسک نداشت ... عجب بابا عجب ...
    من کلا شب بیدار ، صبح بلند شم چیکار ، هی چایی بعد سیگار ، من مخم رفت تعطیلات ....
  28. 6
    ...helena...
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

5,740
    3,379

سلام
    حال این روزام خیلییییییی خوبه ! درسته خیلی استرس میکشم ! درسته نمیتونم درک کنم بعضی رفتارارو ولی خب بازم خوشحالم ! :)
    جدیدا ها تو مجازی با یه ادم اشنا شدم ، برام مهم نیست بقیه راجبش چی فکر میکنن ، چه حرفایی میزنن ، چقدر بهش اطمینان دارن ! ولی اون ادم واسم الان بهترین رفیق و عزیز ترین دوست بشمار میاد ! تو چند روز میتونست به شدت کارهای احمقانه ای از من سر بزنه ! ولی با وجود اون ادم هیچ کددوم اتفاق نیوفتاد ! ای کاش میتونستی جلوی کوتاه کردن موهام رو هم بگیری !:))
    اگه تو زندگیتون یه همچین ادمایی رو ندارین باید بگم واقعا خیلی تنهایین ! :) خیلی
    +
    جدیدا زیاد ، یاد پرتغال حیاط خونشونو میکنم ! دلم میخواد بدونم چقدر حالشون خوب شده ! چی میشد ادما میفهمیدن هیچی ارزش از دست دادن دوست داشتن رو نداره !
    دیروز بابام داشت بخاری ماشینش رو تو پارکینگ درست میکرد ! بعد ماشین رو حل داد عقب خواستم بگم بابا حواست باشه انگشتت گیر نکنه به در پارکینگ که گیر کرد و انگشتش نابود شد ! باورتون نمیشه یه دردی تو انگشتم پیچید که خدا میدونه ! همونجا یادم افتاد که من یه بار دیگه هم این درد رو تو انگشتم حس کرده بودم ! یادم امد که چقدر یه ادم واسم دوست داشتنی بوده و شاید هنوزم هم هست که حسی که برای پدرم داشتم رو برای اون ادم هم داشتم !:) نمیدونم جدیدا خیلی یادت میوفتم !
    +
    دلنوشته های علی قاضی نظام انقدر احساس توش هست که هر از چند گاهی به خودم میام میبینم دارم واسش قربون صدقه میرم !:| که وایی چه دردی و چقدر سنگدل میتونه باشه ی ادم ! چقدر بی رحم میتونه باشه ! بعد خندم میگیره ، به اینکه چرا من انقدر احساسیم ! :| تف بیاد یه ذره روحیه خشن بودنم بیشتر بود الان خیلی بهتر بودم!
    +
    یه حرفی میزنم ولی بی مخاطب : (ولی دوم شخص مفرد مینویسم )
    یه هفته زمان کمی نیست !
    خواستم بدونی :)
    +
    بابام واسه خونه تکونی کردن یه خانوم رو اورده تمیز کنه ! بعد من انقدر خجالت میکشم تو چشای این زن نگاه کنم !:| امروز داره اتاقمو مرتب میکنه !
    اتاقی که من تو سه روز شاید نصفشو میتونستم تموم کنم از صبح ساعت 7 تا الان داره کار میکنه البته استراحت میکنه وسطاش ولی خب داره تموم میشه ! اتاقق داره برق میزنه دمش گرم خدایی مدیونشم !:)
    +
    و در اخر اینکه همه ی گل هام خشک شدن ! : (
    باز خوبه ی عکس ازشون تو فروم دارم
    +
    دم اونی که این تاپیک رو زده گرم !:))
    ویرایش توسط ...helena... : 2020.02.24 در ساعت 11:02

رفتنی میره دیگه !
    واسه همه کنکوریا دعا کنید
    واسه من خاص تر دعا کنید
  30. 7
صفحه 1739 از 1741 نخست ... 1239163916891719172917341735173617371738173917401741 آخرین
نمایش نتایج: از 26,071 به 26,085 از 26114

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع