ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

97 پیغام بازدید کنندگان

1. عیدتون مبارک................
  2. داداشی رضا سال نو مباررررررررررررررررک...
    سالِ خیلی خیلی خیلی خوبی داشته باشی و برات بهترینا اتفاق بیفته
  3. هههههههههههه آره موخوام...شلوار کردی خعلی هم خوووووشگله بخری هاااااااااااااااااااااااا ااااااا:)))

هههههههه آره خداییش جالب میشه

ای داداشی..از دست تو:))))))))) کتک موخوای عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ داداشیم با اجازت من دیه باید برم...ایشالا بعد میحرفیمو میریم برات خواستگاری:))))))
    خوشحال شدم حرفیدم باهات داداشی گلمممممممممم...روزت بخیر.بای بای تا بعد داداشی رضا
  4. هههههه پس با سلیقه ی خوبت یه چیزی بخر

نوموخووووووووام خوووووووووووووووووو....ولی تو بخند داداشی که دنیا به روت بخنده

عه اینجوریه!!!!!!!!!!!!!!! خو حتی اگه بخوای بکشی وسط هم بازم پای من وسط نمیاد اصن:))))))))))))))))) من خارجِِ گود تشویقت میکنم:)))))))))))))))))))))
  5. سلیقه من خوبه در حد جلبکه

اشکال نداره خودم می خرم برات که هم بپوشی و هم بزنی تا بخندیم =))

به حاشیه ها نپرداز ای بانو یهو دیدی پای خودت رو کشیدم وسط این ماجرا ها حالا از ما گفتن بود
  6. دستت درد نکنه داداشی که موخوای بخری, فقط هرچی من گفتم بخری هااااااااا...نه با سلیقه ی خودت
    ههههههه نع بابا من نه ساپورت میپوشم نه کلیپس میزنم:))))))))) نخند پس
    اتفاقا ارواح هم مسافرت میرن...اونا که دائم در سفرن که:)))))))))... خو فعلن به حاشیه ها میرسیم تا بعد به اصل مطلب
  7. 04: ....آره خووووبه:)))))آره دقیقا هیجانش زیاده این روزا:)))

ههههههههههههههههههه من همون جورابم نخریدم...البته دخترا دیه جوراب نمیخرن که...ساپورت میخرن یهو

به به مبارررککککککککککککککه:))))))) ) خب پس ایشالا باعشه واسه بعد عید که خونواده ی همسر آیندت از مسافرت بیان به هرحال شاید مسافرت باشن خووووو

8. ههههههههه داداشیه نامحسوسو عشخه اصن منم خوووووبم مرسی داداشی.والا من فعلا شرکت یکی از آشناهامون میرم سرکار...وقتم پرشده خداروشکر:)))) با روزای آخر سال چطوری داداشی رضا؟؟؟؟ خرید عیدتو انجام دادی؟؟؟؟؟
  9. فدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااات داداشم:))))))))

مرسی که به یادم بودیو خبری گرفتی داداشی رضا...2-3 روزی بود که نت نمیومدم اما معمولا هر روز یه سری میزنم داداشیم:))))) تو خوووووبی؟؟؟چه میکنی؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟
  10. واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااای داداشی رضا رسمی شدنت مباررررررررررررکککککککککک ککککککککککککک
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 97
صفحه 1 از 10 123456 ... آخرین
درباره Loo-Loo

اطلاعات عمومی

درباره Loo-Loo
محل زندگي:
ساکن نیستم
علايق:
ندارم
شغل:
بیکار
طريقه آشنايي با كوچولو؟: