ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 54 نخست ... 6789101112131415162131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 165 از 808
    Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

زندگي چيه ؟ زندگي عشقه، عشق چيه ؟ عشق بوسيدنه، بوسيدن چيه ؟ بيا اينجا بهت بگم!!!
    به يارو ميگن چرا خودترو به سپر ماشين ميمالي مگه مي خوام اوقات فراغتم سپري بشه

مصارف مهم اس ام اس در ايران : 1-پيغام هاي اورژانسي ( سر رات که داري مياي 2تا بربري بخر) 2- اطلاعات رساني( سر جلسه امتحان)" جيم درسته الاغ!" 3-پيغام هاي عاشقانه: "عزيزم ،قبل از خواب به ياد من مسواک بزن !" 4-جلوگيري از خشونت :"بدهکار محترم !اگه اين جا بودي خرخرتو مي جوييدم "! 5-فرستادن جوک :"يه روز يه يارو مي ره سربازي ،دور کلاش قرمزي

يروز هفت به هشت ميگه 2ميليون بهت ميدم جاتو با من عوض کن هشت ميگه: من براي مال دنيا لنگمو هوا نمي کنم

به يه يارو ميگن تو چرا ريش نداري ميگه اخه من به مامانم رفتم

يه معتاد 2 تا سيگار تو دهنش گرفته بود داشت ميكشيد ازش ميپرسن چرا 2 تا سيگار ميكشي ميگه يكي واسه خودم يكي هم از طرف دوستم كه زندونه بعد از يه مدتي ميبينن همون معتاد يه دونه سيگار ميكشه بهش ميگن حتمادوستت از زندان ازاد شده ميگه نه خودم ترك كردم

به يارو ميگن: نظرت درباره بند گردني موبايل چيه؟! ميگه :خوبه, فقط موقع شارژ گوشي يه 2 ساعتي ادم از كار و زندگي ميندازه

يه يارو ميره خواستگاري باباي عروس بهش ميگه اون گلي که زدي به يقت خارش اذيتت نميکنه ترکه ميگه خارش که نه ولي گلدونش که تو لباسمه بيچارم کرده

حوا وقتي زن آدم شد5 تا شانس نسبت به بقيه زنهاي الان داشت 1.مادر شوهر نداشت 2.خواهر شوهر نداشت 3.هوونداشت 4.جاري نداشت 5.شوهرش آدم بود
    با نا امیدی به هیج جا نخواهی رسید.
    فکر کن همین امشب هفت سال خشکسالی به پایان رسیده
    و از فردا...
    هفت سال برکت و شادی ات آغاز خواهد شد !!!

Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

نتيجه جالبي به دست آمد از اين قرار سوال : نظر خودتون رو راجع به راه حل كمبود غذا در ساير كشورها صادقانه بيان كنيد؟ و كسي جوابي نداد... چون در آفريقا كسي نمي دانست غذا يعني چه؟ در آسيا كسي نمي دانست نظر يعني چه؟ در اروپاي شرقي كسي نمي دانست صادقانه يعني چه؟ در اروپاي غربي كسي نمي دانست كمبود يعني چه؟ در آمريكا كسي نمي دانست ساير كشورها يعني چه؟؟؟؟

شباهت مردا با خط تاليا: خيلي ارزونن... زياد اعتبار ندارن... دل خوش کنونن... کلاستو اساسي ميارن پايين... مال بد بيخ ريش صاحبشه... ( با پوزش از خدمت آقايون !!!! ) :arrow: :arrow:
    و از فردا...

Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

کشتي درحال غرق شدن بود . ناخدا فرمان خروج از کشتي را صادر کرد . مردها براي خروج هجوم آورده بودند. ناخدا مانع خروج مردها شد و گفت: خجالت بکشيد حق تقدم با زنان است . زنان بسيار خوشحال شدند و ضمن تشکر از ناخدا به خاطر رعايت حق خانم ها يکي يکي از کشتي خارج شدند... پنج دقيقه بعد ناخدا گفت : آقايان بفرمائيد پياده شويد کوسه ها به اندازه کافي سير شدند

**********************يارو داشته نوار خالي گوش ميكرده گريه ميكرده ميگن چرا گريه ميكني؟ميگه دلم واسه خوانندش ميسوزه لال بوده

مي دوني چرا توشک رو قبل از دوختن با چوب مي زنن ؟ چون بعدا هر چي ديد صداش در نياد***** :arrow: :arrow:
    و از فردا...

leylii
    كوچولوي بد - اخراج شده
    0
    3

ميدوني عشق مثل چيه؟.......
    مثل جيش كردن تو شلوار !....
    كه همه مي فهمند ولي گرماش و فقط خودت حس مي كني :D
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

....

از همکاری شما دوستان عزیز ممنونم :!:

....
    یک حقیقت زندگی: هر چقدر به دیگران کمک کنی چند برابر ش از جایی که فکرشو نمکنی بهت کمک میشه میگی نه؟ شماره حساب منو یادداشت کن..........

اگر می خواهید زندگی جدیدی داشته باشید با ما تماس بگیرید.. (سازمان بازیافت زباله) ***
    من سر راه تو دامی از عشق پهن کردم ولی تو به سرعت از کنار آن رد شدی و گفتی میگ میگ.. . .

می دونی چرا من هیچوقت صدقه نمی دم؟؟؟
    چون نمی خوام تو از من دور بشی.. آخه میگن صدقه بلا رو از آدم دور می کنه

امیدوارم امشب که می خوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی، ولی سعی کن بهش عادت نکنی. آخه من هر شب نمی تونم بیام تو خوابت!

نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کویر و می دانی که کویر بدون باران زنده است. پس برو بمیر

زمانی که انسانها به درختان می رسند و با بی رحمی آن را قطع می کنند و آن درختان به درون رودخانه ی جاری و روان می افتد عجب شلپی میکنه ها!!

نمکیه به دختره شماره میده. دختره میگه از کی تا حالا؟ نمکیه میگه از وقتی ایرانسل اومده

ترکه میره دزدی، صاحب*خونه پا میشه میگه کیه اون جا؟ ترکه میگه: هیشکی، گربه*ست، بعععععع

نفرین ترکی:ارزو دارم خدا کنه ان شا الله به حق پنج تن الهی امین

اگر به نیت 124000 پیغمبر ، 124000 اس ام اس بفرستید ، آخر ماه خبر خوشی از جانب مخابرات دریافت می کنید

خوردن شیرینی خیلی راحته، خواندن داستان شیرین خیلی راحته، اما پیدا کردن دوست شیرین خیلی سخته! خدای من، تو چطوری منو پیدا کردی؟

اگه ده تا گل گرفتی دستت و رفتی جلوی اینه 11 تا گل قشنگ دیدی اصلا تعجب نکن این نشون میده هم کوری هم خنگی و هم دچار توهم شدی

حیف که فقط تو یکیو دارم اگر از تو یه عالمه داشتم... الان گاوداری داشتم!

اگه فرهاد شیرین رو یادش بره. اگه مجنون لیلی رو یادش بره. اگه پرنده پروازو یادش بره من هیچ وقت پول قبض تلفن هایی که دادم برات اس ام اس میدم رو یادم نمی ره

زندگی مثل بازی شطرنجه... البته توخیلی بچه ای، برو همون منچتو بازی کن!

زندگی بدون عشق مثل شلوار بدون کشه... عشق من کجایی؟ آبروم داره می ره!

مخصوص نیمه شب:
    عروسک قشنگ من قرمز پوشیده / تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده
    عروسک من چشماتو وا کن / اس ام اس تو حالا نگاه کن
    عروسکم اوسگول شدی برو لالا کن!

09351234567 این شماره پینوکیو است، بهش زنگ بزن ببین چه طوری آدم شده، شاید تو هم آدم شدی!

#####0>==<#####
    فکر کردی الان می گم این منم که از دوری تو روی ریل قطار خوابیدم؟ اگه گوشیتو 90 درجه به سمت چپ بچرخونی می بینی که دارم از نردبان ترقی بالا می رم.

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

از بچه اصفهانیه می پرسن وقتی می ری سر یخچال چی می خوری؟ می گه: کتک!

معلم: بگو ببینم... اگه توی خیابون یه نفر یه خری رو گرفته و می زنه، و من برم جلو و از این کارش ممانعت کنم، به این کار چی می گن؟
    شاگرد: آقا اجازه، حس برادری!

ترکه میره توالت، زنش زنگ می زنه میگه کجایی؟ حیف نون میگه خونه بابات! زنش میگه همون جا یه چیزی بخور بیا من چیزی درست نکردم!

از ترکه می پرسن دانشگاه می ری؟ میگه: اگه بار بخوره همه جا می ریم... دانشگاه، انقلاب، میدون آزادی...

مبانی کامپیوتر: آن بخش از یک سیستم را که می*توان با چکش خرد کرد، سخت*افزار و آن قسمت را که فقط می*توان به آن فحش داد، نرم*افزار می*گویند!

اخیرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ی دختر های ایرانی در زبان فارسی ( پ ) و ( خ ) می باشد، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند. ( پسر ) ( خر ) کنند. ( پدر ) ( خام ) کنند. ( پراید ) ( خرد ) کنند. ( پاسپورت ) بگیرند برن ( خارج) . ( پر رو ) و ( خوشگل ) باشند و ... ادامه دارد

اولین دوره المپیک لرها، موسوم به "لرمپیک" با رشته های زیر آغاز شد: - شنای با مانع، - کشتی پروانه، - پرش روی نیزه، - شیــــــــــرجه روی چمن، اسب سواری با سگ

ترکه یه چک سفید امضا پیدا میکنه جلو مبلغش مینویسه" خدا تومن" میبره میده به بانک. بعد میبینن ترکه داره کیسه کیسه پول از بانک میبره بیرون میرن ببینن چه جوریه که بهش پول دادن میبینن رئیس بانکه لر بوده

رشتیه با خانمش دعواش میشه, قهر می کنه دست بچه هاش رو می گیره که بره ,خانمش میگه با من دعوا داری بچه های مردم رو کجا می بری
    نظریهء یک جامعه شناس ترک :آدما 3 دسته هستند : دسته اول ، دسته دوم ، و از همه مهمتر دسته سوم

وصیت نامه ی غضنفر رو باز میکنن میبینن نوشته همه نماز هامو خوندم فقط برام 20 سال وضو بگیرید .

به غضنفر میگن: با «هندونه» جمله بساز. میگه: هند اونه که بغل پاکستانه!

سلام عزیزم؛شنیدم پنج شنبه آینده جشن نامزدیته تبریک میگم ؛ واقعا خوشحال شدم . . . ستاد مبارزه با افسردگی دختران دم بخت

قزوینیه کنار زمین فوتبال دراز کشیده بهش میگن تو بازیکنی میگه نه برانکاردم

صبح کیفم رو زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگیم بود ... شناسنامه، پاسپورت، کارت ملی، دو و نیم میلیون پول، پانصد تا سکه تمام بهار آزادی، یه شاخه نبات، یک دست آینه و شمعدان ... وکیلم؟

میدونی حریص ترین جانور چیه؟ مگسه - و قانع ترین کدومه؟ عنکبوته - و جالبه که بدونی حریص ترین موجود همیشه خوراک قانع ترین میشه

3 مشخصه موبایل ندیده ها:
    1- وقتی موبایلشون زنگ می خوره خنده شون می گیره
    2- وقتی بهشون زنگ می زنن دیر جواب می دن
    3- وقتی براشون SMS سرکاری میاد تا آخرش می خونن!

در باغ دلم گرد جنون می ریزی / سرسبزترین گیاه این جالیزی
    از ساقه تو به آسمان خواهم رفت / ای دوست! تو لوبیای سحرآمیزی!

به ملانصرالدین میگن: میدونی امام حسین کجا دفن شده؟ میگه: نه. میگن: کربلا. میگه: ای خوشا به سعادت

یک سال، یک ماه از محرم گذشته بوده ولی هنوز تو شهر صدای سینه*زنی میومده. مردم میرن پی ماجرا، میبینن دسته ترکها تو کوچه بن بست گیر کرد

عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت می گیری میگی عاشق برفی ولی از یه گوله برف می ترسی میگی عاشق پرنده ای ولی اونو تو قفس زندونی می کنی انتظار داری نترسم وقتی میگی عاشقتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.....

آرزو دارم شبی عاشق شوی. آرزو دارم بفهمی درد را. تلخی برخوردهای سرد را. می رسد روزی که بی من لحظه ها را سر کنی. می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی. می رسد روزی که شبها در کنار عکس من نامه های کهنه ام را مو به مو از بر کنی

منطق عشق منطق عشق , منطق دلیل و برهان نیست . منطق صغری و کبری نیست . منطق علت و معلول نیست . منطق عاشق و معشوق است . منطق امید و آرزو . منطقی که فقط عشاق به آن استناد میکنند و عقلا به مضحکه بر مجلس عقل . و من بر همان منطق تو را میپرستم و میستایم .

بیش از این سوی نگاهت نتوانم نگریست احتزاز ابدیت را یارای تماشایم نیست کاش می گفتی چیست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست ؟

میری و من فقط نگاهت میکنم تعجب نکن که چرا گریه نمی کنم بی تو یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای دیدن تو همین یک لحظه باقیست

مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم... مرگ آنست که از خاطر تو محو شوم

در مرام ما رفیقان نیست ترک دوست عهد با هرکه بستیم جان ما در دست اوست

تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیباست حاجت به بیان نیست که از روی تو پیداست من تشنه یک لحظه تماشای تو هستم افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست

شاید آن روز که سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید کرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجبارست!!!

در عرض یک دقیقه می شه یک نفر رو خرد کرد... در یک ساعت می شه یک نفر رو دوست داشت و در یک روز فقط یک روز می شه عاشق شد ولی یک عمر طول می کشه تا کسی رو فراموش کرد
    هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببیننت و حسودیشون بشه که ماهشون مال منه

منودرگیرخودت کن تا جهانم زیرورو شه تا سکوت هر شب من با هجومت روبه رو شه بی هوا بدون مقصد سمت طوفان تو میرم منو درگیر خودت کن تا که آرامش بگیرم با خیال توهنوزم مثله هرروزوهمیشه هر شبه حافظه من پر تصویر تو میشه با من غریبگی نکن! با من که درگیر توام

وقتی خاطره های آدم زیاد میشه,دیوار اتاقش پر از عکس میشه ؛اما همیشه دلت واسه اونی تنگ میشه که نمی تونی عکسش رو به دیوار بزنی

من برای سال ها مینویسم ...... سال ها بعد که چشمان تو عاشق میشوند....... افسوس که قصه ی مادربزرگ درست بود...... همیشه یکی بود یکی نبود

زندگی مانند رانندگی در یک دشت زیباست. سعی کن از لحظاتش بهترین استفاده رو ببری. چون در انتهای جاده تابلویی با این عبارت نصب شده: دور زدن ممنوع

زن خودش را خوشگل می کند چون خوب فهمیده که چشم مرد، تکامل یافته تر از مغز اوست!" دوریس دی"

می خوام روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو میکنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دل تنگی چه دردی داره

اگه تورو خواستن اشتباهه ... اگه باتوبودن اشتباهه ... اگه عاشق توبودن اشتباهه ... اگه واسه تومردن اشتباهه ... پس توبهترین و قشنگترین اشتباه زندگی من هستی

چنین گفت زرتشت:...عاشق عاشقی باش و دوست داشتن را دوست بدار. از تنفر متنفر باش، به مهربانی مهر بورز، با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش

لحظات را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از این که همان لحظات خوشبختی اند

چنین گفت زرتشت اگر کلید قلبی را نداری ......قفلش نکن اگر کسی را دوست داری...خردش نکن اگر دستی را گرفتی..........رهایش نکن مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند

دوست داشتن بهترین شکل مالکیت و مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است

...
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

¤¤¤به مناسبت روز مادر¤¤¤

*;%'*
    *%;;%'*
    *;%*;%'*.
    *;*;%;*%*,
    )i(
    ( )
    مادرجون این دسته گل تقدیم تو،به شرط اونکه تو خودت گل باشی و من خاک زیر پات

¤¤¤

درزيباترين واژه بر لبان آدمي واژه مادر است. زيباترين خطاب مادر جان است. مادر واژه ايست سرشار از اميد و عشق. واژه اي شيرين و مهربان که از ژرفاي جان بر مي آيد. روزت مبارک مادر

¤¤¤

زن هستي ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـــــــــرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــــــــــدا عشق مظهر است بعد از خـــــــدا به سجده بوَد زآنکه مادر است

¤¤¤

به ياد مي آورم لحظه هاي فراز را كه صداي او اعتبارم مي بخشيد و لحظه هاي نشيب را كه اعتمادم به ياد مي آورم افراي افراشته اي را به ياد مي آورم مادرم را ...

¤¤¤

آسودگي از محن ندارد مادر آسايش جان و تن ندارد مادر دارد غم و اندوه جگر گوشه خويش ورنه غم خويشتن ندارد مادر

¤¤¤

ميلاد با سعادت بانو فاطمه زهرا را به محضر شما تبريک عرض مي نمايم !

¤¤¤

مي دوني فرق روز پدر با روز مادر چيه ؟
    روز مادر طلا فروشي ها شلوغ مي شه
    اما روز پدر جوراب فروشي ها ..
    مي دوني شباهشتون چيه ؟
    پول هر دو از جيب بابا مي ره
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

shabgard
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

2
    6

پيشاپيش روز مادر مبارك
    دیروز با یک دسته گل امده بود به دیدنم با یک نگاه مهربون همون نگاهی که سالها ارزو شو داشتم و از من دریغ می کیرد گریه کرد و گفت دلش برام تنگ شده ولی من فقط نگاهش کردم .. وقتی رفت سنگ قبرم از اشکش خیس شده بود

زندگي اجبار است ... مرگ انتظار است ... عشق یک بار است ... فكر تو تكرار است ... جدایی دشوار است
    Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

شب برات اس ام اس زدم که بگم: دنیام تاریکه مثل شب، تنهام مثل ماه، کوچیکم مثل ستاره، اما دوستت دارم اندازه آسمونی که اندازه نداره...
    ...................................
    می دونی چرا اینقدر ستاره دورت جمع شده؟ آخه دنیا فقط یه ماه داره، اونم تویی
    .................................................. ........
    همان قدرکه ستاره هست، اگه خورشید و ماه بود، بازهم این آسمون بی تو سیاه بود.
    .................................................. .........................
    @]
    [@]
    [@]
    _l
    _l
    الهی مثل چراغ راهنمایی باشی:
    لپات همیشه قرمز
    روی دشمنانت زرد
    دلت همیشه سبز
    .................................................. ...............
    دلم از دوریت پاره پاره شد دوختمش حالا تنگ شد!
    .................................................. ................
    و از فردا...

Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

...

عاشق هرکس شدم او شد نصیب دیگری *دل به هرکس دادم او هم زد به قلبم خنجری* من سخاوت دیده ام دل را به هرکس می دهم *شرم دارم پس بگیرم آنچه را بخشیده ام
    ...
    lمی دونی چرا وقتی میخوای بری تو رویا چشمهات رو میبندی؟؟؟؟ وقتی میخوای گریه کنی چشمهات رو میبندی؟؟؟ وقتی میخوای خدارو صدا کنی چشمهات رو میبندی؟؟؟ وقتی میخوای کسی رو ببوسی چشمهات رو میبندی؟؟؟؟ چون قشنگ ترین لحظات این دنیا قابل دیدن نیستن .
    ....
    . ازم پرسيد: دوستم داري؟ گفتم آره...گفت چقدر؟ گفتم از اينجا تا خدا...اشك تو چشاش جمع شد و گفت: مگه الان نگفتي كه خدا از همه چيز به ما نزديك تره .
    ............
    امروز رفتم برات يه ساعت بخرم ولي هرچي گشتم هيچ ساعتي به قشنگيه اون ساعتي که ديدمت پيدا نکردم
    ..........
    ازبرگ گل نازکتری ازهرچه گویم بهتری خوبان فراوان دیده ام اماتوچیزدیگری
    ...........
    همه زندگي فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بيام ولي خودم مي خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتي هم که ديگه نباشي منم ميرم
    ..........
    بهار آمد و شمشادها جوان شده اند ، پرندگان مهاجر ترانه خوان شده اند ( طرح تلقین گرما در سرما)
    ..............
    هر كسي يه روزي مياد يه روزي ميره يكي با دلش ميره يكي با پاهاش ولي مواظب باش كسي با پاهاي خودش از دلت نره
    ...........
    مواد لازم برای درست کردن مرد:مواد خود را حرام نکنید.........مرد ها درست شدنی نیستن

........
    كوتم را به باران هديه كردم تمام روزها را گريه كردم نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم...
    ...........
    ر گاه دسته گلي برايت مي فرستم با هزار ترفند گلي مصنوعي در آن مي گذارم و رويش مي نويسم تا خشک شدن آخرين گل(دوستت دارم
    .....
    مساحت نوك سوزن رو تقسيم بر مساحت كره زمين كن به جوابش كاري نداشته باش مي خواستم بگم اينقدر دوستت دارم
    ....
    فکر مي کرديم عاشقي هم بچگيست... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست... زندگي چيزيست شبيه يک حباب.. عشق آباديه زيبايي در سراب... فاصله با آرزو هاي ما چه کرد... کاش مي شد در عاشقي هم توبه کرد
    .........
    ز ندگی زیباست - زشتی های آن تقصیر ماست - در مسیرش هرچه نازیباست - آن تدبیر ماست - زندگی آب روانیست روان میگذرد - هرچه تقدیر من و توست همان میگذرد
    .......
    یه دوست خوب میگفت: آدما مثل کتابن تا وقتی تموم نشدن جذابن.پس سعی کن خودتو جلوی دیگران ورق نزنی تا زود تموم نشی.چون وقتی تموم بشی میرن سراغ یکی دیگه...!!
    ............
    شکوفه های صورتی فدای مهربونیات ...یه دل که بیشتر ندارم اونم فدای خنده هات*
    ...........
    لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.
    ..............
    يه حلقه طلايي اسمت و روش نوشتم طلا نبود حلب بود سرتو كلاه گذاشتم
    و از فردا...

golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.....

شوخي شوخي به من خنديدي ولي من جدي جدي گرفتارت شدم تو شايد شوخي شوخي منو فراموش كني ولي من بي تو جدي جدي ميميرم ... :x

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

یارو پتروس رو با دهقان فداکار قاطی می کنه ...می ره انگشت می کنه تو چشم راننده قطار :roll:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

دعای جدید : خدایا ما را به راه راست هدایت فرما ، اگر نشد راه راست را به سمت ما کج فرما ! :!:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

یارو م**ی ره دزد**ی تفنگشو م**ی ذاره پشت گردن یارو م**ی گه اگه تکون بخور**ی با لگد م**ی زنم تو سرت :cry:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

اگه درد می خواستین،اگه كوفت می خواستین،اگه نكبت می خواستین،اگه بدبختی می خواستین،اگه گرونی می خواستین، اگه فقر می خواستین،اگه تحریم می خواستین، چرا به خودم نگفتید ............................. امضا : شاه

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

درد من از حصار برکه نیست ، درد من از زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نمیکند :P

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

تا عاقلان راهی برای خندیدن پیدا کنند دیوانگان هزار بار خندیده اند 8)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

آه از توقف راه ، دو پاره آهن از بوته گاه ، یکی ناله شتر و دیگری آیینه شاه ( خواجه عبدالله انصاری)

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم ، بعدش فوتت کنم خاموش بشی هر هر بخندم

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

درسته که همه ابر ها باران ندارند ، ولی برای باریدن باید ابر شد

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

کاغذ سفید را هرقدر هم که سفید و تمیز باشد ، کسی قاب نمی گیرد.
    برای ماندگاری باید حرفی برای گفتن داشت. :wink:

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

ترکی از ترکای ترکیه بنام ترکان ترک موتور یک تریاکی با ترکه میزنه به ترکه ، کله ترک ترک می خوره و موتورش می ترکه

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

وای دیگه سر درد گرفتم

.

.

..

.

یکی بیاد مشکله منو حل کنه

.

.

.

.

.

دیگه نمیتونم تحمل کنم

.

.

.

بویِ نفتی که 3 ساله اومده تو سفرهامون دیگه داره کلافه ام میکنه.... :D

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

تو دماغ من چیکار میکنی؟

.

.

.

.

جنبه شوخی داشته باش!

خواستم بگم تو نفسمی .. [/b]
    maryana
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    57
    132

به يكي ميگن برو سي دي خام بخر، ميگه صوتي يا تصويري؟

يكي 20توماني پيدا ميكنه كه وسطش سوراخ بوده، ميگه شانس منو! وسطش گوشه نداره

افراد يه قبيله ميرن كراوات ميخرن، تا روش بستنش رو ميفهمن 20نفر از اونا خفه ميشن

به يكي ميگن تا حالا كما رفتي؟
    ميگه:نه رديف كن آخر هفته بريم

تو توي دماغ من چي كار ميكني؟؟؟
    جنبه شوخي داشته باش
    خواستم بگم تو نفسمي

3زن به كلانتري رفته و سرو صداي زيادي راه انداخته بودند.
    سرباري براي ساكت كردن آنها گفت:لطفا بزرگترين شما اول شروع كند

وقتي كسي ناراحتت ميكنه از 42تا ماهيچه استفاده ميشه تا اخم كني
    اما فقط 4تا ماهيچه لازمه تا دستت رو دراز كني و بزني پس كله اش

سلام از برنامه نود مزاحم ميشم، شما به عنوان بهترين گل سال انتخاب شديد

فرصت ندادي رفتنت را هضم كنم، با خودت فكر نكردي دل درد ميگيرم؟!!

قاضي: چرا ديروز اين مرد رو كتك زدي؟
    مرد: چون پارسال به من گفت اسب آبي
    قاضي: پس چرا ديروز زديش؟
    مرد: آخه تا ديروز اسب آبي نديده بودم

گوني گوني i love you ، قربونت فقط گوني هاشو برگردون مال مردمه
    کاشکی زندگی زودتر لود شه و
    خلاص .....!
    javid1362

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

آخه جیگرتونو ....................... کدوم این اس ام اس ها جدیدین . ها اااااااا
    8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
    mahtab571372
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

516
    48

اخرين ستاره بودي تو شب دلواپسی
    خواستنت پناه من بود تو غروب بی کسی!
    دلت که تنگِ یک نفر باشد...
    خودِ خدا هم بیاید تا خوش بگذرد و لحظه ای فراموش کنی
    فایده ندارد......!
    bahar35

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

بدك نبودن :!: :!: :!:
صفحه 11 از 54 نخست ... 6789101112131415162131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 165 از 808

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع