ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 54 نخست 123456789101525 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 808
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

اگه ميتونستي به اوني كه مسؤول مشكلاتته لگد بزني،

حداقل تا 6 ماه قادر به نشستن نبودي

ميدوني love يعني چي ؟
    L = لنگه تو پيدا نمي شه
    O = عمرمي
    V = وجودمي
    E =اوا ، اس ام اس رو اشتباه فرستادم

سه نفر داشتن غذا ميخوردن يكيشون از بس مي خوره مي تركه، اون دوتاي ديگه ميگن:
    خوش به حالش، سير شد ( چه بي مزه )

به يه نفر ميگن gf مخفف چيه؟ ميگه گوجه فرنگي!

یَک روز بر خانه نَشَسته بودم داشتم تخمه نَ میخوردم يک دف دیدم تیلفنم زنگ زد . گفتم ها کیسته ؟ گفت : ها . .. اییییی..... مدیرسایت یاهو بیدم ... گفتم : ها چطوری ... خوبی ؟ در سلامتی کامل به سر میبری ها ووووووو ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ گفت : ها . این یاهو مَسینجیر 8 قدیمی شده . اگه میشه 9 رو زودتر طراحی کن . گفتم : ها باشه .... بعد رفتم پشت کامپیوتر طراحی کردم و از ویلایت خودمان با بلوتوث فرستادمش آمریکا برای بیل گیتس و اون هم فروختش به شرکت یاهو

خدا پول خواستم، بانك داد، درخت خواستم، جنگل داد، اتاق خواستم، خونه داد، حالا ميترسم ازش تو رو بخوام يه گله گوسفند بده

جوجوی من می شی؟
    ,,,,,
    ('?
    <\ />
    J L
    تا من پیشی بشم بخورمت؟
    _/\_/\_
    ''(='+'=)
    \(\___/)/

زندگي بدون عشق مساوي است با ... جمعه بدون يانگوم!

در ماهي تابه عشقت سوختم، بي وفا روغن بريز!

به خره میگن چه کاری بلدی؟ میگه عرعر می کنم، جفتک می زنم، الان هم دارم SMS می خونم!

غضنفر ميره مكه مي خواست گوسفند قرباني كنه، چاقو پيدا نمي كنه گوسفنده رو خفه مي كنه

مردا دوست دارن همسر آينده شون :
    مثل اسب نجيب، مثل سگ با وفا، مثل طاووس زيبا، مثل گربه ملوس، مثل گوسفند مطيع باشند.
    اغلب هم به آرزوشون ميرسن، زني گيرشون مياد که:
    مثل اسب جفتک مي زنه، مثل سگ پاچه مي گيره، مثل طاووس از دماغ فيل افتاده، مثل گربه چنگ مي زنه، مثل گوسفند نفهمه!

خواننده تو یه مجلس عروسی می گه: خانوما، آقایون! دستا بالا می خوایم بریم بندر!
    غضنفر می گه: کجا؟ ما تا شام نخوریم هیچ جا نمی ریم!

نیروی انتظامی می ریزه خونه غضنفر.
    غضنفر با منقل می پره تو استخر میگه از اینجا به بعدش به شما ربطی نداره به نیروی دریایی ربط داره.
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    tanha

کوچولوو راه افتاده

0
    2

تحقيقات نشون داده كه اصفهانيها فقط در 22 روز سال رشد مي كنند :* دهه اول محرم + 12 روز اول عيد

شما برنده يك دستگاه ماكسيما يك دستگاه منزل مسكوني و ماهانه 500 هزار تومان رو سراغ نداريد ؟* گفتم شايد امر خيري صورت گرفت .

گلم / نازم / عسلم / جيگرم / شيرينم / خوشگلم / بانمكم .... ..... تاره باحال هم هستم ...!!!

اگه كسي رو دوست داري قورتش بده دستشويي هم نرو !

سيب . هلو . انار . موز . خيار . كيوي . آلبالو . اين همه ميوه . تو چرا شكل شلغم شدي ؟!

از سلطان جنگل به جوجه اردك زشت . جوجه اردك زشت اگه در دسترس هستي اس ام اس بده .

ميدونم تا اس ام اس مياد دعا ميكني كه من باشم . مي خواستم بگم دعات مستجاب شد .

از مرگ هیچ نترسم , اگر دنیا سرم ریزد , از این ترسم که , بعد از من گلم را دیگری بوسد .
    sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

جان اسیر دل....
    دل اسیر دوست....
    دوست چه میداند....؟
    دل اسیر اوست....!

اگه با تو باشم و نباشم ،اگه پیشه تو باشم و نباشم،اگه ماله من باشی و نباشی، به اندازه لحظاته بود و نبودت دوستت دارم

میدونی رمز موفقیت چیه ؟ میگم ولی قول بده پیشه خودت بمونه.
    رمزش اینه:
    .
    .
    .
    .
    .
    4544441542
    6987415236
    5412669854
    4111326858

مرده از خدا میپرسه چرا زن رو زیبا آفریدی؟
    میگه:چون تو دوستش داشته باشی
    مرده میگه حالا چرا عقلش کمه؟
    میگه :چون تو رو دوس داشته باشه.

( ً. ً )
    ) )
    ( (
    ) )
    ( (
    کاری نداشتم فقط میخواستم کرم بریزم

♥ وتو چون مصرع شعری زیبا ♥
    ♥ سطر برجسته ای از زندگی من هستی ♥

sahelearamesh

کوچولو در حال راه افتادن

0
    1

اگر نصف دنيا رو بدن مال من باشه قبول نميکنم............چون ممکنه تو تو اون نصفه ديگش باشي.
    عشق یعنی تو مرا می دانی
    من به صد حوصله می آیم باز.
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

اگر 10 تا گل رز دستت گرفتی و رفتی جلوی آینه و دیدی 11 تاست، تعجب نکن...این نشون میده که تو هم کوری هم کودنی هم دچار توهم شدی!

گه دلت برام تنگ شده بیا پایین منو ببین....دیر اومدی رفتم!

@ @
    می دونی این چیه؟
    يکیشو بگیر تو دستت....
    .
    .
    آی قلوه قلوه قلوه!!!

هه هه هه...ببخشید، یه لحظه تو رو تو ذهنم تجسم کردم، نتونستم جلوی خنده مو بگیرم!

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ... هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را
    هیجان زده نشو! پشت یه کامیون نوشته بود!

انالله وانااليه راجعون...
    ارسال كننده اين پيام كشته ومرده شماست.

مسيج*هاي نو و كهنه شما را خريداريم! (سازمان بازيافت مسيج*ها)

اگر دبير رياضي بودم ثابت مي كردم كه چگونه شعاع نگاهت از مركز قلبم مي گذرد.اگر دبير ديني بودم ثابت مي كردم بعد از خدا خواهان پرستش تواماگر دبير زبان بودم به زبان بي زبان مي گفتم خيلي دوستت دارماگر دبير جغرافي بودم مي دانستم كه خوش آب و هوا ترين منطقه، آغوش گرم توستو اگه دبیر شیمی بودم، از اشك چشمانت محلول محبت می ساختم

اينو مي فرستم به سلامتي هر چی گلدونه. به شرط اينكه گل شما باشي و خاكش ما.

وقتی خاطره های آدم زیاد می شه دیوار اتاقش پر عکس می شه. ولی همیشه دلت واسه اون کسی تنگ می شه که نمی تونی عکسشو به دیوار بزنی.
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

جير جيرک به خرس گفت دوستت دارم. خرس گفت الان وقت خواب زمستونيمه بعد صحبت ميکنيم خرس رفت خوابيد ولي نميدونست که عمر جيرجيرک فقط 3روزه

خوش به حال آسمون كه هر وقت دلش بگيره بي بهونه مي باره ... به كسي توجه نمي كنه ... از كسي خجالت نمي كشه... مي باره و مي باره و... اينقدر مي باره تا آبي شه... *آفتابي شه...!!! کاش... کاش مي شد مثل آسمون بود... كاش مي شد وقتي دلت گرفت اونقدر بباري تا بالاخره آفتابي شي... بعدش هم انگار نه انگار كه بارشي بوده

براي شکستن من يه اخم کافيه ... نيازي به فريادت نيست واسه اشک ريختنم سکوت تو کافيه ... نيازي به قهر نيست براي مردنم حرف رفتنت کافيه ... نيازي به انجامش نيست

يک شمع وقتي شمع ديگري را روشن مي کند چيزي از نور خود را از دست نمي دهد

روزگارم گله مندي شده است من بگيرم تو بخندي شده است ازدلم ياد نكردي شايد،عشق هم سهميه بندي شده است

انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند... بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز

setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

یک باب خانه در نیاوران به مساحت 450 مترمفید، سونا استخر جکوزی و پکیج، با دید بسیار عالی...به خدا خوشبختی نمیاره، برگرد سر خونه زندگیت!

خواستم بگم تو گلمي، ديدم تو خيلي بهتريخواستم بگم تو ماهمي، ديدم تو خيلي قشنگ تريخواستم بگم تو جونمي، ديدم از جونم عزيزتریاصلا تو کارت سوخت منی!

از شيرجه شما به سوي گوشی كمال تشكر را دارم!

ميدوني فرق تو با گل چيه؟گل رو بايد بو كرد، ولي تو خودت همين جوري بو ميدي!

برداشتن قدم هاي بزرگ در زندگي......پاره شدن شلوار را در پي دارد!

ما که رفتیم...کجا دنبالم راه افتادی؟...دیوانه! می گم نیا!...بابا! دارم می رم دستشویی!

آدم آب حوض رو با چنگال خالی كنه... ولی SMS تكراری نخونه!

نفهم ... بی لیاقت ... احمق ... بی شعور ... به کسی میگن که قدر گلی مثل تو رو ندونه
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

sahelearamesh

کوچولو در حال راه افتادن

0
    1

اگر يکي رو دوست داشته باشي نميتوني تو چشاش نگاه نکني.
    نميتوني بهش بگي چقدر دوستش داري.
    نميتوني بهش بگي چقدر بهش محتاجي.
    واسه همينه که عاشقا ديوونه ميشن.
    عشق یعنی تو مرا می دانی
    sahelearamesh

کوچولو در حال راه افتادن

0
    1

هر وقت دلم برات تنگ ميشه ميرم پشت ابرا ميشينم زار زار برات اشک ميريزم.
    پس هر وقت بارون اومد بدون من دلم برات تنگ شده.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    عشق پسته اي است که ميخندد ولي بهاي آن شما را مي گرياند.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ازم پرسيد دوستم داري گفتم نه. ناراحت شد و منو ترک کرد.
    آخه من دوستش نداشتم.من ديوونش بودم.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    بهت نميگم دوست دارم.بهت نميگم عاشقتم. بلکه بهت ميگم ديوونتم که اگر روزي رنجوندمت بگي بيخيال بابا ديوونس.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    لذت داشتن يه دوست خوب توي يه دنياي بد مثل خوردن يه فنجون شکلات داغ زير برفه.
    درسته که هوا رو گرم نميکنه اما تو رو گرم ميکنه.
    اگر نصفه دنيا رو به من بدن من قبول نميکنم.چون ممکنه تو توي نصفه ديگش باشي.
    هميشه رسم اينه که تو چشم ميذاري و من قايم ميشم....
    اما موقع پيدا کردن تو يکي ديگه رو پيدا ميکني.
    هيچگاه فاصله ها حريف خاطره ها نيستند.
    زيباترين عکسها تو تاريکترين اتاق ها مي افته.پس هروقت تو قسمت تاريکي از زندگيت قرار گرفتي بدون خدا داره ازت يه عکس زيبا ميندازه.
    احساس خوبيه وقتي يه نفر دلتنگت باشه.
    احساس بهتر اينه که يه نفر عاشقت باشه.
    اما بهترين احساس وقتيه که يه نفر هرگز فراموشت نکنه.
    بدترين نوع فراق زماني که کسي رو که دوستش داري رو در کنارت داشته باشي اما بدوني هرگز نميتونيد مال هم باشيد.
    عشق یعنی تو مرا می دانی
    mm21

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

chashm gozashtim
    shemordim ta hezar,
    rafti,
    bi anke radi bogzari
    ma gorg shodim bi anke khiale daridanat ra dashte bashim ,
    gashtamo baz shemordam
    az an roz bakhtam
    --------------------------------------------------------------------------

faghat kasi manie deltangi ra dark mikonad
    ke taame vabastegi ra cheshide bashad ,
    pas hichvaght be kasi vabaste nasho ke saranjame an vabastegi
    deltangist......
    -----------------------------------------------------------------------------------

khosh bakhti ra diroz be haraj gozashtand ,
    heyf man zade emrozam ..
    khodaya jahanamat fardast ,
    pas chera emroz misozam ???????....
    khodavanda be man arameshi ata kon ta bepaziram anche nemitavanam taghir daham.....
    mm21

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

chashm gozashtim
    shemordim ta hezar,
    rafti,
    bi anke radi bogzari
    ma gorg shodim bi anke khiale daridanat ra dashte bashim ,
    gashtamo baz shemordam
    az an roz bakhtam
    --------------------------------------------------------------------------

faghat kasi manie deltangi ra dark mikonad
    ke taame vabastegi ra cheshide bashad ,
    pas hichvaght be kasi vabaste nasho ke saranjame an vabastegi
    deltangist......
    -----------------------------------------------------------------------------------

khosh bakhti ra diroz be haraj gozashtand ,
    heyf man zade emrozam ..
    khodaya jahanamat fardast ,
    pas chera emroz misozam ???????....
    khodavanda be man arameshi ata kon ta bepaziram anche nemitavanam taghir daham.....
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

ميگن توي اصفهان همه كانديداها براي اينكه صرفه جويي كنن پوستر تبليغاتي چاپ نكرده بودن هر روز از يه درختي آويزون مي شدن

دوستت ندارم به اندازه خورشيد، چون غروب مي كنه. دوستت دارم به اندازه روت كه هبچوقت كم نمي شه!

محکوم به اعدام: آخرین آرزوم اینه که پسرم را ببینم. دادستان: اشکال نداره، پسرت کجاست؟ محکوم: من هنوز ازدواج نکرده ام!

اندازه ی یه لوبیا دوستت دارم...ناراحت نشو عزیزم...لوبیای سحر امیز رو می گم

چند وقته نيومدی به خاطره نيومدنت مامانم و بابام هر شب باهم دعوا دارن! مهم نيست با چه ماشينی ميای! مهم نيست با چه لباسی ميای فقط بيا و اين آشغال ها رو از دم خونه بردار

جديدترين ضرب المثل چيني مي گويد: يک ايراني اگر هواپيمايش سقوط نکند،از حوادث رانندگي جان سالم به در ببرد، آلودگي هوا زنده اش بگذارد و زلزله زير آوار له اش نکند،حتماً از خوشحالي خواهد مرد

دو راه براي خانم مهندس شدن هست: ـ اينقدر درس بخوني تا خانم مهندس شي. ـ يه شوهر مهندس پيدا کني

نگاه منطقي يک ترک به زندگي : تا حالا فکر کردي اگه نوماس اديسون نبود..مجبور بوديم تو تاريکي تلويزيون نگاه کنيم

ترکه می خواسته زنشو طلاق بده میره دادگاه. قاضی: چرا بعداز ده سال ازدواج می خواهی زنتو طلاق بدی؟ ترکه: آخه آقای قاضی از همان روز اول ازدواج همش چیزا رو پرت میکرد طرفم. قاضی: خوب چرا حالا بعداز ده سال آمدی برای طلاق؟ ترکه: آخه آقای قاضی تازه گیها نشانه گیراش خوب شده

تركه دكتر چشم بوده, یکی مياد تو مطبش ميگه اقا من چشام دور رو خوب نميبينه تركه میبردش دم پنجره ميگه بگو ببينم اون چيه؟ يارو با تعجب ميگه اون خورشيده دیگه!! تركه ميگه: اخه جانم مگه از خورشيد دورتر هم داريم!؟؟

ترکه سر چهارراه از پشت میزنه به يه ماکسيما. راننده ماکسیما خیلی شاکی میشه و شروع میکنه به داد وبیداد. بالاخره با وساطتت مردم و هزار خواهش تمنّا راننده ماکسيما رضايت میده ميرن. سر چهارراه بعد دوباره ترکه میزنه به پشته همون ماکسيما، بعد ترکه دستشو از پنجره ماشين می ياره بيرون میگه برو برو منم

زن مثل ويروس مي*مونه، وقتي وارد زندگيت بشه، جيبت رو اسكن مي*كنه، لبخند رو ديليت مي*كنه، مخت رو اديت مي*كنه، برنامه*هات رو دانلود مي*كنه، آخرش هم هنگ مي*كني
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

پرسيد به خاطر كي زنده هستي؟ با اينكه دلم مي خواست با تمام وجودم داد بزنم "بخاطر تو" بهش گفتم به خاطر هيچ كس. پرسيد پس به خاطر چه زنده هستي؟ با اينكه دلم فرياد ميزد "به خاطر تو" با يك بغض غمگين گفتم به خاطر هيچ چيز. ازش پرسيدم تو به خاطر چي زنده هستي؟ در حاليكه اشك تو چشمانش جمع شده بود گفت به خاطر كسي كه به خاطر هيچ زنده است

شبي از شبها تو به من گفتي كه شب باش: من كه شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به اميدي كه تو فانوس شب من باشي

تو اون فرشته اي که وقتي در فصل بهار قدم ميزني برگ درختان انتظار پاييز را ميکشند تا به جاي پاهايت بوسه بزنند

اندازه ي يه لوبيا دوستت دارم...ناراحت نشو عزيزم...لوبياي سحر اميز رو مي گم

وقتي دلتنگ شدي به ياد بيار كسي رو كه خيلي دوستت داره وقتي نااميدشدي به ياد بيار كسي رو كه تنها اميدش تويي وقتي پر از سكوت شدي به ياد بيار كسي روكه به صدات محتاجه وقتي دلت خواست از غصه بشكنه به ياد بيار كسي روكه توي دلت يه كلبه ساخته بود وقتي چشمات از تصويرم تهي شدند به ياد بيار كسي رو كه حتي توي عكسش هم بهت لبخند مي زنه

وقتي کسي نيست که به او فکر کني به آسمان بينديش . چون در آنجا هميشه کسي هست که به تو فکر ميکند

بذار خيال کنم منم اونم که دلت تنگه براش اوني که وقتي تنهايي پر ميشي از خاطره هاش اونکه هنوز دوسش داري اونکه هنوز هم نفسه بذار خيال کنم منم اوني که بودنش بسه

اگه عشقم حقيره ! اگه جسمم کويره ! اگه هميشه تنهام ! اگه خاليه دستام ! هيچ خيال ني!!! براي تو عاشق ترين عاشق دنيام

باز در كلبه ي عشق عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد

هرکس به طريقي دل ما مي شکند ، بيگانه جدا دوست جدا مي شکند ، بيگانه اگر مي شکند حرفي نيست ، من در عجبم دوست چرا مي شکند؟

يه قورباغه با يه اردك ازدواج مي*كه، اگه گفتي بچه*شون چي میشه. . . . . . . . بچه*دار نميشن، واسه*شون دعا كن، طفليا داره زندگيشون از هم مي*پاشه

رييس جمهور ژاپن: اگر برق امريكا 2 ساعت قطع شود ما در تكنولوژي از امريكا پيشي ميگيريم.... احمدي نژاد: اگر برق ايران 2 ساعت قطع شود جمعيت ايران 2 برابر مي شود

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام....من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ توخنديده اي

روز اول گل سرخي برام اوردي گفتي براي هميشه دوستت دارم روز دوم گل زردي برايم اوردي گفتي دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي برايم اوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي منو ببخش فقط يه شوخي بود

يه روز دل تصميم مي گيره سنگ شه تا ديگه عاشق نشه ميره و سنگ مي شه و ميره قاطي سنگ ها اما اونجاهم عاشق يه سنگي مي*شه

ارزش يک سال را دانش آموزي که مردود شده مي داند ارزش يک ماه را مادري که فرزندي نارس به دنيا آورده مي داند ارزش يک هفته را سردبير يک هفته نامه مي داند ارزش يک ساعت را عاشقي که انتظار معشوق را مي کشد ارزش يک دقيقه را شخصي که از قطار جا مانده و ارزش يک ثانيه را آنگه از تصادفي مرگبار جان به در برده مي داند هر لحظه گنج بزرگي است گنجتان را مفت از دست ندهيد باز به خاطر بياوريد که زمان به خاطر هيچکس منتظر نمي ماند ديروز به تاريخ پيوست

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

ماهي به آب گفت : تو نميتوني اشكاي منو ببيني , چون من توي آبم.. آب جواب داد اما من ميتونم اشكاي تو رو احساس كنم چون تو توي قلب مني

هرگز حسرتي در هيچ کجاي دنيا اين چنين يکجا جمع نمي شود که در همين سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد

با بال شکــسته پر گشــودن هنــر است ***** اين را هـمه ي پرندگـان مـي دانند

به سر دروازه هستي نوشتيم *** غم بي همزباني كشت ما را

فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي دلتنگيست

شمعداني به دم مرگ به پروانه چه گفت گفت : اي عاشق ديوانه فراموش شوي سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت : طولي نکشد تو نيز خاموش شوي

دوستت دارم چون تنها ترين فکر تنهايي مني.دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني.دوستت دارم چون زيباترين روياي خواب مني.دوستت دارم چون زيباترين خاطرات مني.دوستت دارم چون به يک نگاه،عشق مني

به ياد آرزوهايي که ميميرند سکوتي ميکنم سنگين تراز فرياد

صفحه 5 از 54 نخست 123456789101525 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 808

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع