ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 54 نخست ... 2345678910111626 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 808
    sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

يه قورباغه با يه اردك ازدواج مي*كه، اگه گفتي بچه*شون چي ميشه. . . . . . . . بچه*دار نميشن، واسه*شون دعا كن، طفليا داره زندگيشون از هم مي*پاشه
    رييس جمهور ژاپن: اگر برق امريكا 2 ساعت قطع شود ما در تكنولوژي از امريكا پيشي ميگيريم.... احمدي نژاد: اگر برق ايران 2 ساعت قطع شود جمعيت ايران 2 برابر مي شود
    روز 40 تا كله رو با 40 تا پاچه ميندازن تو ديگ و از تركه ميپرسن از كجابدونيم كدوم پاچه مال كدوم كله ست ؟ميگه :زير پاهارو قلقلك ميديم هر كله كه خنديد ميفهميم مال اون كله ست
    زندگي بر 3 ركن 1-اصلا عاشق نشو 2-اگه عاشق شدي براي معشوقت بمير 3- اگه مردي خاك بر سر بي جنبت
    تركه نذر ميكنه آخر اسم بچه هاشو بذاره الله اولي رو ميذاره فتح الله دومي ميذاره يد الله سومي دختر ميشه مي ذاره سيندرالله
    شيطان اعلام كرد تا مي توانيد گناه كنيد . سهميه ي سوخت آتش جهنم تموم شده
    به ترکه ميگن چرا جورابات يه لنگش آبي يكي قرمز ؟ ميگه والا نميدونم بدبختي اينه كه يه جفت ديگه هم تو خونه دارم همين طوري

♥ وتو چون مصرع شعری زیبا ♥
    ♥ سطر برجسته ای از زندگی من هستی ♥

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

ترکه مي گن بابات مرده . ميگه نه بابا اصلا امکان نداره . ميگن : والله مرده ترکه مي گه تا حالا اصلا سابقه نداشته

عشق با لبخند شروع ميشود.با بوسه شکوفا ميشود.با گريه رشد ميکند.با 110 تمام ميشود

يه تركه راديولوژيست مي شه يه مريض مياد جواب عكسشو بگيره بهش مي گه يه دنده سمت راست قفسه سينتون شكسته كه من تو فتو شاپ واستون درستش كردم

اگه ديدي بچه اي كنار يك روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده بدون كار بچه نيست تبليغ ايرانسله

عبارت «کلاه سرت گذاشتن تا زانو» يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يک مأمور آتش نشاني در صندوق عقب. د) من مادرم مريضه، کارت سوختتو بده، چند ليتر بـنـزيـن بزنم

مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج مي*كنند، بر اثر كمبود حوصله طلاق مي*دهند، و بر اثر كمبود حافظه دوباره ازدواج مي*كنند

تو يه عروسي اقوام داماد ميگن نون و پنير و نعنا مادر عروس شد تنها، پدر عروس ميشنوه وبلند ميگه نون و پنير و پونه پس من چوسم تو خونه؟

بوش اعلام كرده بدون شك سه نقطه از قم هدف اصلي موشك هاي ما خواهد بود, لره مي گه چرت مي گه قم 2 تا نقطه بيشتر نداره ,ترگه گفت هر جفتشون زر مي زنن گم كه اصلا نقطه نداره

نيروي انتظامي گفت: در سال 85 ده درصد کاهش تلفات جاده اي داشته ايم تا سال 87 تلفات جاده اي به صفر خواهد رسيد و ان شااله تا سال 89 در جاده ها زاد و ولد هم خواهيم داشت

تركه با دوست دخترش ميره بيرون. دختره ميگه بريم پشت درختا؟ ترکه ميگه آره بريم منم جيش دارم

اماكن ديدني شهر رشت : 1 - كلوچه پزي پسر و پدران - 2- كتيبه زن با وفا 3- مجسمه مرد با غيرت 4- ميدان شهيد حلال زاده 5 - پارك زيبا وديدني دماغ

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

ترکه پول نداشته بره حمام قرص چرک خشک کن مي خوره

ترکه سر صبح يه ليوان خاک شير ميخوره تا شبهي ملّق ميزده که ته نشين نشه

خرس ها با يک ظرف عسل خر مي شن . اسب با چند حبه قند . طوطي با تخمه . سگ با استخوان . راستي تو هنوز موز دوست داري

شماره کفشت را بفرست تا بزنم رو پيشونيم تا همه بدونن خاک پاتيم

غضنفر پيتزا ميخوره شب بربري مياد تو خوابش!!! ميگه آهاااااااااي بي وفا ديگه دوسم نداري؟؟؟

زندگي 4 پيچ داره :تولد، عشق، ازدواج و مرگ، سر کدوم پيچ منتظرت باشم؟

مي دونين شباهت يانگوم با احمدي نژاد چيه؟ قيافه؟ نه بابا بي خيال! هردو 70 ميليون نفر رو سر کار گذاشتن

من سر راه تو دامي از عشق پهن کردم ولي تو به سرعت از کنار آن رد شدي و گفتي ميگ ميگ

مشترک گرامي! اعتبار دوستي شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد يک بوس ارسال نماييد

به ترکه ميگن : سبز ليمويي رو توصيف كن. ميگه : شما آبي آسماني رو در نظر بگير، بشاش توش

به يک نفر گفتند: بابات به رحمت ايزدي پيوست! گفت: رحمت ايزدي ديگه کيه؟!...... گفتند نه. منظورمون اينه که به ديار باقي شتافت...... گفت: منظورتون را نمي فهمم!!!..... گفتند: يعني اينکه دار فاني را وداع گفت...... گفت:بازم نفهميدم!....... گفتند:اي بابا...بابات رخت از اين دنيا بربست....... بازم نفهميد!...... آخر سر عصباني شدند و گفتند : ابله...باباي خرت! مرد....... گفت: خر ما که بابا نداشت!......

اصفهانيه ميميره , روي سنگ قبرش مي نويسن من مردم ولي مغازه بازه

تركا يه نفرو محكوم به اعدام در اتاق گاز مي كنن . وقتي مي برنش مي بينه اتاق سقف نداره . ميگه : اين چه اتاق گازيه كه سقف نداره ؟ تركا مي گن : كپسول گاز كه خورد تو سرت مي فهمي

تركه ميره جبهه تو خاك عراقيا لخت ميشه رو زمين دراز ميكشه بهش ميگن داري چيكار مي كني ميگه دارم به خاك دشمن تجاوز مي كنم

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

تركه تو ماشينش آهنگ عربي گذاشته بود با صداي بلند. بهش گير مي دن مي گه : اي بابا نمي زاريد تو اين ماه محرم يه قران شاد گوش بديم

يه لري داشته ميخنديده بيهش ميگن چرا ميخندي ميگه دارم واسه خودم جوك ميگم. بعدچنددقيقه ميبينن رنگش زرد شده وشكمش روگرفته وداره ميخنده ميگن حالا چته؟ ميگه اين جكه رو تاحالا نشنيده بودم.

ترکه از دوست دخترش مي*پرسه: اسمت چيه؟ دختره ميگه: اكرم، ولي بهم ميگن اكي! ترکه ميگه: خدا رو شكر كه اسمت كوثر نيست

**** سانسور توسط مدير****

مگسه ميشينه رو باسن گاوه، گاوه ميگه: مااااااا، مگسه ميگه: جون، دردت اومد

سر سفره عقد عروس بله نمي گفته، داماد يکم فکر مي کنه، با صداي بلند ميگه: عمو زنجير باف

تركه از ژاپن برميگرده. بهش ميگن اونجا مشكل زبان نداشتي؟ ميگه: من نه، ولي ژاپني ها چرا

در خبرها داشتيم که قرار است يک خودرو اسلامي با همکاري مالزي ساخته شود به نظرم اين كاركردها هم بايد به خودروي اسلامي اضافه بشه: 1- خودرو هنگام حركت بايد صلوات بفرسته 2- سرعت كه از 80 بالاتر رفت، آيت الكرسي بخونه 3- وقت رد كردن چراغ قرمز بگه "استغفرالله" 4- وقت رسيدن به جاده چالوس و موارد مشابه "فاتحه بخونه" 5- وقت سوار كردن دوست دختر– دوست پسرها صيغه محرميت بخونه 6- وقت پياده شدن بگه "صدق*الله

يه جاپني بعد از 15 سال به يه مورچه ياد ميده که با چوب غذا بخوره بعد اون رو مياره تو ميدان تا به مردم نشون بده مردم هم دور تا دور واميستن تا نگاه کنن يه ترکه داشته از اونجا رد ميشده ميبينه همه عقب واستادن يه مورچه هم اون وسط هست ميره جلو مورچه رو له ميکنه ميگه اخه مگه مورچه هم ترس داره؟

As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

میدونی فرق تو با فرغون چیه؟ اون گل میبره تو دل می بری!

ماره میره تو حموم زنونه همه جیغ میزنن,میگه خواهرها نترسین نامحرم نیست , منم كبرا

هر چه زنگ میزنم آنتن نمیدی جات خرابه به مامانت بگو جاتو عوض كنه

خر
    خر
    خر
    خر
    خر
    خر
    خرابتم رفیق
    ببخشید من زبونم یه خورده میگیره

فرق خر با ماشینو می دونی
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    خر برف پاکنش عقبه ولی ماشین جلو

:..:: .-. : .:::-.::.:- ..:..::.
    ..-..::-.. ::.- ..:.:.- :::-.
    :... .. .: .-:::... -::.. .:
    :-..:-.. : ..: . -: .. ...::.:.:
    كاش كور بودي مي فهميدي چي نوشتم

باباي غضنفر داشته نصيحتش ميكرده که پسر جون زن بگیر وقتی شب خسته از سر کار می یای لازمه یکی تو خونه باشه ...نه تو اعصابت

اسمت را روي كوه نوشتم از هم پاشيد اسمت را روي شمع نوشتم آب شد اسمت را روي قلبم نوشتم شكست ...... جمع کن بابا خودتو با اين اسمت!
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

اين مسيج رو وقتي دور و اطرافت كسي نيست بخون! . . . . . . . . . . . . . . . . اگه عجله داري برو يه جاي خلوت و تنهايي بخون . . . . . . . . . . . . . . . . پشت سرت رو بپا! . . . . . . . . . . . . . . . . كسي نيست؟ داري ميخوني؟ . . . . . . . . . . . . . . . . خوب! خدا رو شكر كه كسي نيست ببينه سر كاري!

به بنده خدا ميگن: بابات به «رحمت ايزدي» پيوست! بنده خدا ميگه: «رحمت ايزدي» ديگه كيه؟ ميگن: نه، منظورمون اينه كه «به ديار باقي شتافت»! ميگه: «ديار باقي» كجاست؟ ميگن: يعني «دار فاني» رو وداع گفت! ميگه: «دار فاني» ديگه چه*جور داريه؟ ميگن: يعني «رخت از اين دنيا بر بست»! ميگه: منظورتون رو نمي*فهمم! ميگن: الاغ! باباي خرت مرد! ميگه: خر من كه بابا نداشت!

بعضي فکر مي کنند این منصفانه نيست که خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است.بعضي ديگر خدا را ستايش مي کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته.

تركه راديولوژيست مي شه يه مريض مياد جواب عكسشو بگيره بهش مي گه يه دنده سمت راست قفسه سينتون شكسته كه من تو فتو شاپ واستون درستش كردم

تاريخ انقضاي خنده روي صورت هيچكس حك نمي شود

الايا ايهاالساقي ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولي تالار و شام و عاقد و عکاس و آرايشگر و فيلم و لباس و تاج و کفش و کيف و ساک و سکه و شمش و پلاک و شمعدان و ساعت و زنجير و سرويس طلا آنهم از آن سرويس خوشگلها... و از اين جور مشکلها

یک باب خانه در نیاوران به مساحت 450 مترمفید، سونا استخر جکوزی و پکیج، با دید بسیار عالی... به خدا خوشبختی نمیاره، برو سر خونه زندگیت

يكي از عكساتو يادگاري بده ميخوام بزارم لب قندون بچه به قند دست نزن
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

شب یلدا

من دارم جمعه می رم، فکر نکنم دیگه همدیگر رو ببینیم... منو فراموش نکن و به خاطر تمام بدی هام منو ببخش...
    از طرف پاییز - یلدا مبارک

روی گلتون به سرخی انار
    شبتون به شیرینی هندوانه
    خنده هاتون مثل پسته
    و عمرتون به بلندی یلدا
    شب یلدا مبارک

بیا ای دل کمی وارونه گردیم
    برای هم بیا دیوونه گردیم
    شب یلدا شده نزدیک ای دوست
    برای هم بیا هندونه گردیم!

یلدا یعنی یادمان باشد که زنگی آنقدر کوتاه است، که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت

تو خوشگلترین، خوشتیپ ترین و با کلاس ترین آدم روی زمین هستی
    اینم هندونه شب یلدات! بذار تو یخچال تا خنک بشه!

عمرتون 100 شب یلدا
    دلتون قد یه دریا
    توی این شبای سرما
    یادتون همیشه با ما
    شب یلدا مبارک

عید قربان

این دو سه روز رو رژیم بگیر تا لاغر شی که انتخابت نکنن! اینو به بقیه گله هم بگو.
    عید قربان پیشاپیش مبارک

عید قربان نزدیکه، این جماعت براشون گاو و گوسفند فرقی نمی کنه... نگرانتم!

از امروز 3 روز بیشتر زنده نیستی... از فرصتی که داری لذت ببر گوسفند عزیز!
    پیشاپیش فرا رسیدن عید قربان رو بهت تسلیت می گم!

این روزا خیلی مواظب خودت باش... جونت در خطره... ممکنه سرتو ببرن...
    این اس ام اس رو برای گوسفند های دیگه هم بفرست.
    پیشاپیش عید قربان مبارک

عید قربان نزدیک است تا می تونی علف بخور قیمتت بره بالا

عید قربون پارسال که در رفتی امسال چیکار می خوای بکنی؟

تا حالا فكركردي اگرخدابه حضرت ابراهيم امرمي كرد به جاي پسرش زنشو قرباني كنه اين مراسم هرسال باچه شكوهي تكرار می شد؟

و آنگاه كه ابراهيم با غالب آمدن بر وسوسه هاي شيطاني، كارد را بر گلوي اسماعيل نهاد تا او را قرباني كند...
    ندا آمد: ابراهيم! جوگير نشو! تو در مقابل دوربين مخفي قرار گرفتي!
    عیدتان مبارک!

:P :wink:
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

قانون 18 انيشتن :اگه بتوني با سرعت نور به تمام افتخاراتت گند بزني انوقت بهت مي گن زيند الدين زيدان

خبري تاسف بار به دستمون رسيد که : دو تا اصفهاني شيرجه ميزنن تو آب ميگن هر کس زودتر سرش از آب اومد بيرون بايد شام بده هنوز جسد هيچکدومشون رو پيدا نکردن

سهميه اب براي دستشويي اعلام شد شيعه شش ليتر سني ده ليتر ترک و لر به دليل دو گانه سوز بودن و استفاده از سنگ و کلوخ يک ليتر

ترکه ميره پيتزايي ميگه يه پيتزا ميخواستم طرف ميگه بنام؟ ترکه ميگه ببخشيد بنام خدا يه پيتزا ميخواستم!

ترکه داشته نوار خالي گوش ميكرده گريه ميكرده ميگن چرا گريه ميكني؟ميگه دلم واسه خوانندش ميسوزه لال بوده

دير کردن بهتر از هرگز نکردن است.... پليس راه قزوين

به تركه ميگن مبارك باشه ازدواج كردي...ميگه دائمي نيست...اعتباريه

دو تا ترک به تاکسي ميگن: آقا 3 نفر تا تجريش چقدر ميگيري؟ راننده ميگه: شما که 2 نفر هستيد ! ترکه ميگه: مگه خودت نميخواي بياي

aysan
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    20

امشب قراره ساعت سه نیمه شب عقب مونده ها رو شفا بدن... خواب نمونی

هنگام نوشيدن آب سه تا بسم الله بگوييد. زيرا در آب سه تا جن وجود دارد: دوتا هيدروجن و یک اوکسي جن!

اگه ميدونستي دستاي من چقدر به دستاي گرمت نياز داره هيچ وقت اونا رو تو دماغت نمي كردي

ترکه سکه میندازه صندوق صدقات ٬ سوارش میشه

احوالپرسي لرا : حالا ما تلفن نداریم شما نباید یه زنگ به ما بزنید؟

يه روز يه ترکه ميخواسته تو جمع فارسها جوک بگه.تا شروع ميکنه و ميگه يه فارسه... همه ميگن:ا... ا... ا... ا...ترکه ميگه:خيلي خوب يه روز يه تهرونيه...باز همه ميگن:ا... ا... ا... ا... ترکه ميگه:باشه بابا... يه روز يه ترکه...همه ميگن:خب خب؟ ميگه:يه روز يه ترکه مي*افته تو چاه توالت درش ميارن ميبينن فارسه!

ایرانسل داران عزیز! به لحظات ملکوتی 11 شب تا 7 صبح نزدیک می شویم. التماس دعا.
    عید غدیر، 22بهمن، چهارشنبه سوری، نوروز 87 و هر مناسبتی هست مبارک.
    ستاد پیش بینی اتمام طرح قرمز ایرانسل!

ترکه خیلی حوشحال، اس ام اس هاشو باز می کنه می بینه جوک نیست...
    قیافش می شه مثل الان تو!

اگر روزي به يادت گريه كردم ... بدان آن روز پيازي رنده كردم

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم ... بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم!
    دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست.من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

•خورشيد چراغکي ز رخسار عليست / مه نقطه کوچکي ز پرگار عليست
    هرکس که فرستد به محمد صلوات / همسايه ديوار به ديوار عليست
    عید غدیر مبارک

•روز عيد غديرخم از شريف ترين اعياد امت من است.
    پیامبر اکرم(ص)

•نازد به خودش خدا که حيدر دارد / درياي فضائلي مطهر دارد
    همتاي علي نخواهد آمد والله / صد بار اگر کعبه ترک بردارد
    عيد غدير خم مبارک باد

•خدايا به حق شاه مردان / مرا محتاج نامردان مگردان
    فرا رسيدن عيد غديرخم بر عاشقان آن حضرت مبارک

•دلا امشب به می باید وضو کرد / و هر ناممکنی را آرزو کرد
    عید بر شما مبارک

.
    *'""*.*"'"*.
    *. Eide .*
    "* *"
    "*.*"
    .*'""*.*"'"*.
    *. shoma .*
    "*. .*"
    "*.*"
    .*'""*.*"'"*.
    *. mobarak .*
    "*. .*"
    *.*.
    :wink: :P

tanha

کوچولوو راه افتاده

0
    2

قطعه اي از شاهكار ادبي يك ترك :*
    شب بود و خورشيد به روشني مي درخشيد . پيرمردي جوان . يكه و تنها با خانواده اش در سكوت گوش خراش خيابان قدم زنان ايستاده بود .

عيد خدير خم . 22 بهمن . چهارشنبه سوري . نوروز 87 و هر مناسبتي هست مبارك .
    ستاد پيش بيني اتمام طرح قرمز ايرانسل .

من تو رو به اندازه تمام گلهاي دنيا دوست دارم . دوم هيچ وقت دروغ نميگه .

اين نردبان ترقيه
    [-]
    [-]
    [-]
    [-]
    زشته ... زشته ... از شما بعيده . ازش بالا ميرن نه پايين .

رو تو اونور كن .... مگه نمي بيني شورت پام نيست .

اگه اهل حالي ... اگه خيلي با حالي ... يه مسيج توپ بفرست ... ببينم در چه حالي ...

بهترين زمين تمرين جهت ورزشكاران دو استقامت و با مانع در بهترين كوچه هاي بن بست قزوين ...
    آغاز ثبت نام با شرايط ويژه ؟؟!!

اگه مي بيني اينقدر دوست دارم . اگه مي بيني فدات مي شم . اگه مي بيني تو دنيا با هيچكس عوضت نمي كنم
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    باور كن اكس خوردي تو توهمي .

اين اس ام اس را تنها افراد خوشتيپ ميتونن بخونن
    .
    .
    .
    &s@#%$*!|#^
    چيه نحنه توقع داري بخوني ؟
    از مرگ هیچ نترسم , اگر دنیا سرم ریزد , از این ترسم که , بعد از من گلم را دیگری بوسد .
    sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

تركا ميان يه شعر بسازن كه فارسا رو مسخره كنن، ميگن: تركا گل پسرن فارسا تركِ خرن!
    لره ميخواسته آتش نشان بشه توي آزمون استخدامي ازش ميپرسند اگر جنگل آتش بگيره و اون اطراف آب نباشه چه کار ميکني؟ لره ميگه: هيچي تيمّم مي کنيم

طبق آخرين اطلاعيه سازمان ديده بان حقوق بشر جوراب احمدي نژاد به عنوان يکي از سلاحهاي کشتار جمعي شناخته شده

قضنفر ميگن: يه ميوه خوشمزه، آبدار و شيرين نام ببر، ميگه: خيار! بهش ميگن: خيار كجاش آبدار و شيرينه؟قضنفر ميگه: با چايي شيرين بخور، نظرت عوض ميشه!

مورچه و يک زرافه باهم ازدواج مي کنند شب عروسي مورچه گم مي شه بعد از يک هفته پيداش مي شه زرافه بهش مي گه اين همه مدت کجا بودي مورچه مي گه :تو راه بودم که بيام بوست کنم

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

لره ميره طوطي سخنگو بخره، فروشنده بهش يه جغد ميده، بعد از يه مدت دوستاي لره بهش ميگن: ياد گرفته حرف بزنه يا نه؟ لره ميگه: هنوز نه ولي خيلي توجه ميكنه

رسيدن قيمت نفت ايران به بشكه*اي 98 دلار را به عموم مردم فلسطين، لبنان، سوريه، عراق و افغانستان تبريك عرض مينماييم

به دختره ميگن چرا به دوست پسر ميگن بي اف ميگه مخفف بدبخت فلك زده است بماند که حالا بعضيا گوجه فرنگين

به ترکه ميگن چي شد که زن گرفتي؟ ميگه راستش ما ديديم تو زندگي هيچي نشديم، گفتيم لااقل داماد بشيم

ترکه ميگن از اينکه همسرت را عزيزم خطاب ميکني چه احساسي داري ؟؟ ميگه احساس گناه !!!!!!!!! ميگن چرا ؟ ميگه آخه اسمش يادم نيست

اگه يه روز از خواب بيدار بشي ببيني اون که دوستش داري گذاشته رفته صبحونه چي مي خوري؟

به رشتيه ميگن از چه راهي براي تنظيم خانواده استفاده ميکني؟؟؟ ميگه در حياط رو قفل ميکنم

معلمه به شاگردش ميگه برو يه مورچه نر پيدا کن وردار بيار. بچهه فرداش يه مورچه مياره معلمه ازش ميپرسه خوب تو حالا از کجا فهميدي که اين مورچهه نره؟ بچهه ميگه آخه جلوي مدرسه دختروونه پيداش کردم :lol:

sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

دختره به دوستش زنگ ميزنه ميگه,يه پسره دنبام راه افتاده,چيكار كنم؟ دوستش ميگه خوب تندتر راه برو!! دختره ميگه من دارم تند ميرم ولي اون خاكتوسر خيلي يواش راه ميره

گفت مردي به همسرش روزي... من بميرم چگونه خواهي زيست؟ گفت: از چند و چون آن بگذر.. تو بميري براي من کافيست

به مجنون زد شبي ليلي اس ام اس
    که آخر تا به کي تاخير و فس فس؟
    اگر عقدم نخواني سال جاري
    روم تهران، شوم دختر فراري!

هميشه به فکر تو ام در قلب من جا داري قلب من شده گاو داري!

قابل توجه آقايان: با توجه به در نظر گرفتن قيمت جديد سكه ديه از مهريه ارزانتر است.. حالا تصميم با شماست

يه قزوينيه پس از مرگش وصييت مي کنه:پوست بدنشو بکنن رو کش زين چرخ بچه ها کنن/بعد بدنشو بسوزونن و خاکسترشو پودر دم کون بچه ها کنن/وقبرشو شيب درست کنن تا بچه ها از روش سر بخورند

الهي شمع بشي، پروانه شم، دورت بگردم ... بعدش فوتت کنم، خاموش بشي، هرهر بخندم!

اگر روزي به يادت گريه كردم ... بدان آن روز پيازي رنده كردم

دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکد يگــرنگــــاه کنيم چشمهايم هنوز در انتظار است

احوالپرسي لرا : حالا ما تلفن نداريم شما نبايد يه زنگ به ما بزنيد؟

ديشب فرشته*اي به خوابم اومد گفت: گل يا پوچ؟ گفتم: گل. دستشو باز كرد و تو رو بهم داد.

وقتي تو رو ديدم کارگردان قلبم گفت: نور....صدا.... حرکت.... و من براي به دست آوردنت چه نقشها که بازي نکردم

ترکه سکه ميندازه صندوق صدقات ، سوارش ميشه

اگه ميدونستي دستاي من چقدر به دستاي گرمت نياز داره هيچ وقت اونا رو تو دماغت نمي كردي

هنگام نوشيدن آب سه تا بسم الله بگوييد. زيرا در آب سه تا جن وجود دارد: دوتا هيدروجن و يک اوکسي جن

اختفواياايهاالذين لايتمسمسون. (تف بر شما اي كساني كه اس ام اس نميدهيد)

يك بار بهت گفتم دوست دارم، هزار بار گفتم خدايا غلط كردم

خوشبخت ترين پسر كسي هست كه اولين عشق يه دختر باشه و خوشبخترين دختر كسي هست كه آخرين عشق يه پسر باشه.!.

به غضنفر ميگن خيلي آقايي. ميگه: ما بيشتر!!!

زن خودش را خوشگل مي کند چون خوب فهميده که چشم مرد، تکامل يافته تر از مغز اوست!" دوريس دي

مردان جوان مي خواهـند وفادار باشــند ، نيســتند .... پيــرمردان مي خواهند بي وفائي کنند، نميتوانند

به ترکه ميگن سخت ترين كار دنيا چيه ميگه پر كردن نمكدون، بهش ميگن چرا؟ ميگه آخه سوراخاش خيلي ريزه

زندگي پژمردن يک برگ نيست بوسه اي در کوچه هاي مرگ نيست

setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

SMS های ویژه محرم:

عاشورا را زنده نگه داريد كه با عاشورا زنده ايم - امام خمينى (ره)

قيامت بى حسين غوغا ندارد ... شفاعت بى حسين معنا ندارد
    حسينى باش كه در محشر نگويند ... چرا پرونده ات امضاء ندارد

منزلگه عشاق دل آگاه حسين است ... بيراهه نرو ساده ترين راه حسين است
    ازمردم گمراه جهان راه مجویيد ... نزديكترين راه به الله حسين است

چون در همه عمر داشتم حب على ... آمد به سرم چهارده نور جلى
    گفتم كه شفيع من كدامين شماست ... كردند اشارت به حسين بن على

ديباچه ي عشق وعاشقي باز شود ... دلها همه آماده ي پرواز شود
    با بوي محرم الحرام تو حسين ... ايام عزا وغصه آغاز شود
    السلام عليك يا اباعبدالله

هردم به گوشم‎‎ می رسد آواى ‎زنگ قافله ... اين قافله تا كربلا ديگر ندارد فاصله
    يك زن ميان محملی اندر غم و تاب و تب است ... اين زن صدايش آشناست، اى واى من، اين "زينب" است

ابروي حسين به‎ ‎كهكشان مي ارزد ... يك موي حسين بر دو جهان مي ارزد
    گفتم كه بگو بهشت را قيمت چيست ... گفتا كه حسين بيش از آن مي ارزد

صفحه 6 از 54 نخست ... 2345678910111626 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 808

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع