ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 19 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 271
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

....

رد است كه لبريز حقايق شده است تلخ است كه با درد موافق شده است شاعر نشدي وگرنه مي فهميدي پاييز
    بهاري است كه عاشق شده است. مي دوني فرق تو با توپ فوتبال چيه !؟
    توپ رو بايد شوت كني تا گل بشه ولي تو خودت همين جوري شوت هستي !!!

---------------------------------------
    در جهان ما اگر باده نبود . جاي ما مردم اواره نبود .

يه يارو رفت حج نه نماز مي خوند . نه طواف ميكرد نه ...
    ازش پرسيدن چرا ؟
    گفت به ما گفتن همه چيز با كاروانه
    --------------------------------
    انهايي كه رنگ پريدگي پاييز را دوست ندارند . نمي فهمند كه پاييز همان بهار است كه عاشق شده است ...
    اميدوارم خوشبختي مثل سگ پاچتو بگيره، مثل سوسك از سر و روت بالا بره،
    مثل انگل تو وجودت خونه كنه و مثل sms پشت سر هم واست بياد.
    پاييز از زمستون غمگين تره چون بهار و نديده، ولي من از پاييز غمگين ترم ،
    چون خيلي وقته تو رو نديدم
    ----------------------------

يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم.
    فروشنده ميگه . به نام ... ؟
    يارو ميگه . اخ اخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم .
    --------------------------------------
    اگه خوابي بيدار شو.
    اگه بيداري بشين.
    اگه نشستي پاشو .
    اگه راه ميري بدو .
    اگه ميدويي يه پشتك بزن.
    و خوشحال باش كه از طرف من واست اس ام اس اومده.

اتش دوست اگر در دل ما خانه نداشت .
    عمر بي حاصل ما اين همه افسانه نداشت .
    --------------------------
    اگه دزد بودي اولين چيزي كه از من مي دزدي چي بود؟؟ براي همه بفرست جوابهاي جالبي مي گيري ..... ولي اول جواب منو بده باشه؟
    غضنفر ميره بالا درخت چنار . ميپرسن چيكار ميكني؟ ميگه دارم توت ميخورم! ميگن الاغ اون درخت چناره. ميگه الاغ خودتي، توت تو جيبمه!
    ------------------------------
    ميخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنيا... بلكه به زبان قلبم
    گوش كن: تالاپ..تولوپ...
    -----------------------------
    ميدوني چقدر دوست دارم؟ به تعداد تاراي موي سرت ضرب در تعداد نفسهايي كه تا اخره عمرت ميكشي به علاوه تعداد ه هرچي ستاره تو اسمونه..
    ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ام مي كرد بهم چي گفت ؟ جايي كه ميري مردمي داره كه مي شكننت نكنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . تو تنها نيستي . توكوله بارت عشق ميزارم كه بگذري، قلب ميزارم كه جا بدي، اشك ميدم كه همراهيت كنه، ومرگ كه بدوني برميگردي پيشم
    ---------------------------
    يكي محبت مي كنه و يكي ناز مي كنه ! اوني كه ناز مي كنه هميشه محبت مي بينه اما اوني كه محبت مي كنه هميشه تنهاي تنهاست
    ما هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينكه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند
    ------------------------------
    اگه يه روز ديدي كه تموم درخت هاي كوچه و محلتونو بريدن اصلا ناراحت نشو ... چون هنوز منو داري كه بهم تكيه كني
    --------------------------
    روي سنگ نوشتم دوستت دارم همون سنگ بخوره توي سرت كه اين چيزا حاليت نميشه.

آنگاه كه ... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي كني؛ به خاطر بياور كه... زيبايي شهاب ها از شكستن قلب ستارگان است.

زندگي مثل يه جاده است ، من و تو مسافراشيم ، قدر لحظه ها رو بدونيم ، ممكنه فردا نباشيم.

...
    jojooo
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

0
    6

تنها زماني كه به يادتم و برات اشك ميريزم زماني است كه پياز پوست ميكنم.

**********************************************ا
    اختفوا يا ايها الذين لا يستمسمون.( تف بر شما اي كساني كه اس ام اس نميدهيد)

مهم نيست كه با چه لباسي مياي. مهم نيست كه با چه ماشيني مياي. مهم نيست كه كي مياي. فقط بيا اين آشغالا رو ببر كه خيلي بو ميده.

با همه وجودم سرمو رو شونه ي مهربونت ميزارم و يواشكي دماغمو با لباست پاك ميكنم.
    من مقیم روستای ساده عشقم هنوز
    mahtab571372
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

516
    48

اميدوارم در سال جديد لاستيك ارزوهات پنچر نشه! :D
    باز هم شب شده و قلب پر از اندوهم لبریز از توست.بغض سینه ام را بر خطوط بی احساس این کاغذ میریزم تا شاید شبی در سکوت کوچه های خالی از عشق....زمزمه ی دلتنگی مرا به تو برساند. :P :P
    بهار بهترین بهانه است برای اغاز و اغاز بهترین بهانه است برای زیستن.. :)
    ان روز که امید را به نا امید
    شادی را به غمگین
    و نور را به تاریکی هدیه کنیم.............
    ان روز عید است............................................ .. :)
    دلت که تنگِ یک نفر باشد...
    خودِ خدا هم بیاید تا خوش بگذرد و لحظه ای فراموش کنی
    فایده ندارد......!
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.....

قبل از ازدواج:

مرد: دیگه نمی تونم منتظر بمونم

زن: می خوای از پیشت برم؟

مرد: فکرشم نکن

زن: منو دوست داری؟

مرد: البته

زن: تا حالا به من دروغ گفتی؟

مرد: نه، چرا این سوال رو می پرسی؟

زن: منو مسافرت می بری؟

مرد: مرتب

زن: منو کتک می زنی؟

مرد: به هیچ وجه

زن: می تونم بهت اعتماد کنم؟

بعد از ازدواج:

همین متن رو از پایین به بالا بخونید!

...
    عشق یه سم شیرینه
    بدون نسخه ی کسی که دوستش داری
    مصرف نکن ؛ از دست بچه ها دور نگه ش دار
    و در محل تاریک ازش مواظبت کن
    .....

اینقدر نگو اگه گذشت کنم کوچیک میشم
    اگه با گذشت کردن کسی کوچیک میشد
    خدا اینقدر بزرگ نبود

......

.....*......

میدونی این چیه؟

این توئی که تنها ستاره ی آسمون دل منی
    .
    .
    پایین تر نرو
    .
    .
    وای اینا کجا بودن؟!

...

با توجه به گرون شدن اس ام اس از فردا
    ( 23 تومان ) پیشاپیش عید فطر ، عید قربان
    یلدا ، چهار شنبه سوری ، نوروز 88 ، 89

تولدت ، تولدم ، تولدش ، پیوندتون ، پیوندمون
    پیوندشون ، خونه مون ، خونه تون ،
    خونه شون و قدم نو رسیده مبارک!!!

.....
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

...

قانون پايستگي عشق: عشق بوجود مي آيد,ولي هرگز از بين نمي رود,بلکه از صورتي به صورتي ديگر و از اشخاصي به اشخاصي ديگر منتقل و تبديل ميشود 8)

.......
    عشق ميگن علاقه***نه كفگيرو ملاقه***دوستت دارم يه عالمه***اندازه يه قابلمه***من عاشق تو هستم***تو قابلمه نشستم*** يه لنگه كفش تو دستم***منتظر تو هستم
    :evil:
    ..........
    ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست :P

............
    خواستم عشق رو تو دستام بگيرم ، ولي جا نشد . پس گذاشتمش تو جيبم ، ولي جا نشد . در كيفمو باز كردم ، ولي جا نشد . تصميم گرفتم ببرمش توي اتاق ، ولي جا نشد . بنابراين يه خونه براش گرفتم ، ولي جا نشد . با خودم گفتم : يه باغ ! آره ! ولي جا نشد . پس گذاشتمش توي قلبم ، حالا ديگه جاش خوبه خوبه ... تازه مي فهمم اين كه مي گن دل آدم مي تونه از دنيا هم بزرگتر باشه يعني چي!

...........
    زندگي چيست ؟ اگر خنده است چرا گريه ميكنيم ؟ اگر گريه است چرا خنده ميكنيم ؟ اگر مر گ است چرا زندگي مي كنيم ؟ اگر زندگي است چرا مي ميريم ؟ اگه عشق است چرا به آن نمي رسيم ؟ اگه عشق نيست چرا عاشقيم

............
    نابينا گفت : دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني؟ چطوري دوستم داري . نابينا گفت :اگه مي ديدمت ؟ عاشق زيبايت مي شدم . اما حالا که نمي بينمت عاشق خودت هستم..

.............
    مي دوني فلسفه اختراع سرسره براي بچه ها چيه؟ مي خوان از بچگي به ادم ياد بدن كه صعود چقدر سخت و سقوط چه اسون
    ه
    ..............
    عشق يعني يک سلام بيجواب:::::::::::::عشق يعني حسرت . تشنه به آب عشق يعني همچون من شيدا شدن .............عشق يعني قطره و باران شدن.......................... عشق يعني يک شقايق غرق خون ....................عشق يعني دردمحنت در درون!!!!!.................... عشق يعني سوز ني آه و شبان ..............عشق يعني معني رنگين کمان

............
    دختري مي رفت ، پسري او را ديد و دنبال او روان شد . دختر پرسيد که چرا پس من مي آيي ؟ پسر گفت : برتو عاشق شده ام . دختر گفت : برمن چه عاشق شده اي ، خواهر من از من خوبتر است و از پس من مي آيد ، برو و بر او عاشق شو . پسر از آنجا برگشت و دختري بدصورت ديد ، بسيار ناخوش گرديد و باز نزد دختر رفت و گفت : چرا دروغ گفتي ؟ دختر گفت : تو راست نگفتي . اگر عاشق من بودي ، پيش ديگري چرا مي رفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

............
    خوبه ادم يكي را دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو داره

.............
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

............

نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

.........
    اسمون به ماه ميگه :عشق يعني چي ماه ميگه يعني بودن درآغوش تو ماه ميگه: توبگو عشق يعني چي آسمون ميگه انتظار ديدن تو

...........
    رسم زمونه : تو چشم ميذاري من قايم ميشم .........اما تو يكي ديگه رو پيدا ميكني

........
    برات مي نويسم دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي من مي نويسم .. ...من ... مي نويسم دوست دارم

...........
    ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم 0:-)

.........
    بچه بوديم دخترا عاشق عروسک بودن و پسرا عاشق مرداي قوي....بزرگ شديم دخترا عاشق مرداي قوي شدن و پسرا عاشق عروسک :-(

.............
    سه جمله ي زيبا : 1) اگر اولش به فکر آخرش نباشي آخرش به فکر اولش مي افتي . 2) لذتي که در فراغ هست در وصال نيست چون در فراغ شوق وصال هست و در وصال بيم فراغ . 3) آغاز کسي باش که پايان تو باشد

..........
    بوسه زلب هاي تو در خواب گرفتم گويي که گل از چشمه ي مهتاب گرفتم در برکه ي اشکم همه دم نقش تو ديدم اين هديه ي خوبيست که از آب گرفتم هرگز نتواني که زمن دور بماني چون در دل خود عکس تو را قاب گرفتم

............
    سلامتي سه تن و رفيق و وطن سلامتي سه سرباز و زندوني و بي

........
    اگر ديدي ???نفر دوست دارن يکيش منم. لوتي اگر ديدي ?? نفر دست دارن يکيش منم. اگر ديدي يک نفر دوست داره اون يکي منم. اگر ديدي کسي دوست نداره بدون من مردم

.........
    به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد.

......
    عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش

...
    آغوش پارکينگي است که جريمه ندارد !!! بوسه تصادفي است که خسارت ندارد !!! . . . . . چيه دنبالم راه افتادي

...
    maryana
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    57
    132

شادي تنها و تنها از آن كسي است كه بتواند امروز را از آن خويش سازد كسي كه بتواند با خاطري امن به فردا بگويد هر چه ميخواهي باش چرا كه من امروز زندگي كرده ام

آورده اند حكم فراموشي تورا/ آن را به ياد چشم تو امضا نكرده ام

به گمانم نفسي فرصت ديدن داريم
    تا ته كوچه فقط پاي دويدن داريم
    نشكند پشت دل ار بار غم حادثه ها
    مثل يك بيد فقط حق خميدن داريم

چون خداي خويش را گم كرده ايم
    تكيه بر بازوي مردم كرده ايم

خواهي كه دلت نشكند از سنگ مكافات
    مشكن دل كس را كه در اين خانه كسي هست

سفري بايد كرد
    تا به عمق دل يك پيچك تنها كه چرا
    اين چنين سخت به خود ميپيچد
    شايد از راز درونش بشود كشفي كرد
    شايد او هم به كسي دل بسته است

شب و روزت همه بيدار كه آيد شايد
    كور شده ديده بر اين كوره ره شايدها
    شايد اي دل كه مسيحا نفست آمد و رفت
    باختي هستي خود بر سر مب آيدها

سفر كه ميروم كمي شكسته ميشود تنم
    شكسته راه ميروم شكسته حرف ميزنم
    شكسته مينويسم و شكسته دور ميشوم
    تو هم شكسته شعر را بخوان بعد مردنم

صد باردر انديشه فرو رفتم و ديدم
    انگار كه نه حل معما شدني نيست
    گفتم كه برايت بفرستم دل خود را
    افسوس كه چون نامه دلم تا شدني نيست
    کاشکی زندگی زودتر لود شه و
    خلاص .....!
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

....

يادمان باشد زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست زنگ بعد حساب داريم

..............
    زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدى، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند

.
    ....
    از زندگي سه چيز آموختم 1.از عشق رسوايي 2.از دوست بي وفايي3. از شب تنهايي

............
    به تركه ميگن باباتو بيشتر دوست داري يا مامانتو ميگه مامانتو

..............
    غضنفر آشغال ميره تو چشمش ساعت 9 مياد دم در!
    .............
    به غضنفر ميگن راسته كه به شما هر چي مي گن بايد يه بار ديگه بگن تا بفهمين؟ميگه :هان؟

...............

يه تيكه آهن محكم روي پاي يه اصفهاني ميفته داد ميزنه ميگه آااااااااااااخ كفشم

................
    يه روز غضنفر عصباني ميشه به شكمش ميگه: چقدر من كار كنم تو بخوري؟
    شكمش جواب ميده ميخواي من كار كنم تو بخوري.

.................

رشتيه مياد خونه ميبينه بچه ها حسابي شلوغ پلوغ كردن . مي*گيره همه رو ميزنه و ساكتشون ميكنه بجز يكي كه اصلا هيچي بهش نمي*گه. رفيقش بهش ميگه: بابا چرا اينقدر بين بچه هات فرق ميگذاري؟ رشتيه ميگه: آخه اون يكي سيده
    ............
    ترکه مشغول شستن ماشينش بود. ازش پرسيدند: چرا از پلاك ماشين شروع كردي؟ جواب داد: آخر دفعه قبل كه ماشين مي*شستم، وقتي به پلاكش رسيدم، ديدم ماشين خودم نيست.

.....

از ترکه می پرسن دوست داری چه جوری بمیری؟ می گه مثل پدربزرگم در خواب و آرامش. نه مثل مسافرهای اتوبوسش در ترس و وحشت!

...........
    يه مرده به رفيقش ميگه : ببين، من هر وقت با زنم دعوا مي كنم، هميشه حرف آخر رو من مي زنم و اون هيچي نميگه. رفيقش ميگه : بابا دمت گرم ، كارت خيلي درسته، حالا اون حرف آخر چيه؟ ميگم: "غلط كردم
    ..............

ترکه هواپيماش سقوط ميکرده، ميخواسته بدون چتر بپره بيرون. ميگن چرا چتر نميبري؟: ميگه: چتر رو ولش کن، مگه نميبيني هوا آفتابيه

............
    تركه ميره ماه عسل برميگرده زنش بهش ميگه چرا منو نبردي ميگه خواب بودي دلم نيومد بيدارت كنم

..............
    اصفهانیه تو خواب می بینه به یه فقیر 1000 تومان داده. بلند می شه می گه: عجب کابوسی بود!
    .................

به گربه چینی می گن اسمت چیه؟ میگه: میونگ!
    ......

غضنفر رو براي اولين بار مي برند توي هلي کوپتر ، توي آسمان از سمت چپي اش مي پرسه : شما گرمتونه ؟
    طرف مي گه : نه
    از سمت راستي اش مي پرسه شما گرمتونه ؟
    اون يکي هم مي گه نه
    بعد غضنفر بلند مي گه : آقاي خلبان هيچ کس گرمش نيست. اون پنکه سقفي رو خاموشش کن !
    ...............

يارو به يه دختر ميگه اسمت چيه؟
    دختره بهش ميگه "شراره" ولي بچه ها صدام ميکنن شراب ناب
    يارو ميخواد يعني کلاس بذاره ميگه اسمه منم علي اصغره بچه ها صدام ميکنن عرق سگ

....

اين چهار چيز را در زندگيت نشکن: اعتماد، قول، رابطه و قلب زيرا وقتى اين*ها مى*شکنند صدا ندارند ولى درد بسيارى دارند ...
    ................

غضنفر توي آتيش سوزي ميميره پزشكان اعلام مي كنن %10 سوختگي ، %90 كوفتگي !!! ميرن تحقيق مي كنن مي بينن دوستاش آتيشو با بيل خاموش كردن !!!.

.............

عجب رسمیه رسم زمونه / خونه مون عیدا پر مهمونه / می رن مهمونا از اونا فقط آشغالِ میوه به جا می مونه!
    کجاست اون کیوی؟ چی شد نارنگی؟ کجا رفت اون موز؟ خدا می دونه!
    جعبه خالی ِ شیرینی هنوز / گوشه ی طاقچه پیش گلدونه / عطرش پیچیده تا آشپزخونه شیرینیش کجاست؟ خدا می دونه!
    می رن مهمونا از اونا فقط جعبه ی خالی به جا می مونه!
    از بس خونه رو به هم می ریزن آدم مثل اسب(!) تو گِل می مونه!
    یکی نیست بگه خدا وکیلی جای پوست پسته توی قندونه؟
    .............

یه نفر دزدی كرده بوده پليس هم دنبالش بعد به سرعت خودشو ميندازه توی جوب.پليسه ميگه : چي كار ميكنی؟ميگه : به شما ربطی نداره اینجا مربوط به نيروی درياييه.

.....

يه روز غضنفر ميره بانك تا چكش رو نقد كنه. بانكيه بهش ميگه چك سيباس؟ غضنفر جواب ميده نه! مال گردوهاي پارساله.
    .............
    دکتر به مریض گفت:گول خونت زيادشده .. زيادگول ميخوري؟!!يه نسخه مينويسم:امپول بي وفايي,شربت بي معرفتي قرص زيرزباني دروغ.در ضمن شنيدن هرگونه حرف عاشقانه قدغن چون حاوي ميزان زيادي گوله . سعی کن خیلی هم محافظه کار باشی
    ...........

واکنش افراد مختلف هنگام دیدن بنز آخرین مدل:
    آمریکایی: Oh My God
    عرب: احسنت
    انگلیسی: Very Nice
    ایرانی: پدرسگ فلان فلان شده!

.....
    مراقب افکارت باش که گفتارت میشود... مراقب گفتارت باش که رفتارت میشود... مراقب رفتارت باش که عادتت میشود... مراقب عادتت باش که شخصیتت میشود... مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت میشود
    ....
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

....

بلوتوث قلبت رو روشن کن
    می خوام تمام وجودمو برات سند کنم
    .
    .
    .
    .
    ها ها ها
    ویروس داشت
    الان می میری ....!

.........

فردا یکی از عکساتو بردار بیار میخوایمک ورق بازی کنیم آس دلمون گم شده

.........

میدونی اگر توی یک جیبت 80.000 تومان و توی یک جیبت یه چک پول باشه چه اتفاقی میفته؟ بابات داد میزنه ! پدر سوخته! چرا شلوار منو پوشیدی ؟!
    .............
    محرم بوده , آخونده ميره بالاي منبر مي گه:از حسين بگم؟!دلتون ميسوزه.......از ابولفضل بگم؟!جيگرتون ميسوزه......بذار يه چيز بگم کو...نتون بسوزه , امشب شام نميدن

......

ترکه با نامزدش ميره كافي شاپ ، گارسون مياد ميگه : چي ميل داريد براتون بيارم؟ دختره ميگه : دوتا كافه گلاسه لطفاً . تركه با عجله ميگه : دوتا هم واسه من بيارين

..
    دو تا ترک دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه مي كشيده اون يكي ميگه داداش تا دهنت بازه لطفا اين اصغر ما رو هم صدا بزن.
    .....
    شعار جديد 22 بهمن: 22ليتر بنزين 22ليتر بنزين ريختيم تو موتور گازي رفتيم دختر بازي الله ياور ماست 110 دنبال ماست.
    ....

وزارت نفت طي اطلاعيه اي از هموطنان آذري زبان درخواست کرد کارتهاي هوشمند سوخت خود را پرس نکنند.

...........

از تركه ميپرسن: به نظر شما اگه آمريكا افغانستان و عربستان رو بگيره، به كره و چين هم حمله كنه تكليف ايران چي ميشه؟ تركه ميگه: ايلده چي ميشه نداره كه، ايران ميره جام جهاني.

.........
    تركه ميره توالت،آروق ميزنه،ميگه: اااه�.بازم برعكس نشستم.

............
    يه روزخياره با خيارشوره داشته ميرفته يكي ازخياره مي پرسه اين كيته ؟ ميگه خواهرمه ترشيده.
    ..................
    مي دوني چطوري مي شه ترک ها رو سر کلاس تشخيص داد؟ وقتي که استاد تخته رو پاک مي کنه اونا هم دفترهاشون رو پاک مي کنن.

...
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

...

ترکه خيلي خوشحال ، اس ام اس هاشو باز ميکنه ميبينه جوک نيست…

------------

يه اردک با يه قورباغه ازدواج ميکنن ميدوني بچشون چي ميشه ؟

بچه دار نميشن ، براشون دعا کن ، زندگيشون داره از هم ميپاشه!

---------------

هه هه هه هه …
    ببخشيد يه لحظه تو رو تو ذهنم تجسم کردم ، نتونستم جلوي خندم رو بگيرم !
    ---------------

اگر ده تا گل رز دستت گرفتي و رفتي جلوي آينه ديدي شده يازده ، تا تعجب نکن …
    اين نشون ميده که تو هم کوري ، هم کودني ، هم دچار توهم شدي !
    -----

خره بال دار تا حالا ديدي ؟ صد در صد نه.
    پس خيال پرواز رو از سرت بيرون کن !
    -----------------------------------

ايش،بيخ،نيش،راويش،آب حوض زاخيش …
    ببخشيد هر چي به شاسخين ميگم به موبايل دست نزن، گوش نميده !
    --------------------

اگه ديدي يه سوسک پشت رو خوابيده داره دست و پا ميزنه، فکرنکن زدنش…
    مطمئن باش داره به فيافه مسخره ي تو ميخننده !
    -----------------

يک باب خانه در نياوران به مساحت ??? متر مفيد، سونا استر جکوزي و پکيج ، با ديد بسيار عالي…
    بخدا خوشبختي نمياره ، برگرد سر خونه و زندگيت !

------------

عزيزم خيلي دوست دارم خيلي وقته كه نديدمت بزرگترين آرزوم اينه كه باز هم بيام جلوي قفست بهت غذا بدم
    -------------------

"""...."""...."""..."""..."""....""".... !!!!
    به دليل پايين بودن سن شما از گفتن اين جک معذوريم
    -----------------

اگه کسي دستهات رو گرفت – قلبت لرزيد ‚ عجله نکن !!!شايد بابا برقي

اگه رفتي توالت زياد زور نزن چون جنس ايراني زود پاره ميشه

-------------------

از حاج آقا پرسيدند: بي معرفت کيست؟ گفت:
    1. آن که چشمک بزند شماره ندهد
    2. آن که شماره بگيرد زنگ نزند
    3. آن که پيام بگيرد جواب ندهد

----------------

يک تمساح ميره گدايي ميگه: به من مارمولک کمک کنيد.
    اين sms را تقديم به کسي که مهرش دنياست قلبش صفاست در نگاهش محبت کيمياست

---------------

روي دريچه قلبم نوشتم: ورود ممنوع ولي عشق آمد و گفت: من بي سوادم
    ------

از عزيزاني که مسيج جديد ندارن بوس هم پذيرفته مي شود آدرس www دا. نداد. به زور ميگيريم
    ------------

اگه يه روز فروختمت ناراحت نشو من آدم فوش نيستم من بز فروشم
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.....

عشق خطای فاحش یك فرد در تمایز یك آدم معمولی از بقیه آدم های معمولی است .

@@@@

در اتوبان زندگی وقتی تابلوی وجود تو را میبینم ، از سرعتم می كاهم و به درجه بنزین تحملم چشم میدوزم .

@@@@

اگر كسی تو را آن طور كه میخواهی دوست ندارد ، به این معنی نیست كه تو را با تمام وجودش دوست ندارد .

@@@@

منتظر كسی باش كه حتی اگر در ساده ترین لباس بودی حاضر باشد تو را به همه دنیا نشان دهد و بگوید : این دنیای من است . . .

@@@@

بوسه تنها تصادفی است كه پلیس هیچ دخالتی در آن ندارد و آغوش تنها پاركینگی است كه جریمه ندارد . میای تو پاركینگ تصادف كنیم ؟
    mahtab571372
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

516
    48

پازل دل کسی را بهم ریختن هنر نیست!
    اگر با تکه های شکسته ی دلش پازل جدیدی ساختی هنر کردی! 8)
    دلت که تنگِ یک نفر باشد...
    خودِ خدا هم بیاید تا خوش بگذرد و لحظه ای فراموش کنی
    فایده ندارد......!
    Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

دختر ها مثل موتور گازی می مونن! پر سرو صدا.کم سرعت .کم طاقت.(با عرض پوزش از دختر هاي ناز كوچولو)

ببخشید بد موقع مزاحم شدم ............. می خواستم قربونتون برم از کدوم طرف برم

اكر انقدر كه ستاره بود ، ماه بود، دنيا بي تو تيره و تار بود.
    با نا امیدی به هیج جا نخواهی رسید.
    فکر کن همین امشب هفت سال خشکسالی به پایان رسیده
    و از فردا...
    هفت سال برکت و شادی ات آغاز خواهد شد !!!

Mahsa-Kocholo
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3
    63

اين اس ام اس رو وقتی دورو برت کسی نيست بخون . اگه عجله داری برو يه جای خلوت بخونش
    .
    .
    پشت سرتو بپا
    .
    .
    کسی نيست داری ميخونی؟؟؟
    .
    .
    خوب خدا رو شکر کسی نيست ببينه سر کاری
    با نا امیدی به هیج جا نخواهی رسید.
    فکر کن همین امشب هفت سال خشکسالی به پایان رسیده
    و از فردا...
    هفت سال برکت و شادی ات آغاز خواهد شد !!!

maryana
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    57
    132

بمان با من كه من بي تو صدايي خسته در بادم
    در اين اندوه بي پايان، بمان تنها تو در يادم
    بلور اشك هاي من همان آغاز تنهاييست
    مرور خاطرات دل عجب تكرار زيباييست

بر درت مي آمدم هر شب مرا وا ميزدي
    گفتمت نا مهرباني، دم ز حاشا ميزدي
    ديدمت يك شب به دريا خيره بودي تا سحر
    كاش درياي تو بودم دل به دريا ميزدي

اينجا براي از تو نوشتن هوا كم است
    دنيا براي از تو نوشتن مرا كم است
    اكسير من، نه اينكه مرا شعر تازه نيست
    من از تو مينويسم و اين كيميا مرا كم است

پرستوي مهاجرم، چرا ز لانه ميروي
    اگر ز لانه ميروي چرا شبانه ميروي
    قرار من شكيب من مهاجر غريب من
    فداي غربتت شوم كه مخفيانه ميروي

روي آن شيشه تبدار تو را ها كردم
    اسم زيباي تو را با نفسم جا كردم
    شيشه بدجور دلش ابري و باراني بود
    شيشه را يكشبه تبديل به دريا كردم

دوستي شوخي سرد آدماست
    بازي شيرين گرگم به هواست
    واسه كشتم غرور من و تو
    دوستي توطئه ثانيه هاست

گاه از اين مردم بي درد بدم مي آيد
    من ز افسون گل زرد بدم مي آيد
    گفته بودي كه تمام شب من گريه توست
    من از اين گريه شبگرد بدم مي آيد
    هر چه عشق است لگد مال خزان بايد كرد
    كه از اين واژه نا مرد بدم مي آيد

كاش يادت نرود
    روي آن نقطه پررنگ بزرگ
    بين بي باوري آدم ها
    يك نفر مي خواهد
    با تو تنها باشد
    نكند كنج هياهو بروم از يادت
    کاشکی زندگی زودتر لود شه و
    خلاص .....!
    tabtab
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    1

[marq=up:1c142e0259][[SIZE=3:1c142e0259]color=brown]شايد زندگي آن جشني نباشد كه آرزويش را داشتي
    اما حال كه به آن دعوت شده اي تا مي تواني زيبا برقص[/color]
    [/SIZE][/marq:1c142e0259]
صفحه 2 از 19 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 271

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع