ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 19 نخست 12345678914 ... آخرین
نمایش نتایج: از 46 به 60 از 271
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha
    بوسه ابتكاريست از طبيعت براي زمانيكه احساس در كلام نمي گنجد . (* ميبوسمت يه دنيا )*

همه براي عشق شون گل مي فرستن من براي گلم چي بفرستم ...

صد دفعه بهت گفتم راه ميري جلوي پات رو نگاه كن باز افتادي تو قلب من

اميدوارم امشب كه مي خوابي خواب قشنگترين و بهترين ادم رو ي زمين رو ببيني ولي سعي كن زياد بهش عادت نكني چون من هر شب نمي تونم بيام تو خوابت .

صداتو برام اس ام اس كن . با نگاهت بهم ميس كال بزن . با قلبت بهم زنگ بزن . قلبم رو ويبره است تا من برات يه بوس بلوتوث كنم تا تو بزاري رو لپت .

سقوط شيرينه البته اگر مقصدش قلب تو باشه .
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط marde_tanha
    مي دوني علت كسوف و خسوف چيه؟؟ ماه و خورشيد براي ديدنت دعوا مي كنن

--------------------------------------------------------------------------------

یک بار از کنار دریا رد شدی و هر روز امواج هزاران بار برای بوسیدن جای پایت به ساحل می آیند

--------------------------------------------------------------------------------

اگر دبير رياضي بودم ثابت ميکردم که شعاع نگاهت چطور از مرکز قلبم ميگذره

اين دفعه اگه داشت بارون ميومد از زيرش فرار نکن برو زير بارون ببين چندتا از دونه های بارون رو ميتونی بگيری اندازه قطره های بارونی که تونستی بگيری دوستم داری اندازه قطراتی که نتونستی بگيری دوست دارم

ديشب تو فکرت بودم که يک قطره اشک از چشمم جاري شد از اشک پرسيدم چرا امدي گفت اخه تو چشمات کسي هست که ديگه جاي من نيست

می دونی چرا رنگ غروب سرخه؟؟ چون خورشید وقتی میبینه من و تو مال همدیگه هستیم آتیش میگیره

امشب میخوام طی یه عملیات شهادت طلبانه . . . . . . . . . . فدات شم

مگه تو كاري نداري زندگي و خوراك نداري كه 24 ساعته توي قلب مني!!!

هلند نمايشگاه گل بود ولی استقبال نشد؛ چون قشنگ ترين گل دنيا تو ايرانه و الان داره اين آفلاين رو ميخونه

مي دوني چرا دل به دلت دادم؟؟ به خاطر شباهت زيادت به ماه.... با اين تفاوت که ماه سه حرف داره ولي تو حرف نداري

اگر باران بودم آنقدر مي باريدم تا غبار غمهايت را بشويم اگر ساز بودم زيبا ترين ملودي ها را برايت مي نواختم .اگر پروانه بودم به گردت مي چرخيدم اما افسوس که نه بارانم نه ساز و نه پروانه ولي به اندازه ي تمام دنيا دوست دارم

يه سنگ کافيست براي شکستن يه شيشه! يه جمله کافيست براي شکستن يه قلب! يه ثانيه کافيست براي عاشق شدن! يه دوست مثل تو کافيست براي تمام زندگي

وقتي قرار شد من بيقرار تو باشم و تو تنها قرار زندگيم باشي... از هر چه قرار است غير تو باشد... خواهم گذشت

زندگی مال تو، مرگ مال من، راحتی مال تو، رنج مال من، شادی مال تو، غم مال من، همه چیز مال تو ..... ولی تو مال من

ميدونی فرق تو با خون چيه؟ خون میره تو قلبو بر می گرده ولی تو بری تو قلب ديگه بر نمی گردی

برات 10 تا شاخه گل می فرستم 9 تا طبیعی 1 عدد از اونها مصنوعی اینو بدون که تا آخرین گل خشک بشه دوستت دارم

ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم

سفر غريبي داشتم توي اون چشم سياهت سفري که بر نگشنم گم شدم توي نگاهت يه دل ساده ساده کوله بار سفرم بود چشم تو مثل يه سايه همه جا همسفرم بود تو شدي خون تو رگهام من ديگه خودم نبودم براي نفس کشيدن ديگه محتاج تو بودم

مي دوني طبق آخرين آمار كم جمعيت ترين جاي دنيا کجاست؟ نمیدونی؟

قلب منه كه فقط تو توي اون ساكني

اولين نامه من... اولين نامه تو... اولين برگ سفر نامه عشق من و توست و در اين پندارم...كه اگر عشق سر آغاز وجودست... كه هست... آخرين نامه من... آخرين نامه تو... آخرين برگ وجود من و توست

عشق یعنی...
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط admin
    برو به جهننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننم
    اخه فقط تویی که میتونی جهنمو بهشت کنی.
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .
    اينکه چقدر زمان داري مهم نيست ،
    بلکه مهم اينکه چگونه مي گذرونيش.
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ....
    كسي كه هم ساز و هم ترازي تو نيست
    به دوستي مپذير! (كنفوسيوس)
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .....

از مخالفان نهراسيد
    زيرا بادبادک با باد مخالف بالا ميرود (هاميلتون مايي)
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .....

اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده .....بدان بنزین نداره ..سکته کرده
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ...
    موفق کسي است که
    با آجرهائي که بطرفش پرتاب مي شود،
    يک بناي محکم بسازد.
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ..
    اگر در تپش باغ خدا را ديدي
    همت كن
    و بگو ماهي ها حوضشان بي آب است
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ...
    عشق يعني يک تبسم يک نگاه
    يک جهان شوريدگي در لحظه ها
    از طرف اوني که تنهاست ،
    تنها اومده ،
    تنها ميره ،
    تنهاش ميزارن ،
    تنها يک آرزو داره ،
    اونم اينکه تنهاش نزارن
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .
    دل کسي رو شکستي يه ميخ بکوب به ديوار
    هر وقت دلش رو به دست آوردي
    ميخ رو از ديوار بکن
    ولي مي بيني که هميشه جاش مي مونه
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ....
    دلتنگي نه از نبود تو!
    دلتنگي از وجود تو از حضور توست
    دلتنگي از نبود من در وجود توست
    مرد، اين موجود بيچاره!
    وقتي به دنيا مياد، همه حال مامانشو مي پرسن!
    وقتي ازدواج مي کنه همه مي گن چه عروس خوشگلي!
    وقتي مي ميره همه مي گن بيچاره زنش
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... .......
    نه در زيبايي بهار،
    نه در زيبايي تابستان،
    شکوهي را نيافتم که در چهره اي از پاييز ديده ام
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ....
    دانشمندان به اين نتيجه رسيدند که مهمترین عامل طلاق ازدواج است
    ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......

پرسيد چون دوسم داری بهم نياز داری يا چون بهم نياز داری دوسم داری ؟!
    بهش گفتم چون دوست دارم بی نياز ترين آدم روی زمين هستم

.
    این اس- ام -اس رو خوندی یعنی دوستم داری........اگه پاکش کنی عاشقمی........اگه جواب بدی دیوونمی.
    .....اگه جواب ندی یعنی منو می خوای
    ............ .......حالا چه خاکی تو سرت میریزی؟؟؟؟؟؟

به اندازه ی موهای سرم دوستت دارم ...امضا :حسن کچل

عزیزم تو گاو منی ............ .. ناراحت نشو الان می فهمی . گ: گلمی. ا : آرزومی.و: وجودمی

بي تو نه امور جهان لنگ ميشه نه بين زمين و آسمون جنگ ميشه ، نه كوه آب ميشه نه آب سنگ ميشه
    ، فقط دل من واسه تو تنگ ميشه

یارو صبح ميره خونه ي دوستش ، بعد از يه ساعت مياد که بره
    دوستش ميگه نهار بمون ، نهار ميمونه ، بعد نهار مياد بره
    دوستش ميگه : حالا بيا يه دست تخته بزنيم ، بازي تموم ميشه مياد بره ،
    دوستش ميگه : بدون شام که نميشه.شام ميخوره مياد بره ،
    دوستش ميگه دير وقته! بخواب فردا برو، ميخوابه. صبح مياد بره
    دوستش ميگه : با شيکم خالي؟ بمون بعد صبحونه برو ، يارو ميگه : نه ديگه..خانم بچه ها تو ماشين منتظرند

وقتي كسي اذيتت ميكنه 42 تا ماهيچه استفاده ميشه براي اينكه اخم كني !!!!!!!
    اما فقط 4 تا ماهيچه برا اينكه دستت و دراز كني تا بكوبي پشت كله اش استفاده ميشه

از من بپرسند بهترین، زیباترین، شجاع ترین، محبوب ترین، داناترین، عاقل ترین ادم کیه
    ؟ انگشتمو به طرفت تو دراز می کنم و می گم این نمی تونه باشه

عشق
    به دست اوردن هرانچه خواستی نیست
    عشق
    هرانچه است که برای او از دست میدهی
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط badboy
    براي مردن ، افتادن از هيچ ارتفاعي لازم نيست..... فقط كافيست از چشم تو بيافتم
    ---------------------------

زندگي را نفسي ارزش غم خوردن نيست و دلم بس تنگ است . بي خيالي سپر هر درد است . باز هم مي خندم ، آن قدر مي خندم که غم از روي رود
    --------------------------
    خوب من... عشق در هيچ روزي جز همه روز تجلي پيدا نمي كند . پس مبارك باد بر من تجلي نام تو در قلب عاشقم...
    فکر نکني وقتي ازت دورم يعني فراموشت کردم نه ................... فقط دارم بهت فرصت ميدم که دلت برام تنگ بشه
    ---------------------------------
    از تابش اشعه خورشيد بر جسم بي جان يک سگ فهميدم که حتي لاشه سگ نيز لايق بوسه خورشيد هست.
    -----------------------
    چي مي شد اگه خدا امروز وقت نداشت به ما بركت بده ، چرا كه ديروز ما وقت نكرديم از او تشكر كنيم . چي مي شد اگه خدا فردا ديگه ما را هدايت نمي كرد ، چون امروز اطاعتش نكرديم . چي مي شد اگه خدا امروز با ما همراه نبود ، چرا كه امروز قادر به دركش نبوديم .
    ----------------------------
    زندگي جدولي است كه هر كس به حل آن پي ببرد ، جايزه اش مرگ است
    ------------------------------
    بهترين راه پيش بيني آينده ، ساختن آن است
    توي زندگي 3 راه رو دنبال كن : 1- دوست داشتن براي يك تجربه 2- عاشق شدن براي يك هدف 3- فراموش كردن رو براي قبول واقعيت
    -----------------------------------
    قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است ، قدر يك شب هم شده از آن پرستاري كنيد
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط sana2001
    نقش كردم رخ زيباي تو بر خانه دل........خانه ويران شدوآن نقش به ديوار بماند

گر با غم دوريت نسازم چه کنم با ياد تو گر عشق نبازم چه کنم چون در نظرم فقط تويي ماييه ي ناز گر من به تو اي دوست ننازم چه کنم
    من براي سال ها مينويسم ...... سال ها بعد كه چشمان تو عاشق ميشوند

باخود عهد کردم اگر توراديدم بگويم ازتو دلگيرم/ ولي باز تورا ديدم و گفتم بي تو مي ميرم

مي روم از رفتن من شاد باش از عذاب ديدنم آزادباش گر چه تو تنها تر از ما مي روي آرزو دارم ولي عاشق شوي
    آرزو دارم بفهمي درد را /تلخي برخوردهاي سرد را

چه کسي مي داند که تو در پيله ي تنهايي خود تنهايي؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي؟؟؟ پيله ات را بگشا

دوستت دارم چون تنها ترين فکر تنهايي مني.دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني.دوستت دارم چون زيباترين روياي خواب مني.دوستت دارم چون زيباترين خاطرات مني.دوستت دارم چون به يک نگاه،عشق مني

اگه مثل اشک تو چشمام بودي براي نگه داشتنت تا آخر عمر گريه نميکردم

کاش ميشد روي قلب سرنوشت،لحظه هاي با تو بودن را نوشت

وفادار تو بودم تا نفس بود دريغا همنشينت خار و خس بود دلم را بازگردان همين جان سوختن بس بود بس بود

دوستت ندارم به اندازه خورشيد، چون غروب مي كنه. دوستت دارم به اندازه روت كه هبچوقت كم نمي شه
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط only1
    عشق جامي است كه آنرا سر ميكشيم بي آنكه بدانيم شراب است يا زهر و در هر دوحالت هنگام نوشيدن آن حس خوبي داريم

چه ساده با گريستن خويش زاده مي شويم و چه ساده با گريستن ديگران از دنيا مي رويم و ميان اين دو سادگي معمايي ميسازيم به نام زندگي

خبري تاسف بار به دستمون رسيد که : دو تا اصفهاني شيرجه ميزنن تو آب ميگن هر کس زودتر سرش از آب اومد بيرون بايد شام بده هنوز جسد هيچکدومشون رو پيدا نکردن
    هوس بازان کسي را که زيبا ميبينند دوست دارند اما عاشقان کسي را که دوست دارند زيبا مي ببنند

اگه دیدی یه سوسك دمرو افتاده داره دست و پا میزنه ... نترس باهات كاری نداره فقط داره به قیافت میخنده
    ساده بودم كه تو را ساده تجسم كردم درد لبخـند تـو را بـا گريـه تبـسم كـردم

اگر دنیا پر از عاشق نباشه تو این دنیا دل صادق نباشه همون بهتر که این دنیا نباشه زمین و اسمون یکجا فنا شه
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

به یکی می گن برو با اره برقی 1000تا درخت بکن می ره 996 تا می کنه خسته می شه می شینه .می گن چرا نشستی؟روشنش کن 4تا دیگه هم بکن .می گه : ا مگه روشنم می شه؟
    به یکی می گن می دونی امام حسین کجا خاک شد؟ می گه: نه .می گن: کربلا می گه: ای خوشا یه سعادتش
    به معتاده می گن با 45و46و47و48 جمله بساز .می گه: چلا پنجه می کشی . چلا شیشه می کشی .چلا هشتی ناراحت . چلا حف نمی زنی!!!
    به یکی می گن اینهمه تریاک می کشی معتاد نشی! می گه: نه بابا من 4ساله هرروز دارم می کشم ولی هنوزم که هنوزه معتاد نشدم
    یکی می ره استادیوم جای اینکه فوتبال نگاه کنه مرتب بالا سرشو با تعجب نگاه می کرده. بهش می گن چرا فوتبال نگاه نمی کنی؟ می گه: دنبال کلمه زنده می گردم
    به یکی می گن می دونی فامیلی خدا چیه؟ می گه: فکر کنم وکیلی باشه
    زن : مرد چرا کولر نمی خری ؟ ترکه: به درد نمی خوره اونایی هم که دارن گذاشتن رو پشت بوم
    بیچاره مردا: وقتی به دنیا می یان همه حال مامانشونو می پرسن .وقتی ازدواج می کنن همه می گن چه عروس خوشگلی .وقتی می میرن همه می گن بیچاره زنش
    می د ونی فرق اموزگار با روزگار چیه؟ اموزگار اول درس می ده بعد امتحان می گیره .ولی روزگار اول امتحان می گیره بعد درس می ده
    ابادانیه موقع زلزله بم اونجا بوده بعد از زلزله به بغل دستیش می گه : ها ولک ویبره موبایلو داشتی
    معتاده وایساده بوده کنار خیابون به تاکسیها می گفته: عید عید یه راننده نگه می داره می گه : ما خیابونی به نام عید نداریم .معتاده می گه : ای بابا چقدر از ادم حرف می کشید منظورم شر بهاره دیگه !!!
    دنیارو بدون خانوما تصور کنید : بازارها خلوت . پولها اضافه . خیابونا خلوت . مخابرات ورشکسته .
    معتاده پیغام گیر می خره رو پیغامگیره می ذاره: هشتم........ولی خشتم
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط admin
    : مذيت مذکر بودن ۱ - دختر نيستيد 2 - هميشه خودتون هستيد(100 مدل آرايش نمي کنيد) 3 - فقط شما مي تونيد رئيس جمهور بشيد 4 - فقط شما مي تونيد بريد ورزشگاه آزادي و فوتبال ببينيد 5 - براي دعوا کردن به بابا يا داداش بزرگتر احتياج نداريد 6 - توي اتوبوس جاي بيشتري نسبت به دخترا داريد 7 - در کمتر از 10 دقيقه مي تونيد دوش بگيريد 8 - هر جور که حال کنيد لباس مي پوشيد 9 - در کمتر از 2 دقيقه لباس مي پوشيد و آماده مي شيد 10 - و مهمتر از همه اينکه شما هيچ وقت نمي ترشيد

اس ام اسات شده مثل دارو.
    يکی صبح يکی شب.
    اما حال من خيلی بده.
    هر لحظه به دارو احتياج دارم هر لحظه
    آغاز سال 2008 مبارک ، تاسوعا و عاشورا تسليت ، پيروزي انقلاب مبارک ، اربعين حسيني تسليت ، رحلت پيامبر و شهادت امام حسن و امام رضا تسليت ، روز ملي شدن صنعت نفت و عيد باستاني نوروز بر شما مبارک تا آخر سال خداحافظ (اس ام اسي از يک اصفهاني
    به سنگ ها گفتند لحظه اي انسان باشيد گفتند هنوز به قدر کفايت سخت نشده ايم
    شرکت گاز ازمشترکین تلفن همراه درخواست کرد ازفرستادن SMSهای خنک جدأ خودداری کنند، تا در مصرف گاز صرفه جویی شود!
    می دونی فرق تو با موهات چیه؟
    اونارو می شه اصلاح کرد، ولی تورو هرگز!
    هواشناسي اعلام كرد از فردا موج جديدي از تعطيلات وارد كشور خواهد شد!
    با پرتاب كردن حتي يك مشت برف از فريزر به كوچه به تعطيلي مدارس كمك كنيد.
    تا می توانید در مصرف گاز زیاده روی کنید تا هفته آینده هم تعطیل شوید.
    اتحادیه فرهنگیان بی حوصله و دانش آموزان تنبل!
    گریه هامو تو ندیدی ... هر چی گفتم نشنیدی
    من کدوم عهدو شکستم ... که تو SMS نمی دی؟
    ببخشيد كه اين موقع مزاحم شدم، قصد مزاحمت نداشتم، فقط خواستم بگم مي دوني شبها كه ما مي خوابيم آقا پليسه بيداره؟
    : هیچ می دونی چقدر گلی...
    ...
    واسه دستهات ضرر داره؟ فقط از مایع ظرفشویی جام استفاده کن!
    چه غمگينانه مي پيچد درون كوچه ي قلبم
    صداي توكه مي گفتي: نون خشكيه...!
    امروز سالروز در گذشت مخترع sms است. برای شادي روحش 3 تا اس ام اس بلند بفرست!
    تو در قلب مني، در خون مني، رفتم دكتر گفت انگل داری!
    عشق جزیره ایست در آبهای دوردست.
    خوشگلم! SMS نخون، پارو بزن!
    توی جاده ی عشق تو تنها پمپ سوختی هستی که بدون کارت سوخت بنزین می زنم!
    متلک خودروی سواری به نیسان وانت:
    سهمیه تو بخورم جایگر!
    امروز روز جهاني خوش تیپ ترین آدم دنياست... كه به تو هيچ ربطي نداره!
    1اگه ديدي بچه اي كنار يك روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده...
    بدون كار بچه نيست، تبليغ ايرانسله
    یارو ميره تعليم رانندگي ،ازش ميپرسن چطور بود ؟ ميگه خوب بود اما مربيم خيلي مذهبي بود چون هر طرف
    مي پيچيدم مي گفت يا حسين..یا ابوالفضل

يه روز يه بچه گوريل به مامانش ميگه: ماماني ما چرا اينقد زشتيم؟؟.... مامانه ميگه ناراحت نباش عزيزم، ما بايد خدا رو شکر کنيم
    که شبيه اوني که داره آفش رو چک ميکنه نيستيم
    میگن "مشکلی که آدمو نکشه, حتما قویتر میکنه
    یارو میره تماشای رقص باله از اول تا آخرش خواب بوده بعد ازش میپرسن چه طور بود میگه آدمای خیلی خوبی بودن
    دیدن من خوابم رونوك انگشت راه میرفتن

از يه یارو مي پرسن دوست داري توي تاکسي با کي بشيني؟ ميگه با يه دختر خوش قد و بالا وخوشگل و قد بلند با نامزدش.
    ميگن واااا اخه براي چي بانامزدش ؟ ميگه اخه ميچسبن به هم جا براي من باز مي شه
    به حرمت گوسفندي كه جان حضرت اسماعيل رو نجات داد 7 بار بگو بعععع بعععع
    و این اس ام اس رو واسه 7 تا گوسفتد دیگه بفرست
    مثل شقايق زندگي کن ، کوتاه اما زيبا ، مثل پرستو ، فصلي کوچ کن ، اما هدفمند ، مثل پروانه بمير ،
    دردناک اما با عشق ، مثل خر عرعر کن ، بلند اما شمرده و خوانا!!!!
    ميدوني سردره مطب جراحي پلاستيك چي نوشته؟؟؟؟؟؟......
    نوشته لولو تحويل ميگيريم هلو تحويل ميدهيم.
    نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير...
    و مي داني که کوير بدون باران زنده است...
    پس برو بمير!
    ويکتور هوگو : من نميگويم هرگز نبايد در نگاه اول عاشق شد اما اعتقاد دارم بايد براي بار دوم هم نگاه کرد

ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گفتم، گفنم زندگيمو! ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و رفت
    اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه

نمی دانم تا کدامین طلوع خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت اما دوست دارم تا آخرین لحظه ی بودنم تورا . . . . . سرکار بذارم
    با سنگهایی که در سر راهت میگذارند هم میتوانی
    چیز قشنگی برای خود بسازی

احمدي نژاد گفته با برنامه ريزي هاي انجام شده انشاالله همه ايرانيان به زودي تحت پوشش کميته امداد قرار مي گيرند
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheyenaz_nr
    در مرام ما رفيقان نيست رسم ترك دوستان ، عهد با هركه بنديم جانمان در دست اوست. :P
    .................................................. .....................................
    اسمتو گذاشتم آفتاب ترسيدم غروب كني، اسمتو گذاشتم گل ترسيدم پژمده شي....پس اسمتو ميزارم نفس كه اگه رفتي منم با خودت ببري. :wink:
    .................................................. ....................................
    اگه مي*دونستي دستاي سرد من چقدر به دستات نياز داره انقدر دستتو تو دماغت نمي*كردي :lol:
    .................................................. .....................................
    مي*دوني به زن خوشگل كه لباس خواب پوشيده رو تخت دراز كشيده چي مي*گن؟
    .
    .
    .
    .
    نمي*دوني؟
    .
    .
    .
    اگه گفتي؟
    .
    .
    .
    .
    ميگن................شب بخير!!! :D :lol: :!:
    5راه دل كندن از اوني كه دوسش داري

1.
    .

.

.

.
    دنبال چي ميگردي مي*كشمت اگه بخواي منو فراموش كني :P :arrow:
    آسمان را مي*خواهم براي عبور، راه باريك است.

ماه را مي*خواهم براي نور ،جاده تاريك است.

تورا مي*خواهم براي بساب و بشور ،عيد نزديك است. :lol:
    زندگي به من دو چيز آموخت
    .

.

.

.

.

.

اونم به خودم ربط داره :lol: :wink:
    اگه تا آخر اين smso بخوني سره 3سوت طاووس مي*شي.
    .
    .
    .
    اجي مجي لاترجي...........
    .
    .
    .
    حالا ناراحت نشو اگه طاووس نشدي خر كه شدي 8) :)
    .................................................. .................................................. ......

تو درياي عشقت شنا مي*كردم ..........................غورباقه گازم گرفت فرار كردم.

.................................................. .................................................. ......

اگه يه سوسكو ديدي كه پشت و رو افتاده و داره دست و پا مي*زنه فكر نكن كه زدنش :lol: داره به
    قيافت مي*خنده :lol:

امتحان رانندگي

سرهنگ : اگه يه نفر وسط خيابون بود بوق ميزني يه چراغ؟

تركه : برف پاكن

سرهنگ : چرا؟

تركه : يعني يا برو انور يا برو اينور

.................................................. .................................................. ..

طرز تهيه مرد............

.

.

.

.

.

.

حيف مواد كه اينجوري بخواد حروم شه!!!!!!

آدمها اصولا سه دسته اند

دسته اول و دوم

و از همه مهم تر دسته سوم :D

مي دوني اگه يه فيل لباس خواب آبي بپوشه چي بهش مي*گن؟

مي*گن: فيلرو لباس خوابش آبيه

حالا اگه صورتي بپوشه چي بهش مي*گن؟

مي*گن :* واااااااااي چقدر بهت مي*ياد

حالا اگه سفيد بپوشه چي بهش مي*گن؟

مي*گن : بد نيست ولي صورتي بيشتر بهت مياد

حالا اگه سبز بپوشه چي بهش مي*گن؟

مي*گن : برو بگپ ديگه چقدر لباس خواب عوض مي*كني :arrow:

.................................................. .................................................. .....

پر بيننده ترين سايت در سال 85 :

مشترك گرامي دسترسي به اين سايت امكان پذير نمي*باشد :lol:

نميگم اندازه دريا مي*خوامت چون يه روز خشك مي*شه

نميگم قد دنيا مي*خوامت چون يه روز به آخر ميرسه

ميگم به اندازه روت مي*خوامت كه هيچوقت كم نمي*شه :lol:

اگه از كنار يه گنجشك رد شدي نپريد فكر نكن دوست داره ........... آدم حسابت نكرده :lol:

.
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar_dehgan2009
    مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج مي*كنند، بر اثر كمبود حوصله طلاق مي*دهند، و بر اثر كمبود حافظه دوباره ازدواج مي*كنند

مورچه عاشق دختر همسايه مي شه بعد از يك هفته مي فهمه كه چايي خشك بوده

روزگارم گله مندي شده است من بگيرم تو بخندي شده است ازدلم ياد نكردي شايد،عشق هم سهميه بندي شده است

عبارت «کلاه سرت گذاشتن تا زانو» يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يک مأمور آتش نشاني در صندوق عقب. د) من مادرم مريضه، کارت سوختتو بده، چند ليتر بنزين بزنم

گريه هايم بي صداست عشق من بي انتهاست ردپاي اشک هايم را بگير تابداني خانه عاشق کجاست تقديم به چشمي كه اشكش منم، تقديم به اشكي كه غمش منم، تقديم به شمعي كه پروانه اش منم، تقديم به گلزاري كه گلش...تويي.وتقديم به عشقي كه عاشقش منم

به ياد آرزوهايي که ميميرند سکوتي ميکنم سنگين تراز فرياد

عشق امانت با ارزشي ست که هر کسي تو قلبش ميزاره براي همينه که هر وقت بخواي عشقت رو از کسي پس بگيري بايد قلبشو بشکوني

به او بگوييد دوستش دارم به او که قلبش به وسعت درياييست که قايق کوچک دل من در آن غرق شده . به او که مرا از اين زمين خاکي به سرزمين نور و شعر و ترانه برد . و چشمهايم را به دنيايي پر از زيبايي باز کرد

باز هم ثانيه ها اسم تورا جار زدن و دقايق همه امشب به تو تکرار زدن وسکوتي که دراين عقربها ميچرخيد نکند در دل تو اسم مرا دار زدن

وقتي يک مرد از ازدواج مي ترسه, واسه اين نيست که از دل بستن به يه زن مي ترسه, بلکه دل بريدن از بقيه زنهاست که اونو ميترسونه

توي زندون عشق تو اونقدر شلوغ ميکنم و زندون رو به هم ميزنم که مجبور بشي منو بذاري توي انفرادي قلبت

ميخواستم شمع باشم و تا آخر عمر به پات بسوزم، ولي نامرد اديسون، برق رو اختراع كرد

نحوه عملکرد حراست دانشگاه : ديروز : از پذيرفتن خانم هاي بدحجاب معذوريم!!! امروز: از پذيرفتن خانم ها، با شلوار کوتاه معذوريم!!! فردا : خواهشا با شلوار وارد شويد

اگه ديدي بچه اي كنار يك روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده بدون كار بچه نيست تبليغ ايرانسله

کلاس عشق ما دفتر ندارد شراب عاشقي ساغر ندارد بدو گفتم که مجنون تو هستم هنوز آن بي وفا باور ندارد

دوست داشتن بهترين شکل مالکيت و مالکيت بدترين شکل دوست داشتن است

اسمان را ستاره زيبا ميكند باغچه را گل عشق را محبت بيابان را چمن چشم را اشك و تو را عمل كردن دماغ زيبا ميكند

يه تركه راديولوژيست مي شه يه مريض مياد جواب عكسشو بگيره بهش مي گه يه دنده سمت راست قفسه سينتون شكسته كه من تو فتو شاپ واستون درستش كردم

شب بود ، شمع بود ، من بودم و غم ... شب رفت ، شمع سوخت ، من موندم و غم ...

کاش کودک بودم تا بزرگترين شيطنت زندگي ام نقاشي روي ديوار بود ، اي کاش کودک بودم تا از ته دل مي خنديدم نه اينکه مجبور باشم همواره تبسمي تلخ بر لب داشته باشم ، اي کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتي و درد با يک بوسه همه چيز را فراموش مي کردم

عشق با لبخند شروع ميشود.با بوسه شکوفا ميشود.با گريه رشد ميکند.با 110 تمام ميشود

از تركه مي پرسن: "ربنا آتنا في الدنيا حسنه و في الاخره حسنه و قنا عذاب النار يعني چي؟" ميگه يعني: اين دنيا خوبه حسن، ولي آخرت خطرناكه حسن ...

ترکه مي گن بابات مرده . ميگه نه بابا اصلا امکان نداره . ميگن : والله مرده ترکه مي گه تا حالا اصلا سابقه نداشته

وفادار تو بودم تا نفس بود دريغا همنشينت خار و خس بود دلم را بازگردان همين جان سوختن بس بود بس بود

اگه عشقم حقيره ! اگه جسمم کويره ! اگه هميشه تنهام ! اگه خاليه دستام ! هيچ خيال ني!!! براي تو عاشق ترين عاشق دنيام

کاش ميشد روي قلب سرنوشت،لحظه هاي با تو بودن را نوشت

زنان به خوبي مردان ميتوانند اسرار را حفظ كنند ولي به يكديگر مي گويند تا در حفظ آن شريك باشند

عشق کليد شهر قلبهاست به شرط آنکه : قفل دلت هرز نباشه تا با هر کليدي باز بشه !!!!!

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي، هرگاه زير پايت خش*خش برگ*ها را احساس كردي، هرگاه در ميان ستارگان آسمان تك ستاره خاموش ديدي، براي يك بار در گوشه*اي از ذهن خود نه به زبان بلكه از ته قلب خود بگو: يادت بخير
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar_dehgan2009
    جمله دوست داشتن ودوستت دارم
    حتي دروغش قشنگ است

به دنبال واژه اي مي گردم تا قلبم را سيراب كنم

و اين آخرين شايد هم آغازي براي فرداييست كه هنوز

در راه نيست و كاغذهاي مچاله شده زباله دان گواه به

اين راز دارند و اين آينه خسته تر از هميشه زير غباري

از دور تنها تصوير مرابدون هيچ واژه اي به سكوت فرياد

مي زند امروز غبارت را به باد مي دهند.

هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند

.

وفاداري را بايد از نيلوفري آموخت كه به دور هر شاخه اي مي پيچد؛در آغوشش مي ميرد.

.

آرزو دارم كه قشنگترين گل سرخ دنيا را بچينم و بر برگهاي آن قطره اي از خون خود را بچكانم وآنرا به محبوبم هديه كنم .تا زماني كه گل را مي بويد نفسش خون مرا گرم كند

.

مي دوني چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهتت به ماه ، با اين تفاوت كه ماه سه حرف داري ولي تو حرف نداري!

.

پرسيد چون دوسم داري بهم نياز داري يا چون بهم نياز داري دوسم داري؟!
    گفتم چون دوستت دارم بي نياز ترين آدم روي زمينم!

.

فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتها چون بال ندارن ما بهشون ميگيم رفيق

.

بوسه برعكست زنم ترسم كه قابش بشكند
    قاب عكس توست اما شيشه عمر من است
    بوسه بر مويت زنم ترسم كه تارش بشكند
    تار موي توست اما ريشه عمر من است

.

شبا بروكنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه كه ماهشون مال منه!

.

سالها آرزو ميكردم سايه اش بر سرم باشد.كور بودم و نميديدم او سراسر نور بودو سايه نداشت !

.

مردن آن نیست که در سینه ی خاک دفن شوم
    مردن آن است که از خاطر تو با همه ی خاطره ها محو شوم!

.

اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشكنم تا زماني كه مي*افتي در آغوشم بگيرمت....

.

بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم...

.

وفاي شمع را نازم كه بعد از سوختن ...به صد خاكستري در دامن پروانه ميريزد...نه چون انسان كه بعد از رفتن همدم... گل عشقش درون دامن بيگانه ميريزد...

.

اگه كسي ديوونت بود ، بازيش نده اگه عاشقت بود ، دوستش داشته باش اگه دوست داشت ، بهش علاقه نشون بده اگه بهت علاقه داشت ، فقط بهش لبخند بزن اينطوري هميشه يه پله ازش عقبتري اگه يه روزي خسته بشه و يه پله بيادعقب تازه ميشه مثل تو!

.

پروانه امشب پر مزن اندر حريم يار من
    شايد صداي پرپرت از خواب بيدارش كند ...

.

زخم زندگی من تو هستی ؛ همه به زخم زندگیشون دستمال می بندن ، ولی من به زخم زندگیم دل بستم

.

شب بهت اس ام اس دادم
    كه بگم تنهام , مثله ماه .
    كوچیكم مثله ستاره
    اما دوست دارم به قد آسمونی كه اندازه نداره

.

من پذيرفتم كه عشق افسانه است
    اين دل درد آشنا ديوانه است
    مي روم شايد فراموشت كنم
    با فراموشي هم آغوشت كنم
    مي روم از رفتن من شاد باش
    از عذاب ديدنم آزادباش
    گر چه تو تنها تر از ما مي روي
    آرزو دارم ولي عاشق شوي
    آرزو دارم بفهمي درد را
    تلخي بر خوردهاي سرد را

.

ديروز با يك دسته گل امده بود به ديدنم با يك نگاه مهربون همون نگاهي كه سالها ارزو شو داشتم و از من دريغ مي كرد گريه كرد و گفت دلش برام تنگ شده ولي من فقط نگاهش كردم .. وقتي رفت سنگ قبرم از اشكش خيس شده بود

.

قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا ؟؟؟ چون حالا هر تيكه از قلبم تورو جداگونه دوست داره

.

سلام خوبي؟يه کاري باهات دارم امشب برام انجام ميدي؟؟
    .
    .
    .
    .
    .

امشب اينجا هوا ابريه!!
    ماه توي اسمون نيست.
    ميشه خواهش کنم توبياي و ماه اسمون باشي.
    آخه هر چي گشتم از تو ماه تر پيدا نكردم

نگو بار گران بوديم و رفتيم

نگو نامهربان بوديم و رفتيم

اينها دليل محكمي نيست

بگو با ديگران بوديم و رفتيم

سر هر قبرئ صلیبئ میگذارند تا نشانگر آن قبر باشد منهم بر گردنت صلیبئ مئ آویزم تا همه بدانند كه گورستان عشق من قلب توست
    به نام تک دانشجوی دانشکده ی قلبم که هیچگاه فارغ والتحصیل نمیشود...

کاش میشد با تو بودن را نوشت تا که زیبا را کشم بر هرچه زشت کاش میشد روی این رنگین کمان می نوشتم تا ابد با من بمان

.

در زندگی بارون نباش که فکر کنن با منت داری خودتو به شیشه میکوبی ، ابر باش که منتظرت باشن که بباری!

.

شهاب یاد تو در آسمان خاطر من خط زر کشید بیا ، ز غضه تو رنگ من و رنگ شب پرید بیا

.

ان چه باشد که فدای قدم دوست کنم این متاعیست که هر بی سر و پایی دارد

.

بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست.

.

محبت مثل سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب نمیشه درش آورد. اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکنی!
    .

سکوتی بود بر قلبم که با آن میزدم فریاد اگر از شهر غم رفتی مرا هرگز مبر از یاد

.

آنگاه که ........... ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس مي کني, به خاطر بياور که ................ زیبایي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است.
    .

هر موقع خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمونه

.
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_2008
    //////////////////////
    به اماره بالا 1 خط اضافه كن بفرست براي منگول بعدي
    {سازمان سرشماري منگوليسمهاي ايران} :lol:

تو هموني نيستي كه تو آسانسور براي سلامتي راننده صلوات ميفرستادي؟

هميشه آن نگاهي رو باور كن كه وقتي از آن دور شدي منتظرت بمونه :wink:

ميدوني فرق تو با پنالتي چيه؟پنالتي 50٪گله اما تو 100٪ گلي!

صداتو ميخوام نه براي لطافتش براي اينكه روي وانت داد بزني نمكي :lol:

ميدوني فرق تو با تراكتور چيه؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    شوخي كردم هيچ فرقي نداري؟ :wink:

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    من كه با تو تعارف ندارم؛چيزي بود همون بالا ميگفتم!

اگر يه زنبور دنبال يه گل خوشگل باشه تو رو خدا بهش نگين من كجام!!!!! :lol: :!:
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط tanse
    همه می گن: اسمون ابی
    من می گم: اسمون مشکیه
    چون.......
    چشمای تو اسمون منه

هست ان نیست که هر لحظه کنارت باشد.
    هست ان است که هر لحظه به یادت باشد.

با رفتنش منم شدم بی همزبون حالا شبا به یاد اون چشم می زارم به اسمون
    .

خیلی دوست دارم عاشقتم یه روز میام می برمت یه جایی که دست هیچ کس بهت نرسه .(قربانت عزرائیل).

هر رفتن رارسیدن نیست اما برای رسیدن تنها راه چاره رفتن است.

می دونی سرخی غروب خورشید به خاطر چیه؟
    اخه خورشید هر وقت منو تو را با هم می بینه اتیش می گیره

هر وقت دلت برام تنگ شد متن زیر را بخون ......ای کلک! چه زود دلت برام تنگ شد ......دل به دل راه داره!

5 راه ادم شدن........ بی خود پیله نکن ........تو ادم نمی شی!!!!!!!

این مهم نیست که قشنگ باشی این قشنگ که مهم باشی اونم برای یه نفر!!!!
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

..........

میدونی چرا معرفت ها کم شده؟ چون همش در تو جمع شده

....

('_')0
    0('_')0
    0('_')0
    0('_')0
    ~(-_-)~
    0('_')0
    0('_')0
    0('_')0
    .
    .
    .
    اگه گفتي كدوم منم ، *اون طفلك چشم و گوش بسته
    ....

استقلالي:
    قانون جديد فوتبال: نيمه اول 45 دقيقه، نيمه دوم تا زماني که پرسپوليس ببره!

پرسپوليسي:
    همين ديشب در اخبار، رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کرد که سهميه ايران در جام باشگاه هاي آسيا به سيزده تيم افزايش پيدا کرده تا استقلال هم بتونه شرکت کنه!

.....
    به علت تــــــورم فزاينده ي امسال ، نام امـــسال به " فشار مــــلي و تحمل اجـــباري " تغيير كرد !

....
    دير كردن بهتر از هرگز نكردن است
    پليس راه قزوين !

...
    به لره ميگن چندتا تن ماهي نام ببر، ميگه: تن شيلانه، تن جنوب، تن سيکارو، تن چابهار، تن پير، تن پيغمبر، *تن هر کي دوست داري دست از سر ما بردار!

...

از غضنفر می پرسن دوست داری چه جوری بمیری؟ می گه مثل پدربزرگم در خواب و آرامش. نه مثل مسافرهای اتوبوسش در ترس و وحشت!

......
    غضنفر میره بنگاه معاملات ملکی. بهش میگن ما یه خونه داریم کنار راه آهنه سر و صداش زیاده ولی بعد از یه هفته عادت میکنه.
    میگه ایرادی نداره! این یه هفته رو میرم خونه ی داداشم!!

.........

اگه خسته اي: به من تكيه كن
    اگه تنهايي: بيا پيشم
    اگه بي پناهي: پناهتم
    اگه پول مي خواي : مشترك مورد نظر در دسترس نمي باشد !

.........

از دست زمانه تیر باید بخوری
    دائم غم ناگزیر باید بخوری
    صد مرتبه گفتم عاشقی کار تو نیست
    بچه تو هنوز شیر باید بخوری

....

:اون چيه که از گل بهتره , از حوري قشنگتر , از دنيا با آرزشتره , از فرشته پاکتر؟
    .
    .
    .
    واقعا که ! هنوز منو نشناختي؟ ؟
    ....................
    خوابی؟ بیداری؟ شوخی نكن! خوابیدی یا بیداری؟ اگه خوابی پس چرا بیداری؟ دیدی ناقلا؟! بیداری! شاید هم بیدار بودی! دیدی خواب بودی؟ پس بیداری!
    كاری نداشتم... فقط می خواستم ببینم خوابی یا بیداری؟

....................
    پاشو برو مسواک بزن بعد بخواب!
    - ستاد دخالت در تمام امور کشور

.......................
    خصوصيت پسر ايراني
    1.چشمك جز تيك عصبيشه
    2.هفته اي يك بار شكست عشقي مي خوره
    3.دوست داره طرف مال خودش باشه ، خودش مال همه !!!

..................
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba
    غضنفر به غول چراغ جادو مي گه: قدس را آزاد کن، غوله مي گه: نمي تونم. غضنفر مي گه: خوب پس، منو آدم کن ... غوله مي ذاره و در مي ره. غضنفر داد مي زنه و مي گه: کجا... غوله مي گه: دارم مي رم قدسو آزاد کنم، راحت تره !

غضنفر مي ره تماشاي مسابقه دو و ميداني، از بغل دستيش مي پرسه:اين ها براي چي دارن مي دون؟ طرف مي گه: چون به نفر اول جايزه مي دن. غضنفر کمي فکر مي کنه، بعد مي پرسه: پس بقيه براي چي دارن مي دون؟

معلم تاریخ: آهایتو که با اون قد بلندت ته کلاس وایسادی و بر و بر منو نگاه میکنی بگو ببینم اسکندر مقدونی کی بود؟
    طرف: نمیدونم.
    معلم تاریخ: کی ناصرالدین شاه را کشت؟
    طرف: نمیدونم.
    معلم تاریخ: پس تو با این وضعت چطوری میخوای امتحان تاریخ بدی؟
    طرف: من که نمیخوام امتحان بدم من اومدم بخاری کلاس را تعمیر کنم.
صفحه 4 از 19 نخست 12345678914 ... آخرین
نمایش نتایج: از 46 به 60 از 271

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع