ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 19 12345611 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 271
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

New2 * اس ام اس کوچولو *

كساني كه در انتظار زمان نشسته*اند در واقع آنرا از دست داده*اند. اينجا هرچه مي*دوي باز هم سر جاي اولت هستي. اگر مي*خواهي جايي ديگر بروي، بايد دو برابر تندتر بدوي. (لوييس كارول) .

----------------------------------------------------------------------------------------

5 دقیقه سکوت .5 دقیقه فوش به علی دایی .5 دقیقه فوش به میرزاپور بده و این آفلاین رو برای 5 نفر بفرست . امشب خبر خوبی می شنویی

--------------------------------------------------------------------------------

خبر بد از آلمان تمرین تیم ملی هنگامی که کریمی برای روحیه به بچه ها گیتار می زد پلیس گرفتش چون معلوم شد گیتار حسن بوده و علی کریمی در بازی بعدی حضور پیدا نمی کند......

--------------------------------------------------------------------------------

انواع بلــــــــــــــــــه! عروس عادي:بله عروس كمي لوس:بع.........له! عروس با كلاس:اوكي! عروس خارج رفته:يس! عروس سنتي:آره! عروس متكبر:فقط كله اش را تكان ميدهد عروس خجالتي:اوهوم! عروس وحشت زده:ها! عروس بي حوصله:خوب! عروس دستپاچه:باشه،باشه

قدرت ديد خانومها: يک تار مو را روي کت شوهرشون ميبينن اما يه تير چراغ برق را هنگام رانندگي نميبينن

اگه يه روز بغض گلوت رو فشرد بهت قول نمي دم که مي خندونمت ولي مي تونم باهات گريه کنم اگه يه روز نخواستي به حرفاي کسي گوش کني بهم بگو .... قول مي دم که خيلي ساکت باشم اگه يه روز خواستي در بري حتما خبرم کن قول نمي دم که ازت بخوام بموني اما مي تونم باهات بدوم اگه يه روز سراغم رو گرفتي و خبري ازم نشد سري بهم بزن احتمالا بهت احتياج دارم اما اگه يه روز رفتي و ديگه برنگشتي بهت قول نمي دم که منتظرت مي مونم اما ازت مي خوام وقتي اومدي يه شاخه گل رو قبرم بزاري.........

می گن شمشیر تیز همه چیزو دو تا می کنه بنازم که شمشیر عشق دو تا رو یکی می کنه

در شهري به نام "عشق" کوهي است به نام "محبت" و از آن کوه رودي مي گذرد به نام "صفا" و در آن رود جويباري مي رود به نام "وفا" و همه با هم به آبگيري مي ريزند به نام "وداع

یه خروسه به مرغه می گه نوک میدی ؟ مرغه با اشفه میگه نه! میگه: به جهنم با خودکار می نویسم

ای که پا گزاشتی رو عشقه من ؛ ای که در را بستی به روی من ؛ درو باز کن دستم مونده لای در

آيا فكر مي*كنيد بي*عرضه هستيد؟ فكر مي*كنيد به درد هيچ كاري نمي*خوريد؟ فكر مي*كنيد بي*مصرف هستيد؟ به خدا درست فكر مي*كنيد

عاشقانه ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشاندم و پارو زنان سوي تو فرستادم وقتي به ساحل نگاه تو رسيد تو چشمانت را بستي و قايقم ، غرق شد !...

-------------------------------------------------------------------------------

عشق يعني مستي و ديوانگي عشق يعني با جهان بيگانگي عشق يعني شب نخفتن تا سحر عشق يعني سجده ها با چشم تر عشق يعني سر به دار آويختن عشق يعني اشک حسرت ريختن عشق يعني در جهان رسوا شدن عشق يعني مست و بي پروا شدن عشق يعني سوختن يا ساختن عشق يعني زندگي را باختن * * * عشق يعني انتظار و انتظار عشق يعني هرچه بيني عکس يار عشق يعني ديده بر در دوختن عشق يعني در فراقش سوختن عشق يعني شعله بر خرمن زدن عشق يعني رسم دل بر هم زدن عشق يعني لحظه هاي التهاب

کاشکي مي شد بهت بگم که من چقدر دوستش دارم اما نمي دونم چرا اون ديگه دوستم نداره مي گه که من دوست دارم اين کارا واسه خودته نمي خوام اين محبت که با يه دنيا غم باشه ديشب تا صبح زار مي زدم چرا که اين طوري شده حالا مي خوام من بميرم که شايد تورو ببينم

مثل عكس رخ مهتاب كه افتاده در اب در دلم هستي و بين من و تو فاصله هاست

روزي ما دوباره كبوترهايمان را بيدا خواهيم كرد و مهرباني دست زيبايي را خواهد گرفت من عاشقت شدم عشق زميني عشق ادميزاد به ادميزاد

تو شگفت انگيزي سزاواردوست داشتني اين همه را قدر بدان نه كسي هرگز چون تو بوده ونه كسي هرگز چون تو خواهد بود تويگانه اي وبديع وهرانچه كه از تو چنين موجود بي همتايي ساخنه در خور عشق است

با بودنت دنياي من رنگي تر از هميشه ست**قلب تموم آدماش از جنسي مثل شيشه ست**با بودنت رنگين کمون يه رنگ اضافه داره**رنگي که زيباييش تو را تو ذهن من مي ياره**با بودنت تو گلخونه هيچ گلي کم ندارم**هيچ گلي اونجا نميخوام وقتي تويي کنارم**با بودنت شعرهاي من معنايي تازه دارن**گلهاي اطلسي برام شکلي دوباره دارن**با بودنت دلم ميخواد که از سينه جدا شه پر بکشه به سمت تو تو راه تو فدا شه

من از تو نه محبت گدایی می کنم و نه عشق خیرات می خواهم و هم این را می دانستم که گفته هایت دروغ است. رفتارت آنرا ثابت ساخت! فقط می خواهم بگویم: این رسمش نبود. کمی عاقلانه فکر کن! من چه بدی کرده ام ، که با من این گونه برخورد می کنی؟؟ آیا راه دیگری برای خدا حافظی وجود نداشت؟ خدای نکرده اگر روزی به هم می رسیدیم ، باز هم با کوچکترین مشکل می رفتی!؟ واقعاً حرف زدن آسان است اما وفا کردن به آن دشوار...! :lol:پ
    ویرایش توسط reza1362 : 2011.03.12 در ساعت 15:54
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

پیش فرض کوچولو....

يه روز يه خره داشته به اسبه با حسرت نگاه مي كرده ميگن چرا با حسرت نگاه ميكني ميگه كاش تحصيلاتمو ادامه داده بودم

==========================================

تو+عشق=زندگی زندگی+تو=ارامش من-تو=دیوونگی عشق+دیوونگی=تو زندگی-تو=مرگ

=======================================

به هم می رسیم 3 نفر میشیم . من و تو و شادی . از هم دور میشیم 4 نفر میشیم . تو و تنهایی ، من و خاطره .

=============================================

فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو که بشر را اينقدر دوست داري غم را چرا آفريدي؟ خداوند گفت:غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من که خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد
    .........................
    hadi22005
    خوان دوم - بیابان بی آب

hadi22005 آفلاين است
    تاريخ عضويت: Mar 2007
    محل سكونت: tehrooooooon
    34 تشکر در 30 پست
    ارسال پيغام Yahoo به hadi22005

پيش فرض
    تمام گلهای خوشبوی دنیارو هم به پات بریزم بازم کمه چون پاهات خیلی بو میده

===============================

نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: درعصرهاي انتظار،به حوالي بي کسي قدم بگذار! خيابان غربت را پيدا کن و وارد کوچه پس کوچه هاي تنهايي شو! کلبه ي غريبي ام را پيدامي کنی.

===============================

ميدوني سردره مطب جراحي پلاستيك چي نوشته؟؟؟؟؟؟...... نوشته لولو تهويل ميگيريم هلو تحويل ميدهيم.

==================================

وفای بی وفایان کرده پیرم ، برم یار وفاداری بگیرم ، اگر یار وفاداری نگیرم ، سر قبر وفاداران بمیرم.

=============================

من براي سالها مي نويسم سالها بعد که چشمان تو عاشق مي شوند افسوس که قصه مادربزرگ درست بود هميشه يکي بود و يکي نبود.

===========================

اگر منو تو دو برگ بوديم... هنگام خزان ... زودتر از تو ميشكستم و مي افتادم... تا زماني كه تو مي ا فتي... در آ غوشت گيرم

===========================================

كانن سريعترين دوربين دنيا را ساخت .. اين دوربين مي تواند از خانومها در لحظه اي كه دهانشان بسته است عكس بگيرد .
    .................................................. ......
    دغدغه هاي يه پسر جوان - کار ندارم - پول ندارم - سربازي نرفتم - ماشين و خونه ندارم - و ... دغدغه هاي يه دختر جوان - لاک ناخنم پاک شده - مهري سرويس طلا خريده - دختر خاله ام ماشين داره - مامان غذاي خوب نمي پزه - عروسکم رو هنوز نخوابوندم - و ... عجب دنياي باحالي
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

آنقدر اسم تو را زمزمه کردم که لبم سوخت اما نام تو را توبه نکردم جگرم سوخت

.............................
    وقتي كه رفتي هم روحم سوخت هم جيگرم . با رفتنت دوگانه سوزم كردي

................
    رسيدن قيمت نفت ايران به بشكه*ای ۱۰۰ دلار را به عموم مردم فلسطين، لبنان، سوريه، عراق و افغانستان تبريك عرض مينماييم

.......................
    زندگی قشنگه اگه برای تو باشه ........مرگ قشنگه اگه برای تو باشه .......دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه...... من قشنگم اگه با تو باشم ....... اما تو هر جور باشی قشنگی

................................

شراب را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاریست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جایگاه توست

.................................
    درد من حصار برکه نیست... درد زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است

.............................................
    نمي دانم چرا ما انسان ها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد با اينكه مي دانيم روزي بسته خواهد شد اما آسمان كي بسته خواهد شد

...................................
    بهم گفت تا آخر دنیا دوستت دارم ولی دو روز بیشتر با من نموند تازه فهمیدم دنیا دو روزه

شماره کفشتو بده تا بزنم رو پيشونيم همه بدونن خاک پاتيم

............................
    اگر يادت کنم پروانه ميشم / فراموشت کنم ديوانه ميشم / غروب عاشقان رنگ طلاييست / اگر چه اخرش مرگ و جداييست

عشق کليد شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کليدي باز شود"

عشق رازي است مقدس . براي کساني که عاشقند ، عشق براي هميشه بي کلام ميماند ؛ اما براي کساني که عشق نمي ورزند ، عشق شوخي بي رحمانه اي بيش نيست

مشترک گرامی! اعتبار دوستی شما رو به اتمام است. لطفا جهت شارژ مجدد یک بوس ارسال نمایید

...............................

تو مراسم ختم لره بلندگو ميگه : مرحوم وصيت کرده ، سياه نپوشين . يکي داد ميزنه : مرحوم گه خورده ، ما به احترامش مي پوشيم

......................................

تركه زنگ ميزنه پيتزا فروشي،ميگه:يه پيتزا ميخواستم!طرف ميگه:بنام ...؟تركه ميگه:مي بخشيد!به نام خدا!يه پيتزا مي خواستم

..........................

فال حافظ ، نيت کن !

. به جهنم گر غمت پايان ندارد به درک گر سرت سامان ندارد بشــاشم من به اين دنياي فاني که ضايع تر از اين امکان ندارد . . . حافظ ميخواد بگه تو خوشبخت ميشي ، يه کم عصبانيه منظوري نداره

من سر راه تو دامي از عشق پهن کردم ولي تو به سرعت از کنار آن رد شدي و گفتي ميگ ميگ

..............................
    اولین شرط علی دایی برای مربیگری تیم ملی : یا من بازی یا بازی خراب

..........................................

خداوند هر گاه بخواهد انساني را فاسد كند او را به تمامي آرزوهايش مي رساند

زندگي هنر نقاشي کردن است. بدون استفاده از پاک کن. سعي کن هميشه طوري زندگي کني که وقتي به گذشته بر مي گردي نيازي به پاک کن نداشته باشي

...............................

آنکس که می گفت دوستم دارد عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم می گوید: دوستت دارم دوستت دارم حتی اگر به چشمان خیسم بخندی و بی خیال این باشی که دلم شکسته است

.......................................

يكي يكي مي رفتيم و كاتب سرنوشتمان را با خطي زرين مي نوشت، نوبت كه به ما رسيد قلم از قلمدان افتاد و شكست، كاتب با خط تيره و تار نوشت: اسير سرنوشت

........................................

سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، كلمات و موقعيت ها. سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت. سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس . سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان

صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان *** بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان

روزي كه سرشتند ز گل پيكرشان *** سنگي اندر گلشان بود و همان شد دلشان
    maryana
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    57
    132

زندگي سرسره بازي است
    ميكني دل از خاك
    پله پله تا اوج
    ميروي تا پرواز
    بعد از آن بالا
    ميخوري سر آرام
    ذره ذره تا خاك

كسوف عقربه ها معني اش طلوع تو بود
    چه دير سر زده اي اي ستاره سحرم

من به آمار زمين مشكوكم
    اگر اين سطح پر از آدم هاست
    پس چرا اين همه دل ها تنهاست

نگاهم را به روي خاك ميكشانم شايد رد پايي از تو باشد
    آنقدر ميروم تا نشانه اي از تو باشد
    نگاهم خسته و پاهايم ناتوان اما باز هم منتظر ميمانم
    تا جمعه اي ديگر
    شايد بيايي...

هيچ وقت از تو نخواستم مثل من باشي چون جمع من و من نميشه ما
    تو هم از من نخواه مثل تو باشم چون جمع تو و تو نميشه ما
    ميخوام تو مثل خودت باشي و منم مثل خودم
    تا جمع من و تو بشه ما

كاش چشمان مرا خاك كنيد
    تا نبيند كه چه تنها شده ام

يادمان نرود كه ما براي يك بار ايستادن هزار بار افتاده ايم

اشك ها ريزم اگر شب به نهايت برسد
    شب فقط ياد توام كاش به آخر نرسد

شاهد مرگ غم انگيز بهارم چه كنم
    ابر دلتنگم اگر زار نبارم چه كنم
    از ازل ايل و تبارم همه عاشق بودند
    سخت دلبسته اين ايل و تبارم چه كنم
    من كزين فاصله غارت شده چشم توام
    چون به ديدار تو افتد سر و كارم چه كنم
    يك به يك با مژه هايت دل من درگير است
    ميله هاي قفسم را نشمارم چه كنم

نبودي بي تو پنهان گريه كردم
    تو را ديدم و خندان گريه كردم
    براي اينكه اشك هايم را نبيني
    نشستم زير باران گريه كردم

آخر از راه دل و ديده سر آرد بيرون
    نيش آن خار كه از دست تو در پاي من است
    رخت بر بست ز دل شادي و هنگام وداع
    با غمت گفت كه يا جاي تو يا جاي من است

از جدا شدن نوشتي رو تن زخمي قلبم
    گريه كردم و نوشتم نازنينم يا تو يا من
    به تو گفتم باورم كن ميون اين همه ديوار
    تو با خنده اي نوشتي همنفس خدا نگهدار

اسب نفس بريده را طاقت تازيانه نيست
    بلبل پر شكسته را خيال آشيانه نيست
    بريده ام از اين زمين بريده ام از آسمان
    به جز خيال و ياد تو در اين دلم بهانه نيست

به خاك و خون نشسته ام در انتظار ديدنت
    به انتظار لحظه شكفتن و رسيدنت
    ظهور عاشقانه ات نياز هر ترانه اي
    براي گريه هاي من تو بهترين بهانه اي

به لوح سينه عاشق خطوط كينه ميميرد
    محبت كن كه چون دل سرد شد در سينه ميميرد
    مرنجان خاطري را گر دوام دوستي خواهي
    كه با گرد لطيفي نور در آيينه ميميرد

به من چيزي بگو شايد هنوزم فرصتي باشه
    هنوزم بين ما شايد يه حس تازه پيدا شه
    يه راهي روي من وا كن تو اين بيراهه بن بست
    يه كاري كن براي ما اگر مايي هنوزم هست

بود سوزي در آهنگم خدايا
    تو ميداني كه دلتنگم خدايا
    دگر تاب پريشاني ندارم
    نه از آهن نه از سنگم خدايا

خسته شدم از اين توالي زندگيم
    از اين همه ماستمالي زندگيم
    انگار فقط سكوت انداخته اند
    بر روي نوار خالي زندگيم

خوش باوري هايم مرا تا مرز نا كامي كشيد
    دلبستگي هايم مرا تا بي سرانجامي كشيد

در دلت نور اميد در سرت شور بهار
    هر دم از غم آزاد
    خانه ات گرم ز مهر
    گريه ات از سر شوق
    خنده ات از ته دل
    هر غروبت دلشاد
    روزگارت خوش باد
    کاشکی زندگی زودتر لود شه و
    خلاص .....!
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

پسرا اول دروغ مي گن بعد سعي مي کنن يه جوري روش خاک بپاشن ولي دخترا اول از در راستي در مي يان بعد براي اينکه کم نيارن دروغ مي گن

ضرب المثل نميدونم كجايي ميگه كه به هيچ كس به جز خودت و خرت اعتماد نكن .منم به جز خودم و خودت به هيچ كس اعتماد نميكنم

جملات رمانتیک ویژه پیچوندن : - آرزوی من خوشبختی توست/، با من باشی یانباشی فرقی نمیکنه!! -/ خودم هم نمی دونم چیکار میخوام بکنم/.نمیخوام تو بهآتیش من بسوزی!!! -/ تو هم خوشگلی،هم باهوشی،هم زرنگی.. ./آدمهایی خیلی بهتراز من گیرت میاد!! - /ما مدلهای ذهنیمون با هم فرق میکنه!! /هیچ پروسیجری برای تلفیق این دو

روشهای شناسایی یك راننده زن: 1) اگه ماشینش پنچر بشه کاپوت ماشین رو بالا میزنه و توی ماشینو نگاه میکنه! 2) اگه راهنمای چپ رو بزنه و سمت راست بپیچه! 3) وقتی پشت سرش باشی و چراغ بزنی یا بوق بزنی توی آینه رو نگاه کنه تازه یادش میاد که روسریش رو باید درست کنه! 4) وقتی که با سرعت 140 تا یه پیچ رو دور بزنه! (البته این یکی در مورد خانم ها صدق نمی کنه چون اونا بیشتر از 14 تا نمیرن) 5) وقتی که برن پمپ بنزین و بعد از زدن بنزین با همون شیلنگ داخل باک حرکت کنن

انواع بلــــــــــــــــــه! عروس عادي:بله. عروس كمي لوس:بع………له! عروس با كلاس:اوكي! عروس خارج رفته:يس! عروس سنتي:آره! عروس متكبر: فقط كله اش را تكان ميدهد عروس خجالتي:اوهوم! عروس وحشت زده:ها
    بهانه ي دخترا: 1 - فاصله سني مون خيلي زياده(يعني خيلي از مرحله پرتي) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (يعني خيلي بد هيکلي) 3 - من الان تو موقعيت بدي هستم (يعني دلم يه جا ديگه گيره) 4 - تقصير تو نيست تقصير منه (يعني عجب غلطي کردم با تو دوست شدم) 5 - من تو دوستيمون از هيچ کاري دريغ نکردم (يعني هر غلطي خواستم کردم) 6 - ديروز يه خواستگار دکتر داشتم (يعني زودتر بيا منو بگير)

خصوصيات بعضي دخترا:………. 1) تا زبونشون باز ميشه عوض مامان بابا ميگن شوهر!! 2)حالشون از پسرا به هم ميخوره ولي نمي دونم چرا 666 تا دوست پسر دارن 3) اگه خونشون آتيش بگيره بين بابا و لوازم آرايش حتما لوازم آرايش و انتخاب مي كنن! 4) نون شب ندارن بخورن ولي پول عمل دماغشونو رديف ميكنن! 5) همه خوشكل و خوش هيكلن(خدايا منو بخاطر اين دروغم ببخش) 5) از 8 تا 20 سالگي شونصدتا دوست پسر داشتن كه هيچ كدوم دركشون نميكردن‎.

پسرها ژل ميزنند به اون موهاشون عينك ميزنند به اون چشاشون اواخاك بر سراشون ريمل ميزنند به اون چشاشون ماتيك ميزنند به اون لباشون اواخاك برسراشون كراوات ميزنند اون خوشكلاشون واسه دوست دختراشون اواخاك برسراشون كلاسور ميزنن زير بغلاشون يك كت ميپوشن قدباباشون يك ريش ميزارن نوك چونه هاشون پرفسور ميشن جون ننه هاشون اواخاك برسراشون

تعريف مرد مجرد : مردي كه فرصت بدبخت كردن يك دختر را از دست داده.
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

يکي ناز مي کنه يکي محبت مي کنه .. . . .
    اوني که ناز ميکنه هميشه محبت مي بينه
    اوني که محبت مي کنه هميشه تنهاي تنهاست

ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه ؟
    تو وقتي شادي ميخندي،من وقتي تو شادي ميخندم

اگه دوتابودي جاي دوتا چشام ميزاشتمت.
    اماحالاکه يکي هستي!!!
    جاي قلبم ميزارمت

ميگن لبخندربطي به مرگ نداره ولي تو بخندتا من برات بميرم...

تازه فهميدم که قلب هيچ کس تودنيابراي من نميتپد
    حتي قلب خودم.
    چون اون هم براي تو مي تپه

زندگي دو چيز به من آموخت . . . که هرچي فکر مي کنم يادم نمياد چي بود

اگر ديدي جواني بر درختي تکيه کرده بدان بنزين نداره سکته کرده

تست كنكور هنر:
    اولين هنري كه پس از ديدن چهره آرايش كرده دختران امروزي به ذهن شما متبادر ميشود چيست؟
    الف: مينياتور.
    ب: صافكاري، بتونه كاري و نقاشي اتومبيل!!!!
    ج: دوپينگ!!!!
    د: من به ناموس مردم نگاه نميكنم

ميدوني بعضي شبا چرا زود صبح ميشه؟
    چون خورشيد هم دلش برات تنگ ميشه.

مثبت انديشي يعني اينكه:
    اگه يه گنجيشك روي سرت پي پي كرد
    خدا رو شكر كني كه
    گاوا پرواز نمي كنن.

آلبرت انيشتن،زکرياي رازي،ايساک نيوتون،لويي پاستور
    بيل گيتس،مــن وديگرانديشمندان بزرگ جهان،
    اوقات خوشي را براي شما ارزو منديم.

اگر آسمون بيفته. اگر زمين بلرزه. اگر خورشيد سياه شه. اگر ماه به دو نيم شه. اگر دريا صحرا شه. . . . . . . . بدبخت داره قيامت ميشه. نشستي اف مي خوني!!؟

اگر نميتواني بالا بري پس سيب باش تا با افتادنت انديشه اي بالا رود

ميتونم يه چيزي رو بهت بگم؟مطمئن باش از ته قلبم ميگم.هميشه از خدا ميخواستم که تو زندگي يه همراه خوب بهم بده.همراهي که هميشه کنارم باشه و من بتونم به راحتي باهاش ارتباط بر قرار کنم.خدا يکي رو بهم داد.همراه من نوکياست مال تو چيه؟

عشق مانند جنگ است......آسان شروع مي شود.......سخت پايان مي يابد.........و فراموش کردنش محال است.

انواع خرابکاري بچه: 5ماهگي تو دستت 5 سالگي تو اعصابت 15 سالگي تو هيکلت 20 سالگي تو آبروت.... 25 سالگي تو پولت ...وقتي هم مردي دور از جون تو روحت

سوال روان شناسي: با جواب دادن به اين سوال ميتوانيد بفهميد افسرده هستيد يا نه!
    سوال:افسرده هستيد يا نه؟

الا يا ايهاالساقي ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولي تالار و شام و عاقد و عکاس و آرايشگر و فيلم و لباس و تاج و کفش و کيف و ساک و سکه و شمش و پلاک و شمعدان و ساعت و زنجير و سرويس طلا ..آنهم از آن سرويس خوشگلها...
    و از اين جور مشکلها

دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه نمي توانستند از هم جدا باشند، با خواندن يک جمله معـــروف از هــم جـــدا مي شــوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هــر کــدام در انتظار ديگــري همديگر را هيچوقت نمي بينند.
    چون هر دو به صورت اتفاقي به جمله معروف ويليام شکسپير
    بر مي خورند: « عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت، مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده

يه يارويي به يه سياه پوسته ميگه آقا شما سياه پوستين؟
    ميگه آره.از کجا فهميدي؟
    ميگه از رو لهجت!!!!
    MASI8512

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

:D
    elaheyenaz_nr

پیشکسوت کوچولو
    10
    108

هيچوقت براي كسي گريه نكن چون هيچكس لياقت اشكاتو نداره.
    كسي هم كه لياقتشو داشته باشه طاقتشو نداره

.................................................. ................

هميشه تصور كن تويه دنياي شيشه*اي زندگي مي*كني.پس مراقب باش به طرف
    كسي سنگ نندازي چون اولين چيزي كه ميشكنه دنياي خودته.

.................................................. ...............

سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه را ندارد تنديسي زيبا نخواهد شد.
    از زخم تيشه خسته نشو كه وجودت شايسته ي تنديسي زيباست.

.................................................. ..............

زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پر پر شد.با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد

اين پر پر شدن از گل نيست از طبيعت است.و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است.

.................................................. ................

زندگي يك پل قديمي است.به اين فكر نكن كه اگه تنها ازش رد بشي ديرتر خراب مي*شه.

به اين فكر كن كه اگه افتادي يكي باشه كه دستتو بگيره.
    دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم
    من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم
    ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد
    با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

::: 100 پيامك جالب . جدید . خنده دار :::

اولين دوره المپيک لرها، موسوم به "لرمپيک" با رشته هاي زير آغاز شد: - شناي با مانع، - کشتي پروانه، - پرش روي نيزه، - شيــــــــــرجه روي چمن، اسب سواري با سگ گله
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ
    خیلی دوست دارم همیشه باهات باشم
    ولی باغ وحش که جای من نیست!!!
    میدونی صفای ما پا برهنه ها چیه؟
    اینکه ریگی به کفشمون نیست!
    اگر مایلید با یک افغانی ازدواج کنید
    به نکات زیر توجه کنید
    .
    .
    .
    خاک بر سرت ؛ مگه مایلی؟

تو این مملکت که اینقدر با اعتیاد مبارزه میشه تو چرا نارفیقی کردی و منو معتاد خودت کردی ؟!!

فتواي جديد علماي حوزه علميه اگر يك پسر به دختري بگه قربونت برم عزيزم،20 ضربه شلاق داره!! اگر بگه قربونت برم خوشگلم 70 ضربه شلاق داره!! ولي اگر بگه قربونت برم الهي چون در راه خداست هيچ اشکالي ندارد
    پسر خوب چگونه پسری است ؟ پسری که اولا دوست دختر نداشته باشه دوما دوست دختر نداشته باشه سوما دوست دختر نداشته باشه چهارما دوست دختر نداشته باشه ... چون دوست دختر بنای اولیه منحرف شدن این گل های پاک و معصوم است

دوستان واقعی جواهراتی هستند گرانبها ، که بدست آوردنشان سخت و نگه داشتنشان سخت تر است . پس لطفا در حفظ و نگهداری من کوشا باش !

یارو دستشویی بوده موبایلش زنگ می زنه پسرش بوده می گه : بابا کجایی ؟ می گه یه جایی. پسره می گه: مامان گفت امروز غذا نداریم هرجا هستی نهارتم بخورو بيا !!!
    ــ
    ترجيح ميدم روي موتورسيكلتم باشم و به خدا فكر كنم تا اينكه تو كليسا باشم و به موتورسيكلتم فكر كنم - مارلون براندو

سه راه براي پول درآوردن وجود داره: 1. پدرت برات پول در بياره 2.پدر مردم رو براي پول دربياري 3. پدرت دربياد تا پول دربياري

برادر عضنفر پشت در اتاق عمل بود پرستار صدا مي زنه :
    همراه مريض ... عضنفر مي گه : .... 09153000
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــ
    تعریف دانشجو: موجودى نحیف، عصبى، بى پول و شبیه به انسان! كه از تخم مرغ، گوجه و نیكوتین تغذیه می كند و دشمنى عجیبى با كتاب دارد
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــ
    جملات رمانتیک ویژه پیچوندن : - آرزوی من خوشبختی توست، با من باشی یانباشی فرقی نمیکنه!! - خودم هم نمی دونم چیکار میخوام بکنم.نمیخوام تو بهآتیش من بسوزی!!! - تو هم خوشگلی،هم باهوشی،هم زرنگی.. .آدمهایی خیلی بهتراز من گیرت میاد!! - ما مدلهای ذهنیمون با هم فرق میکنه!! هیچ پروسیجریبرای تلفیق این دو مدل نداریم!! - تاکید مداوم بر برخی جملات شریعتی:"اگرعشق دوام یابد،به ابتذال میکشد
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــ
    دیابت لباتم، خراب اون چشاتم، عاشق اون صداتم، بادبون کشتیاتم، دیونه ی نگاتم، روانیه اداتم، دیگه جی میخوای ، بخوای نخوای فداتم ...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــ
    یکی به رفیقش می گه : شنیدم تو ظرف شستن به زنت کمک می کنی؟ زن ذلیل! می گه خب مگه چیه . اونم تو رخت شستن به من کمک می کنه
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ
    توصیه مهم برای جوانان: دوستان واقعی شما بعد از اتمام طرح های رنگارنگ ایرانسل چهره واقعی خود را نشان خواهند داد
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــ
    بر اساس جديدترين تحقيقات ، تنها 20% از مردها عقل دارند! ... مابقي همگي زن دارند
    فتوای جدید مراجع: به دلیل سرمای بی سابقه و طاقت فرسا ی امسال ،هر آغوش گرمی حلال است!
    دختره به دوست پسرش میگه : تو بعد ازدواج هم منو اینقدر دوست خواهی داشت؟ پسره میگه اگه شوهرت گیر نده آره
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــ
    ترکه میره ماشینشو بیمه کنه طرف میگه ایشالله هیچ وقت از بیمتون استفاده نکنین ترکه هم شاکی میشه میگه ایشالله شما هم از این پول خیر نبینین
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــ
    مشترک گرامی موجودی شما رو به پایان نیست !! اما خفمون کردی چقدر اس ام اس بازی میکنی عجب غلطی کردیم تو رو وارد طرح قرمز کردیم
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــ

آیا می دانید 90% افرادی که از طرح قرمز
    ایرانسل استفاده می کنند ،
    از بی خوابی رنج می برند؟!
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    به غضنفر میگن:سزاریان یعنی چی؟
    میگه: بچه به شرط چاقو!!!
    يارو چاق بوده میخواسته ماشین پژو 206
    بخره. میره پشت فرمان بشینه ماشین رو
    امتحان کنه، میبینه جا نمیشه، میاد پایین به
    یارو فروشنده میگه: این ماشین که یک کمی
    تنگه، یک شماره بزرگتر، پژو 207 ندارین؟
    روز قيامت ميشه، يارو رو به خاطر كارهاي
    خوبي كه كرده بوده،مي*اندازنش توي بهشت
    يارو همينجور كه داشته توي بهشت قدم
    مي*زده، مي*رسه به يه تپه خيلي سرسبز،
    با حسرت آهي مي*كشه و ميگه:
    كاشكي گوسفندامو آورده بودم!

یارو زنگ ميزنه فرودگاه و ميگه:
    شيراز تا تهرون چقدر راهه؟
    كارمنده ميگه: يه لحظه،....
    ميگه: خيلي ممنون و قطع ميكنه !
    معتاده پیغام گیر می خره رو پیغامگیره
    می ذاره: هشتم........ولی خشتم !
    یه کار برات پیدا کردم تو مرغ داریه
    کار سختی نیست فقط وقتی مرغ ها رو
    سر می برن تو جوجه ها رو دلداری میدی!!!
    تحقيقات نشان داده که فقط 20% مردان
    عقل دارد ... ... 80% بقيه زن دارند.
    شباهت مردها به سیم کارت اعتباری:
    1-خیلی ارزونن
    2-زیاد اعتبار ندارن
    3-دل خوش کنن و
    4-کلاست رو اساسی میارن پایین!
    به یارو میگن سخت ترین کار دنیا چیه؟
    ميگه پر كردن نمكدون، بهش ميگن چرا؟
    میگه:آخه سوراخ هاش خیلی ریزه!!!
    طبق آخرين اخبار فردا مدارس مقاطع دبستان راهنمايي دبيرستان و پيش دانشگاهي کل کشور تعطيل مي باشد . ستاد گسترش شايعات
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــ
    اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. "معلم شهید دکتر علی شریعتی
    يارو گاوداري داشته، مامور بهداشت مياد ميگه به گاوات غذا چي ميدي؟ ترکه ميگه آت و آشغال! يارو کلي جريمش مي کنه. سال بعد مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ ترکه ميگه جوجه کباب، چلوکباب، پيتزا! يارو دوباره کلي جريمش مي کنه. سال بعد بازم مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ اين دفعه ترکه ميگه والا اول صبح نفري هزار تومن بهشون ميدم برن هر چي دوست دارن بگيرن بخورن
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــ
    غضنفر داشته هلو ميخورده به هسته ي وسطش كه ميرسه ميگه ايول گردو هم داره
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــ
    دنيا رو بدون خانمها تصور کنيد: - بازارها خلوت - پولها اضافه - خيابونها خلوت - شيطون بي کار - مخابرات ورشکسته همه ميرن بهشت
    پسره ميره خاستگاري باباي دختره ميگه مهريه دخترم صد بشكه بنزينه باباي پسره ميگه پسرم پاشو بريم يه دختر گازسوز پيدا كنيم
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــ
    وقتي پير ميشي ممکنه موهاتو از دست بدي يا دندونات بريزه ولي زيبايي هاتو هيچ وقت از دست نمي دي چون آدم چيزهايي که نداره هيچ وقت از دست نمي ده !
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ
    عاشق شدن مثل دست زدن به آتيش مي مونه . پس سعي کن تا وقتي که جراتش رو پيدا نکردي هيچ وقت بهش دست نزني اما اگه بهش دست زدي سعي کن طاقتش رو داشته باشي که تو دستهات نگهش داري
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــ
    عشق امانت با ارزشي ست که هر کسي تو قلبش ميزاره براي همينه که هر وقت بخواي عشقت رو از کسي پس بگيري بايد قلبشو بشکوني
    در جوانی غصه خوردم هیچ کس یادم نکرد ..... در قفس ماندم ولی صیاد آزادم نکرد
    آتش عشقت چنان از زندگی سیرم بکرد ..... آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد
    طبق آخرين اخبار فردا مدارس مقاطع دبستان راهنمايي دبيرستان و پيش دانشگاهي کل کشور تعطيل مي باشد . ستاد گسترش شايعات
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــ
    اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. "معلم شهید دکتر علی شریعتی
    يارو گاوداري داشته، مامور بهداشت مياد ميگه به گاوات غذا چي ميدي؟ ترکه ميگه آت و آشغال! يارو کلي جريمش مي کنه. سال بعد مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ ترکه ميگه جوجه کباب، چلوکباب، پيتزا! يارو دوباره کلي جريمش مي کنه. سال بعد بازم مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ اين دفعه ترکه ميگه والا اول صبح نفري هزار تومن بهشون ميدم برن هر چي دوست دارن بگيرن بخورن
    غضنفر داشته هلو ميخورده به هسته ي وسطش كه ميرسه ميگه ايول گردو هم داره
    دنيا رو بدون خانمها تصور کنيد: - بازارها خلوت - پولها اضافه - خيابونها خلوت - شيطون بي کار - مخابرات ورشکسته همه ميرن بهشت
    پسره ميره خاستگاري باباي دختره ميگه مهريه دخترم صد بشكه بنزينه باباي پسره ميگه پسرم پاشو بريم يه دختر گازسوز پيدا كنيم
    وقتي پير ميشي ممکنه موهاتو از دست بدي يا دندونات بريزه ولي زيبايي هاتو هيچ وقت از دست نمي دي چون آدم چيزهايي که نداره هيچ وقت از دست نمي ده !
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــ
    عاشق شدن مثل دست زدن به آتيش مي مونه . پس سعي کن تا وقتي که جراتش رو پيدا نکردي هيچ وقت بهش دست نزني اما اگه بهش دست زدي سعي کن طاقتش رو داشته باشي که تو دستهات نگهش داري
    عشق امانت با ارزشي ست که هر کسي تو قلبش ميزاره براي همينه که هر وقت بخواي عشقت رو از کسي پس بگيري بايد قلبشو بشکوني
    در جوانی غصه خوردم هیچ کس یادم نکرد ..... در قفس ماندم ولی صیاد آزادم نکرد
    آتش عشقت چنان از زندگی سیرم بکرد ..... آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد
    یه اسگلی پا میشه میاد تهرون میره سوار تاکسی میشه میگه در بست. راننده هم قبول میکنه. وقتی میاد پیاده شه یه ده تومنی میزاره کف دست راننده و میره. راننده داد میزنه: آقا…بقیه ش؟؟؟ میگه: بقیه ش مال خودت
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـ
    اي رفيق مهربان هر شب دعايت مي كنم گر ندارم ثروتي جانم فدايت مي كنم
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــ
    به يارو ميگن ننت چه جوري مرد؟ ميگه تابسون بود رو خرپشته خسبيده بود قل خورد افتاد رو کولر ، کولر شکست بعد افتاد رو گلدون ، گلدون شکست بعد افتاد رو ايوون ،ايوون خراب شد ديديم داره خونه خرابمون ميکنه ! با تفنگ رو هوا زديمش
    فرا رسيدن سال 2008 ميلادي و تولد عيسي مسيح و اغاز تعطيلات سال نو به شما و خانواده محترمتان هيچ ربطي نداره صبر کنيد تا عيد نوروز
    آنهايي كه رنگ پريدگي پاييز را دوست ندارند . نمي فهمند كه پاييز همان بهار است كه عاشق شده است
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
    يكی ميره پيش خدا ميگه : خدايا چرا زنها اينقدر زيبا هستند ؟ خدا میگه : تا شما مردها اونها رو دوست داشته باشيد ، بعد ميپرسه پس چرا اينقدر احمقند ؟ خدا ميگه : آخه اونها هم بايد شما مردها رو دوست داشته باشن دیگه! !
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ
    شیرینی بوسه غرق بودیم که ناگهان شوری اشک رابر لبانم احساس کردم وفهمیدم که این بوسه جدایی است. 6-دوست دارم يه سنگ بردارم و روي اون بنويسم:دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توي سرت تا بفهمي که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکه
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ
    اى صمیمی اى دوست! گاه و بى گاه لب پنجره خاطره ام می آیى. اى قدیمى اى خوب! تو مرا یاد كنى یا نكنى،من به یادت هستم. آرزویم همه سر سبزى توست. دائم از خنده لبانت لبریز! دامنت پر گل باد.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ
    الکساندر دوما ميگه : هيچ وقت قول يک پسر بچه را جدي نگير! اما هميشه از تهديدات يک دختربچه بترس !!!!
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ
    هر روز که بچه اي به دنيا مي آيد .نشانگر آن است که هنوز خدا به بشر اميدوار است
    دوستان را ياد کردن عار نيست با خبري کمتر از ديدار نيست دوستان را دوستي کن در حيات بعد مردن دوستي در کار نيست
    -------------------------------------------------------------------------------- ------------------
    اگه عشقم حقيره ! اگه جسمم کويره ! اگه هميشه تنهام ! اگه خاليه دستام ! براي تو عاشق ترين عاشق دنيا
    اگر در صحنه زندگي به نا گه يكي از تارهاي سازت پاره شد اهنگ زندگي را چنان ادامه بده كه هيچ كس نداند بر تو چه گذشته است
    ميدوني چرا تو بهار قزوين خلوت ميشه؟ چون تو رشت فصل برنج كاريه
    براي شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهي مرده اي هم مي تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند
    هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است... مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند. وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....؟
    زن مثل ويروس مي*مونه، وقتي وارد زندگيت بشه، جيبت رو اسكن مي*كنه، لبخند رو ديليت مي*كنه، مخت رو اديت مي*كنه، برنامه*هات رو دانلود مي*كنه، آخرش هم هنگ مي*كني
    غضنفر ميره جوراب فروشي ميگه جوراب مي خوام ، فروشندهه ميگه مردونه؟ ترکه دست ميده ميگه :مردونه
    دقت کردي همه چيزاي خوب خانمن : خورشيد خانم ، مهتاب خانم ، خانم گل ، ... اما همه چيزاي بد اقايونن البته با عرض معذرت اقا دزده ، اقا گاوه ، اقا الاغه ، ..
    براي خريدن عشق هر کس هرچه داشت آورد،* ديوانه هيچ نداشت و گريست،* گمان کردند چون هيچ ندارد مي گريد،* اما هيچکس ندانست که قيمت عشق اشک است
    وقتي خاطره هاي آدم زيادمي شه ديواراتاقش پرازعكس مي شه؛اماهميشه دلت واسه اوني تنگ ميشه كه نميتوني عكسش را به ديوار بزني!!!!
    سخت ترين سوال كنكور86 1-باراني 2-افتابي 3-برفي 4-همه موارد در كدام يك از موارد زير اح*مدي نزاد كاپشن به تن ندارد؟؟
    تركه طرف تو خيابون داشته چش چروني مي كرده، يارو خفتش مي كنه ميگه: مگه خودت خوار مادر نداري؟ ميگه:چرا ولي به اين خوشگلي نيست
    اصفهانيه سربازي ميره وقتي برميگرده بابا و داداشش رو ميبينه كه با كلي ريش جلوي در هستند ميزنه زير گريه وميگه من طاقت دارم بگين چي شده باباش ميگه كره خر چرا ريش تراشوبا خودت برده بودي
    يك روز در خانه نيشسته بوديم ديديم تيليفونم زنگ زد تيليفونه ورداشتم گفتم كيييييييييسته گفت لئوناردو داوينچي هسته
    يه ترکه گاوداري داشته، مامور بهداشت مياد ميگه به گاوات غذا چي ميدي؟ ترکه ميگه ان، گه، پهن، پشکل! يارو کلي جريمش ميکنه. سال بعد مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ ترکه ميگه جوجه کباب، چلوکباب، پيتزا! يارو دوباره کلي جريمش ميکنه. سال بعد بازم مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ اين دفعه ترکه ميگه والا اول صبح نفري هزار تومن بهشون ميدم برن هر چي دوست دارن بگيرن بخورن
    يَک روز بر خانه نَشَسته بودم داشتم تخمه نَ ميخوردم يَک دف ديدم تيلفنم زنگ زد . گفتم ها کيسته ؟ گفت : ها . .. اييييي..... مديرسايت ياهو بيدم ... گفتم : ها چطوري ... خوبي ؟ در سلامتي کامل به سر ميبري ها ووووووو ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ گفت : ها . اين ياهو مَسينجير 8 قديمي شده . اگه ميشه 9 رو زودتر طراحي کن . گفتم : ها باشه .... بعد رفتم پشت کامپيوتر طراحي کردم و از ويلايت خودمان با بلوتوث فرستادمش آمريکا براي بيل گيتس و اون هم فروختش به شرکت ياهو
    آرزو دارم شبي عاشق شوي آرزو دارم بفهمي درد را تلخي برخورد هاي سرد را مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني
    ترکه و لره ميرن اکس پارتي ، ترکه هلکوپتري ميره لره با آرپي جي ميزندش
    ترکه اسم بچه*شو توي يه مهدكودك شبانه*روزي تو لندن مي*نويسه که زبان ياد بگيره، سال بعد كه ميادببرتش، مي*بينه بچه*هاي اونجا ميگن: احبر، بابان گلدي
    تركه ميره خواستگاري، دختره سبيل داشته.... بهش ميگه: چرا سبيل داري؟ دختره ميزنه زير گريه..... تركه مياد دلداري بده ميگه: مرد كه گريه نمي*كن
    امروز روز جهاني بهترين دوست هاي جهانه . اگه من يكي از دوست هاي خوبت هستم اين رو برام بفرست و اين پيغام رو براي همه بفرست . ببين چند تاش به خودت بر مي گرده؟ اگه 7 تاش بهت برگشت بدون دوست داشتني هستي
    يه روز يه ترکه با خانوادش مي رن پارک، کنار حوض وسط پارک وسايلشون رو پهن مي کنن، يه دفعه پسرش بهش مي گه: بابا من چايي مي خوام برام مي ريزي؟ همون موقع يه لر خوشتيپ با نامزدش ميان اونجا. بعد پدره به پسرش چايي مي ده. بعد ديگه همين، بهشون خوش مي گذره و اينا
    ديگه عوض شده شخصيت هاي کارتون هاي دوران کودکيمون تغيير کردند. آقاي سکسکه عمل کرده, مي ره سر کار و مي ياد و زندگيشو مي ک.ن.ه! الفي ديگه از هيچي نمي ترسه! آليس, شوهر کرده, دو تا بچه ام داره و يه زندگي حقير توي يه آپارتمان 50 متري ساده, آن شرلي هم موهاش رو مش کرده و هر شب تو يه پارتي تا صبح مي رقصه. اي کيو سان کراکي شده و مخش تعطيل تعطيله! بامزي يه خرس بزرگ شد اما چند وقت قبل شکارش کردن ، پوستش رو مي تونيد تو اتاق خواب يه تاجر پولدار ببينيد

از اين پس بجاي واژه اينترنت از واژه پارسي و ايراني فيلترنت استفاده ميكنيم
    به ترکه گفتند: بابات به رحمت ايزدي پيوست! گفت: رحمت ايزدي ديگه کيه؟!...... گفتند نه. منظورمون اينه که به ديار باقي شتافت...... گفت: منظورتون را نمي فهمم!!!..... گفتند: يعني اينکه دار فاني را وداع گفت...... گفت:بازم نفهميدم!....... گفتند:اي بابا...بابات رخت از اين دنيا بربست....... بازم نفهميد!...... آخر سر عصباني شدند و گفتند : ابله...باباي خرت! مرد....... گفت: خر ما که بابا نداشت!
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

[SIZE=3:c240882c39]پيامك[/SIZE]

وقتي پير ميشي ممکنه موهاتو از دست بدي يا دندونات بريزه ولي زيبايي هاتو هيچ وقت از دست نمي دي چون آدم چيزهايي که نداره هيچ وقت از دست نمي ده !...
    ......................
    خير مقدم به ريس جمهور در قزوين : دلاور هسته اي دمر بخواب خسته اي
    انالله وانااليه راجعون...
    ارسال كننده اين پيام كشته ومرده شماست
    ..........................
    آيا مي دانيد ميزان پاسخ مثبت دختران به بوق زانتيا شصت درصد بيشتر از انواع پژو مي باشد؟
    روابط عمومي شركت سايپا!
    .....................
    چيه ديگه نمي خواي بدي؟
    توبه كردي؟
    وقتي يه بار دادي ديگه نبايد جا بزني
    ديگه روزي حداقل يك بار رو بايد بدي
    اين قانون اس ام اس بازيه !
    اسمت رو روي غنچه نوشتم ؛ باز شد
    روي درخت نوشتم ؛ ميوه داد
    تو صحرا نوشتم ؛ لاله زار شد
    آخه اين اسمه يا کود شيميايي؟!!
    ..............................
    بوس . . . . . . . اس ام اسي نداشتم ، چون که دوستت مي داشتم ، يه بوس برات گذاشتم ....
    .............
    دوست داشتن دل ميخواد نه دليل؟! از ته دل دوستت دارم بدون دليل
    .................
    وقتي تو رو ديدم کارگردان قلبم گفت: نور....صدا.... حرکت.... و من براس به دست آوردنت چه نقشها که بازي نکردم.
    ..................
    نخ داخل شمع از شمع پرسيد : چرا وقتي من ميسوزم تو آب ميشي..؟شمع جواب داد مگه ميشه كسي كه تو قلبمه بسوزه و من اشك نريزم
    ...................
    پشيماني از کارهايي که انجام داده ايم با مرور زمان کم مي شود. اما براي کارهايي که انجام نداده ايم هميشگي است.
    .................
    اسير مرامتم چون هيچوقت نميگي
    من ميگي ما درست مثل گاو!!!
    .................
    اگه يه روز دلت گرفت و ندونستي چه کار
    کني اينو يادت باشه که اگه منو داشتي
    هرگز دلت نمي گرفت
    امضا: محلول لوله باز کن گلرنگ
    ............
    پنج راه فراموش کردن اوني که
    خيلي دوستش داري
    .
    دنبال چي ميگردي؟
    ميکشمت اگه بخواي فراموشم کني!!! :lol:
    ..................
    مي دوني فرق تو با ميرزا نوروز چيه؟
    ميرزا نوروز پول داشت، کفش نمي خريد، تو موبايل داري SMS نمي دي! :D
    .....................

###############
    اينها حصارهاي بين من و تو است. کاش مي تونستم بيارمت پيش خودم... ولي بهم گفتن جاي بز تو خونه نيست :cry: :D

...............
    narnia74

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

واقعا تحت تاثير قرار گرفتم چون خيلي قشنگ بود :P
    narnia74

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

الهي شمع بشي ژروانه شم دورت بگردم بعدش فوتت كنم خاموش بشي هر هر بخندم :evil:
    narnia74

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

يه سمبوسه بهت هديه مي دم دوحرف اولش مال دشمنت بقيش مال خودت :x
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

...

از يك دختر بچه كلاس اولي ميپرسن دوست داري چكاره بشي ؟ ميگه دوست دارم عروس بشم.......!
    :D :D
    خدايا به من عشق بياموز كه به همسرم محبت كنم . به من صبر بياموز كه او را تحمل كنم . اما به من نيرو نده كه ميزنم لهش ميكنم........!
    :idea: :!:

يارو دم مرگ بوده از زنش ميپرسه,من اگه بميرم تو دوباره شوهر ميكني؟
    زنش ميگه اخه من هنوز خيلي جوونم فكر كنم اره دوباره ازدواج ميكنم..
    شوهره ميپرسه براي اونم اون قرمه سبزيهايي رو كه من دوست داشتم رو هم درست ميكني؟
    زنه ميگه والا همين ديروز درست كردم,ولي گفت دوست ندارم!!!!!!!
    8O :D
    ازاقاخروسه ميپرسن مرغ چند تا حرف داره ميگه قربونش برم
    حرف نداره
    :)
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    اگه ميخواستم چيزي بگم همون بالا ميگفتم!

به غضنفر ميگنچرا با خرها بازي ميكني ميگه اونقدرهام خر نيستن 2تا گل زدن
    يه بار يه ماره ميره توي حموم زنونه همه زنها جيغ ميكشن ماره ميگه خواهرا نترسيد من كبرام .

يه روز يه نفر يه زمين مي خره 3 ميلي متر در 10 كيلومتر مي گن مي خواي چكار كني چي بكاري ميگه مي خوام توش ماكاروني بكارم!
    :)

طرف ميره مكه بر ميگرده ازش ميپرسن چطور بود ميگه خيلي عالي بود اينجا رفتم اونجا رفتم
    البته يه جايي هم بود خيلي شلوغ بود ولي ديگه من نرفتم
    :wink:
    طبق اخرين تحقيقات روان شناسان ايراني خارج شدن يك باد از شكم در ميان خانوادهاي ايراني اندازه 3 قرص اكس شادي اور است
    8)
    به يه يارو ميگن صورتي چه رنگيه ميگه قرمز يواش
    :!:

...
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

.........
    میگن وقتی یه خوشکل به آسمون نگاه میکنه ستاره ها چشمک میزنن و حال میکنن یه وقت به آسمون نگاه نکنی گند بزنی به حالشون
    ................

ترکه ميره استاديوم وسط موج مکزيکي غرق ميشه

.....................
    تیمارستان نوار کاست نوحه می ذارن همه پا میشن می رقصن به جز یکیمی میگن این حتما سالمه ازش می پرسن تو چرا نمی رقصی ؟ میگه:آخه من عروسم
    ..................
    درجات دیوانگی:
    1. گیج
    2. خنگ
    3. پپه
    4. گاگول
    5.اسمت چی بود؟
    ....................

اگه یه روز تنها شدی... تا کسی نیست دستتو بکن تو دماغت، حالشو ببر!

......................

هنر شمشير اينه كه يكي رو دو تا مي كنه،بنازم هنر عشقو كه دو تا رو یکی می کنه

......................
    افتادن در گل و لاي ننگ نيست. ننگ در اين است كه آنجا بماني

..............
    گفتی دور منو خط بکش ، کشیدم حالا تو در محاصره ی منی!
    ...............

الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی لپت همیشه قرمز،روی دشمنات زرد دلت همیشه سبز
    ...............
    دو چیز هیچ وقت از یاد آدمها نمیره یکی: دوست های خوب یکی: روزهای خوب یه چیز هم هیچ وقت از دل آدمها بیرون نمیره روزهای خوب که با دوستهای خوب داشتی
    ....................

مشترک گرامی:مسانه ی شما پر شده است لطفا هر چه سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید. ( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری )

................
    به خروسه میگن مرغ چند حرف داره؟ میگه : قربونش برم حرف نداره!
    ..............

چشمهای درشت و زیبایت را که به من می دوزی و با لبهای زیبا آواز می خوانی . احساس می کنم که بیش از همیشه عاشقت هستم . تو زیبا ترین قورباغه ی این برکه ای
    ...................

این سیب، بهترین سیب، شکل سیب، سر سیب، کار سیب، گذاشتن سیب، یه سیب، آدم سیب، الافه سیب.
    حالا سیب هارو حذف کن. از اول بخونش!

..................
    تو مثل خورشید هستی. می دونی چرا؟ چون با همون نگاه اولت می شد فهمید که از پشت کوه اومدی!
    ....................
    بيا مثل دوتا كبوتر پر بكشيم بريم روي بلندترين درخت لونه كنيم... بعد تو تخم بذار، منم ميرم گوجه مي خرم يه املت توپ بزنيم تو رگ!

.......................
    اختراعی که برای جبران اشتباهات بشر درست شده چيست؟ طلاق

...................
    آرزوي حيوانات مختلف:
    آرزوي جوجه تيغي (بغلش کني )
    آرزوي پاندا ( عکس رنگي بگيره )
    آرزوي گوسفند ( صندلي جلوي وانت بشينه )
    آرزوي خر ( نميگم داغ دلت تازه نشه )

صبر کن عشق زمين گير شود بعد برو . يا دل از ديده تو سير شود بعد برو . تو اگر کوچ کني بغض خدا ميشکند . صبر کن گريه به زنجير شود بعد برو

........................
    تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیباست حاجت به بیان نیست که از روی تو پیداست من تشنه یک لحظه تماشای تو هستم افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست
    ....................

عشق عینك سبزیست كه كاه را یونجه می بیند
    .....................

به ژاپنیه میگن رفتی قزوین گردش قزوینو چجوری دیدی؟ میگه ناشی باشی تاشی توشه
    ..................
    چهارشنبه سوری هر آتیشی که دیدی به یاد قلب منم باش آخه از دوریت بدجوری آتیش گرفته
    ...................
    به ترکه مي گن کجاي تهران مي شيني ؟ مي گه هرجا خسته شدم
    ...................

ترکه كليدش رو تو ماشين جا ميگذاره، تا بره كليد ساز بياره زن و بچش دو ساعت تو ماشين گير ميكنن

...................
    چندي ست که بيمار وفايت شده ام …... در بستر غم چشم به راهت شده ام …... اين را تو بدان اگر بميرم روزي …... مسئول تويي که من فدايت شده ام
    ........................
    ترکه تو اردبیل میمیره اعلامیه اش رو میزنن به دیوار ... تو انتخابات رای میاره

7

6

5

4

3

2

1

دینگ دینگ

طبقه هم کف
    ...................

دست دست
    .
    .
    .
    .
    دست شله
    .
    .
    .
    .
    .
    اهان...بیا
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    بچرخون!!!!
    .
    .
    .
    .(طرحه شاد سازی مشترکین ایرانسل)

.............................

میدونی فرق دیازپام با چشات چیه اینکه دیازپام آرومم میکنه اما چشات داغونم میکنه

...........................
    اگه کسی دستت رو گرفت و قلبت لرزید برای عاشق شدن عجله نکن شاید بابا برقی باشه، روابط عمومی شرکت توانیر

.......................
    بر سر راهت دامی از عشق پهن کردم، ولی تو با سرعت از کنارش رد شدی و گفتی: میگ میگ!

هه هه هه...
    ببخشید، یه لحظه تو رو تو ذهنم تجسم کردم، نتونستم جلوی خنده مو بگیرم!
    .....................

همه شب صورت خود را به خدا خواهم کرد از خدا خواهش دیدار تو را خواهم کرد تا که جان دارم و بر سینه نفس می اید برتو و عشق تو ای دوست وفا خواهم کرد

.....................
    اگر دنیای ما دنیای سنگ است بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است اگر دنیا ما دنیای درد است بدان عاشق شدن از بحر رنج است اگر عاشق شدن پس یک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است.......

...................

اگه با بودن من باغ تو ویرونه میشه/ میرم اما میدونم دل بی تو دیوونه میشه
    ......................

یادت در فکر من عشقت در قلب من و عطر تو در میان لحظه های زندگی ام جاریست!!!!
    ...................
    عشق جزیره ایست در آبهای دوردست.
    خوشگل! SMS نخون، پارو بزن!

........................

1000 بار 900 جمله عاشقانه را در 800 جای مختلف برای 700 نفر به 600 زبان گفتم 500 نفر آنها را خواندند و بوسیدند 400 ماشین چاپ در 300 زبات در 200 برگ ترجمه کردند 100 بار برای تو در 90 روز روزی 80 بار تکرار کردم 30 تای آن را آموختی 20 مرتبه از تو 10 سوال کردم 9 بار به 8 سوال من 7 جواب مختلف دادی در فاصله 6 روز 5 مرتبه 4 دفعه تو را به سر کوچه خواندم 2 ساعت خواهش کردم که یک بار بگویی
    دوستت دارم

... :D
صفحه 1 از 19 12345611 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 271

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع