ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 29 1234561121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 425
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

New 2 "."اس ام اس سرکاری و خنده دار"."

با سلام به همه .تا حالا شده نصفه شب غرق خواب باشيد كه يه هو صداي موبايلتون بلند ميشه و ميفهميد واستون اس ام اس اومده ، خلاصه با بدبختي از جاتون پا ميشيدو ميريد سمت موبايل تا ببينيد اين تصفه شبي چه اتفاق مهمي افتاده كه واستون اس ام اس زدن ، ولي وقتي اس ام اس رو ميخونيد ميفهميد به طرز وحشتناكي سر كار رفتيد و اونجا كلي حالتون گرفته ميشه . حالا من براتون چندتا اس ام اس سركاري فرستادم تا اونا رو نصفه شب واسه دوستاتون بفرستيد و حالشون رو بگيريد ، اين قسمت اولشه و قسمت دوم اس ام اس هاي سركاري در آينده اي نزديك براتون ارسال ميشه .

1- يه سوال برام پيش اومده، شبا كه ميگن: "بگير بخواب" چي رو بايد بگيريم؟؟؟ بيخيال حالا، بگير بخواب!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2-اين اس ام اس فقط براي دويدن شما به سوي موبايل بوده و هيچ خاصيت ديگه نداره .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3-سلام اين اس ام اس صرفآ جهت يادآوري به شما براي مسواک زدن است و ارزش قانوني ديگه اي ندارد . شب بخير .

4-همه جا امن و امانه! تو راحت بگير بخواب!

5-پا شو سرت از رو متکا افتاده پايين!

6-مشترك گرامي اين اس ام اس به منظور بيدار كردن شما مي باشد لطفا لبخند بزنيد!

7-الله اكبر
    . الله اكبر
    .
    .
    .
    بيدار شو وقت نمازه

8-ميگم پاشو يه چند تا اس ام اس بفرستيم اينور اونور مردمو بيدار كنيم . خيلي حال ميده.

9-هر وقت به هوش اومدي به من زنگ بزن!

10-چند تا اس ام اس جدید اومده زنگ بزن برات بخونم ، هزینه ام زیاد نشه

11-ببين عزيز دلم پاشو............ ..اگه پا نشي قهر ميکنما............ .....خب دلم برات تنگ شده.........جون من پاشو............ .پاشدي............ ..افرين عزيزم............ ...حالا که پاشدي ماچم کن بگير بعدش كله مرگتو بذار راحت بکپ
    ویرایش توسط reza1362 : 2011.03.12 در ساعت 15:40
    Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

سلام

عباس اقا خیلی باحالی

منم جند تا بلدم یعنی دردشو حس کردم برات مینویسم.

سلام بخشید دیر وقت مزاحم میشم یه سوالی رام پیش اومده میخام ازت بپرسم : ببینم ایران وقتی نفت صادر میکنه بشکشو پس میگیره؟؟

سلام ببخشید میدونم بد موقست ولی میشه یه سوال بپرسم : به نظر تو چرا کلاغ به جای قار قار نمیگه بع بع.

سلام ببخشید که بی موقع اس ام اس میزنم میشه به موبایل من یه زنگ بزنی اخه نمیتونم پیداش کنم.
    نحوه کار در فروم و سایت کوچولو

ای تو بهانه واسه بودن.....
    jojo-3rtegh

کوچولو در حال راه افتادن

0
    1

اگر این اس ام اس رو بخونی، "ویروس" وارده مغزت میشود
    .:.loading.:.
    مغز پیدا نشد!!

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤¤

بچه ها میخواستن زنگ بزنن بیدارت کنن!خواستم بدونی اگه کسی زنگ زد بچه هان بیدار نشی یه وقت

راستی اینکه میگن بگیر بخواب باید چی رو بگیریم؟

خب بیخیال حالا بگیر بخواب

ببخشید مزاحم شدم. میخواستم بدونم شبا که میخوابی گوشیتو خاموش میکنی که کسی اینجوری سرت کارت نزاره؟؟

بسمه تعالی

غرض از این sms مزاحمت بود که به حمدالله حاصل شد.

از اونجایی که شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه وظیفه ی خودمو دونستم بیدارت کنم . آخه داشتی بالشتتو میخوردی

2 ساعت تا اذون صبح مونده گفتم شاید بخوای نماز شب بخونی وگرنه بخواب تاصبخ خیلی مونده

مشترک گرامی این اس ام اس به منظور بیدار کردن شما می باشد لطفا لبخند بزنید

خودم خوابم نمی برد ....................................

گفتم شاید تو هم نخوابیدی ............................

نمی دونستم خوابی....................................

بگیر بخواب ..............................................

سلام. ببخشید بد موقع مزاحم شدم!، راستش را بخواهید یه سوالی داشتم خیلی وقت بود ذهنم را مشغول کرده بود، می خواستم بپرسم ... می خواستم... اصلا ولش کن. بزار برای بعد، خب؟

میدونم که بیداری ، ستاره ها رو میشماری ، ولی یکیش کمه ، چون داره بهت اس ام اس میده ، منم خوابم نمیبره ، دارم گوسفندا رو میشمارم ، یکیش کمه ، چون داره اس ام اس میخونه

+ - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - + - بشین جمع و منها کن ببین این چندمین باره که این موقع شب با اس ام اس هام از خواب مپری؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

امیدوترم امشب که می خوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو ببینی ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من هر شب نمی تونم بیام تو خوابت.

از شركت پگاه مزاحمتون می شم عكستون روی شیشه شیر قدیمی شده لطفا یه عكس جدید برامون بفرستید
    کوچولو غصه نخور دنیا پر از قشنگیه!!!
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

1-سلام. ببخشيد بد موقع مزاحم شدم!، راستش را بخواهيد يه سوالي داشتم خيلي وقت بود ذهنم را مشغول كرده بود، مي خواستم بپرسم... مي خواستم... اصلا ولش كن. بزار براي بعد، خب؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2-سلام .... تو رو خدا ببخش .... نمي*خواستم اين موقع شب بيدارت كنم ..... واقعاً ببخش.... سعي كن دركم كني .... من موبايلم گم شده زنگ بزن به گوشيم تا ببينم كجاست .شرمنده!!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3-خيلي ببخشيد..مثل اينکه موقع بدي مزاحم شدم..خواستم بپرسم آب خوردي آفتابه رو کجا گذاشتي
    4-سلام.اصلا نمي خواستم بيدارت کنم ولي مجبورم.من ميخوام برم دستشويي ولي تاريکه مي ترسم تو رو خدا تو هم بيا
    5- مي خواستم ببينم شبا که مي خواي بخوابي گوشيتو خاموش مي کني که سره کارت نزارن...
    6-خوش حالم که خوابي عزيزم ،

چون اگه بيدار بودي و مي دونستي از دلتنگي تو خوابم نمي بره حتما خوابت نمي برد
    7- به اشتياق اولين دانه برف، به تحمل آخرين برگ پاييز، به گرماي تن خورشيد و به زيبايي آسمان شب قسم مي خورم كه سر كاري
    8- ببين الان ساعت 12شبه. 1 ساعته ديگه قراره که منگولا برن پيش خدا و شفا بگيرن .حواست باشه يادت نره ها ، خواب نموني يه وقت!!!
    9-هه هه هه گول خوردي من اس ام اس نبيدم وجدان مبايلت بيدم فقط وخاستم منو از جيبت در وياري تا كمي هوا وخورم جيگر.
    10- اين اس ام اس رو فرستادم فقط براي اينکه مشغول باشي و با اونجات ور نري !!!
    11- (مخصوص ساعت 3 نصفه شب)ببين يكي مي خواست الان بهت اس ام اس بزنه بيدارت كنه
    من نذاشتم بيدارت كنه - كار خوبي كردم ؟
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

يك معادله جالب: از سن خودت 20 سال كم كن، عدد باقيمانده را با 7 جمع كن، اگه عدد زوج بود با 1 جمع كن و اگه عدد فرد بود 1 رو ازش كم كن، اگه از رنگ*هاي تيره خوشت مياد عدد به دست آمده را ضرب در 3 كن و اگه از رنگ*هاي روشن خوشت مياد ضرب در 3/5 كن، نتيجه نهايي را ولش كن، حال خودت چطوره؟

خواص گوسفند :
    بو میدهد
    سبزی میخورد
    گاهی می خوابد
    پرواز نمیکند
    عقل دارد اما اس ام اس های سر کاری را تا آخر می خواند...!!!

دیگه دنیا عوض شده - دیگه هیچی اورجینال نیست! کارتون هام...! آقای سکسکه عمل کرده, میره سر کار و میاد و زندگیشو می کنه! الفی دیگه از هیچی نمی ترسه! آلیس, شوهر کرده, دو تا بچه ام داره و یه زندگی حقیر توی یه آپارتمان 50 متری ساده, مثل آن شرلی! ای کیو سان کراکی شده و مخش تعطیل تعطیله! بامزی یه خرس بزرگ شد و شکارش کردن!... شلمان هنوزم خوابه! پت پستچی بازنشسته شده و الانم تو خونه سالمندان منتظر مرگشه! بنر رو یادته؟ پوستشو تو خیابون منوچهری 30 تومن می فروختن

سلام ببخشيد مزاحم شدم.ا...ا...ا... اشتباه مزاحم شدم.اصلا براي چي مزاحم شدم؟ کاش مزاحم نمي شدم بد موقع مزاحم شدم .نه؟! خيلي بد شد ... دوباره مزاحم نمي شم راستي! حالا که مزاحم شدم بزار يه چيزي بهت بگم به شرطي که طاقتشو داشته باشي ميخواستم ... ميخواستم بگم :ببخشيد مزاحم شدم

يه روز يه بنده خدا با خانوادش مي رن پارک، کنار حوض وسط پارک وسايلشون رو پهن مي کنن، يه دفعه پسرش بهش مي گه: بابا من چايي مي خوام برام مي ريزي؟ همون موقع يه لر خوشتيپ با نامزدش ميان اونجا. بعد پدره به پسرش چايي مي ده. بعد ديگه همين، بهشون خوش مي گذره و اينا

نميدانم تا كدامين طلوع خوام ماند و در كدامين غروب خواهم رفت اما دوست دارم تا آخرين لحظه بودنم تو را . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . سر كار بزارم! ...
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    badboy
    كوچولوي بد - اخراج شده كوچولو بد - اخراج شده
    0
    74

چه حالي ميده آدمارو با اين پيامكا (پارسي را پاس بداريد :wink: ) سر كار بزاري
    tanha

کوچولوو راه افتاده

0
    2

تو رو به قيمت جون / به همين يه لقمه نون / تو رو به ماه آسمون / به عاشقاي بي نشون / تو رو به حرمت چشات / به همه مقدسات / به هق هق شبونه هات / تو رو به خود خدا قسم ات ميدم جوراباتو بشور خفمون كردي .

با همه وجودم سرم رو شونه هاي مهربونت ميذارم و يواشكي دماغم رو با لباست پاك مي كنم .

در بالاي برج ميلاد ايسته كرده بودم گفتم يك تلفن بزنم ببينم خوبي - خوشي در سلامتي كامل بسر ميبري هو .

0 <-<

از غم دوريت بيهوش نشدم دارم آفتاب ميگريم برنزه شم .

ببخشيد بد موقع مزاحم شدم . مي خواستم قربونت برم . از كدوم طرف بايد برم ؟

ميدونم تا اس ام اس مياد دعا ميكني كه من باشم . ميخواستم بگم دعات مستجاب شد . :P
    از مرگ هیچ نترسم , اگر دنیا سرم ریزد , از این ترسم که , بعد از من گلم را دیگری بوسد .
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

><(((:>
    ماهی برات فرستادم تا بخوری و ببینی که چقدر مزه اش با علف فرق داره!

عشق ... سرکاریه
    محبت ... تظاهره
    مهربونی ... مسخرس
    وفا ... مُرده
    عهد و پیمان ... دلخوشیه
    عاطفه ... تموم شده
    مهر ... مدرسه ها باز می شه!

آب ميوه صداتم، چرخ كرده نگاتم، قربون اون چشاتم، كشته خنده*هاتم، كلاچ اون پاهاتم، من مرده هواتم، تا عمر دارم باهاتم!
    (جمال هر چي با مرامه، سوت بلبلي)

اي پيتزاي عشقم! همبرگر قلبم! كباب زندگيم! واسپاگتي افكارم! بي تو من فلافلم!

بي تو هرگز نمي تونم زندگي كنم ... پس بيا با هم گور به گور بشيم!

گویند مرگ سخت است، و سخت تر از مرگ، انتظار برای SMS من!
    خیلی انتظار کشیدی آره؟

دوستت دارم، تو چی؟
    خیلی می خوامت، تو چی؟
    دوریت اذیتم می کنه، تو چی؟
    بی تو می میرم، تو چی؟
    ......
    من الکی گفتم، تو چی؟

:D
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

badboy
    كوچولوي بد - اخراج شده كوچولو بد - اخراج شده
    0
    74

اگه كسي بهت گفت:
    دوستت دارم
    ميميرم برات
    فدات شم
    تمام زندگيمي
    زود باور نكن!!!
    اگه ميخوايي امتحانش كني.......
    بهش بگو:
    كارت سوخت رو ميدي به من؟؟؟!!!
    --------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------
    سر تو بزار رو شونه هام خوابت بگيره / جا خالي ميدم بخوري زمين حالت بگيره
    --------------------------------------------------------------------------------

دوست دختر غضنفر بهش ميگه: اگه توجه کني ميبيني که نگاهم باهات حرف ميزنه.غضنفر ميگه:اينقدر پلک نزن،صدات قطع و وصل ميشه

اگر آسمون بيفته. اگر زمين بلرزه. اگر خورشيد سياه شه. اگر ماه به دو نيم شه. اگر دريا صحرا شه. . . . . . . . بدبخت داره قيامت ميشه. نشستي اف مي خوني!!؟

دوست داشتم جيگرتو بخورم اما حيف بايد تا عيد قربان سال ديگه صبر کنم

ميدوني به يه دختر خوش گل كه لباس خواب پوشيده چي ميگن؟ميگن: شب بخير!
    blackrose

کوچولووو ثبات یافته

0
    3

میدونی فرق من با برف چیه ؟

برف میاد و به زمین میشینه ولی من همینجوری به دل میشینم ! مگه نه !؟

----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

777 سه تا هفت داره

زمستونا خیابونا برف داره

صابون که به دست بمالی کف داره

اایرانو اینجوری نبین نفت داره

نونوایی محلمون صف داره

آهنگای قدیمی توش دف داره

میدونی آمار ازدواج در چه حیوونی بیشتره ؟! در حلزون ، چون هم ماشین داره هم خونه !

09369359343 – این شماره ی پینوکیو ست ، زنگ بزن ببین چه طور آدم شد شاید تو هم آدم بشی (:

وقتی پير ميشی ممکنه موها ، دندون ها ، حافظه و خیلی چیزهای دیگه را از دست بدی ولی زيبايی هاتو هيچ وقت از دست نمیدی چون آدم چيزهايی را که نداره هيچ وقت از دست نمیده !

رسيدن قيمت نفت ايران به بشكه*ای ۱۰۰ دلار را به عموم مردم فلسطين ، لبنان ، سوريه ، عراق و افغانستان تبريک عرض مينماييم !
    به شانه هایم میزنی که تنهاییم را تکانده باشی به چه دل خوش کرده ای؟
    تکاندن برف از شانه آدم برفی
    lida2neda

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

الهي مورجه گازت بگيره صابون بره تو جشات مگس بره تو گوشت اگه منو فراموش كني
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,437

چندي ست که بيمار وفايت شده ام/در بستر غم،چشم به راهت شده ام/اين را تو بدان اگر بميرم روزي/مسئول تويي که من فدايت شده ام.

کاشکي دنيا واسه يک شب مال من بود اون وقت با خوشحالي از دنيام پرتت مي کردم بيرون

نمي دونم کجا اين دل اسيره/همين جور بگذره ترسم بميره/نفهميدند دردم را طبيبان/بگين"يانگوم"بياد نبضم بگيره.

عجب رسميه رسم زمونه/اس ام اس شده کار زمونه/ميرن مسيج ها،از اونا فقط/هزينه هاشون به جا مي مونه

يه تريلي ارادت داريم خدمت شما!خالي اش کن که تريلي بعدي تو راهه
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,437

عشق تو توي قلبم،مثل "نظير شنبه" است که از خونه "شکوه" بيرون نمي ره.

چه کسي مي داند که تو در پيله ي تنهايي خود تنهايي؟چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روز نه در فردايي؟پيله ات را بگشا...تو به اندازه يک پروانه زيبايي

نمي دانم تا کدامين طلوع خواهم ماند و در کدامين غروب خواهم رفت،اما دوست دارم تا آخرين لحظه ي بودنم تو را سرکار بگذارم.

روي فرش دل جوهري از عشق تو ريخت،اومدم عشقت رو پاک کنم،بدترشد.خلاصه گند زدي به فرش من!

توي زندون عشق تو اون قدر شلوغ مي کنم و زندون رو به هم مي زنم که مجبور بشي منو بزاري تو انفرادي قلبت

طوجه،طوجه:عاموظش علفباي ضبان فارصي سد در ثد تزميني،جلصه عول رايگان.
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,437

یه روز یارو سوار هواپیما می شه،یهو هواپیما سقوت می کنه
    .
    .
    .
    این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه!
    shahriar_dehgan2009
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    10

اگه دونستی اینا چین؟؟؟؟
    @ @ @ @ @ @
    @ @ @ @ @ @
    @ @ @ @ @ @
    @
    تصویر هوایی از نماز جمعه تبریز :wink:
    این منم ->->
    اینم تویی ---<---<
    گرفتی مطلبو >؟؟؟؟
    بابا ..یعنی کوچیکتم... :D
    ترانه گریه کن چشاتو ببند
    shahin-najafi.net
    mpahlavi-15.blogspot.com
صفحه 1 از 29 1234561121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 425

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع