ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 94 نخست ... 678910111213141516213161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 165 از 1409
    gharibeashena
    کوچولو رسمی
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    0

خدايا به آنان كه ادعاي عاشقي تو را دارند بياموز . . . كه بزرگترين گناه شكستن دل آدميان است.
    دل تو اولين روز بهار... دل من آخرين جمعه سال... و چه دورند و چه نزديک به هم. . .
    اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،* گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است.
    آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است كه دل تو را بيقرار كرده است و نيمي ديگر آن محبتي است كه در دل من مي تپد.
    دوستي ..شوخي سرد آدمهاست ..بازي شيرين گرگم به هواست.. واسه كشتن غرور من و تو ..دوستي.. توطئه ثانيه هاست.
    رفتنت آغاز ویرانیست حرفش را نزن ، ابتدای یک پریشانی است حرفش را نزن ، دوست داری بشکنی قلب پریشان مرا ، دل شکستن کار آسانی است حرفش را نزن.
    گاهي وقتا آدما در عرض چند ثانيه دل كسايي رو كه دوستش دارن ميشكنن
    منو بابت اون ثانيه ها ببخش .
    كاش مي شد توي روزگارت.
    توي بهار موندگارت.
    ميون اين همه يارت.
    من باشم دار و ندارت .
    هر صدايي که برآيد،نداي عشق نيست ...... با ايمان نبود آنکه نداند عشق چيست .
    من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی كه بلغزد بر من ... من خودم بودم و یك حس غریب كه به صد عشق و هوس مِِی ارزد.
    نميدانم كه دانستى دليل گريه هايمرا.
    نميدانم كه حس كردى حضورت درسكوتم را.
    وميدانم كه ميدانى زعاشق بودنت مستم.
    وجودساده ات بوده كه من اينگونه دل بستم.
    عشق يعني تا ابد با من بمان.
    عشق يعني هم نفس با من بخوان.
    عشق يعني با مني دستم بگير.
    بی توقع در ره جانم بمير.
    از عشق قفس نساز. كساني كه از عشق قفس مي*سازند، هرگز به تجربه*ي عشق حقيقي نايل نمي*شوند. عشق، آزاد مي*كند.
    نذاري فاصله ها ، تو هجوم سايه ها ، ميون غريبه ها ، نذاري تو جاده ها تو رو از من بگيرن ، تو خودت خوب مي دوني ، توي راه زندگيم ، دلخوشم به بودنت ، پس نكني يه كاري تا فرق نكنه چه بودنت ، نبودنت.
    آدم عزيزانشو فراموش نميکنه بلکه به نديدنشون عادت ميکنه.....تقديم به کسي که عادت به نديدنش مثل فراموش کردنش غيرممکنه.
    در اين شب ها چه خاموشم /به ياد تو هم آغوشم/به من گفتي وفادارم/چه شد کردي فراموشم . . . !!!!
    من نه مرد عشقم نه هلاک رفاقت
    فقط یه دل میخوام تو دنیا که رو قولش بمونه تا به قیامت.
    طعنه بر خاريي من اي گل بي خار مزن.
    من به پاي تو نشستم كه چنين خار شدم.
    از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از كوی ات و لیكن ز پی ات دل نگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما كردی تو بمان با دگران ، وای به حال دگران. . .
    صفاي ما پا برهنه ها ميدوني چيه؟
    اينه كه ريگي به كفشمون نيست.
    باغبان در را نبند من فرد گلچين نيستم، من اسير يک گلم دنبال هر گل نيستم.
    سعي کن مثل خورشيد زياد نور ندي چون همه از نورت استفاده مي کنن ولي اصلا نگات نمي کنن؛ سعي کن مثل ستاره کم نور بدي تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن.
    یارب دل دوستان پر از غم نکنی با تیر بلا قامت ما خم نکنی ای چرخ تو را به قرآن سوگند یک مو ز سر عزیز ما کم نکنی.
    همدم گل گشته ام همبستر خاکم مکن. قطره قطره می چکم از چشم خود پاکم مکن.
    وقتی سرت رو رو شونه های کسی میگذاری که دوستش داری
    بزرگترین آرامش دنیا رو تو خودت احساس میکنی و وقتی کسی که دوستش داری سرش رو رو شانه هات میذاره احساس می کنی قوی ترین موجود جهانی .
    اگر باغ نگاهم پر ز خار است ،* گلم تاراج دست روزگار است، به چشمانت قسم با بودن تو ، زمستاني ترين روزم بهار است.
    اگر تمام درد هاي دنيا را نردبان كني ، دستت به سقف دلتنگي من نميرسد.
    زمانه بی*وفا شده است...دنيا عروس هزار داماد شده است و وفا ندارد...هر شب شب حجله دنياست و پيش يک نفر می*خوابد...هر کس فقط يک شب داماد می*شود و فردايش ناکام می*ميرد...وفاداری واژه*ای است که دنيا با آن بيگانه است...آخکه چقدر دلم گرفته است و آرامش می*خواهد.
    در آن روزي كه همه به دنبال چشمان زيبا هستند تو به دنبال نگاه زيبا باش.
    sepehr_raga
    كوچولوي بد - اخراج شده
    0
    0

چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي ؟ پيله ات را بگشا ، تو به اندازه يک پروانه زيبايي

من عشق را در تو، تو را دل، دل را موقع تپيدن، و تپيدن را به خاطر تو دوست دارم * من غم را در سكوت، سكوت را در شب ، شب را در بستر، و بستر را به خاطر انديشيدن به تو دوست دارم *من بهار را به خاطر شكوفه هايش ، زندگي را به خاطر زيبايي هايش و زيبايي را به خاطر تو ،تو كه زيبايي دوست دارم

چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي ؟ پيله ات را بگشا ، تو به اندازه يک پروانه زيبايي

ديگر نمي خواهم صداي ملامت رااز حنجره ي شقايق هاي وحشي بشنوم من تو را مي خواهم.من دست سبز تو را براي شکوفايي گل هاي وجودم مي خواهم بيا که اشکهايم بهانه ي تو را مي گيرند بيا که پريان احساسم پرواز را فراموش کرده اند بيا که حوريان اشکهايم قسم خورده اند که راه قدم هايت را نمناک کنند

بيـا كـه در غم عشقت مشوشـم بى تو بيا ببين كه در اين غم چه ناخوشـم بى تو شب فـراق تو مى*نالـم اى پرى رخسار چو روز گـردد گويـى در آتشـم بى تو دمى تـو شربت وصلـم نداده*اى جانـا هـميشه زهر فراقت هـمى چشـم بى تو اگر تو با من مسكيـن چنين كنـى جانا دو پايـم از دو جهان نيـز دركشـم بى تو پيـام دادم گفتـم بيا، خوشـم ميـدار جواب دادى و گفتى كه من خوشـم بى تو

مهم نيست در عشق به وصال برسي, مهم اين است که لياقت تجربه کردن يک عشق پاک را داشته باشي

هر كس براي عشقي ميميرد ... روز براي آفتابش... شب براي مهتابش ... دريا براي ستارگانش ...ومن براي تو عاشقانه ميميرم .

باهام باشي باهاتم......
    ديوونه بشي ديوونه ميشم.......
    مريض بشي مريض ميشم......
    بميري ميميرم.....
    تنهام بذاري ......
    منتظرت ميمونم

كاش بودي تادلم تنها نبود
    تااسير غصه ي فردا نبود
    كاش بودي تافقط باور كني
    بي توهرگز زندگي زيبا نبود

در نخستين روز بازگشت پرستوها به سرزمين شان براي ميلادت آفتاب را به مهماني دعوت مي كنم و تاجي از گلهاي سپيد و ارغواني را به رسم دوستي هديه مي كنم . اي كه چشم هايت دنياي صداقت است ، دوست داشتن را به خاطر تو دوست مي دارم

( توسط مدیر بخش ویرایش شد)
    Fereshte

معاون کل کوچولو
    8,789
    7,603

سوزنی از پیوند
    و نخی از پیمان
    بدهیدم که بدوزم همه فاصله ها را با شوق
    تا دگر فاصله ای یافت نگردد به جهان
    عاشقانه هایت را نشانم بده!
    مگر یک زن چقدر می تواند حسرت ِ لمس ِ دستانتْ ميان ِ موهايش را ، در رمان ها بخواند ....!؟
    sepehr_raga
    كوچولوي بد - اخراج شده
    0
    0

اين هم قطره اي از درياي وجودم براي تو عزيز دلم.تا به حال حرفهايم را با لبهاي نگاهم بازگو مي كردم ولي امشب مي خواهم با زبان قلم برايت سخن بگويم تا بارديگر ثابت كنم كه لحظه لحظه زندگي ام تو را فرياد مي زند . امشب آمده ام با اشك هايم با تو سخن بگويم

دربيكران زندگي دوچيز افسـونـــم كــرد آبــــــــــي آســمان وخدا آبي آسمان را ميبينم و ميدانم كه نيست خدارا نمي بينم و ميدانم كه هست
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

يه دنيا فداي هر چي دله مهربونه يه دل فداي هر کي اينو ميخونه

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با من که شکسته ام کمي راه بيا بالي بگشا و گاه و بيگاه بيا ازرده مشو بيا گناه از من بود گفتم که مقصرم تو کوتاه بيا

هزار تا رگ دارم و هزار تا رفيق اما تو شاهرگي و تک رفيق

بارون و دوست دارم هنوز ... چون تو رو یادم میاره
    حس می کنم پیشه منی ... وقتی که بارون می باره

نقاشی تو را می کشم ولی به جای رنگ قرمز به قلب فلزی ات ضد زنگ می زنم ! تا از آسیب اشک هایم در امان باشد!!!

اگه يه خر تو رو بوس كنه بهتر از اينه كه يه بوس تورو خر كنه

گریه کن ... عروسک چینی ِ من ! روایت کن ... قصه ی غم انگیز چشمانت را

اگر دنيا فراموشگر خاطره هاست ، تو فراموش مكن ، آنچه ميان من و توست

در زندگی مشو مدیوناحساس کسی تا نباشد رایگان عمرت گروگان کسی

چه قدر غریبانه به لحظه های زتدگیم رنگ آشنایی زدی و رفتی . تو را هیچ وقت از خاطر نمی برم که تو آشناترین غریبه ی من بودی

. هدف " یا تیک می خورد یا خط ! مواظب اهداف خود باشید ، چون هر هدفی تاریخ مصرفی داره ...

سهم من خانه*اي اجاره*اي در قلب توست! و هر روز ... ترس از ريختن وسايلم در كوچه*ها

در اين شبها چه خاموشم به ياد تو هم اغوشم به من گفتي وفا دارم چرا کردي فراموشم؟

باید آهسته نوشت ، با دل خسته نوشت ، با لب بسته نوشت گرم و پررنگ نوشت... روی هر سنگ نوشت تا بخوانند همه که اگر عشق نباشد دل نیست

دختره به دوست پسرش ميگه تو بعد از ازدواج هم منو اينقدر دوست خواهي داشت ؟؟؟ پسره ميگه : اگه شوهرت گير نباشه آره

گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ،گفتا مخواه من بدهکارت نیم کز من طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر،گفت: می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

سلام‎ چهارحرف‎ داره‎،عشق‎ سه‎ حرف‎ داره‎ ،گل‎ دو‎ حرف‎ داره‎، اماتو‎ حرف‎ ندارى.

%%%%%%%%%%%%%

با خون غم نوشتم غربت مکان ما نيست،از ياد بردن دوست هرگز مرام ما نيست.©

%%%%%%%%%%%%%

کدام کشور را فتح کنم تا تو حاظر شوي من را شهردار دهکده قلبت که خانه عشق است کني

%%%%%%%%%%%%%

گلم رفت و گلستانم خزان شد گل سرخم نصيب ديگران شد
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

از من آزرده مشو، ميروم از خانه ي تو، قبل رفتن تو بدان عاشق و بي تقصيرم، تو اگر خسته اي از دست دلم حرفي نيست، امر كن تا كه بميرم به خدا مي ميرم..

/////////00/////////

من همان قاب تهي خسته و بي تصويرم،
    كه براي تو و تصوير دلت مي ميرم..

/////////00/////////

ديشب دفترچه قسطامو ورق مي زدم. تمومي نداره! تا آخر عمر بدهكار مهربونياتم..

/////////00/////////

پرستوهاي محبت از سرزمين دل انسان ها پر كشيده اند، به را هاي دور..
    ديگر گلهاي مهرباني در دل كسي جوانه نمي زند.
    نشاني از عشق اگر هست، تنها رد پايي است.
    آن هم سال هاست كه پوشيده شده، با برف هاي سرد و سنگين بي اعتنايي..

/////////00/////////

حالا ديگه من تنهام، تنها تر از هميشه. آهنگي كه مدام تو گوشم تكرار ميشه فرياد مظلومانه ي جيرجيرك تنهاي باغچست. صدايي كه خيلي برام آشناست. چيزي شبيه در خود شكستن..

/////////00/////////

در همه جاي اين زمين هم نفسم كسي نبود، زمين ديار غربت است از اين ديار خسته ام..
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

ديشب دفترچه قسطامو ورق مي زدم. تمومي نداره! تا آخر عمر بدهكار مهربونياتم..

##################

دو نگاهي كه كردمت همه عمر، نرود تا قيامت از يادم. نگاه اولين كه دل بردي، نگاه آخرين كه جان دادم..

##################

چه تنگناي سختي است! يك انسان يا بايد بماند يا بايد برود. و اين هر دو اكنون برايم تهي شده است و دريغ كه راه سومي هم نيست..

##################

اگر عشق نبود چگونه عبور روزهای تلخ را تاب می آوردیم، به کدامین بهانه می گریستیم و می خندیدیم؟ آری! بی گمان پیش از این ها مرده بودیم، اگر عشق نبود..
    بگذارید و بگذرید،ببینید و دل نبندید، چشم بیندازید و دل نبازید، که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت..

##################

زندگی دو چیز به من آموخت:آرزوی مرگ و مرگ آرزو!

##################

هر کجا عشق آید و ساکن شود هر چه ناممکن بود ممکن شود ( اشاره به مضمون یک سخن معروف از دکتر علی شریعتی: آنجا که عشق فرمان می دهد، محال سر تسلیم فرود می آورد!)

##################

فاصله با آرزوهای ما چه کرد؟ کاش می شد از عاشقی هم توبه کرد!

##################

از قدیم ندیما گفتن واسه کسی بمیر که برات تب کنه! (قدیمیا چه پرتوقع بودن!!!)

##################

اگه یه روز دیدی تموم درختای کوچه و محلتونو بریدن اصلا ناراحت نشو، چون هنوز من رو داری که بهم تکیه کنی..

##################

هیچ کس از راز دلم آگاه نیست. هیچ کس از آه دلم به جز تو خبر ندارد. من در مسیر قلب توام چون مسافری، و مقصدم افق دور چشمان توست.

##################

آسمون وقف نگاهت گل من
    مانده ام چشم به راهت گل من
    هر کجا هستی و باشی گویم
    که خدا پشت و پناهت گل من

##################

آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...

##################

کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..

##################

توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه..

##################

تا روزي كه رفتي مي پنداشتم عشق همه اش شيريني است! اما آن روز چشمانت به من آموخت كه با آخرين نگاه است كه اولين رنج آغاز مي شود..
    تو را براي وفاي تو دوست مي دارم، و گرنه دلبر پيمانه شكن که فراوان است..

##################

اگر بوي گلي را دوست نداري لا اقل شاخه هايش را نشكن ..

##################

می دونی چرا دل به دلت دادم؟ به خاطر شباهتت به ماه ، با این تفاوت که ماه سه حرف داره ولی تو حرف نداری!

##################

مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده هاش ميده، ولي من که بهترين بندش نيستم! پس چرا تو رو به من داده ؟!

##################

برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست..

##################

تو ممكن است در تمام دنيا فقط يك نفر باشي ، ولي براي يك نفر تمام دنيا هستي..
    منم آن شعله آتش که از هر شمع برخیزم... تمام هستی خود را فقط به پای تو ریزم... درون قلب من فرمانروایی کن... که از موی تو برخیزد همه عطر دل انگیزم...

##################

من عاشق آن دیده چشمان سیاهم بیهوده چه گویم که پریشان نگاهم گر مستی چشمان سیاه تو گناه است من طالب آن مستی و خواهان گناهم...

##################

بادبادک رفت بالا... قرقره از غصه لاغر شد !!

##################

بدترین فریب عاشق شدنه ! چون خودت رو به چیزی متعلق می کنی که یه روزی از دستت میره...

##################

در سکوت دادگاه سرنوشت عشق بر ما حکم سنگینی نوشت... گفته شد دل داده ها از هم جدا وای بر این حکم و این قانون زشت...

##################

دل هیچکس نمی سوزد برای حال غمناکم مگر سوزد همان شمعی که میسوزد سر خاکم...

##################

اگر روزی دلت لبریز غم بود گذارت بر مزار کهنه ام بود بگو این بی نصیب خفته در خاک یه روزی عاشق و دیوانه ام بود...

##################

گفتمش یک بوسه خواهم از لبت ، گفتا مخواه من بدهکارت نیم کزمن طلبکاری کنی گفتمش یار وفادار توام ، گفتا بس است من وفا کی از تو خواهم تا وفاداری کنی گفتمش شد ارغوانی چهره ام از هجر ، گفت می توان با اشک خونین چهره گلناری کنی
    [/b]
    Fereshte

معاون کل کوچولو
    8,789
    7,603

لا لا لا لا نخواب سودی نداره همون بهتر که بشماری ستاره همون بهتر که چشمات وا بمونه که ماه غصه ش نشه تنها بیداره
    عاشقانه هایت را نشانم بده!
    مگر یک زن چقدر می تواند حسرت ِ لمس ِ دستانتْ ميان ِ موهايش را ، در رمان ها بخواند ....!؟
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:

بزرگ مثل عشق

کوچک مثل غم

ساده مثل من

مهم مثل تو …

@@@@@@@@@@@

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ... دنيام مي نويسم دوستت دارم

@@@@@@@@@@

عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

@@@@@@@@

وقتي که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نايابيست به چه کسي بايد گفت: با تو خوشبخت ترين انسانم!؟؟

@@@@@@@@@@@

از برنامه 90 مزاحمتون مي شم. مي خواستم بگم شما به عنوان بهترين گل سال انتخاب شديد!

@@@@@@@@

اگر مي خواي بدوني چند تا دوستت دارم انگشتت رو بزار روي نبضت
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

ما در ره دوست نقض پيمان نکنيم / گر جان طلبد دريغ از جان نکنيم / دنيا اگر از زيبا رويان لبريز شود/ ما پشت به دوستان قديمي نکنيم

..............

در اين شبها چه خاموشم به ياد تو هم اغوشم به من گفتي وفا دارم چرا کردي فراموشم؟

...............

يه دنيا فداي هر چي دله مهربونه يه دل فداي هر کي اينو ميخونه

............

هزار تا رگ دارم و هزار تا رفيق اما تو شاهرگي و تک رفيق
    ............

کاش بدوني نديدنت نبودنت هرگز بهانه اي نميشه واسه از ياد بردنت
    ..............

با من که شکسته ام کمي راه بيا بالي بگشا و گاه و بيگاه بيا ازرده مشو بيا گناه از من بود گفتم که مقصرم تو کوتاه بيا
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

وصيت کردم بعد مرگم قلبمو اهدا کنن اما گفتن اجازه صاحبش لازمه . اجازه ميدي ؟

مثل بارون باصفايي مثل برف سفيدوماهي مثل گل خوشبووزيبا مثل خون توقلب مايي چه بخواهي چه نخواهي توعزيزدل مايي

5 جره چشاتيم 4 پايه نگاتيم
    3 تاره شباتيم 2 رشکه صفاتيم
    1 کلام خاک پاتيم

ماه به من گفت،اگر دوستت به تو پيامي نمي دهد چرا ترکش نمي کني؟ به ماه نگاهي کردم و گفتم آيا آسمان تو را ترک مي کند زماني که نمي درخشي

اگه من بميرم شايد تو ناراحت بشي
    ولي اگه تو ناراحت بشي
    .
    .
    .
    من ميميرم

زندگي مانند گيتاريست که گاهي نواي غمگين مي نوازد و گاهي نواي شاد...
    اميدوارم که گيتار زندگيت همواره بندري بنوازد.

موجم کردى که بى قرارت باشم ، ابرم کردى که اشکبارت باشم .در سوکت گل جلوه نمودى.تامن چون خار هميشه در کنارت باشم.

هميشه مي خواستم بهار باشم تا دلها را بربايم, اما پاييزشدم و دل باختم!

مي دوني فرق تو با انار چيه؟
    انار هزار دونه است ولي تو يه دونه اي

اين براي تو موبايلتو برعکس کن و بخون
    sooq sooq

صداتو برام sms كن،
    با نگات برام misscall بنداز،
    با قلبت بهم زنگ بزن،
    من هم بوسه برات bluetooth مى كنم تا بذارى background لپت.

از کدوم طرف نازتو باید بکشم؟!
    <<
    (",)
    <J>>
    (,")
    /( )>
    ,,J L,,
    یا از این طرف؟
    //
    (,")>
    <( )'
    ,,J L,,
    من که گیج شدم!!!

از اداره ثبت مزاحمتون ميشم ، ناز نگاهتون تو دل ما ثبت شده ! کي مياين سند بزنين !؟

هميشه فاصله تلخه ، ولي اميد باقي هست نگو آسون خدا حافظ ، تحمل کن ، يه راهي هست . . .

يه گل برات فرستادم ، اگه نرسيد ببين تو چه گلي هستي که روش نشده بياد!

B.O.O.O.O.S
    BuuuuuuS
    b.O.O.O.O.s
    BüüüüüüS
    B??????S
    bUuUuUuUus
    BooooooooS
    bo.Oo.Oo.Oo.s
    B.......oOo.....S
    B?o?o?ssS
    تنوع از مــــــا ,انتخاب از شما

فدات فدات
    يه بوس برات کنج لبات
    يه چسب بزن بچسبونش
    که در نره از رو لبات

فرستنده: من
    دليل: محبت
    هدف: خشنوديت
    نتيجه: 9 تومان ضرر فقط به خاطر تو

ميدوني فرق تو با کبوتر چيه؟ کبوتر از خوشگلي اسير ميشه، تو با خوشگليت اسير ميکني!

32dfh514f1
    به يک زبان باستاني نوشتم دوستت دارم.
    فکرشو بکن... از اون قديما دوستت داشتم!

ببخشيد هانيه جون اگه تكراريه :x
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

[SIZE=3:d50f8ee6a4]مرسی زینب جون :!: [/SIZE]

[SIZE=3:d50f8ee6a4]
    يادت هميشه سبز است در خلوت خيالم .خوبم به خوبى تو .هر چند نپرسى حالم.
    [/SIZE]

نميدانىكه چه سخت شب تاسحردويدن به طلوع صبح يك عشق ولى هرگز نريسيدن .
    [/SIZE]

زنگ در خونه تم هركه تورابخوادبايدمرابزنه[/SIZE]

گرچه از دوري اين فاصله ها مأيوسم از همين فاصله ي دور تو را مي بوسم[/SIZE]
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

[SIZE=3:2ea1a87c47]
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه … هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه[/SIZE]

نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير… و مي داني که کوير بدون باران زنده است… پس برو بمير
    [/SIZE]

در اين بازار نامردي به دنبال چه مي گردي؟ نمي يابي نشان هرگز تو از عشق و جوانمردي برو بگذر از اين بازار ، از اين مستي و طنازي اگر چون کوه هم باشي در اين دنيا تو مي بازي .
    [/SIZE]

زندگي دفتري از
    خاطره هاست ... يک نفر دردل شب، يک نفر دردل خاک... يک نفر همدم خوشبختي هاست يک نفر همسفر
    سختي هاست، چشم تا باز کنيم عمرمان ميگذرد... ما همه همسفريم .
    [/SIZE]

setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

[SIZE=3:5d5b09038d]

دوست دارم پیتزای رو میزت باشم ، تا به دست تو تیکه تیکه بشم !

اگر همه سکه داشتند, دلها سکه را بیش از خدا نمی پرستیدند
    و یکنفر کنار خیابان خواب گندم نمی دید
    تا دیگری از سر جوانمردی بی ارزشترین سکه اش را نثار او کند

اگه یه روز قرار باشه آدمها رو با رنگ بشناسند دوست دارم رنگ تو آبی باشه ، که مثل آسمون بالای سرم باشی .

گریه هامو تو ندیدی
    هر چی گفتم نشنیدی
    من کدوم عهد رو شکستم
    که تو اس ام اس نمی دی ؟!

من از بازی هفت سنگ بدم میاد ، میترسم اینقدر سنگ رو سنگ بذاریم که بینمون دیوار بشه ، بیا لی لی بازی کنیم که تو هرجا رفتی دوباره برگردی پیشم . . .!

قدیمی و طلا چاپی تو ای دوست
    میان عاشقان تاپی تو ای دوست
    صدایت رونق تالار عشق است
    مگر موسیقی پاپی تو ای دوست

این قاصدک ها رو فوت کردم تا بیان و بهت بگن که به یادتم ...

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی،
    دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی،
    غذا نیست که بهش ناخونک بزنی،
    رفیق نیست که بهش کلک بزنی
    عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی !!

روزی که دلم پیش دلت بود گرو ، دستان مرا سخت فشردی که نرو
    روزی که دلت به دیگری مایل شد ، کفشهای مرا جفت کردی که برو ...

یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست ، ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست . .

عراق 8 سال جنگید تا اسیر گرفت
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ما نجنگیده اسیرتیم با وفا

چه کنم دست خودم نیست که یادت نکنم ... خواستی گل نشوی تا به تو عادت نکنم ...

اگر عشق ارتفاع داشت
    من زمین را زیر پای خود داشتم
    و تو هیچ گاه عزم صعود نمی کردی
    آنگاه شاید پرچم کهربایی مرا در قله ها به تمسخر می گرفتی
    [/SIZE]
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

صفحه 11 از 94 نخست ... 678910111213141516213161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 165 از 1409

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع