ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 94 نخست 12345678910152555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 1409
    JERJIS

کوچولو شیرخواره

0
    0

اینو من نباید بهت بگم ولی تو یه عیب خیلی بزرگ داری که... نمی شه دوستت نداشت!

آدما وقتى از هم دورن واسه هم SMS می فرستن
    من واسه تو که تو قلبمى چى بفرستم؟ ها؟

سه تا فرشته مهربون تو دنیا هست، اولیش به کبوترهای عاشق دونه می ده، دومیش به آدمای عاشق کمک می کنه، و سومیش که من عاشقشم داره این SMS رومی خونه!

می گن شیشه عمر آدما اگه خیس بشه عمرشون کم می شه!
    می دونستی چشات شیشه عمر منه؟
    JERJIS

کوچولو شیرخواره

0
    0

می دونی آدما بین " الف " تا " ی " قرار دارند. بعضی ها مثل " ب " برات می میرند، مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عا شقت می شوند، مثل " م " منتظر می مونند تا یه روز مثل " ی " یارت بشن.

می گن قلب آدما اندازه مشتشونه. ولی چه طوری یه دنیا مهربونی، یه آسمون صداقت، یه کهکشون محبت و یه دریا عشق تو مشتت جا شده؟

آدما سرشون روبالا می کنن تا ماه رو ببینن ولی نمی دونن ماه سرشو پایین کرده داره SMS می خونه!

هیچ می دونستی هربار که تو پلک می زنی من نفس می کشم؟
    پس مواظب باش به کسی خیره نشی که من خفه می شم!

چشماتو ببند
    ...
    بستی؟
    ...
    حالا باز کن
    ...
    باز کردی؟
    ...
    چقدر طول کشید؟
    همین قدر هم نمی تونم دوریتو تحمل کنم!
    JERJIS

کوچولو شیرخواره

0
    0

golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.......

کاش هرگز در محبت شک نبود
    تک سوار مهربانی تک نبود
    کاش بر لوحی که بر جان دل است
    واله تلخ خیانت هک نبود

......

آسمون وقف نگاهت گل من
    مانده ام چشم به راهت گل من
    هر کجا هستی و باشی گویم
    که خدا پشت و پناهت گل من
    .........

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
    الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!

........

آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از تمامي چيزهاي دور و برم پاکتر بود ، حتي آبي تر از حوض آبي كلبه ي تنهايي ام ...

...

کاش غرورم را که در پستوی سادگی ام پنهان بود می يافتی، اما تو این سادگی را بهانه ای قرار دادی برای در هم شکستن غرورم..

....
    توی زندگیت هرگز اخم نکن چون ممکنه یه نفر فقط به لبخند تو زنده باشه. :oops: .

......

اگر بوي گلي را دوست نداري لا اقل شاخه هايش را نشكن .. :P

.........
    مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده هاش ميده، ولي من که بهترين بندش نيستم! پس چرا تو رو به من داده ؟! :x

......

برای شکستن من یه اخم کافیه... نیازی به فریادت نیست، واسه اشک ریختنم سکوت تو کافیه... نیازی به قهر نیست، برای مردنم حرف رفتنت کافیه... نیازی به انجامش نیست.. 8O

....
    sana
    مدير و معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    94
    733

آنقدر اسم تو را زمزمه کردم که لبم سوخت اما نام تو را توبه نکردم جگرم سوخت

خدا جون وقتي منو نقاشي مي کردي زيبا نقاشي کردي ؛ ممنون سالم نقاشيم کردي ؛ ممنون ولي آخه چرا خدا جون تنها نقاشيم کردي؟

کنار آشنايي تو آشيانه مي کنم فضاي آشيانه را پر از ترانه مي کنم کسي سوال مي کند براي چه زنده اي؟ ومن براي زندگي تو را بهانه مي کنم

آدما فکر مي کنن شاعرا خيلي غم دارن کاشکي فقط اين بود اونا خيلي کسا رو کم دارن عاشق کسي ميشن که عاشقاش فراوونه بين انتخاب عشقش عمريه که حيرونه

به اندازه قليون دوست دارم اگه گفتي چرا؟ ق?>براي قشنگيت ل?>براي لبخندت ي?>براي يكي بودنت و?>براي وفايت ن?>براي نگاهت

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

ما آدما هميشه صداهاي بلند و مي شنويم ، پررنگها رو مي بينيم و کارهاي سختو دوست داريم ، غافل از اينکه خوبها آسون ميان ، بي رنگ مي مونن و بي صدا مي رن !

وقتي ازت دورم فكر نكني فراموشت مي كنم نه !!! فقط بهت فرصت ميدم دلت واسم تنگ بشه

داشتم اشکهايم را روي نامه اي عاشقانه با قطره چکان جعل ميکردم خاطرم آمد شايد دلتنگ خنده هايم باشي ببخش اگر اين روزها عشق با گريستن ثابت ميشود

خيلي سخته که ببيني يه آهو اسير پنجه هاي يه شير شده!!! ولي تلخ تر از اون اينه که ببيني يه شير اسير چشمهاي يه آهو شد

دستم بوي گل مي داد. مرا به جرم چيدن گل محکوم کردند، اما هيچکس فکر نکرد که من شايد يک گل کاشته باشم.

عكستو زدم جاي ساعت ديواري از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام

اگه از تو ننوشتم ، فکر نکن سرم شلوغه توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره اگه از چشمات گذشتم ، فکر نکن عاشق نبودم مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم .

بيــا تا از همــه دنيا رهـا شيـم بيا مانند روح آدما شيم بياتا از ميون اين همه درد يه درموني واسه ديوونه ها شيم بيــا تا از ميون اين ضوابط يه پارتي اي واسه رابطه ها

بغض بزرگترين نوع اعتراضه.اگه بشکنه ديگه اعتراض نيست التماسه

يكي بود يكي نبود / زير اين سقف كبود /يه غريب آشنا /دل و جونمو ربود / اينجوري نگام نكن /گل ياس مهربون /اون غريبه خودتي هميشه با من بمون .

خيلي راحت با نگاهت قفل قلبمو شكستي اومدي واسه هميشه توي قلب من نشستي تو برام شيريني و من مثل آب دريا شورم توي قلب من نشستي اما از تو خيلي دورم دل تنها و غريبم پيش تو بد جوري گيره براي جدايي از تو ميدونم من ديگه ديره

سکوت فرياد هزاران درد است در وسعت انتهاي دريا ...........و تو بي انتهاترين فريادي که در سکوت من نشسته اي

بدترين فريب عاشق شدنه چون خودت رو به چيزي متعلق ميکني که يه روزي از دستت ميره

در جواني غصه خوردم هيچ کس يادم نکرد / در قفس ماندم ولي صياد آزادم نکرد / آتش عشقت چنان از زندگي سيرم بکرد / آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد

عاشقي مايه ي درد است ، چه هجران چه وصال ، خسرو از عشق جدا نالد وفرهاد جدا

متاسفانه نداري! البته تقصير هم نداري! من چيكار كنم نداري ديگه! دست خودتم نيست كه نداري! خب نداري ديگه بابا . . . لنگه نداري

عشق کليد شهر قلب است، به شرط آن که قفل دلت هرز نباشد که با هر کليدي باز شود.

من صفرم(0)، تو دويي(2). با تو بيستم، بي تو نيستم

عاشقانه ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشاندم و پارو زنان سوي تو فرستادم وقتي به ساحل نگاه تو رسيد تو چشمانت را بستي و قايقم غرق شد .

زندگي وقتي قشنگه که در کتاب قانون آن اصل معرفت ماده محبت و تبصره عشق نوشته شده باشه

به چشمانت عادت کرده بودم / با دستانت رفاقت کرده بودم
    نمى آيى توامشب کاش ديشب / دل سيرى نگاهت کرده بودم

دلم در حلقه غمها نشسته / زبانم بسته و سازم شکسته
    وجودم پر ز شعر عاشقانه ست / تو را مي خواهم و اينها بهانه ست

يکي بود يکي نبود..وقتي اين يکي بود اون يکي نبود وقتي اون يکي بود اين يکي نبود..خلاصه ما هم نفهميديم که کي بود و کي نبود اما فهميديم که اون يکي با اين يکي نبود

عشق آن نيست که يک دل به صد يار دهي
    عشق آن است که صد دل به يک يار دهي

کاش بودي تا دلم تنها نبود / تا اسير غصه ي فردا نبود
    کاش بودي تا فقط باور کني / بي تو هرگز زندگي زيبا نبود

کاش مي شد قلب ما از ياس بود / تک تک گلبرگ آن احساس بود
    پاک و سبز و ساده و بي ادعا / کاش مي شد بهتر از الماس بود
    کاش مي شد عشق را تفسير کرد / عاشقي را با محبت سيرکرد

دلم را آهني کردم مبادا عاشقت گردد
    ندانستم تو اي ظالم دلي آهن ربا داري

اگر از پايان گرفتن غم هايت نااميد شده اي به خاطر بياور که زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد

زندگي را دور بزن و آن گاه که بر تارک بلند ترين قله ها رسيدى، لبخند خود را نثار تمام سنگريزه هايي کن که پايت را خراشيدند

اگر روزي دلت لبريز غم بود گذارت بر مزار کهنه ام بود بگو اين بي نصيب خفته در خاک يه روزي عاشق و ديوانه ام بود

اگه يه روز آدما رو با رنگ بشناسن دوست دارم رنگت آبي باشه … كه مثل آسمون هميشه رو سرم باشي .. مي ميرم برات

دل هيچکس نمي سوزد براي حال غمناکم مگر سوزد همان شمعي که مي سوزد سر خاکم

من اگر اشک به دادم نرسد مي شکنم اگر از ياد تو يادي نکنم مي شکنم بر لب کلبه ي محصور وجود، من در اين خلوت خاموش سکوت، اگر از ياد تو يادي نکنم، مي شکنم اگر از هجر تو آهي نکشم، تک و تنها، مي شکنم به خدا مي شکنم

ميدوني فرق تو با عشق زندگي و گل چيه ؟ عشق يك كلمه هست ولي تو معني ان هستي ، زندگي يك اجبار هست ولي تو دليل آن هستي ، گل يك گياه هست ولي تو عطر آن هستي

درسکوت دادگاه سرنوشت / عشق برما حکم سنگيني نوشت / گفته شد دل داده ها از هم جدا / واي بر اين حکم و اين قانون زشت

مي شود اي دوست آيا آن نگاهت را خريد ؟****يا براي آسمان ها روي ماهت را خريد؟******* من دلم لبريز از آشوب و زنگار و غم است****مي شود آيينه وش يه لحظه آهت را خريد؟

فهميدن عشق را چه مشکل کردند ما را ز درون خويش غافل کردند انگار کسي به فکر ماهي ها نيست سهراب بيا که آب را گل کردند

♥ وتو چون مصرع شعری زیبا ♥
    ♥ سطر برجسته ای از زندگی من هستی ♥

golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

حتي ميان اين همه گورستان هم نشاني از مرگ پيدا نميکنم ....اين سنگ قبر ها هم دارند زندگيشان را ميکنند....

----------------------------

تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ايم از ما نرنجند
    ----------------------

وقتي زندگي صد دليل براي گريه کردن به تو مي دهد تو هزار دليل براي خنديدن به او نشان بده
    ---------------------------
    آنکه با خودش تنها است هنوز کامل نيست .
    ---------------

صورت شما کتابي است که مردمان مي توانند از آن چيزهاي عجيب بخوانند . :oops:
    ---------------------------
    معايب ديگران معلمان خوبي هستند .
    ---------------------------------------
    شخس قوي و آبشار هر دو راه خود را باز مي کنند .

--------------

بزرگان زاده نمي شوند - ساخته مي شوند .

--------------------
    روي هر شانه اي وقت وداع سري گريست............سر من وقت وداع روي ديوار گريست
    -----------------------

کسي را که خيلي دوست داري، زود از دست مي دهي پيش از آنکه خوب نگاهش کني. پيش از آنکه تمام حرفهايت را به او بگويي ، پيش از آنکه همه لبخندهايت را به او نشان بدهي مثل پروانه اي زيبا، بال ميگيرد و دور مي شود ، فکر مي کردي ميتواني تا آخرين روزي که زمين به دور خود مي چرخد و خورشيد از پشت کو ه ها سرک مي کشد در کنارش باشي

------------------------
    هــــوا آفتـــــابي سـت مرا زير چتــر خود ببر فقط زير چتـــر تـو باران مي بارد :P

--------------------
    تو آنقدر شادي به من مي بخشي که به گريه در مي آيم و آنقدر رنجم مي دهي که به خنده مي افتم.
    -------------------------
    عشق همان چيزيست که همواره داده مي شود و پذيرفته نمي شود.
    --------------------------
    هميشه دوست داشتم ابر باشم.چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره جلوي همه گريه کنه
    -----------------------
    بگذار خيال كنم 'دوستم داري ' و از اين خيال شبها تا سپيدي روز با ستاره ها باشم

...
    Hidd3n
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فعال
    34
    32

به فكرم نيستي اما روياي مني.
    حرفات تلخه اما عسل مني.
    با من نيستي اما نفس مني.
    دوستم نداري اما عشق مني.

بيشتر از ديروز كمتر از فردا
    بيشتر از خودم كمتر از خدا
    بيشتر از خورشيد و عميق تر از دريا به يادتم.

:P :P :P
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی ست که از حادثه عشق تر است!
    blackrose

کوچولووو ثبات یافته

0
    3

اگه بخوام 80 روز دور دنيا بگردم
    دور تو ميگردم چون تو دنياي مني
    .........................................
    از شركت فرش مزاحمتون ميشم
    اجازه ميدين دلم و فرش زير پاتون كنم :wink:
    ................................................
    هروقت كسي تونست اسم تورو با يخ رو خورشيد
    بنويسه بيشتر از من دوست داره
    .................................................. .....
    دوست داشتن دل ميخواد نه دليل
    دوستت دارم بي دليل
    نفهم
    نامرد
    بي لياقت
    ديوونه
    به كسي ميگن كه قدر تورو ندونه
    اين قدر خرابتم كه هيچ تعميرگاهي قبولم نميكنه
    .................................................. .........
    به شانه هایم میزنی که تنهاییم را تکانده باشی به چه دل خوش کرده ای؟
    تکاندن برف از شانه آدم برفی
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

...

هر سال تو را غرق صفا ميخواهم
    هر روز تو را کامروا ميخواهم
    از بهر تو و هر که تو را دارد دوست
    آرامش خاطر از خدا ميخواهم

.....

من دلم ميخواهد خانه اي داشته باشم پر دوست
    بر درش برگ گلي ميکوبم
    روي آن با قلم سبز بهار مينويسم
    (( خانه دوستي ما اينجاست ))
    تا که سهراب نپرسد ديگر
    (( خانه دوست کجاست ))

.....
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

..........

به جنگل سوخته ي خاطراتم سوگند . درخت يادت را باغبان خواهم بود تا ابد

........
    اگه چشمات تر شد، اگه دلت تنگ شد ،اگه ديگه نبود كسي ، اميد و هم نفسي ، بدون كه هست اينجا كسي ،كه تو واسش همه كسي ...

...........
    عشق در دريا غرق شدن است و دوست داشتن در دريا شنا كردن ...
    .............
    بي تجربه متولد مي شويم ، با جرات زندگي مي كنيم ، و با حيرت مي ميريم ، تنها چيزي كه فروغش به خاموشي نمي گرايد خاطرات پاك است . . .

......
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

.............

بعضي عشقا مثل حضرت نوح مي مونن ( بعضيا از ترس طوفان ميان پيشت)
    بعضي عشقا مثل حضرت آدمه ( خوبيش اينه كه اولين عشقته )
    بعضي عشقا مثل حضرت ابراهيمه ( بايد همه چيزتو قربوني كني )
    بعضي عشق ها هم مثل حضرت مسيحه ( آخرش به صليب كشيده ميشي)
    بعضي عشق ها هم مثل حضرت موسي هستن ( تا يه كمي دور ميشي يه گوساله مياد جاتو مي گيره )
    ....
    لحظه ها در پي هم مي گذرند و ميان آنها تو فقط مي ماني
    لحظه اي با من باش، تا ابد در دل من مهماني
    ....
    من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خواري پي شبنم نمي گردم
    .....
    مارک تواين مي گويد: بهتر است دهان خود را ببنديد و ابله به نظر برسيد تا اينکه آن را باز کنيد و همه ترديدها را از ميان ببريد

مردم هم مثل ميخها, وقتي جهتشان را گم کنند, تاثيرشان را از دست ميدهند و شروع به خم شدن مي کنند
    ......
    هر روز 17 بار بر سجاده به جزر و مد مي ايستيم تا "دريا" شدن فراموشمان نشود
    ....
    انسان بزرگ نيست جز به وسيله ي فكرش, شريف نيست جز به واسطه ي احساساتش و قابل احترام نيست جز به سبب اعمال نيكش
    .....
    هيچ فکر نکرد که در آباديه ويران شده ديگر نان نيست و همه مردم شهر بانگ برداشتند که چرا سيمان نيست و کسي فکر نکرد که چرا ايمان نيست و زماني شده است که به غير از انسان هيچ چيز ارزان نيست
    ..........
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه
    .........
    پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند
    ..............
    اگر قرار باشد من هم مثل ژول ورن دور دنيارا در هشتاد روز بچرخم،ترجيح ميدهم دور تو بچرخم، چون تو دنياي مني
    ..........
    قومي متفکرند در مذهب و دين ..... قومي به گمان فتاده در راه يقين ...... مي ترسم از آنکه بانگ آيد روزي ..... کاي بيخبران راه نه آن است و نه اين
    ..........
    عشق تو همچون افقي بي انتهاست .... قلب من خالي ز هر رنگ و رياست .... زندگي با آرزو ها روبروست .... با تو بودن از برايم آرزوست
    ........
    دل تو ساحل و چشم تو درياست نشستن در کنار هر دو زيباست .... دل من قايق گم کرده راهي که در آرامش چشم تو پيداست
    ...........
    سلام چهار حرف داره .... عشق سه حرف داره ..... گل دو حرف داره ..... اما تو حرف نداري
    ...........
    ز فراق سينه سوزت غم سينه سوز د ارم ..... گل من قسم به چشمت که نه شب نه روز دارم ..... ز شراب بوسه هايت که هنوز از آن مستم ...... گل من نه اکنون همه عمر تو را پرستم
    ........
    مهر دل ما مدام تقديم شما .... عمري که شود به کام تقديم شما .... پيدا نشد آن هديه که در شأن شماست .... يک باغ گل سلام تقديم شما
    ..........
    خيلي وقته که دلم براي تو تنگ شده ..... قلبم از دوري تو بدجوري دلتنگ شده ..... خيلي وقته ديگه بارون نزده ..... رنگ عشق به اين خيابون نزده ..... خيلي وقته ابري پر پر نشده ..... دل آسمون سبکتر نشده
    ..........
    زندگي عمريست كه اجل در پي آن ميتازد هر كس غم بيهوده خورد مي بازد
    .........
    به <@> من تو ><( ( (:> ..........................نفهميدي؟ ميگم به چشم من تو ماهي!!
    .........
    تو مرا مي فهمي من تو را مي خواهم و همين ساده ترين قصه ي يک انسان است تو مرا مي خواني من تو را ناب ترين شعر زمان مي دانم و تو هم مي داني تا ابد در دل من مي ماني
    ......
    کاش روز ديدنت فردا نبود!!! کاش ميشد هيچ تنها نبود ... کاش ميشد ديدنت رويا نبود ..... گفته بودي با تو مي مانم !! ولي ..... رفتي و گفتي و اينجا جا نبود .... ساليان سال تنها مانده ام ..... شايد اين رفتن سزاي من نبود ...... من دعا کردم براي بازگشت ...... دست هاي تو ولي بالا نبود ...... باز هم گفتي که فردا ميرسي ...... کاش روز ديدنت فردا نبود !!!
    ..........
    پدرم مي گفت: عاشقي يك شب است و پشيماني هزار شبءحالا هزار شب پشيمانم كه چرا يك شب عاشق نبود
    ...........
    خسته ام ...! خسته نبودنت ...! خسته از روزهايي كه بي تو شب ميشود و شبهايي كه باز هم بي تو ميگذرد تا كه طلوعي و غروبي ديگر بيايند و باز هم گذر زمانها كه بي تو ميگذرد ...! ميگذرد ...! ميگذرد و باز هم ميگذرد ...!
    .........
    يکي ميدونه كه دوستش داري، يکي نميدونه دوستش داري! بيچاره اوني که فکر ميکنه دوستش داري!!
    ..........
    اگر ديدي بغض کردي ولي دليل گريه کردن نداري اگه دنبال جايي مي گشتي که داد بزني بدون دل يه نفر برات تنگ شده
    ...............
    بگير از من تو اين دل يادبودي، که تنها لايق اين دل تو بودي، هزاران خواستند اين دل بگيرند، ندادم چون عزيز دل تو بودي
    .................
    من غروب عشق خود را در نگاهت ديده ام.... من بناي ارزو ها را زهم پاشيده ام.... آنچه بايد من بفهمم اين زمان فهميده ام.... در دل خود من به عشق پوچ تو خنديده ام
    .................
    غربت ديرينه ام را با تو قسمت مي كنم ... تا ابد با درد و رنج خويش خلوت مي كنم
    ..............
    رفتي و با رفتنت كاخ دلم ويرانه شد ... من در اين ويرانه ها احساس غربت ميکنم
    ................
    يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم و بدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است
    ............
    اگر مي دانستي دل ترک خورده ي من با ياد چشمان باراني ات شکسته تر مي شود هيچ گاه به من پشت نمي کردي
    ..........
    هرگاه دفتر محبت را ورق زدي و هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس کردي هرگاه در ميان ستارگان آسمان تک ستاره اي خاموش ديدي براي يکبار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلکه از ته قلب خود بگو: يادت بخير

عشق به دنبال سلطه جويي نيست ، عشق در جستجوي راهي براي تسليم شدن است

...
    mahtab571372
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

516
    48

پرواز اعتماد را با هم تجربه کنیم و گر نه بال های دوستی مان می شکند.
    دلت که تنگِ یک نفر باشد...
    خودِ خدا هم بیاید تا خوش بگذرد و لحظه ای فراموش کنی
    فایده ندارد......!
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,422
    20,467

ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست

..........

اوني که ناز مي کنه هميشه محبت مي بينه اما اوني که محبت مي کنه هميشه تنهاي تنهاست
    setare_soheil
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,330
    903

بياد اشنايان اشنا باش به هر عهدي كه بستي باوفا باش هميشه ياد تودرخاطرماست تو هم هرجاكه هستي ياد ما باش .

¤¤¤

شب براي چيدن ستار*هاي قلبت خواهم آمد.
    بيدار باش من با سبدي پر از بوسه ميايم و آن را قبل از چيدن روي گونهايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم .

¤¤¤

هميشه آنقدر ساده نارو و مگزر لاقل\' نگاهي به پشت سرت کن . . . . !
    شايد کسي در پي تو ميدود و نامت را با صداي بي صدائي فرياد ميزند . . . . !
    و تو . . . .
    .
    .
    .
    هيچ وقت او را نديدهي

¤¤¤

تو رو خواستن اشتباه بود - تو رو ديدن يه گناه بود - دلم از گناه نترسيد - که وجودت چون پناه بود
    تو بودي باور من-تو يار و ياور من- تو بودي عشق اول-رفيق آخر من- تو بودي شور هستي-رفيق خوب مستي-تو بودي کعبه ي عشق-مثل خدا پرستي

¤¤¤

حافظ زچشمان قشنگ توغزل ساخت - هركس كه توراديدبه چشمان تودل باخت- نقاش عزل تاكه به چشمان توپرداخت- ديوانه شد ازطرزنگاهت قلم انداخت-

¤¤¤

شيشه پنجره را باران شست ,
    از دل من اما ...
    چه کسي نقش تو را خواهد شست ؟!

¤¤¤

گفتم : ز سرنوشت بينديش و آسمان .
    گفتي :غمين مباش که آن کور و اين کر است !
    ديدي که آسمان کر و سرنوشت کور صدها هزار مرتبه از ما قوي تر است .

¤¤¤

تو که بالا بلند و نازنيني
    تو که شيرين لب و عشق آفريني
    کنارم لحظه اي بنشين , عزيزم
    چه حاصل روز هاي ديگري که بيايي تا سر خاکم نشيني؟؟!!!

¤¤¤

اي دو چشمانت چمنزاران من
    داغ چشمت خورده بر چشمان من
    پيش از اينت گر که در خود داشتم
    هر کسي را تو نمي انگاشتم

¤¤¤

ترسم ار روز سياهيست
    بيايي و چه سود
    رفته باشم و بداني
    که چه دير آمده اي !

¤¤¤

خدايا !
    سراي محبت کجاست ؟
    من آواره ام شهر الفت کجاست ؟
    کساني که از عشق دم مي زنند ,
    چرا بين ما را به هم مي زنند ؟!

¤¤¤

يک بوسه ز لبهاي تو در خواب گرفتم
    انگار لب از چشمه مهتاب گرفتم
    هرگز نتواني تو ز من دور بماني
    چون عکس تو در سينه خود قاب گرفتم

¤¤¤

جان فداي دوست کردن نزد ما دشوار نيست
    سوزم از اين غم که ما را فرصت ديدار نيست

¤¤¤

به ياد آشنايان آشنا باش
    به پيوندي که بستيم باوفا باش
    هميشه ياد تو در خاطرم هست
    تو هم هرجا که هستي ياد ما باش

¤¤¤

#¥#¥#¥#¥#¥#¥#¥#¥#¥#¥#
    .
    .
    .
    اين سيم خاردارو بپيچ دوره خودت که کسي حوس گل چيدن نکنه .

¤¤¤

وفا رو از ماهي ياد بگير, چون وقتي از آب در مياد ميميره, نه مثل زنبور که وقتي از يه گل خسته ميشه ميره سراغ يه گل ديگه . . .

¤¤¤

love مخفف عبارات
    LAKE OF SORROW (دريچه*ي غم)
    OCEAN OF TEARS (اقيانوس اشک)
    VALLEY OF DEATH
    (دره مرگ)
    END OF LIFE
    (آخر زندگي). . !

¤¤¤

هرز نکن ثانيهاي قفس را ,
    شتاب کن !
    نابترين لحظه من که بسي خوشايندتر از پرواز است ,
    روياي پرواز با تو است . . . !
    بيا در رويا غرق شويم .
    برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!

mahtab571372
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

516
    48

مهم نيست در عشق به وصال برسي مهم اين است كه لياقت تجربه كردن يك عشق زيبا را داشته باشي.
    دلت که تنگِ یک نفر باشد...
    خودِ خدا هم بیاید تا خوش بگذرد و لحظه ای فراموش کنی
    فایده ندارد......!
صفحه 5 از 94 نخست 12345678910152555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 1409

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع