سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ابروهای خواستگارتان را رمزگشایی کنید

دسته بندی: روانشناسي | نویسنده : FARNAZ |

  

اگر می خواهید بدانید که همسر آینده شما، قرار است یک همسر مقدر اما حمایتگر باشد یا اینکه با مهربانی و صمیمیتش به شما آرامش دهد، بهتر است از همین ابتدای کار، به ابروهایش خیره شوید و خود واقعی اش را بشناسید.
می گویند چشم ها رازهای شخصیت آدم ها را برملا شمی کنند و برخی هم گمان می کنند برای پی بردن به افکار و احساسات یک فرد، کافی است در چشم هایش خیره می شوند. اما چشم های معجزه گر، همیشه بهترین راهنمای ما نیستند. گاهی ابروهای فرد مقابل شما، بهتر از هر گوشه ای از صورتش،‌ می تواند بگوید که هست و چطور زندگی می کند. اگر می خواهید بدانید که همسر آینده شما، قرار است یک همسر مقدر اما حمایتگر باشد یا اینکه با مهربانی و صمیمیتش به شما آرامش دهد، بهتر است از همین ابتدای کار، به ابروهایش خیره شوید و خود واقعی اش را بشناسید.
**سریع مضطرب می شوند
ابروهای موشکی: ابروهایی که انتهای آنها به سمت بالاست و قسمت انتهای چشم فاصله دارد
محققان معتقدند، کسانی که انتهای ابروی شان به سمت بالاست، افراد پر جراتی هستند که می توانند اضطراب شان را کنترل کنند و از پس موقعیت های سخت بر بیایند. البته روحیه خوب آنها هم در این زمینه به یاری شان می آید، زیرا نشاط و شادمانی از اجزای اصلی شخصیت آنهاست.
اگر انتهای ابروی کسی دچار افتادگی باشد، می توان گفت که شخصیت پیچیده ای دارد. مضطرب بودن و غیر قابل کشف بودن، ویژگی تمام کسانی است که فارغ از شکل اصلی ابرو، ابروهایی با انتهای افتاده دارند. این آدم ها بخش زیادی از انرژی شان را برای کنترل خود و جنگیدن با درون شان صرف می کنند و یک موضوع ساده که بسیاری از آدم ها به راحتی از کنارش می گذرند، می تواند برای آنها گران تمام شود و به شدت مضطرب شان کند.
**منطقی نه احساساتی
ابروهای خطی: ابروهایی که مثل ۲ خط صاف در صورت کشیده شده اند
صاحبان آنها افرادی متفکر و منطقی هستند. اگر می خواهید آنها را برای پذیرش یک موضوع قانع کنید، بهتر است از دلایل محکم و منطقی کمک بگیرید و به احساسات ئو اشک و آه متوسل نشوید. البته آنها در کنار منطقی و محکم بودن، گاهی هم لجباز به نظر می رسند و می توانند شما را با این ویژگی آزار دهند. اما باید بپذیرید که چنین افرادی قصد آزردن شما را ندارند و تنها همانی که هستند را به نمایش می گذراند.
پژوهشگران در بررسی ها به این نتیجه رسیده اند که داشتن ابروی صاف و مستقیم، نشانگر اندیشمندی، متفکری و ایده گرایی فرد است. آنها می گویند، صاحبان این ابروها به آنچه دارند قانع نمی شوند و همیشه دوست دارند از لحاظ شخصیتی و سبک زندگی، بالاتر بروند.
**مغرور و مرموز
ابروهای طاق مانند: ابروهایی که ضخامت متوسطی دارند و مثل طاق وسط شان بالا آمده است
از نظر پژوهشگران،‌ صاحبان این ابروها با اعتماد به نفس هستند. اما گاهی لازم است فاصله تان را با آنها حفظ کنید، زیرا می توانند در عین جذابیت، آدم های مرموز و آب زیر کاهی باشند. آنها عاشق این هستهند که قدرت را در دست داشته باشند و دوست دارند بر همه چیز نظارت و اشراف داشته باشند. البته گاهی با این ویژگی به خودشان هم آسیب می زنند، چرا که اگر گمان کنند کار از دست شان در رفته است، به شدت مضطرب و افسرده می شوند.
اگر بخواهید توجه این افراد را جلب کنید، نیاز به انجام کار خاصی ندارید، فقط کافی است، این تصور را به صاحبان ابروهای هفت مانند القا کنید «همه چیز در کنترل و زیر نظر شماست!»
**آنها موفق می شوند
ابروهای گره خورده: ابروهای نزدیک به چشم که با کمی فاصله از بالای چشم رشد کرده اند
صاحبان این ابروها، آدم های جدی و با اراده ای هستند که می خواهند حق شان را از زندگی بگیرند. آنها خیلی خوب می توانند روی موضوعات تمرکز کنند و به همین دلیل در کارهایی که محدودیت زمانی ندارند اما سخت و پیچیده هستند، بیشتر از دیگران موفق می شوند. به عبارت دیگر، اگر زمان کافی برای انجام یک کار را به آنه بدهید، همیشه از بهترین راه و به بهترین شکل آن را انجام می دهند،‌ چرا که تمرکز بالای این افراد، باعث می شود در حل معماها، یک سر و گردن از بقیه آدم ها بالاتر باشند. این در حالی است که صاحبان ابروهای پیوسته، آدم های متفکری هستند که همیشه ایده های جالبی در سر دارند. این افراد تا زمانی که در مورد مسئله ذهنی شان به نتیجه نرسند، دست بردار نیستند و حتی به خاطر آن، از خواب و استراحت شان هم صرف نظر می کنند.
محققان می گویند کسانی که از نعمت داشتن چنین ابروهایی بی بهره اند و ابروهایشان دور از هم و با فاصله روییده است، شخصیتی ضعیف دارند و آنها برای داشتن زندگی بهتر از دیگران کمک می گیرند و همچنین آدم های منزوی و ناپخته ای هستند.
**پای قول شان می ایستند
ابروهای کمند: ابروهای بلند که ممکن است به شکل کمان، طاق و… ظاهر شوند
اگر فرد مقابل شما ابرویی بلند داشته باشد،‌ احتمالاً آدم کوشایی است که به سادگی دلسرد نمی شود. این قانون فارغ از شکل اصلی ابرو، در مورد تمام کسانی که ابروی بلند دارند صادق است و محققان معتقدند، صاحبان آنها از ثبات شخصیت برخوردارند. از نظر پژوهشگران، شما به راحتی می توانید به این افراد تکیه کنید و از حرفی که به شما زده اند یا قولی که داده اند مطمئن باشید، زیرا آنها با تمام وجود سعی می کنند اطرافیان شان را ناامید نکنند.
برخلاف ابرو کمندها محققان می گویند، افرادی که ابروی کوتاه دارند، خیالاتی و رویا پردازند و به جای آنکه واقعیت را بپذیرند، ترجیح می دهند در دنیای ذهنی شان زندگی کنند. آنها معتقدند، صاحبان ابروی کوتاه برخلاف کسانی که ابروی بلند دارند، شخصیتی متزلزل و نااستوار دارند و کمتر می توانند روی حرف شان حساب کنید.
**مرتب و منظم
پهن و مرتب: ابروهای صاف،‌ پهن و مرتب که زیادی بلند هستند
صاحبان این ابروها، در کارشان متخصص و توانمند هستند، آنها همیشه مرتب اند و برای کارهایشان برنامه ریزی دارند. صاحبان ابروهای صاف و پهن، با اقتدار و جدی هستند. بررسی های دیگری نشان داده ابروهای پرپشت، نشانه تحرک زیاد و پرانرژی بودن صاحبانش است. اما اگر ابروها زیاد پر باشند، احتمالاً صاحب شان فردی حساس است. در زمان وقت گذرانی با او، حسابی به این فرد حساس توجه کنید چون ممکن است خیلی زود از شما برنجد.
برخلاف آنها، کسانی که ابروهای نازک دارند، اغلب از اعتماد به نفس اندکی هم برخوردارند، این افراد به سادگی از پس مشکلات زندگی شان بر نمی آیند، چرا که حتی اگر توان حل آنها را داشته باشند، گمان می کنند در انجام آن کار ناتوان هستند.
**پر از نیرو و نشاط
ابروهای کمانی: ابروهایی که ضخامت شان در حد متوسط است و مثل کمان هلالی هستند
صاحبان این ابروها فریبنده هستند. اگر زنی چنین ابرویی را در چهره داشته باشد، توجه خواستگاران زیادی را به خود جلب می کند و اگر ابروهای مردی به این شکل باشد، احتمالاً لطافت و مهربانی جزئی از خصوصیات اصلی اوست. بررسی های گروه دیگری از محققان نشان داده اند که ابروهای کمانی نشانه نیرو و نشاط صاحبانش است. این محققان می گویند، کسانی که صاحب ابروهای قوس دار هستند، دوستانه، گرم و زود جوشند و با هر شخصیتی کنار می آیند. اگر به دنبال فردی هستید که لحظه های تنهایی تان را پر از هیجان و شادی کند، صاحبان ابروهای کمانی بهترین گزینه برای شما هستند.
اما اگر به دنبال یک همسر مقتدر می گردید که بتواند بدون دخالت شما از پس همه مشکلات زندگی بر بیاید، بهتر است دور خواستگارهایی که ابروی کمانی دارند را خط بکشید. چون آنها بیش از حد مهربان و صلح طلب هستند و حتی نمی توانند یک مورچه را بیازارند.

برچسب ها :


ارسال نظر