تلویزیون «یک لحظه دیرتر» را برای محرم بازپخش می‌کند

دسته بندی: سينما و تلويزيون, معرفي فيلم | نویسنده : FARNAZ | بدون نظر

  

شبکه تماشا سری دوم مجموعه «یک لحظه دیرتر» را که از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست، از چهارشنبه، ۱۵ آبان‌ ماه ساعت ۲۱ به مناسبت ایام محرم بازپخش می‌شود. مجموعه «یک لحظه دیرتر» از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست و سری اول آن سال ۸۹ به روی آنتن رفت. سری دوم این مجموعه نیز ۱۷ اردیبهشت ۹۱ پخش شد.
سری اول و دوم این مجموعه را امیرعباس کنی تهیه کرده است.
سری اول این مجموعه را کارگردانانی چون ایرج کریمی، رضا بهشتی، سعید ابراهیم‌فر، امید بنکدار، کیوان علی‌محمدی، حمید بهمنی و فیاض موسوی تولید کرده‌اند و سری دوم این مجموعه را راما قویدل کارگردانی کرده است.
این مجموعه که در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است، در ایام محرم هر شب به روی آنتن می‌برد.
«یک لحظه دیرتر» تلاش دارد تا در لحظات نسبتا حساس‌تری از زندگی روزمره در مرحله تصمیم، تردید، لغزش و… رویکردهای اخلاقی را با جزئیات بیشتری تأکید و مرور کند. درون‌مایه‌های اخلاقی با نگاهی به قشر متوسط جامعه دست‌مایه‌های اصلی و مضمونی این مجموعه را رقم زده است.
بازیگرانی از جمله پرویز پورحسینی، سروش صحت، بابک حمیدیان، عاطفه رضوی، مریم کاظمی، کوروش سلیمانی، مهسا کرامتی، فریدون محرابی، هادی دیباجی، فرهاد جم، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، مجتبی رجبی، افسانه چهره‌آزاد، مهران نائل و روح‌الله کمالی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
نویسندگانی از جمله فدیا نورالهیان، حامد افضلی، رویا خسرونجدی، مهدی کیا و حمید حصاری فیلمنامه «یک لحظه دیرتر» را نگارش کرده‌اند.
تکرار مجموعه «زمانی برای عاشقی» محمد حسین لطیفی نیز که برای شبکه تهران تولید شده است، قرار است از سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه ساعت ۲۱ به روی آنتن برود.

برچسب ها :


ارسال نظر