سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

محرومیت از گذرنامه به دلیل «اسم» طولانی

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

دولت انگلیس برای یک شهروند این کشور به دلیل طولانی بودن اسمش، گذرنامه صادر نکرد.
یک مرد انگلیسی که نام خود را به «کینگ آو اینک‌لند کینگ بادی آرت دی اکستریم اینک» تغییر داده به دلیل طولانی بودن نامش از دریافت گذرنامه محروم ماند.
این شهروند ۳۴ ساله انگلیسی اهل بیرمنگام که به اختصار «بادی آرت» نامیده می‌شود، گفت: من نام خود را در سال ۲۰۰۹ میلادی به صورت قانونی تغییر دادم و این نام در گواهینامه رانندگی‌ام هم ثبت شده اما اداره گذرنامه از درج این نام در گذرنامه‌ام خودداری می‌کند.
وی گفت: این اقدام نقض حقوق شهروندی است. من می‌خواهم اسم کاملم را در گذرنامه چاپ کنند نه بخشی از آن را چون این اسمی که آنها می‌خواهند ثبت کنند اسم من نیست.
یک سخنگوی اداره گذرنامه انگلیس با اعلام اینکه در این مورد خاص نمی‌تواند اظهار نظر کند به سیاست‌های کلی اداره گذرنامه درباره «اسامی طولانی» اشاره کرد و گفت: در صورتی که متقاضیان اسامی خود را به اسم یا مجموعه اسامی یا عبارات غیرمعمول تغییر دهند این اسم طولانی به عنوان یک اسم خاص شناخته نشده و در عوض جزئیات بیشتر اسامی در صفحه توضیحات گذرنامه گنجانده می‌شوند.
با این حال «بادی آرت» تاکید کرد که نسبت به این تصمیم اداره گذرنامه اقامه دعوی کرده و با کمک یکی از آشنایان خود در پارلمان انگلیس آن را پیگیری خواهد کرد.

 

برچسب ها :


ارسال نظر