سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

«آنجلینا جولی» برای دومین بار زیر تیغ جراحی می رود

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

 «جولی» اظهار داشته ، عمل جراحی هیستروکتومی تخمدان – که در آن بخش تا تمامی تخمدان خارج می شود – نیز به دور از پوشش رسانه های خبری انجام خواهد شد.
«آنجلینا جولی» اعلام کرده خود را برای جراحی پیشگیرانه دیگری آماده می کند.
بازیگر فیلم «خبیث» که این روزها روی فیلم «شکست ناپذیر» کار می کند به (EW) گفته باید یک عمل پیشگیرانه دیگر انجام دهم و این عمل جراحی همچنان انجام نشده است.
جولی اوایل سال گذشته فاش کرد که حامل ژن پرخطر (BRCA1) سرطان سینه است و به همین منظور تحت عمل پیشگیرانه جراحی ماستکتومی قرار گرفت. پزشکان همچنین خطر بروز سرطان تخمدان را که عامل اصلی مرگ مادر جولی بوده در او شناسایی کرده اند و پیشنهاد کرده اند که این بازیگر ۳۸ ساله هر چه سریعتر تحت عمل «هیسترکتومی» و «اوفورکتومی» قرار بگیرد.
«جولی» در ادامه به (EW) گفت : همراهی و حمایت اطرافیان و طرفدارانم مرا برای ادامه زندگی همراه با سلامتی مشتاق تر کرده است. «جولی» اظهار داشته ، عمل جراحی هیستروکتومی تخمدان – که در آن بخش تا تمامی تخمدان خارج می شود – نیز به دور از پوشش رسانه های خبری انجام خواهد شد.
گفتنی است، پس از درگذشت مادر جولی در سال ۲۰۰۷ که بر اثر ابتلا به سرطان تخمدان بوده، جولی تحت آزمایش ژنتیکی قرار گرفت و احتمال ابتلا به سرطان سینه در او ۸۷ درصد و سرطان تخمدان ۵۰ درصد اعلام شد. بیماری سرطان در خانواده مادری جولی موروثی است چرا که مادربزرگ و خاله او نیز به دلیل ابتلا به سرطان سینه درگذشته ان

برچسب ها :


ارسال نظر