سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

کودک یک ساله، کم سن‌ترین مجروح چهارشنبه پایان سال پایتخت

دسته بندی: حوادث | نویسنده : FARNAZ |

  

مدیر روبط عمومی اورژانس تهران با اشاره به اینکه یک کودک یک ساله، از جمله کم سن ترین مجروح چهارشنبه پایان سال پایتخت بود که به بیمارستان منتقل شد از مجروحیت چهار آتش نشان در حین ماموریت خبر داد. 

حسن عباسی با اشاره به اینکه تاکنون در این ساعت (۲۱:۴۵) روز سه شنبه بالغ بر ۱۷ مجروح به بیمارستان منتقل شدند، اظهار داشت: براین اساس ۱۴ مجروح نیز در محل حادثه مورد درمان قرار گرفتند.

وی افزود: ۱۵ مورد از ماموریت های امورژانس تهران نیز کنسل شد و این به آن معنا است که تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی با اورژانس با اورژانس به محل حوادثی که گزارش شده بود اعزام شدند ولی مجروح مورد نظر برای انتقال توسط افرادی دیگری به بیمارستان انتقال یافته بود.

عباسی خاطرنشان کرد: از بین ۱۷ مجروحی که به بیمارستان انتقال یافتند ۴ مجروح از نیروهای آتش نشانی بودند که دچار سوختگی و مجروحیت از ناحیه پا و کمر شده بودند و یک کودک یکساله نیز بر اثر اصابت مواد محترقه دچار مجروحیت شد که به بیمارستان لقمان منتقل شد.

برچسب ها :


ارسال نظر