سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

کمند امیر سلیمانی ، از شگفتی اش در شوشتر می گوید !

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

شهری مملو از رنگ و شور …

من ( کمند امیر سلیمانی ) در یک روز بهاری در تهران متولد شدم و دیگر هیچ. در کودکی هایم بیش از همه به سمت شمال کشور سفر می کردیم. بخش جذاب زندگی سفری من به آنجایی برمی گردد که به خاطر شغلم به نقاط خاصی از ایران سفر کرده ام. نقاطی که شاید اگر در چنین موقعیتی قرار نمی گرفتم هیچ وقت به سراغشان نمی رفتم.

در یزد بناهای قدیمی زیبایی را دیدم و در کرمان ارگ بم را، و چقدر حیف که پس از زلزله همه آسیب دید و در ابیانه شهری با خانه های قرمز که مردمانش همه لباس محلی می پوشیدند و….

یادم است یک بار برای جشنواره دفاع مقدس به دزفول رفته بودیم. همان جا فرصت شد تا از شوشتر نیز دیدن کنیم. آنجا با منطقه ای رویایی و عجیب پشت یک رستوران مواجه شدم که هنوز در ذهنم زنده است. چندی پیش هم در اینترنت عکس همان منطقه را دیدم که در شرح آن، این گونه نوشته بودند: به نظرتان این منطقه بکر در کدام کشور دنیا قرار دارد؟ باور کنید اگر کسی در شوشتر آنجا را ندیده باشد، به این راحتی ها برایش پذیرفتنی که آن تصویر زیبا در جایی جز ایران قرار ندارد. البته در همین سفر با زیگورات چغازنبیل هم آشنا شدم و پیشنهاد می کنم حتما به دیدن این شهر زیبا بروید.

من برای سفرهای شخصی ام بیش از همه ترجیح می دهم به سمت جنگل و آب و دریا بروم. زیرا ما در زندگی ماشینی و صنعتی مان دچار روزمرگی هستیم و طبیعت بکر و دریا، طراوت و آرامش خاصی برایمان به ارمغان می آورد. رفتن به شمال کشور برایم این گونه نیست که همیشه به سراغ یک منطقه مشخص بروم و همان جا تا زمان بازگشتم مستقر شوم، بلکه هر بار جایی متفاوت را دیده ام. مثلا در بهشهر در نزدیکی عباس آباد (البته ارتباطی با جاده عباس آباد ندارد) ییلاق شاه عباس را دیدم که زیبایی خاص خودش را داشت.

بندر ترکمن نیز منطقه عجیبی است. اولین چیزی که در بندر ترکمن به چشم می آید رنگ است. پوشش رنگی و بساط های رنگی پهن شده در کنار خیابان، همه و همه هیجان و شور زندگی را در شهر ایجاد کرده است. همچنین چهره های دوست داشتنی و متفاوتی که هموطنانمان در بندرترکمن دارند، فضای بندر ترکمن را بسیار زیباتر از آنچه فکر می کنید، کرده است. ضمن این که من به خاطر یکی از فیلم هایم مجبور بودم که در بندرترکمن اسب سواری را هم یاد بگیرم و این یکی از آموزش های دلچسب زندگی ام بوده است. خصوصا بعد از این که به خاطر یکی دیگر از فیلم هایم اسب سواری کاملا شیک امروزی را نیز یاد گرفتم و آن موقع تازه فهمیدم چقدر تفاوت بین این دو وجود دارد و البته لذت تجربه اسب سواری بندرترکمن چیز دیگری است.

در سفرهای شخصی ام معمولا هواپیما را انتخاب می کنم و خیلی اهل منظره و راه نیستم و ترجیح می دهم از خود سفر لذت ببرم.

البته شاید یکی از دلایلش دیسک کمرم است که مانع طولانی نشستنم در اتومبیل می شود. دلیل دیگرش کمبود امکانات مناسب برای سفرهای جاده ای است. عدم وجود نداشتن تغذیه مطلوب و سرویس های بهداشتی تمیز و مناسب، سفر جاده ای را خصوصا برای افرادی که با بچه های کوچک به سفر می روند، دشوار می کند.

برچسب ها :


ارسال نظر