سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

مفاسد اجتماعی

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

خبرگزاری فارس: معاون مبارزه با مفاسد اجتماعی نیروی انتظامی تهران از آغاز اجرای طرح برخورد پلیس با زنان بدحجاب از ساعاتی پیش در ۲۳ نقطه شهر تهران خبر داد…

برای خواندن کامل خبر روی ادامه کلیک کنید

برخورد با بدحجابی در ۲۳ نقطه تهران آغاز شد

خبرگزاری فارس: معاون مبارزه با مفاسد اجتماعی نیروی انتظامی تهران از آغاز اجرای طرح برخورد پلیس با زنان بدحجاب از ساعاتی پیش در ۲۳ نقطه شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سرهنگ سید محمد حسینی امروز در مرکز مبارزه با مفاسد اجتماعی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اشاره به آثار مثبت اعلام اجرای طرح مبارزه با بدحجابی توسط نیروی انتظامی گفت: این طرح باعث ایجاد اثرات مثبت در جامعه شده است به طوری که در اولین روز اجرای این طرح شاهد وضع بهتری نسبت به گذشته بودیم.
وی در خصوص چگونگی برخورد با زنانی که توسط نیروی انتظامی دستگیر می‌شوند، گفت: کسانی که توسط مأموران دستگیر می‌شوند به پایگاههای پلیس امنیت منتقل و از آنجا توسط افسر نگهبان زن اطلاعات لازم از آنان اخذ شده و به همراه عکس آنان در سیستم ذخیره می‌شود.
وی ادامه داد: قبل از انجام کارهای انتظامی مأموران با منزل فرد دستگیر شده تماس می‌گیرند و خانواده وی را به مقر پلیس دعوت می‌کنند که پس از مراجعه خانواده و تعویض لباس فرد دستگیر شده با اخذ تعهد از وی ، تحویل خانواده‌اش می‌شود.

معاون مبارزه با مفاسد اجتماعی نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت : پرونده زنان فراری یا زنان خیابانی پس از دستگیری توسط مأموران پلیس برای تعیین تکلیف به مراجع قضایی ارجاع می‌شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه در مورد افرادی که برای بار دوم توسط مأموران دستگیر می‌شوند چه اقدامی می‌شود، گفت: با توجه به اینکه کسانی که به این مرکز منتقل می‌شوند عکس و مشخصات آنها وارد سیستم می‌شود. در صورتی که این افراد برای بار دوم توسط مأموران دستگیر شوند پرونده آنها به مراجع قضایی ارجاع می‌شود.
سرهنگ حسینی ادامه داد: تیم‌های بازرسی محسوس و غیر محسوس برای کنترل برخوردهای پلیس و نحوه اجرای مأموریت راه‌اندازی شده و مشغول فعالیت هستند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مأموران حق برخورد فیزیکی را دارند یا نه گفت: برخورد نیروی انتظامی در حد تذکر و ارشاد است ولی چنانچه فرد تمکین نکند به پایگاه منتقل می‌شود.

وی گفت: این طرح از امروز به مدت نامحدود اجرا می‌شود.

وی در مورد واحدهای تجاری که اقدام به فروش لباس‌های غیر متعارف می‌کنند، گفت: بخش اماکن نیروی انتظامی با همکاری وزارت بازرگانی جلسات مستمری را با اتحادیه‌ها برگزار کرده و هماهنگی‌های لازم در این زمینه شده است تا از تولید پوشش‌های مغایر با عرف جلوگیری شود.
سرهنگ حسینی با بیان اینکه طرح‌ برخورد با مردان دارای پوشش نامناسب نیز به زودی آغاز می‌شود، گفت: ظرف چند روز آینده مصادیق برخورد با مردان بدحجاب اعلام می‌شود.

هنگام ورود یکی از زنان دستگیر شده به مقر پلیس امنیت در خیابان خالد اسلامبولی عکاسان رسانه‌های گروهی اقدام به گرفتن عکس و فیلم از وی کردند که این عمل باعث اعتراض شدید دختر دستگیر شده نسبت به مأموران شد.

حضور برخی از خبرنگاران خارجی از جمله AP نیز که در حال تصویربرداری از اجرای طرح بودند به چشم می‌خورد.

تعداد افراد دستگیر شده در مقر پلیس در خیابان خالد اسلامبول اندک بود.

برچسب ها :


ارسال نظر