سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

خداحافظی موقت عمو قناد از شبکه دو

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

برنامه عمو قناد از جدول پخش شبکه دو حذف شد. این شبکه از روز جمعه (پنجم بهمن) برنامه‌های کلاه‌قرمزی، شکرستان و سری جدید مسابقه محله را به نمایش می‌گذارد.
علی زارعان برنامه‌های تلویزیون را به موجود زنده تشبیه کرد و گفت: هر‌برنامه‌ تلویزیونی یک موجود زنده است که احتیاج به پویایی، بهسازی و تامین محتوا دارد تا قلبش درست کار کند؛ وقتش رسیده بود که برنامه جمعه به جمعه، خونه به خونه برای رسیدن به یک شاخصه مطلوب مدتی متوقف شود تا بتوانیم از آقای قناد به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.
وی افزود: به اعتقاد من برنامه جمعه به جمعه، خونه به‌خونه مثل خیلی از برنامه‌های شبکه که مدتی متوقف شده بودند، نیاز به بازتعریف دوباره دارد، کاری که از سوی مجید قناد در حال انجام است و امیدوارم تا تابستان به ثمر بنشیند و ما شاهد برنامه‌ای با ساختار و ترکیب جدیدتری باشیم.
مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو ادامه داد: در شرایط موجود، با توجه به استقبال مخاطبان از بعضی برنامه‌های دوست‌داشتنی باکس ویژه‌ای برای صبح روزهای جمعه طراحی کردیم؛ این باکس که از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود، شامل پخش برنامه‌های پرمخاطب شکرستان، کلاه قرمزی و مسابقه محله خواهد بود.
علی زارعان گفت: از روز جمعه ساعت ۱۱ گزیده‌ای از برنامه کلاه قرمزی از سال ۹۱ تاکنون تقدیم مخاطبان شبکه دو خواهد شد.
وی افزود: مسابقه محله برنامه‌ای آشنا و خاطره‌انگیز برای خانواده‌های ایرانی است که سری جدید آن را مسعود روشن‌پژوه در ۵۲ قسمت ده دقیقه‌ای برای شبکه دو تولید کرده و قرار است از روز جمعه به نمایش درآید.

برچسب ها :


ارسال نظر