سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

شباهت علی حاتمی با فردوسی؟

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

 «علی حاتمی در امتداد فردوسی» کتابی است که با نگاه به چند داستان‌ «شاهنامه»، فیلم «هزاردستان» علی حاتمی را نقد می‌کند. 
در سرآغاز کتاب «علی حاتمی در امتداد فردوسی» (تحلیل تاریخ‌محور بر هزاردستان علی حاتمی با نگاه به چندی از داستان‌های شاهنامه» آمده است: «هزاردستان» داستان تلاش بی‌سرانجام مردمی است که از سنت ناصرالدین‌شاهی و رویه احمدشاهی خسته شده‌اند. از تجدد رضاشاه هم جز چکمه بیگانگان نصیب‌شان نشد.
در آغاز کتاب با اشاره به این‌که علی حاتمی و فردوسی شباهت دارند، آمده است: حاتمی از این جهت که برخی شخصیت‌های سینمایی‌اش را از شخصیت‌های حقیقی تاریخی برگرفته، به مانند فردوسی رفتار کرده است. رگ و ریشه تاریخی دارد، اما به سندهای تاریخی الصاق نمی‌شود. به گونه‌ای اگرچه آن شخصیت‌ها شناسنامه دارند، اما حاتمی روایت‌گر تاریخ آن‌ها نیست. او روایت خودش را از تاریخ دارد که ممکن است با شناسنامه تاریخی افراد هماهنگ باشد. حاتمی هم بسان فردوسی مورخ نیست. اما آنچه می‌گوید با آنچه در بستر تاریخ جاری شده، بیگانه نیست.
کتاب «علی حاتمی در امتداد فردوسی» ۲۵۳ صفحه دارد و در بخش‌های مختلفی چون حاتمی در کلام دیگران، پنیر پیتزای شخصیت‌ها، آرمان رضا؛ رضای آرمانی، رضا رستم است، لایه‌شناسی موضوعی نان، دو روایت زنانه، شاعران هزاردستان و غیره موضوع را پی‌ می‌گیرد.
این کتاب با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان در نشر رسم منتشر شده است

برچسب ها :


ارسال نظر