سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

دختری که به سنگ تبدیل می شود

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

ایا تا کنون با همچنین سندرومی روبرو شده اید. سندروم عجیبی که فرد را به یک تکه سنگ تبدیل می نماید.سیستم بدن هنگ می کند به قولی قفل می کند.تنها در دنیا ۶۰۰ نفر وجود دارند که مبتلا به این بیماری نادر می باشند.به گزارش دیلی خبر دختر دبیرستانی اسکلت دومی در بدن او در حال رشد کردن است.
اسکلتی که اسکلت اول را دارد نابود می نماید.۶ سال قبل دختر ۱۸ ساله به نام “سیانی ناموک” ساکن برمینگهام مبتلا به سندروم نادر”مرد سنگی”شد.در این سندروم نادر بدن کم کم مانند استخوان خشک می شود.بیماری در بدن خانم از قسمت فوقانی شروع شده و به سمت تحتانی در حال رشد است.خانم سیانی قبلا ناحیه پشت و گردن خانم خشک شده است.
او کنترل دستهای خود را از دست داده و برای انجام برخی از امورات شخصی خود دچار مشکل است.سیانی هنگام بالا و پایین رفتن از پله ها مشکل دارد.دستان او از حرکت ایستاده و مانند چوب خشک شده اند.دستان او توانایی گرفتن نرده را ندارد.مدام از پله ها سقوط می نماید.زندگی در چنین شرایطی واقعا دشوار است.مخصوصا اینکه با چنین ویژگیهایی فرد بخواهد درس بخواند.

مادر دختر خانم ماریان می گوید سیانی باید از هم اکنون برای اینده خود تصمیم بگیرد که چطوری می خواهد بقیه زندگی خود را بگذراند. به حالت نشسته یا دراز کشیده!دیر یا زود اسکلت فعال پایین تنه خانم خشک خواهد شد.تا کنون پزشکان راه درمانی برای این نوع بیماری نادر پیدا ننموده اند.پزشکان بیمارستان الیزابت کوئین برمینگهام بودجه جداگانه را از دولت برای تحقیقات بیشتر روی این بیماری درخواست نموده اند.
مادر سیانی می افزاید ترسمان از این است که روزی کل بدن دخترم به تکه سنگی تبدیل شود و مانند مجسمه ای بی حرکت شود.دختر دانش اموز می گوید بدنم توازن لازم را هنگام حرکت ندارد.ماهیچه ها ،رباطها و تاندونها مانند استخوان سفت شده اند.عصب ها بی حس شده و کنترل حرکت اعضای بدن از دستم خارج شده است.هنگامی که روی زمین می افتم نمی توانم از دستانم به عنوان کمک استفاده نمایم.

برچسب ها :


ارسال نظر