سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 

любовь  فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز یکشنبه – ۱۳۹۳/۰۳/۴

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

توانایی شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران امروز خیلی عالی است زیرا شما از خودتان در گفته هایتان زیاد مایه می گذارید. این باعث می شود که روز خوبی برای آنهایی باشد که مشغول خرید و فروش، بازاریابی، تدریس، بازیگری و نویسندگی هستند. پیش بروید و دیگران را با حرف هایتان شیفته کنید. زمان بسیار مثبتی برای صحبت کردن با عشقتان درباره تمایل شما به تعهد بیشتر به این رابطه است. چیزهای زیادی هست که باید درباره شان با هم حرف بزنید و زمان خوب و خوشی با هم دارید. مهم است که احساسات و افکارتان را بهم بگویید و بعداً همه اینها را جشن بگیرید. متوجه می شوید که انرژی امروز به سمت مثبتی می رود و این انرژی امروز آغاز می شود. راحت باشید و چیزهای مکانیکی بخرید. زیرا آنها بدین زودی ها خراب نمی شوند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

شما امروز برای پول درآوردن خیلی رقابت می کنید. جاه طلب هستید و مشتاق به پول درآوردن هستید. در واقع، امروز پول در هوا در پرواز است و به همین دلیل بعضی از شما بیرون رفته اید و پول خرج می کنید. درباره چیزی مغرور هستید. شاید این توانایی درآمدزایی شما و استقلال مالی شما باشد. می توانید از تأثیر امروز برای ابراز ملموس و واقعی احساسات عمیق خود در باره فردی خاص استفاده کنید. اغلب اوقات به زبان آوردن این احساسات برایتان سخت است و گیج می شوید که آیا واقعاً می خواهید در این رابطه باشید یا خیر. یک هدیه می توانید به او نشان دهد که چقدر از با او بودن خوشحالید. سه هفته گذشته زمانی برای تفکر و تعمق و بررسی بعضی چیزها داشته اید. این دوره امروز تمام می شود و زمان جلو رفتن با اعتماد به نفس و بر اساس درک هایی که داشتید می رسد. تفکر منطقی شما دوباره برمی گردد و احساس آزادی عمل می کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز پر از انرژی هستید و می خوایهد تفریح کنید و دوست دارید به تعطیلات بروید و کمی دور شوید. امروز روز مهمی برای رویدادهای ورزشی است زیرا شما رقابت را دوست دارید. همچنین روز خوبی برای فعالیت های پرخلاقیت است. امروز شما به این نتیجه می رسید که می توانید در مورد رابطه خاصی تصمیم گیری نمایید. اگر حس می کردید که نمی دانید موضع تان کجاست، باید با ذهن باز این مسئله را روشن کنید. آنچه می توانید و نمی توانید بپذیرید را دقیق بگویید تا او هم موضع خودش را بداند. از دست دادن قرار و تماس های تلفنی در چند هفته اخیر برایتان عادی شده است. امروز همه چیز آرام می شود و بی نظمی ها تمام می شود.

فال روزانه متولدین تیر

 تنش خانگی امروز ممکن است پیش بیاید زیرا شما در خانه آماده آن هستید. شما می خواهید مبلمان را جابجا کنید یا تغییراتی در منزل انجام دهید. در واقع مشتاق هستید که این کار را انجام دهید . از این انرژی خود عاقلانه استفاده کنید. گاهی خوب است که بنشینید و صحبتی جدی با عزیزترین کس خود داشته باشید. انرژی امروز باعث می شود که زمان خوب و خوشی داشته باشید. زمان بگذارید و با هم در ارتباط باشید. در مورد چیزهای بزرگ و کوچک حرف بزنید و منظورتان را بهم بگویید. امروز روز آرامش و دلگرمی برایتان است. اخیراً درک تصویر ذهنی واضحی از مسائل برایتان سخت شده است. ولی امروز انرژی کائنات افزایش می یابد و بدینوسیله از این بار کاسته شده و شفافیت ذهنی بیشتری به دنیا می آورد.

فال روزانه متولدین مرداد

شما شک نمی کنید و نیازها و خواسته های خود را با دیگران بخصوص شرکا و دوستان نزدیک در میان می گذارید. یکی از شما گله هایی را مطرح می کند. گاهی خوب است که بعضی چیزها را راحت بگویید البته تا وقتیکه آن را زیاد احساسی نکنید. امروز شما بیشترین هیجان و سرگرمی را در کتاب خوانی می بینید و این اشکالی ندارد. امروز در شرایطی قرار می گیرید که می توانید چیزهای خاصی یاد بگیرید و راه حل هایی برای مشکلات بلندمدت با عشقتان بیابید. اخیراً سردرگمی و پریشانی ذهنی زیادی داشتید و خبر خوب این است که همه چیز به زودی تغییر می کند. امروز چیزهایی که شما را عقب نگه می داشت یا در زندگی تان وقفه ایجاد می کرد، دوباره رو به جلو پیش می رود.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما برای کار کردن انرژی فراوانی دارید. یکی از دلایل لذت بردن از انجام کارها برای شما این است که به آنچه در حال حاضر انجام می دهید افتخار می کنید. عمدتاً برای تلاش های خود خواستار تقدیر هستید. چرا که نه؟ شاید بازیکن تیمی نباشید، ولی می توانید ستاره باشید. اگر حس می کنید که حال و هوایی جدی دارید و امشب باید سر آن قرار بروید، نگران نشوید. انرژی امروز پیشنهاد می کند که حتی با آنکه حال و هوای امشب شاید تیره و تار باشد، ولی چیز بدی نیست. نگذارید حوصله شما جلوی بیرون رفتن و لذت بردن از امشب را بگیرد. هر دوی شما می فهمید که باید درباره بعضی چیزها حرف بزنید و اینکه وابسته شدن بهم می تواند دلگرم کننده باشد. سفرهای کوتاه برایتان پیش می آید. شاید توجه کرده باشید که بخاطر تأخیرهای پرواز، رسیدن به بعضی جاها برایتان سخت تر و طولانی تر از همیشه شده است. می توانید آرام بنشینید تا این تأخیرها تمام شوند.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما مشتاق یاد گرفتن چیزهای جدید هستید و به همین دلیل روز بسیار خوبی برای شروع کلاس آموزشی یا مطالعه یا شروع یک سرگرمی یا چیز جدید دیگری است. شاید بخواهید برنامه سفر بریزید. در دفاع از حقوق خود تهاجمی عمل می کنید. امروز احساسات خود را صریحاً می گویید حتی اگر صحبت کردن درباره آن با دیگران برایتان سخت باشد، زیرا برایتان عمیق هستند. شریک زندگی شما از رفتار شما گیج شده است، بخصوص وقتی خیلی ساکت هستید. باید به او دلگرمی بدهید که با او مشکل شخصی ندارید. در سه هفته گذشته ارتباط برقرار کردن سخت شده بود ولی امروز این قضیه تمام می شود. از امروز به بعد ارتباطات در اطراف شما راحت تر می شود.

فال روزانه متولدین آبان

شما به شدت از حقوق خود و مسائل مربوط به اموال مشترک، ارث، بدهی، مالیات و هر چیزی که مشترکاً داشته باشید، دفاع می کنید. حتی شاید نسبت به سهم خود حساسیت نشان دهید. به نظر می رسد که امروز روز عشق و رمانس باشد و زمان مهمانی و سرخوشی نیست. ملاقات با فرد درست یا جذب فردی خاص می تواند جدی شود و مثل بازی شطرنج مسئله ای عمیق ولی هیجان انگیز شود. اگر فکر می کنید دوستش دارید، دنبالش بروید. تصمیماتی که در سه هفته گذشته گرفته بودید باید بررسی شوند. اگر مدیریت یا نهایی سازی آنها دشوار بوده است، معاملات تجاری و مذاکرات دوباره در مسیر قرار می گیرند. حالا باید دیدگاه تازه تر و روشن تری را بازسازی نمایید.

 

فال روزانه متولدین آذر

امروز انرژی فراوانی برای کار کردن با دیگران دارید. در واقع، شاید این انرژی آنقدر زیاد باشد که بخواهید با کسی رقابت کنید. دنبال کارهای فیزیکی مانند ورزش یا کار جسمی باشید زیرا انرژی زیادی برای سوزاندن دارید. قطعاً می توانید با رقبا مبارزه کنید. شما و شریک زندگی تان صحبتی جدی دارید و این صحبت مدتی ادامه می یابد. لازم نیست صحبت تند و تیزی باشد، ولی همه چیز را روشن می کند و شانس صحبت بهتر زمانی که نیاز به حل مسائل عملی هست، را فراهم می کند. رابطه شما با آیتم های مکانیکی و الکتریکی در سه هفته اخیر کم شده بود. امروز همه چیز آسان می شود و آنطور که انتظار می رود کار می کند و متوجه می شوید که کامپیوتر شما مثل قبل خراب نمی شود.

فال روزانه متولدین دی

 
امروز جاه طلب هستید و اراده و همت رفتن دنبال آنچه می خواهید را دارید. شاید هم درگیر صحبت و بحث با افراد مافوق خود شوید. شما منظورتان را می گویید. نمود رئیس مأبانه شما توجه و احترام دیگران را جلب می کند. شاید لازم باشد مکالمه خاصی را آغاز کنید. این به شما فرصتی برای گفتن همه آنچه لازم است گفته شود می هد. اگر حس می کنید که عشقتان مسئولیت چیزهایی که برایتان مهم است را به عهده نمی گیرد، فرصت دارید که به او موضع خود را بگویید. امروز می توانید بالاخره رکورد خود را بزنید. در سه هفته گذشته، کائنات چوب لای چرخ شما می گذاشت. امروز سردرگمی تمام می شود و شما باید جشن بگیرید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

انرژی زیادی دارید. امروز روز خوبی برای شروع چیزهای جدید است. شما باید با کارهایی که انجام می دهید شناسایی شوید و از این انرژی وافر بهره ببرید. موضوعی جدی سر قرار امشب شما پیش می آید ولی به هر دوی شما کمک می کند که بهتر یکدیگر را بشناسید. نه به صورت سطحی، بلکه در سطحی عمیق تر. مهم است که زمان بگذارید و رابطه خود را توسعه دهید. این به شما کمک می کند که در کنار یکدیگر احساس آرامش کنید و در ابراز احساسات خود احساس امنیت کنید و صداقت کامل داشته باشید. در چند هفته اخیر شما اطلاعات نادرست زیادی در مورد چیزی که برایتان مهم است و در محل کارتان حیاتی است، دریافت کردید. امروز حقیقت روشن می شود و می توانید بطور سازنده ای کار کنید

فال روزانه متولدین اسفند

شما برای انجام کاری پشت پرده عمل می کنید. برای بعضی از شما امروز می تواند روز عشق پنهانی باشد. ولی باید در مقابل الگوهای رفتاری بچگانه ای که ممکن است سر بزند، گارد بگیرید. رابطه فعلی شما امروز مسیر جدی تری می یابد. نه اینکه تیره و تار باشد، بلکه تعهد بیشتری وجود دارد. هر دوی شما فهمیده اید که می توانید در کنار هم خوش باشید و بیشتر بهم نزدیک شده اید و می خواهید شراکت خود را به مراحل بعدی ببرید. این نیاز به صحبت بیشتری دارد و هر دوی شما از برنامه ها و نقشه های جدید بسیار خوشحالید. امروز می توانید نفس بلند و عمیقی بکشید. در سه چهار روز اخیر و در اثر سردر گمی در روابط و ارتباط با دیگران مشکل داشته اید. همه اینها تمام می شود.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر