سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز شنبه – ۱۳۹۳/۰۳/۱۰

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به سوی ستاره ها پرواز کنید و ذهن و دلتان را به روی هر احتمالی باز نگه دارید ولی باید به خودتان و به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید. استادی در یک مهارت زمانی بدست می آید که شما جسارت رفتن به مرحله بعد را داشته باشید. بخش های مختلف زندگی خود که در چنین زمانی به اعتماد به نفس بیشتری از سوی شما نیاز دارند، را مورد ملاحظه قرار دهید. رفتار جسورانه خود را ادامه دهید. امروز باید جنبه جالب ذات تان و همچنین فانتزی هایتان را رو کنید. امروز با دیگران در صحنه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید تا از سرزندگی و نشاط بهره ببرید. ارتباطات امروز جنبه کلیدی دارند. اگر در جهت جریان حرکت کنید درست همان جایی که می خواهید می رسید. مسیر پرماجرا را انتخاب کنید. نیازی به پایبندی به یک مسیر خاص و یا روش خاص برای انجام کارها نیست

فال روزانه متولدین اردیبهشت

جنبه مردانه و زنانه شخصیت شما امروز با هم به خوبی کار می کنند. مهم این است که انرژی خود را برای حرکت به جلو بکار ببرید. سعی کنید روی یک موضوع زیاد تعلل نکنید. از کلمات و توانایی های ویژه خود استفاده کنید تا نگرانی های دیگران را تسکین دهید. انرژی خود را بطور فعال به سمت احساسات ملایم سوق دهید. توانایی و قدرت درونی شما مهمترین و ارزشمندترین دارایی شماست. امروز عزت نفس شما در موقعیتی ناخوشایند به امتحان گذاشته می شود. هیچ چیز را در نگاه اول قبول نکنید. معنای عمیقی زیر ظاهر امور وجود دارد و اگر آن را تشخیص ندهید اشتباه کرده اید. اسلحه خود را آماده کنید و آماده باشید. امروز اگر تفکر سازنده داشته باشید برایتان خیلی خوب است و بهتر است به تعمق و تفکر بپردازید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در کلمات شما نیروی زیادی حس می شود و اعتماد به نفس عاطفی زیادی دارید. همه چیز به سرعت پیش می رود، ولی شما قطعاً نیرو و سرعت تحلیل زیادی دارید که به شما کمک می کند با شتاب امور هماهنگ شوید. فرصت های بزرگی در انتظار شماست، به خصوص اگر با افراد دیگری همکاری کنید و تیم تشکیل دهید. در مهمانی ها شرکت کنید و دورهمی ها و اجتماع ها را از دست ندهید. زیرا در این محیط ها است که می توانید ظاهر و باطن جذاب خود را به جمع نشان دهید. امروز شما می توانید بیش از همیشه مفید و سازنده باشید. ذهن شما متمرکز و دقیق است و این به شما کمک می کند که انرژی خود را به سمت یک چیز و نه هزار چیز هدایت کنید. این رمز موفقیت شما در امروز است. این ایده را در دل داشته باشید تا شکوفا شوید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز تردید و دودلی شما را سر دوراهی می گذارد. دیگران هم در انتخاب مسیر دچار تردید می شوند. در عین حال، شما احساس فشار می کنید و نمی خواهید اقدام عجولانه ای بکنید و از صبر کردن برای دیگران جهت برداشتن قدم اول خسته شده اید. باید جواب های خود را از راه حل های ساده بگیرید. بیشتر از یک روش درست وجود دارد. انتخاب شما همیشه درست خواهد بود اگر به آن ایمان داشته باشید. شما اصل بحث عادلانه را می دانید و درک می کنید، با این حال در رویکرد خود نسبت به مسائل بسیار لجوج هستید، به خصوص وقتی که احساسات شما از کنترل خارج می شوند. امروز باید به این مشکل با دید دیگری نگاه کنید اگر که می خواهید در رابطه ای عالی باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید عجله کنید و قطار پرسرعت زندگی را از دست ندهید و ببینید که این قطار شما را تا کجا می برد. تعجب می کنید از اینکه ببینید با تلاشی کم تا کجاها که نمی توان رسید. رفتار مؤدبانه تان به شما کمک می کند تا سریعاً به هر چیزی که می خواهید برسید. امروز باد موافق شما می وزد. از این انرژی بیشترین استفاده را ببرید تا به اوج برسید. وقتی در رابطه خود با مانعی برخورد می کنید معمولاً چه اتفاقی می افتد؟ شما کمی فاصله می گیرید و خودخواهی و کمی دوری می گزینید. امروز باید زمانی را به صحبت کردن با هم اختصاص دهید و اگر مقدور نبود، حداقل این احتمال را در نظر داشته باشید. تا کی می خواهید او را معطل نگه دارید، فقط بدین دلیل که از واقعیت می ترسید؟

فال روزانه متولدین شهریور

امروز یکی از آن روزهایی است که شما به موفقیت بسیار نزدیک شده اید. شما می دانید که دنبال چه هستید، ولی خودتان هستید که باید قدم اول را به سوی آن بردارید. شما احتمالاً دنبال جواب های محکمی برای سوالات عمیق خود هستید. تا وقتی که جواب های درست را نیافته اید، نگذارید که ذهن پرسشگر شما آرام یابد. گاهی در غم و اندوه و غصه خوردن بسیار استاد می شوید، ولی شوخ طبعی خشکی هم دارید. اگر بتوانید جنبه مثبت قضیه را ببینید و کمی از این دیدگاه استفاده کنید، کل موقعیت برای شما وارد فاز جدیدی می شود. رابطه شما مشکلی ندارد، بلکه شما از دیدگاه متفاوتی به آن می نگرید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید مطمئن شوید که بده بستان به اندازه مساوی خواهید داشت. گاهی وقتی کسی را دوست دارید، فقط می خواهید به او عشقتان را بدهید و احساسات واقعی خود را به او نشان دهید. ولی در واقع نباید این انرژی ارزشمند را که خودتان به آن نیاز دارید هدر دهید. طرف مقابل هم باید به شما عشقش را نشان دهد. امروز ارتباطات دنیای شما را به میزان زیادی گسترده می کند. شما دوست ندارید امروز حال و هوای اندوهگینی داشته باشید. چرا اول از همه دیدگاه واقع گرایانه ای در مورد آنچه در حال وقوع است بدست نمی آورید؟ اتفاق بدی نیفتاده است و شما در مورد چیزهایی ترس دارید که واقعیت ندارند. باید به جنبه های مثبت قضیه و نه جنبه های منفی بنگرید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز در نقطه ای قرار دارید که فقط می خواهید صبر کنید و استراحت کنید. حالا زمان انجام این کار است. شما به استراحت و نفس راحت کشیدن نیاز دارید، پس امروز مرخصی بگیرید و تفریح کنید. با افراد زیادی دیدار کنید و ایده هایتان را با آنها در میان بگذارید. هر چه تعدادتان بیشتر باشد بیشتر به شما خوش می گذرد. هرچه بیشتر ایده هایتان را با دیگران در میان بگذارید، احترام بیشتری از سوی آنها کسب می کنید. چیزهایی که اصلاً به حساب نیاورده بودید به شما یادآوری و گوشزد می کنند که باید به زندگی واقعی بپردازید. با آنکه شما دیدگاهی محکم و قوی دارید، ولی حتی شما هم وقتی با معمایی که امروز برایتان پیش می آید روبرو می شوید جا می خورید. باید آن را به دقت بررسی و به آن رسیدگی کنید و در این راه دیپلماسی داشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز نگذارید بعضی مسائل شما را آزار دهند. مطمئن باشید که شما در مسیر درست هستید. اراده قوی و عادات درست شما در روزی مانند امروز بسیار مؤثر واقع می شود. از این فرصت استفاده کنید و زمام اموری که رها کرده بودید را بدست بگیرید. تصمیمات شتابزده شما را به مسیرهایی می کشانند که بهترین انتخاب برای شما نیستند. آرام باشید و زیاد در مورد چیزی فکر نکنید. گاهی بهتر است با عزیزان خود در سکوت همراه باشیم، ولی امروز وقت حرف زدن است. شاید این کمی سخت باشد، ولی می دانید که در مورد مسئله خاصی در موقعیت دشواری قرار دارید. باید اولین قدم را بردارید تا قدم های بعدی برایتان آسانتر شوند. از جسارت ذاتی خود استفاده کنید. آنقدرها هم که می ترسید بد نیست و برای هر دوی شما آرامش بیشتری می آورد.

فال روزانه متولدین دی

امروز باید با نیروی پایدار و عملی روز هماهنگ شوید که نه تنها واقع گرایانه است بلکه منعطف هم هست. به جزئیات بپردازید و به خودتان نظم بدهید. بدانید که شاید لازم شود که مسیر خود را کمی تغییر دهید تا با دینامیک گروهی هماهنگ شوید. با اطرافیان خود همراه شوید تا به هدف مشترک دست پیدا کنید. استفاده از کمک دیگران راحت تر از آن است که فکر می کردید ولی تا وقتی که تمرکز و انگیزه خود را از دست ندهید. وقتی صحبت ها زیادی سنگین می شوند، دوست دارید که فرد مقابل خود را از ناراحتی درآورده و خوشحال کنید. امروز باید از دیپلماسی خود برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید استفاده کنید. بجای گفتن جوک و لطیفه به آنچه او می گوید گوش دهید و حرف های او را بشنوید.

فال روزانه متولدین بهمن

انعطاف پذیری مسئله مهم امروز است. رویکرد و رفتاری آرام و بدون عجله داشته باشید. سعی بر تحمیل عقاید بهترین تاکتیک نیست. داشتن دیدگاه تونلی به انحای مختلف شما را محدود می کند. ذهنتان را باز نگه دارید و ایده ها و نظرات دیگران را نیز بشنوید. شما نیروی زیادی در اختیار دارید. هدر دادن آن شرم آور است و دیدگاه خود را برای دیدن گزینه های مختلف هدر خواهید داد. حرف همیشه قدرت و اثر بیشتری دارد. پس وقتی که صحبت می کنید، یا مخاطب حرفی قرار می گیرید، باید این کار را با دقت زیادی انجام دهید. امروز شما فرصت آن را دارید تا نتیجه خیلی خوبی از کارها بگیرید، ولی باید به دیپلماسی خود هم رجوع کنید. از حرف های بی ثمر و نامربوط خودداری کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه چیز از همه سو به سمت شما می آید و شما را مجبور می کند تا حرکتی بکنید. احساس نکنید که تحت فشار هستید تا کاری که نمی خواهید را انجام دهید. بیقراری عصبی شما را وادار به عمل می کند. نگذارید دیگران رفتار رئیس مآبانه ای با شما داشته باشند. موقعیت خود را تثبیت کنید و قوی باشید. از موقعیت هایی که می دانید برای شما خوب نیستند دوری کنید و وسوسه آنها نشوید. خیلی برایتان تعجب آور است که با صحبت کردن و قدم به قدم انجام دادن کارها به چه جاهایی که می توانید برسید. شما با دیدگاه فعلی خود احساس می کنید که موجه هستید. ولی این بهترین راه حل بلندمدت برای شما نیست. ترس خاصی از چیزی دارید و باید با آن روبرو شوید تا این ترس شما بریزد.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر