سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۳

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز سه شنبه – ۱۳۹۳/۰۳/۱۳

 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز رویاها، خیالات و هر چیزی که قوه تصور شما را تحریک کند برایتان ایده های جدیدی برای پروژه های جدید می آورد. همچنین درک شما از دیگران افزایش می یابد و دوستان قدیمی و جدید را جذب می کنید. تنها مشکل امروز این است که ممکن است در ایده هایتان غرق شوید و موقتاً تماستان را با دنیای مادی قطع کنید. سعی کنید هر دو پایتان را روی زمین نگه دارید. امروز عشق و رمانس پرشور تر از همیشه می شود. بیان احساسات برایتان راحت تر می شود. چه این ابراز محبت شفاهی باشد چه از طریق کادو خریدن برای عشقتان، شما از این که او را غرق در عشق خود کنید بسیار احساس خوبی دارید. در واقع این کارها به بهبود رابطه شما کمک می کند. امروز در محل کار همه چیز روبراه است، پس سرعت خود را کم نکنید. دیگران از شما عقب می افتند، پس لازم نیست صبر کنید تا آنها به شما برسند، زیرا آنها سربار شما خواهند شد و سرعت شما را کاهش خواهند داد. در عوض سعی کنید روی وظایف خود تمرکز کنید و به پیشروی ادامه دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک آشنای مؤنث، به خصوص در موقعیت گروهی ممکن است شما به طریقی بسیار غافلگیر کند. در واقع، بازخورد از سوی فردی می تواند اهداف آینده شما را تغییر دهد. انتظار دیدار با شخصیت های غیرعادی احتمالاً شخصیتی مؤنث را داشته باشید. امروز برای شما این امکان وجود دارد که ببینید چقدر به یکدیگر کمک می کنید که اعتماد به نفستان افزایش یابد. با آنکه حس می کنید در رابطه خود تنها هستید، در این لحظه گرمی و مهربانی شما به طرفتان کمک کرده است تا بیشتر خودش باشد. این درک موجب عمیق تر شدن پیوند بین شما می شود و طرفتان هم می تواند بفهمد که چطور در عوض به شما کمک کند. ارتباط با دیگران در محل کار به خصوص امروز بسیار قوی است و شما متوجه می شوید که هر چیزی که می گویید همه جا می پیچد و به گوش همه همکارانتان می رسد. اگر نمی خواهید حرفی به گوش رئیستان برسد، پس چیزی درباره آن نگویید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دیگران به شما پیشنهادات غیرمنتظره و غیرممکنی می دهند و شاید بهتر باشید که آنها را بشنوید. این را یک سرگرمی در نظر بگیرید. و به یاد داشته باشید: شادی می تواند از صحنه و منظره یک مسیر انحرافی هم لذت ببرد. با جریان امور پیش بروید. امروز بیشتر متوجه می شوید که چقدر نقاط مشترک با فردی خاص دارید. شما همیشه تردید داشتید که پیوند بین شما بر پایه چیزی کاملاً عمیق باشد، ولی امروز از طریق یک گفتگوی خاص است که می فهمید این پیوند چقدر قوی است. پس دیگر چیزی شما را متوقف نمی کند. امروز دست روی حوزه های مختلفی می گذارید و این منجر به موفقیت بزرگی در مورد کارتان می شود. ایده های مختلفی از افراد مختلف بگیرید و این موفقیت را با دیگران تقسیم کنید. می توانید تکه های پازل را کنار هم قرار دهید و یک شاهکار بسازید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز احساس بیقراری و بیتابی می کنید. شاید بدانید که چرا اینطور هستید شاید هم ندانید. ولی واقعاً اهمیتی ندارد، دارد؟ شاید این یک بیقراری هیجان انگیز باشد، مثل منتظر چیزی بودن. یا می تواند یک ناراحتی مبهم باشد. آرام باشید. ۲۱ دسامبر گذشت! این ماه بسیار نیرومندی برای شماست. اگر بتوانید چشم انداز و نقطه تمرکز خود را تغییر دهید، شاید بتوانید کشف های جالبی بنمایید. بجای محدود کردن مشکلات کنونی در رابطه خود به یک مسئله، باید تمرکز خود را بیشتر کنید تا دید وسیعتری از یک رابطه در کلیت آن پیدا کنید. همین است که به شما بینشی می دهد که می توانید با اعتماد به نفس با آن جلو بروید. هر گونه مسافرت در مسافت کوتاه که مربوط به کار شما باشد بسیار موفق خواهد بود. اگر کسی نیاز دارد که کاری در خارج از محل کار را به انجام برساند، شما داوطلب آن کار شوید. شانس یک دیدار در این مسیر کوتاه، بسیار مطلوب خواهد بود.

فال روزانه متولدین مرداد

هدیه ها و لطف های غافلگیر کننده از سوی دیگران ممکن است امروز به دستتان برسد. چیزی غیرمنتظره در مورد اموال مشترک، مالیات، بدهی یا میراث می تواند رخ دهد. به احتمال زیاد، شما از لحاظ مالی برکت می گیرید و به طریقی پیشرفت می کنید. دورنمای آن که خوب است. امروز عشق یک موضوع ذهنی است. مسائل عشقی با جوان زدن خواسته جسمی شروع نمی شوند، بلکه با حرف زدن درباره همه موضوعات و تجربه رابطه ذهنی عمیق شروع می شوند. پس اگر به دنبال شریک روح خود هستید، از طریق گفتگو می توانید بیشترین شانس موفقیت را در این راه داشته باشید. بین شما و دیگران امروز صحبت های زیادی می شود، ولی به نظر می رسد که گویی شما به ناکجا می روید. شاید در مکالمه ای با رئیس خود صحبت را به جاهایی بکشانید که رئیس تان فراموش کند چه می خواست بگوید. فردا دوباره صحبت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روزی است که کمی مستعد حادثه برای شما است پس مراقب هر چیزی که می گویید و هر کاری که می کنید باشید. انتظار ملاقات با افراد جدید و دیدن مکان های جدید را داشته باشید. ایده های نو و هوشمندانه در مغز شما به وجود می آیند زیرا امروز فکر کردن در مورد همه اینها برایتان آسان است. یک مسافرت ناگهانی و کوتاه هم ممکن است برایتان پیش بیاید. حالا زمان ایده آلی برای ترتیب دادن یک مهمانی به بهانه معرفی افراد بامزه به یکدیگر است، در حالیکه شما خودتان در حال جستجو هستید. گفتگوهای جالب زیادی در میان همه وجود دارد و بعضی از آنها توجه شما را به خود جلب می کنند. شما فقط باید خودتان را با کسانی هماهنگ کنید که وعده بهشت به شما می دهند. امروز بازدهی کاری شما بالاست و روابط شما با افراد در محل کار، فوق العاده هستند. امروز هر کاری که می خواهید انجام دهید – اغلب به لطف کمک، حمایت و توصیه اطرافیان – در دسترس شماست. این روابط، روابطی طلایی هستند.

فال روزانه متولدین مهر

اعتراف کنید که امروز کمی هوس هیجان کرده اید. به همین خاطر است که روی هر چیزی می پرید که گریز از روال عادی کار شما محسوب می شود. همچنین به ایجاد تغییر و بهبود در زندگی خود و دنیای اطرافتان، روی باز نشان می دهید. کمی انتظار انحراف از مسیر همیشگی داشته باشید. در مورد قرار گذاشتن با آن فرد خاص، باید ریسک کنید. شما فرصت حرف زدن با او را دارید، ولی باید شور و شوق خود را کم کنید تا او را فراری ندهید. باید نسبت به او حساس باشید و نشان دهید که چقدر شوخ طبعی شما می تواند به او سرایت کند. شما طرفداران زیادی در اطراف خود در محل کار دارید. امروز افراد به ایده های شما روی باز نشان می دهند و نقش شما به عنوان لیدر بیشتر مورد احترام قرار می گیرد. از طریق ذات شوخ طبع و شخصیت سرگرم کننده خود می توانید اطلاعات زیادی پخش کنید.

فال روزانه متولدین آبان

روال عادی و روزانه شما در محل کار مختل می شود. شاید به علت خرابی کامپیوتر، پرسنل جدید، تغییر زمان جلسات یا معرفی تجهیزات پیشرفته و جدید باشد. امروز روز خسته کننده ای نیست. به علاوه باید انتظار مکالمات خنده دار و سر زنده را داشته باشید. اگر شکایت خاصی در مورد موضوعی دارید و منبع آن را در خودتان جستجو کنید، متوجه می شوید که لطف بزرگی به خودتان و طرف خاصتان کرده اید. اگر از دید بازتری به موضوع بنگرید، می توانید درک کنید که چرا مشکل خاصی دائماً اتفاق می افتد. بدین ترتیب بر اساس این آگاهی عمل خواهید کرد. در دام جنبه روانی شغلتان نیفتید. خطر آن این است که آنقدر درگیر فرآیند فکر تحلیلی می شوید که فراموش می کنید که نقاط قوت واقعی شما در درک و حساسیت شما است. این هدیه ها را بپذیرید.

فال روزانه متولدین آذر

دیروز بالاخره تمام شد و امروز روز تازه ای است. امروز شما حال و هوای ماجرا و ایده های نو دارید. فرصت های ناگهانی برای مسافرت یا جستجوی مطالعات جدید یا آموزش بیشتر یا ملاقات با مردمی از فرهنگ های دیگر، به روز شما رنگ دیگری می دهد. امروز گفتگوی عمیق و سرزنده ای بین شما و فرد مورد علاقه تان انجام می شود. تأکید این گفتگو بر روی کارهایی است که می توانید با هم انجام دهید تا علایق خود را به همه طریقی بیشتر کنید. تنها موضوع این است که باید به دنبال موضوعی برای شروع مکالمه باشید. شایعاتی بدی درباره شما در میان همکارانتان پیچیده است که بازدهی کار شما در محل کار را مختل کرده است. تلاشتان را بکنید تا با آرامش و سیاستمدارانه عمل کنید و بدون خراب کردن جو، این وضع را درست کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز چیزی درباره روال عادی خانه، کمی تغییر خواهد کرد. لوازم خانگی کوچک ممکن است خراب شوند یا خرابی های کوچک دیگری ممکن است اتفاق بیفتد. مهمان سرزده ممکن است دم در خانه شما سبز شود. شاید از اسباب بازی های مدرن و پیشرفته و جدید یا هنر نو خوشحال شوید. امروز روز جالبی است. حرف زدن روشی است که می تواند در نهایت توجه کسی که شما را با جذابیت و شبک خاص خودش جذب کرده است جلب کند. امروز شما فرصتی دارید تا گپی با او داشته باشید و به محض اینکه شروع به صحبت کردن بکنید، متعجب خواهید شد که چرا این مدت در زندگی هم نبوده اید. احتمالاً کسی یک نقشه فرعی به شما می دهد که می تواند شما را از تعادل کاریتان بیندازد. واقعیات و اطلاعات را گردآوری نمایید ولی هنوز چیزی را امضاء نکنید. قبل از آنکه عمل کنید، به این ایده ها خوب فکر کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز فرصت هایی برای پول درآوردن یا بیشتر کردن درآمدها یا بدست آوردن یک شغل جدید از آسمان در آغوشتان می افتد! کسی ممکن است به شما هدیه ای بدهد و شاید بدون فکر چیزی بخرید و از خرید خود بسیار هیجانزده شوید. هنرهای مدرن و لوازم الکترونیکی از همه بهتر است. برای آنکه توجه فرد خاصی را جلب کنید، باید از اصطلاحات متافیزیکی و موضوعات خاصی در گفتگوی خود استفاده کنید. امروز باید حرکتی انجام دهید، ولی اگر در زمان درستی این کار را نکنید، سودی نخواهد داشت. باید تلاش کنید و به روشی فلسفی به زندگی فکر کنید. امروز زیاد بر دیگران اتکا نکنید. به یاد داشته باشید که افراد دیگر، برداشت و درک عمیقی که شما در مورد وظایف محل کار دارید را ندارند. اگر می خواهید کاری درست انجام شود، آن را خودتان انجام دهید

فال روزانه متولدین اسفند

امروز قرارهای غیرمنتظره ای برای شما اتفاق می افتند. دعوت های غیرمنتظره به سینما، رویدادهای ورزشی یا اجتماعی برایتان خوشایند خواهد بود. با این حال، امروز روزی است که احتمال رخ دادن حادثه برای کودکان وجود دارد. مراقب باشید. امروز بطور شفافتری می بینید که چرا در کنار آن فرد خاص احساس بسیار خوبی دارید. دلیل آن فقط این نیست که آن فرد شگفت انگیز، دارای سبک، جذابیت یا شوخ

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر