سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا- امواج مغزی

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

همین جا از همه شما عزیزان می خواهم مطالبی را که برایتان می نویسم به دقت بخوانید حتی شده یکبار بخوانید و زمانی که می خواهید بخوابید به آن فکر کنید. (نویسنده :آنا)


امواج معزی


 


ریتم امواج مغزی ما تحت تاثیر هیجانات اضطرابها – استرسها و خلاصه تحت تاثیر حالات گوناگونی روانی ما قرار دارد. چهار نوع امواج معزی در انسان وجود دارد … برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید


سلام


سلامی گرم و خسته نباشید به همگی شما عزیزان که مطالب را پیگیری می کنید.


همین جا از همه شما عزیزان می خواهم مطالبی را که برایتان می نویسم به دقت بخوانید حتی شده یکبار بخوانید و زمانی که می خواهید بخوابید به آن فکر کنید. (نویسنده :آنا)


 


ممکن است مطلب اولش برایتان جالب نباشد ولی تامل کنید مطمنا جذاب می شود


مطالبی است که من خودم خواندم و لذت بردم و دلم نیامد که در دسترس شما عزیزان قرار ندهم . خواهش می کنم اگر می توانید به بقیه هم سفارش کنید که این مطالب را بخوانند.


 


من سعی می کنم هر دفعه کوتاه تایپ کنم که شما عزیزان خسته نشوید.


 


 


امواج معزی


 


ریتم امواج مغزی ما تحت تاثیر هیجانات اضطرابها – استرسها و خلاصه تحت تاثیر حالات گوناگونی روانی ما قرار دارد. چهار نوع امواج معزی در انسان وجود دارد که نوسان این امواج به سطح فعالیت مغزی بستگی دارد.( دلتا – تتا – آلفا – بتا)


 


این امواج در واحد سیکل در ثانیه بوسیله دستگاه الکترو انسفالوگراف  قابل اندازه گیری است پایین ترین سطح امواج ۴ سیکل در ثانیه که هنگام خواب عمیق یا بیهوشی و بالاترین آن ۴۰ سیکل در ثانیه که بیانگر فعالیت شدید مغزی است ( در اوج عصبانیت و آکنده از خشم و کینه و تنفر)


نوسان این امواج در هنگام خواب عمیق یا بیهوشی ۴ سیکل در ثانیه (دلتا) و خواب نیمه عمیق بین ۵ تا ۷ سیکل در ثانیه (تتا) و در هنگام خواب آرام و توام با رویا بین ۸ تا ۱۴ سیکل در ثانیه (آلفا) در نوسان است.


 


هنگامیکه در سطح آگاهی و بیدای کامل قرار داریم مغز ما امواجی با فرکانس ۱۴ تا ۴۰ سیکل در ثانیه تولید می کند(بتا) مغز ما در حالت معمولی در حالت ۲۱ سیکل در ثانیه قرار دارد اما استرس و هیجانات فرکانس مغز ما را افزایش داده و به ۲۵ و حتی بالاتر می رساند.


هنگام عصبانیت و خشم مغز دارای امواج بالاست. ما با پایین نگه داشتن ارادی امواج مغزی ( بین ۱۰ تا ۱۴ حالت آلفا) می توانیم به کارهایی که به تمرکز زیاد احتیاج دارد بپردازیم، همچنین در این حالت مغزی می توانیم با کائنات ارتباط برقرار نمائیم. در این حالت بدن می تواند به ترمیم و بازسازی خویش بپردازد. ( خداوند در قران فرموده که هنگامیه بیمار می شوی اوست که شفا می بخشد و چون تو هم اوئی می توانی با استفاده از تکنیک الهی خود را بهبود ببخشی)


برای رسیدن به حالت آلفا می بایست خود را در حالت راحتی قرار داد ، با تکیه به روی مبل یا حالت درازکش به پشت روی زمین خوابیده ، چشمان را بسته و چند نفس عمیق به داخل کشیده و به تدریج عمل بازدم را انجام داده و از شماره ۱۰ تا ۱ معکوس یا در ذهن بشمارید. ( شمارش معکوس باعث ایجاد آرامش و جلوگیری از شتاب ذهن می گردد) بعد از انگشتان پا شروع کرده و عضله های آنرا شل می کنیم سپس عضلات روی پا، بعد عضلات مچ پا ، عضلات ماهیچه پشت پا ، عضلات ران ، عضلات شکم ، عضلات سینه ، عضلات کتف ها و شانه ها ، گردن صورت و در آخر پوست سر را به ترتیب شل و رها می کنیم. این حالتی است که در آن ریتم امواج مغزی پائین آمده و تو احساس آرامش و راحتی می کنی و در واقع در  حالت ریلکس به سر می بری ، در انی حالت در عالم ذهن می توانی بداخل بدن خود بروی و هر جا اشکال و ایرادی می بینی ،آنرا ترمیمی نمایی مثلا” ورم پا و دست را در عالم خیال مثل بادکنکی ببینی که به آن سوزن می زنی و باد آن خالی می شود. چون مغز تفاوت بین تجربه واقعی و خیالی را نمی فهمد تکرار این کار باعث فرمان مغز به انام برای بهبود عضو و ایجاد حالت سلامت در آن می گردد.


همچنین در حالت ریلکس می توانی چون کامپیوتر که به مودم مجهز می شود. از طریقه آندیشه و تخیل کامپیوتر وجودت را به انتنرنت کائنات و تمام کامپیوترها و اطلاعات جهانی وصل کنی و با ایجاد ارتباط اندیشه خود و اندیشه دیگران با بهره گیری از قدرت کائنات هرآنچه را که می خواهی به دست آوری و از قدرت خیالت بهره گیری و در دنیا کامیاب و شادمان باشی.


 


با اسکنر اندیشه ، تصاویر و موقعیت های مورد نظر را اسکن می کنیم.


 


این تصاویر در کامپیوتر وجودمان پردازش شده وبه کائنات انتقال می یابد.


 


و در آخر پرینتر کائنات آن اندیش ها را بوضوح در زندگی بنمایش در می آورد.


 

برچسب ها :


ارسال نظر