سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز چهارشنبه – ۱۳۹۳/۰۳/۲۸

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از آن چهارشنبه هایی است که شما حال و حوصله بیرون رفتن و انجام کاری که می خواهید را ندارید. باید بپذیرید که کاری که می کنید باید تمام شود. امروز روز خلاقیت است، به خصوص وقتی صحبت از عشق و روابط رمانتیک باشد. اگر می خواستید به او بگویید که چه احساسی دارید، باید سعی کنید و راه منحصر بفردی بیابید. امروز در موقعیت استراتژیکی قرار دارید که بر روی رویدادهای پیرامونتان تأثیرگذار است. افراد برای یافتن پاسخ هایشان به سوی شما می آیند. شاید بهتر باشد تقاضای ترفیع یا افزایش حقوق نمایید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز نسبت به هر چیزی که به دیگران می گویید فکر کنید و سنجیده حرف بزنید. نه تنها ممکن است بعضی از جزئیات را برایشان کش دهید، شاید حتی خودتان را هم دست بیندازید. همه اینها در اطراف شما اتفاق می افتند. نه اینکه کسی به شما دروغ می گوید؛ شاید کل حقیقت را به شما نمی گویند. امروز کسی از شما فرار می کند و شما متوجه آن می شوید. شاید تصویر دراماتیکی از او ساخته باشید و متقاعد شده باشید که او فرد معرکه ای است. امروز سعی می کنید جواب سوال خود را از او بگیرید. امروز یکی از آن روزهایی است که افراد خیلی حرف ها می زنند، ولی انگار هیچ چیزی نگفته اند. گپ و گفتگو زیاد است، ولی هدف ندارد. از حرف های آنها چیزهای مفید را بیرون بکشید.

فال روزانه متولدین خرداد

علیرغم علاقه و شوق شما به انجام کاری، امروز برایتان سخت است که در پشت نیت هایتان پنهان شوید. چه بخاطر خستگی، احتیاط یا تردید، امروز درباره چیزی اطمینان ندارید. امروز بایدحرفتان را طوری به او بزنید که نیت کرده بودید. به احتمال زیاد او برداشت اشتباه می کند و شاید قضیه بدتر شود. احساسات هم ممکن است ناامیدکننده شوند. باید از به اشتراک گذاشتن رویاهایتان لذت ببرید، ولی زیاد درگیر آنها نشوید. امروز هر تعهدی که دارید، گام بلندی در راستای آن برمی دارید. اکنون زمان خوبی برای برقراری ارتباط با افراد دیگر و تماس های مهم است.

فال روزانه متولدین تیر

امروز بطوری غیرعادی احساس الفت و شفقت نسبت به نیازهای کودکان می کنید، به همین دلیل سریعاً برای کمک به کودکان یا افراد کوچکتر از خودتان واکنش می دهید. در مورد موقعیت های رمانتیک مراقب باشید تا مسائل پیچیده تر از آن چیزی که به نظر می رسد، نشوند. شاید امروز زیاد شور و شوق نداشته باشید و در عین حال تعجب کنید که جو حاضر چه تأثیری بر روی رابطه شما گذاشته است. البته چیزهای خوبی برایتان اتفاق می افتد و روزتان را بهتر می کند. امروز از مغزتان استفاده کنید. امروز بر سر کاری که انجام می دهید فوق العاده احساساتی می شوید. نگذارید احساساتتان بر شما چیره شوند. به تفکر منطقی روی بیاورید و از ایده های عقلانی برای یافتن جواب استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مرداد
امروز روز خوبی برای تصمیمات مالی مهم از جمله خریدهای بزرگ، نیست، زیرا شاید به خودتان بگویید که باید پول برای چیزی خرج کنید، و بعد افسوس بخورید. علاوه بر آن، شاید همه واقعیات و خوب و بد آنها را ندانید. امروز روزی جادویی برای شماست، به خصوص اگر فرد خاصی در کنارتان دارید که با او بیرون بروید. هیجان زیادی بین شما هست و رابطه ای جالب و جدید را آغاز می کنید. گویی به سفر تازه ای می روید. امروز به ایمیل هایی که به دستتان می رسد دقت کنید. تلاش بیشتری انجام دهید و به تماس های تلفنی پاسخ دهید. مطلب و اطلاعات مهمی از طریق این ایمیل ها یا تلفن ها دریافت می کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روز خوبی برای تصمیم گیری درباره میراث، اموال مشترک، بدهی، مالیات یا هر مال مشترکی نیست. اساساً اعتماد به نفس درونی شما در بحث درباره این مطالب ناپایدار است. بنابراین باید چند روزی صبر داشته باشید. شاید امروز هدف فانتزی های دیگران قرار بگیرید. در سایه بعضی از رویدادها است که متوجه می شوید چه اتفاقی افتاده است. اگر این به مذاقتان خوش بیاید، می تواند حرکتی بکنید و مطمئن شوید که تحسین می شوید. امروز ارتباطات کلید پیشرفت است. خودتان را در حباب حبس نکنید و فکر نکنید که بدون کمک دیگران می توان همه کار کرد. اعتراف کنید که شما همه چیز را نمی دانید و باید در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید.

فال روزانه متولدین مهر

مسائل خانگی امروز گیج کننده می شوند. از طرفی می خواهید در صورت امکان، به عضوی از خانواده کمک کنید، به خصوص که او واقعاً به این کمک نیاز دارد. ولی با این حال، شاید در مورد خودتان و نحوه عملکردتان شک کنید. اگر مطمئن نیستید که چه باید بکنید، کاری نکنید. امروز حال و هوای ایده آل تری دارید که برای سلامتی تان خوب است. امروز اگر می خواهید از کسی درخواست بیرون رفتن کنید مواظب باشید که از ظاهر یا رفتار او نرنجید. ایده ای که چند روز پیش مطرح کرده بودید را امروز عملی کنید. این جرقه خلاقانه را فراموش نکنید. سوال بپرسید، تحقیق کنید و مسیر را دنبال کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان
امروز عنصر سردرگمی وجود دارد. هر کاری که سعی می کنید انجامش دهید، فقط نیمی از انرژی خود را روی آن می گذارید. گویی در باتلاق شنی راه می روید. نگران نباشید، این اثر زود محو می شود. فقط تلاشتان را بکنید. امروز شاید تمیز دادن احساساتتان از همدیگر سخت شود. از طرفی شاید زیاده روی کنید یا شاید زیادی مجذوب شوید. از طرف دیگر شاید سیگنال ها را غلط تعبیر کرده اید. هر کدام از این احتمالات اگر برایتان مشکلی ایجاد کرد، بهتر است که صبر کنید تا بدانید احساستان چیست. امروز همین که ایده های بیشتر و بیشتری به ذهنتان می رسد، تا اوج عصبانیت می رسید. مشکل اینجاست که امروز زود هم گیج می شوید. امروز از کارتان قدمی به عقب بردارید و چشم انداز بیابید.

فال روزانه متولدین آذر

تلاش های شما برای صحبت کردن با افراد در موقعیت های گروهی، پیچیده می شود. یک لحظه گویی شما اشتیاق می یابید و آماده رقابت کردن می شوید. ولی لحظه ای بعد احساس خستگی می کنید. شما عموماً دوست دارید بدانید که در کجای رابطه ایستاده اید و موضع شما چیست. ولی امروز هر چقدر تلاش می کنید که خط و مرزها را بشناسید، با مشکلات بیشتری مواجه می شوید. اگر موضوع مهمی هست که باید درباره اش با او حرف بزنید، بهتر است آن را برای زمان دیگری بگذارید. امروز نترسید از اینکه دو پروژه را همزمان انجام دهید. توانایی شما برای انجام چند کار بسیار زیاد است. هول نشوید. آرام باشید تا بازده بیشتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز هر کاری می کنید، نمی توانید همه انرژی خود را روی کار بگذارید. نمی توانید پروژه ای را تمام کنید. شاید بخاطر احساس کم انرژی بودن یا آماده نبودن باشد. امروز عشق می تواند عالی، هیجان انگیز و شاید دردناک باشد. در مورد کارهایی که انجام می دهید مراقب باشید. هیج کس کامل نیست و دیر یا زود، همه چیز آشکار می شود. تفریح را فراموش نکنید. امروز شاید از دست افراد در محل کارتان عصبانی شوید، زیرا آنها به اندازه کافی کمک نمی کنند. بعضی افراد هم نسبت به کارشان اشتیاق نشان می دهند. در مورد گروه اول صبور باشید و از گروه دوم انگیزه بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

وقتی صحبت از شراکت و دوستی های نزدیک می شود، مطمئن نیستید که آیا باید کاری کنید یا کاری نکنید. شما در منگنه قرار گرفته اید. ولی موضوع خیلی پیچیده تر از آن است؛ شما مطمئن نیستید که چکار باید بکنید. وقتی این احساس را دارید، کاری نکنید. رابطه کنونی شما باید کمی جان بگیرد و امروز این اتفاق می افتد. زندگی شخصی و امور عاشقانه شما می تواند از بعضی از فانتزی ها بهره مند شود. با هم درباره این فانتزی ها و رویاها و امیدها حرف بزنید و راه تحقق آنها را بیابید. امروز سرعت شما زیاد می شود، پس باید به جلو پیش بروید. شاید اگر تلاش هایتان را نشان ندهید، فکر کنند که شما تنبل و کند هستید. اگر منابعی که برای حرکت سریعتر نیاز دارید نداشتید، باید به مافوقتان اطلاع دهید.

فال روزانه متولدین اسفند
امروز در مورد برنامه ها و نقشه هایتان در مواردی همچون چاپ، تحصیلات عالی، مسافرت و شاید امور حقوقی و پزشکی، احساس ناامنی کنید. حوزه هایی وجود دارند که اخیراً نسبت به آنها اشتیاق زیادی داشتید، ولی مطمئن نیستید. شاید انرژی شما پایین باشد. عشق نه تنها امروز در هوا، بلکه در پیرامون شما موج می زند. نوعی اشتیاق شما را بر آن می دارد که باور کنید در رابطه وسوسه انگیزی درگیر شده اید. باید بدانید که خوشبختی یک حالت درونی است. امروز بی تصمیم بزرگترین دشمن شماست. امروز آنقدر درگیر ایده هایتان می شوید که ارزشمندترین ابزار خود – حس ششم – را فراموش می کنید. اگر فکر می کنید همه چیز از کنترلتان خارج شده، صبر کنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر