سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۵

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز پنجشنبه – ۱۳۹۳/۰۴/۵


فال روزانه متولدین فروردین

پیشرفت های اخیر در زندگی موجب شادی و خرسندی بسیار شما می شوند. اما در این میان، احساسات و منطق شما در تضاد هستند: احساسات شما می گوید این مسیری مشخص برای پیشرفت های بیشتر است. اما منطق و عقلتان به پایدار بودن این شادی شک دارد. اما سخت نگیرید و از این خوشحالی استفاده کنید. شما ذهن خلاقی دارید و این شما را به آینده بهتر سوق می دهد. هنگامی که کلافه و گرفته هستید دوست دارید خوراکی یا غذا میل کنید. اما این کار برای سلامتی شما مضر است. در این مواقع بهتر است بیرون بروید . اگر به دنبال عشق هستید، شاید امروز بتوانید فرد مناسب خود را بیابید. البته اگر در خانه بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، هیچ اتفاق خوبی روی نخواهد داد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اهداف شخصی شما در مرحله اجرایی شدن قرار دارند و می توانید به نتیجه دلخواه خود امیدوار باشید. این موجب خوشحالی شما خواهد شد. در ضمن، می توانید در این مسیر از اطرافیان نیز کمک بگیرید تا در بخش هایی که اطلاعات یا تجربه کافی ندارید، دست شما را بگیرند. البته بهترین کار این است که به طور کامل به همه آدم ها اعتماد نکنید. برای درخشش عشق یکی از بهترین روزها برای شما است. به جای اینکه در خانه تنها بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، می توانید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. در میان آنها فردی مناسب حضور دارد که می توانید رابطه دوستانه خوبی را با او آغاز کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

 در کار و شغل خود پیشرفت های بسیاری را شاهد خواهید بود. این ارتقا و تاییدهای حرفه ای، شادی بسیاری به شما می بخشند و موجب می شوند با انگیزه بیشتری به سوی پیشرفت حرکت کنید. البته شاید بیشتر شدن مسوولیت ها شما را از زندگی اجتماعی دور کند و از دوستان خود غافل شوید. بهترین کار این است که برای کارهای خود زمان بندی دقیقی تعیین کنید تا در خلال آنها، از زندگی عادی و اجتماعی باز نمانید. در مورد ارتباط برقرار کردن با فرد مورد علاقه خود امروز دچار شک و دودلی هستید. اما می توانید از انرژی های مثبت امروز برای این کار استفاده کنید. در این مورد خوب است بیشتر به قلبتان تکیه کنید تا عقل. احساسات عمیق خود را برای او شرح دهید تا کاملا به روحیه شما واقف شود.

فال روزانه متولدین تیر

 امروز در همه جوانب زندگی خود موفق خواهید بود. از نظر احساسی نیز بسیار شاد و پر انرژی هستید و می توانید یک روز کاملا عالی را تجربه کنید. در شغل خود بیشتر از آنچه باید، کار نکنید. استرس بیش از اندازه کاری می تواند روز خوب شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای زندگی شخصی و اجتماعی خود نیز وقتی خالی کنید تا در کنار خانواده یا دوستان باشید. اگر شریک عاطفی دارید، امروز با یکدیگر ملاقاتی خواهید داشت و شاید به طور دسته جمعی با دوستان بیرون بروید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد دلخواه خود را بیابید و دوستی خوبی را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز نتیجه همه سخت کوشی های چند وقت اخیر خود را دریافت خواهید کرد. روزی مملو از انرژی های خود در انتظار شما است که می توانید در کار حرفه خود پیشرفت بسیاری را شاهد باشید. این موجب خوشحالی است. اما این عیب را نیز دارد که کار زیاد می تواند خلاقیت شما را از بین ببرد. باید سعی کنید برای زندگی فردی خود نیز وقتی بگذارید تا ذهنتان به طور کامل استراحت کند و بتواند در کار خلاق تر ظاهر شوید. در مورد ماسیلی که آگاهی ندارید از کمک دیگران نیز بهره بگیرید. امروز در طول مکالمه با فردی که دوستش دارید، متوجه می شوید تا چه اندازه به او علاقه دارید. همین مساله موجب می شود تا به آشنایی طولانی مدت با او فکر کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

افراد نزدیک شما بسیار نگران شما خواهند بود. کارهای زیاد و تعاملات اجتماعی بی وقفه باعث شده اند تا وقتی برای خود و زندگی فردی خود نداشته باشید و این موجب نگرانی اطرافیان شده است. شاید این روش موجب پیشرفت کاری شما بشود اما این را بدانید که خلاقیت را از شما می گیرد. نیاز دارید در طول هفته با خانواده یا دوستان نیز وقتی را سپری کنید. استراحت نیز بخشی از زندگی است و نباید آن را فراموش کرد. برای اینکه برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود ملاقات کنید، بهترین روز است. انرژی های خوبی در هوا جاری است و هیچ نوع استرس و نگرانی در وجود شما نیست. با صحبت با یکدیگر متوجه خواهید شد او می تواند فرد مناسبی برای دوستی باشد.


فال روزانه متولدین مهر

 همه چیز امروز به بهترین شکل ممکن خوب پیش می رود و از همه طرف شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. البته در نتیجه کارهای زیادی که انجام می دهید و سخت‌کوشی، ممکن است دقت یا خلاقیت خود را از دست دهید. برای دوری از این امر، بهتر است زمانی را استراحت کنید. با دوستان یا خانواده بیرون بروید. بیش از حد لازم کار نکنید و همه کارها را در حالت نرمال نگه دارید. برای مکالمه و حرف زدن با شریک عاطفی، یکی از بهترین روزها است. شما می توانید در مورد آینده برنامه ریزی های خوبی داشته باشید و از فرصت های مهرورزی زیادی که امروز وجود دارد، بهره بگیرید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 موفقیت های اخیر شما این ایده رابه سرتان انداخته است تا وسایل لوکس و گران قیمت برای خود خریداری کنید. اما باید به آینده هم فکر کنید و فقط از روی احساسات خریدهای سنگین انجام ندهید. اینکه با دوستان و نزدیکان خود به رستوران های لوکس بروید اشکالی ندارد و می توانید از این فرصت هابرای استراحت فکری استفاده کنید. امروز فرصتی طلایی برای آشنا شدن با فردی دارید که از همه نظر با شما تناسب بسیار دارد. می توانید با او در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید و از این مصاحبت نهایت لذت راببرید.


فال روزانه متولدین آذر

 موفقیت های شما و حتی اعضای خانواده، خوشحالی بسیاری به شما به ارمغان خواهد آورد. شما با سخت کوشی و تلاش بسیار در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار گرفته اید و این شادی بسیاری دارد. اما این را نیز بدانید که این مسوولیت ها شما را از زندگی عادی و فردی دور نکند. از دوستان و تفریح غافل نشوید. خود را در کار غرق نکنید زیرا کار زیاد خلاقیت را از شما می گیرد. در رابطه احساسی خود، به جای اینکه رابطه معمولی خود را ادامه دهید کمی تنوع و هیجان در رابطه خود ایجاد کنید. سعی کنید با مکالمه های متفاوت بیشتر به روحیه فرد دلخواه خود واقف شوید. با یکدیگر به تفریحات جدید و متفاوت بروید.


فال روزانه متولدین دی

 روز بسیار پرمشغله و پرکاری در پیش دارید. مسوولیت های بسیاری که روی دوش شما قرار دارند به بهترین نحو انجام می شوند و نتیجه آن نیز پیشرفت و ارتقا شغلی است. اما این را بدانید کار زیاد می تواند شما را از زندگی عادی دور کند و در طولانی مدت، خلاقیت شما را بگیرد. بنابراین، برای کارهای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید و در خلال آنها برای تفریحات و بودن در کنار خانواده نیز وقت بگذارید. امروز می توانید یک مهمانی دوستانه ترتیب بدهید تا در کنار آنها شادی را تجربه کنید. حتی شاید در میان دوستان جدید، با فردی آشنا شوید که شخصیت موردعلاقه شما را دارد و صحبت با او برای شما به مفهوم دوستی خواهد بود.

فال روزانه متولدین بهمن

موفقیت های شغلی و مالی موجب خوشحالی بسیار شما خواهد شد. با نهایت شادی به آینده بهتر خود فکر می کنید و برای تثبیت این خوشحالی، با فشار بیشتر کارهایتان را انجام می دهید. اما این را بدانید در خلال کارها به استراحت و تعامل با دوستان و خانواده نیز نیاز دارید. اگر می خواهید تلاش های شما ادامه دار باشد، برنامه ریزی درست داشته باشید. از همفکری دیگرا ن نیز برای بهبود شرایط کمک بگیرید. اگر با خودتان صادق نباشید، شاید نتوانید نتیجه مناسبی از این همه تلاش دریافت کنید. در مورد مسایل عاطفی شاید دوست داشته باشید کمی مرموز ظاهر شوید. این کار موجب می شود تا فرد دلخواهتان بیشتر به سمت شما کشش پیدا کند و با هم وارد مکالمه بشوید. این مکالمه نیز می تواند به دوستی خوبی منتهی شود.


فال روزانه متولدین اسفند

در شغل خود مسوولیت های جدیدی به شما محول خواهد شد که اگرچه موجب پیشرفت و ارتقا شما می شوند، اما ممکن است شما را از اهداف شخصی تا اندازه ای دور کند. در خلال کارهای خود متوجه انواع سیاست های دفتری می شوید. اما این مساله نباید روی حس زیبایی شناسی و خوش بینی شما تاثیر منفی بگذارد. این را بدانید که همه کارها بالا و پایین دارد. باید با صبر و فکر باز به مسیر موفقیت خود ادامه دهید. در مورد مسایل احساسی نیز، می توانید با آرامش و صبر بسیار با عشق خود حرف بزنید و اگر مشکلی در رابطه تان وجود دارد آن را برطرف کنید. اگر هم مجرد هستید، شاید در یک جمع دوستانه فرد موردعلاقه تان را پیدا و با او دوستی خوبی را آغاز کنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر