سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

ادامه پست تصویر خدا…

فرستاده شده توسط ana

برای خواندن روی ادامه کلیک کنید

ضمیر ناخودآگاه

 

دانشمندان علم روانشناسی دو نوع شخصیت و دو بعد برای وجود ما قائل شده اند.

۱-    بخش آگاه یا هشیاری

۲-    بخش نیمه هشیار یا ناخودآگاه

بخش آگاه یا ضمیر آگاه آن قسمت از وجود خاکی و مادی توست که با آن می شنوی – می خوری – می آشامی تکلم می کنی و به امور روزمره زندگی ات می پردازی

و بخش نیمه هشیار و ناخودآگاه آن قسمت از وجود توست که در تو نهان است ، احساسات و ادراکات تو توسط آن بخش شکل می گیرد. در واقع ضمیر خودآگاه مثل ناخدا بر عرشه کشتی وجود ایستاده و فرمان می دهد و مدیریت می کند و ضمیر ناخودآگاه در بخش تحتانی و زیرین کشتی  قسمت موتور خانه و قوای محرکه عامل جلو راندن و پیشرفت کشتی است بشدت مشغول فعالتی است.

در واقع ضمیر ناخودآگاه دفتر که همان نیروی خدایی و برگرفته از وجود خدا و امانت در دست توست انجام هر کاری را برای تو میسر کرده به تعبیری همانکه خداوند فرمود از وجود خود در تو دمیدم می توان به ضمیر ناخودآگاه تعبیر نمود.

و خدا فرمود که بنده من همان گونه که من اراده می کنم و خلق می کنم تو نیز می توانی اراده کنی و خلق کنی.

 

ضمیر ناخودآگاه قدرتی است به مثابه قدرت اتم، همانطوریکه اتم می تواند عالمی را ویران کند و یا با مهار کردن آن در نیروگاه ، عالمی را آباد کند. این قدرت در وجود تو می تواند در جهت رفاه و آسایش و خوشبختی ات به کار گرفته و یا موجب تخریب و نابودی آن گردد.

 

ضمیر ناخودآگاه قدرتی است به مثابه قدرت اتم، همانطوریکه اتم می تواند عالمی را ویران کند و یا با مهار کردن آن در نیروگاه عالمی را آباد کند. این قدرت در وجود تو می تواند در جهت رفاه و اسایش و خوشبختی ات به کار گرفته و یا موجب تخریب و نابودی آن گردد.

 

ضمیر ناخودآگاه این قدرت الهی و سبب خداگونه بودن تو در روی زمین مانند یک کودک ۵-۴ ساله می ماند که قدرت تشخیص بالایی نداشته و بسیار ساده و گوش به فرمان است.

 

و خداوند دست این طفل قدرتمند را در دست تو قرار داده تا تو او را راهبری و هدایت کنی . او فرق بین شوخی و جدی را نمی داند. او فقط گوش بفرمان است و مطیع مثل غول چراغ جادو و فقط منتظر دهان توست که باز شود و به اندیشه ات که به چه فکر کنی – دیگر چه می گویی و چه آرزویی داری با خودت ، او فقط برای تو اجابت می کند.

وقتی تو می گویی من خیلی بیچاره ام و کلام و قضاوتهای منفی از این دست برای خود بکار می بری او می شنود و مطابق فرمان دریافتی در تو باور ایجاد نموده و مطابق آن باور احساس خاص پدید می آورد و تو پیرو احساسی که داری عمل می کنی یعنی احساس منفی آکنده از بیهوده گی و بیچاره گی و در واقع زندگی را برای تو مطابق زندگی یک آدم بیچاره درست می کند.

 

ادامه دارد

برچسب ها :


ارسال نظر