سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۷

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز شنبه – ۱۳۹۳/۰۴/۷

 


فال روزانه متولدین فروردین

امروز بسیار مقید خواهید بود زیرا متوجه می شوید در مرکز توجه قرار دارید. با اینکه بیشتر مواقع به این مسایل بی اهمیت هستید، اما امروز این مساله تا اندازه ای شما را کلافه می کند و احساس راحتی ندارید. اگر همه چشم ها به شما دوخته شده اند و منتظر هستند تا چیزی را بیان کنید، خیلی کوتاه و خلاصه حرف بزنید و از این مخمصه رها شوید. برای این امر بهتر است از قبل مطالعه کنید تا استرس هایتان کم شوند. این در چشم بودن در مسایل عاطفی شما هم دخیل هستند و شاید در میان دوستان جدید، متوجه شوید فردی به شما علاقه نشان می دهد. می توانید با هم ملاقاتی ترتیب دهید و یک دوستی زیبا را آغاز کنید

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز دوست دارید بیشتر زمان خود را تنها باشید و به برنامه های خود فکر کنید. اینکه مساله ای موجب حواس پرتی شما بشود چندان برایتان خوشحال کننده نیست. اما این رادر نظر داشته باشید که نمی توانید همه رویدادها را کنترل کنید و ممکن است از این دست اتفاق ها روی دهند. بنابراین، به جای عصبانیت، فقط بخشی از روز خود را تنها باشید و بقیه را به کار کردن و بودن در اجتماع سپری کنید. شریک عاطفی شما امروز بیش از هر زمان دیگری حساس و احساساتی است و باید مراقب باشید موجب ناراحتی او نشوید. بهترین کار این است که فقط به حرف هایش گوش کنید و نظر خاصی ارائه ندهید.

فال روزانه متولدین خرداد

مسایل مالی امروز بیش از هر چیز دیگری ذهن شما را درگیر خود می کند. به همین دلیل، به دنبال راهکاری برای افزایش حقوق خود هستید و می توانید از ابزارهای موجود برای این هدف استفاده کنید. کم بودن زمان هم شما را در فشار قرار داده است. بهترین راهکار برای فرار از این فشارها این است که بیرون بروید و کمی قدم بزنید. اما در عوض، از نظر عاطفی روز پر انرژی و خوبی در پیش دارید. می توانید با هم در مورد احساسات عمیق خود حرف بزنید و از لحظه های عاشقانه کنار هم بودن خوشحال باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز بسیار دوست دارید تنها باشید. به همین واسطه شاید دعوت دوستان را رد کنید و در خانه بمانید. شاید کارهای بسیاری برای انجام داشته باشید اما چون بی حوصله هستید آنها را انجام نمی دهید. ورزش کردن می تواند این فشارهای روحی و ذهنی شما را از بین ببرند. از همان ابتدای صبح ورزش و فعالیت فیزیکی را آغاز کنید تا در انتهای روز حس خستگی و بطالت نداشته باشید. از نظر عاطفی اما این شهامت را دارید تا در مورد احساسات عمیق خود با فرد مورد علاقه تان صحبت کنید و در کنار او آرامش خود را بیابید.  

فال روزانه متولدین مرداد

شما به طور معمول بسیار اجتماعی هستید و از اینکه در جمع باشید  و حرف بزنید بسیار خوشحال می شوید. اما امروز کمی فرق دارد. بی حوصلگی بر شما غالب می شود و دوست ندارید کسی در اطراف شما باشد. شاید با کمی پیاده روی و هوا خوردن بتوانید این بار فکری را از شانه های خود بردارید. این حس ها گذرا هستند و از روزهای آینده دوباره به حالت عادی خود باز خواهید گشت. در مسایل عاطفی اما حس خوبی دارید و می توانید با اعتماد به نفس بیشتر در کنار فرد مورد علاقه تان لحظه های خوبی داشته باشید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بسیار دوست دارید تنها باشید. از این که در جمع باشید احساس خوبی ندارید و به همین واسطه شاید دعوت دوستان را رد کنید و در خانه بمانید. البته از دست آنها نیز کمی ناراحت هستید. بهتر است امروز را به خود و کارهایتان اختصاص دهید. فعالیت های فیزیکی و ورزش می تواند حال شما را خوب کند. امروز نمی توانید در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. برایتان دشوار است برای فرد موردعلاقه تان توضیح دهید که چه اتفاقی در درون شما در حال روی دادن است. این حس خوبی نیست اما شریکتان نیز حق دارد از حالت های روحی شما آگاه شود.


فال روزانه متولدین مهر

امروز استرس و کلافکی در هوا موج می زند و شما نیز از تیر آن در امان نیستید. در خانه مشکلاتی وجود دارد که نمی توانید آنها را درک کنید. سعی می کنید آرامش خود را حفظ کنید و تا حد امکان آنها را برطرف کنید. اما از توان شما خارج است و کاری نمی توانید از پیش ببرید. اگر تلاش هایتان ثمری نداشت، خیلی تعجب نکنید. بهتر است بیرون بروید و قدم بزنید تا از این فشار بیرون بیایید. اما در رابطه عاطفی خود صمیمیت بیشتری میان شما و عشقتان برقرار خواهد شد و می توانید لحظه های شاد و آرامی را با یکدیگر سپری کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز یک تماس مشکوک دارید که نمی دانید چرا و از طرف چه کسی بوده است. امروز خیلی دوست ندارید در جمع باشید و تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید.دوست دارید به آینده و برنامه خود فکر کنید و برای آنها برنامه ریزی داشته باشید. شاید بد نباشد تفکرات خود را یادداشت کنید و حتی از همین امروز، برنامه های آینده خود را آغاز کنید. در رابطه عاطفی خود با کمی مشکل روبه رو می شوید. بهتر است به جای هر اقدامی بهتر است سکوت اختیار کنید و ببینید چه اتفاقی روی می دهد. 


فال روزانه متولدین آذر

در مورد مسایل مالی با مشکل مواجه می شوید و نمی دانید پول ها را چگونه خرج کرده اید. شاید لازم باشد هزینه های خود را بررسی کنید تا بتوانید دلیل آن را بیابید. البته جایی برای نگرانی وجود ندارد. شما بدون فکر کاری را انجام  نمی دهید . اگر امروز هم نتوانستید ریشه مشکل را بیابید شاید بهتر باشد آن را به فردا موکول کنید. در رابطه عاطفی خود خوب خواهید بود و می توانید نگرانی ها را کنار بگذارید. با یکدیگر بیرون بروید و از لحظه های شاد لذت ببرید.


فال روزانه متولدین دی

فردی که بسیار به شما نزدیک است غمگین تر از همیشه است و نمی توانید با او حتی حرف بزنید. اما این مساله را به خود نگیرید. مشکلی میان شما وجود ندارد. فقط باید او را تنها بگذارید تا حالش دوباره خوب شود و همه چیز به حالت عادی بازگردد. اگر واکنش منفی نشان ندهید، همه چیز آرام پیش می رود و او خودش در مورد مشکلی که دارد با شما حرف خواهد زد. در رابطه عاطفی خود نیز بیشتر از همیشه احساسی هستید و این می تواند بحث هایی را میان شما و شریک عاطفیتان به وجود بیاورد. 

فال روزانه متولدین بهمن

امروز کلافه و عصبی هستید و نمی توانید بفهمید دلیل آن چیست. اما خیلی سخت نگیرید، متاسفانه انرژی های منفی امروز در روحیه شما تاثیر گذاشته اند و فردا هم برطرف خواهند شد. بهتر است در برابر رویدادهای ناخواسته خیلی واکنش نشان ندهید. ارتباط با دیگران برای شما سخت است و دلیلی هم ندارد که به خود سخت بگیرید. شاید با تنها بودن و بیرون قدم زدن بتوانید کمی آرامش خود را به دست بیاورید. در عوض در کنار فرد مورد علاقه تان می توانید آرام باشید. شاید بد نباشد با هم بیرون بروید و وقت خود را با شادی و دور از استرس سپری کنید.


فال روزانه متولدین اسفند

امروز دوست ندارید در اجتماع حضور داشته باشید . لزومی هم ندارد به خود سخت بگیرید. صبر و حوصله شما بسیار کم شده است و بهتر است حرفی نزنید یا رفتاری نکنید که مشکلی برایتان پیش بیاید یا بعدها پشیمان بشوید. برای دور هم جمع شدن های گروهی به هیچ عنوان روز خوبی نیست. روز خود را تنهایی سپری کنید و برای فرار از فشار ذهنی بیرون بروید و قدم بزنید. این ناراحتی ها در رابطه عاطفی شما هم وجود دارد. بهتر است امروز را از هم دور باشید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر