سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز یکشنبه – ۱۳۹۳/۰۴/۸

 


فال روزانه متولدین فروردین

امروز در عشق خود دچار سردگمی هستید و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید. گویی چیزی شما را مجبور کرده است در این مورد کاری انجام دهید اما در درون دوست دارید همین روند را ادامه دهید. اما این را بدانید که برداشتن قدم های بعدی به نفع خودتان است. بهتر  است امروز تصمیم قطعی نگیرید و فقط به جمع آوری اطلاع و ارزیابی مسایل بپردازید. در مسایل احساسی بسیار حساس هستید و نمی توانید این حساسیت را مخغی کنید. همین مساله موجب می شود تا فرد مورد علاقه تان از برخی رفتارهای شما ناراحت شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک روز عالی در پیش دارید و می توانید به خوبی همه کارهای خود را سرو سامان بدهید. بهتر است به احساسات خود نیز اجازه خودنمایی بدهید تا آزادنه بروز کنند. از اینکه خیال پردازی کنید حس بد نداشته باشید. بهترین زمان برای تصمیم گیری در مورد رابطه عاشقانه همین امروز است. همه جوانب رابطه خود را بررسی کنید و آن را با عشقتان در میان بگذارید. اگر مجرد هستید این فرصت را دارید تا با فردی آشنا بشوید که فاز فکری مشابه شما دارد. این می تواند آغاز یک دوستی پایدار باشد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز بسیار احساساتی هستید و دوست دارید بر اساس تمایلات خود رفتار کنید. اما از طرفی هم فشارهای کاری وجود دارند که باید با حواس جمع آنها را به انجام برسانید. این را بدانید حتی اگر تصمیمات غلط هم بگیرید، انرژی های امروز شما را به سمت موفقیت پیش می رانند. می توانید با فرد مورد علاقه خود رابطه عمیق تر و صمیمی تر ایجاد کنید. به ذات خلاق خود اجازه خودنمایی بدهید و سعی کنید بیشتر از اینکه حرف بزنید، به حرف های طرف مقابل گوش کنید. امروز می توانید رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید. 

فال روزانه متولدین تیر

امروز روحیه شما به گونه ای است که نمی دانید چطور باید در مورد کارها و ایده های خود تصمیم گیری کنید. شاید کمی گیج باشید و مسایل اطراف برایتان کمی مبهم به نظر برسند. اما به ندای قلب خود گوش دهید و از انرژی های موجود برای پیشبرد اهداف خود کمک بگیرید. در رابطه عاشقانه خود دچار تردید هستید. اگر مشکلی میان شما وجود دارد بهترین کار این است با هم حرف بزنید تا سوتفاهمات برطرف شوند.

فال روزانه متولدین مرداد

کارهای روزمره شما به سرعت انجام می شوند و می توانید وقتی را برای خود خالی کنید و به استراحت بپردازید. می توانید با فردی که بسیار دوستش دارید، قرار ملاقاتی ترتیب بدهید و با هم بیرون بروید. بگذارید همه رویاهای شما خوشان را نشان دهند و از اینکه خیال هایتان را اجرایی می کنید هیچ هراسی نداشته باشید. بهترین زمان برای بیان ایده ها و تفکرات ذهنی همین امروز است. این مساله در هر دو مورد کار و زندگی شخصی مصداق دارد. از انرژی های امروز استفاده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز می توانید با خیال راحت در مورد احساسات خود برای اطرافیان حرف بزنید. از اینکه رویاهای خود را به زبان می آورید هیچ هراسی نداشته باشید. احساسات شما امروز بیش از هر زمان دیگری پایدار هستند و می توانید از آموخته های این روز خوب برای آینده بهتر خود استفاده های بی شماری داشته باشید. به ندای قلب خود و احساساتتان اعتماد کنید و هر آنچه فکر می کنید درست است را انجام بدهید. البته در مورد رابطه عاشقانه شاید برایتان کمی دشوار باشد با فرد موردعلاقه تان ارتباط برقرار کنید و شاید بهتر باشد امروز را به فکر کردن در مورد این رابطه و اینکه در آینده به کجا خواهد رسید فکر کنید و تصمیم قاطعی این باره نگیرید.


فال روزانه متولدین مهر

امروز بیشتر به خودتان فکر می کنید. احساس می کنید هیچ چیز در جای درست خود قرار ندارد. تصور می کنید آن انسانی که می خواهید، نیستید. اما اجازه ندهید این تفکرات شما را تحت فشار قرار دهند. بهتر است بگذارید امروز بگذرد و سپس در مورد خود و کارهای خوب یا اشتباهی که انجام داده اید، فکر کنید. برطرف کردن استرس ها به شما کمک می کند تا انرژی بیشتری در وجود خود احساس کنید. همیشه احساسات واقعی خود را در رابطه عاشقانه مخفی می کنید. امروز هم همین طور هستید و بهتر است از حرف زدن بپرهیزید. اما اگر سوالی در ذهن دارید آن را مطرح کنید، شاید به جواب برسید. 

 

فال روزانه متولدین آبان

قدر امروز را بدانید زیرا همه چیز بسیار خوب پیش می رود و شما نیز حس خوبی خواهید داشت. در کار خود بسیار سخت و عالی کار می کنید. اما بد نیست زمانی را نیز به خودتان استراحت بدهید و کمی در رویاهایتان سیر کنید. اگر احساس می کنید زندگی به آن خوبی که می خواهید نیست، بدانید که سخت در اشتباه هستید. می توانید با فرد مورد علاقه تان بیرون بروید و در کنار یکدیگر شادی های بسیاری را تجربه کنید. 


فال روزانه متولدین آذر

امروز از آن روزهایی است که نمی توانید راه درست را از غلط تشخیص دهید. بهتر است کمی مثبت تر به خودتان نگاه کنید. از تلاش دست برندارید و همچنان به سوی جلو پیش بروید. در دور باطل گرفتار نشوید. با کمی استراحت می توانید موفقیت های بسیاری را برای خود رقم بزنید. البته زمان مناسبی برای تصمیم گیری نیست و بهتر است فقط به جمع آوری اطلاعات و نوشتن ایده های خود بسنده کنید. در رابطه احساسی هم چندان به خودتان ایمان ندارید و احساس می کنید سردرگم هستید، اما بدانید که می توانید در کنار فرد مورد علاقه تان لحظه های خوبی را رقم بزنید.  


فال روزانه متولدین دی

امروز حس های عاشقانه بر شما غالب می شوند. این خوب است اما اجازه ندهید کارهای روزانه یا مسوولیت های کاری شما تحت این احساسات دچار تعویق بشوند. با ارتباط عمیقی که با احساسات خود دارید می توانید صادقانه در مورد هر چه فکر می کنید با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید. بگذارید امروز احساساتتان رها باشد و هر آنگونه که دوست دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید. محدودیت ها را فراموش کنید و شادی را به زندگی خود بیاورید.

فال روزانه متولدین بهمن

احساسات شما امروز بسیار زیاد است. می توانید برای چند ساعتی از کار و انجام مسوولیت های خود دست بکشید و روی احساسات خود تمرکز کنید. البته هیچ تصمیمم ناگهانی نگیرید و فعالیت خاصی هم انجام ندهید. می توانید از فرصت امروز برای نزدیک شدن به فرد مورد علاقه خود استفاده کنید. شاید به واسطه انرژی های امروز کمی در مورد رابطه عاطفی خود دچار هراس می شوید. سعی کنید فعالیت های مثبت در این زمینه انجام دهید و حرف های یکدیگر را درک کنید.


فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است شاهد مشکلات خانوادگی باشید. در این مواقع بهترین کار این است که صادق باشید و هر آنچه فکر می کنید درست است را انجام دهید. لازم نسیت هیچ تصمیم قاطعی در زندگی اتخاذ کنید. امروز را فقط به فکر کردن و بررسی رویدادها بگذرانید. این را بدانید شریک عاطفی شما بیش از هر زمان دیگر به دوری و تنهایی نیاز دارد. باید او را درک کنید و خیلی با هم درگیر نشوید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر