سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز سه شنبه – ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


فال روزانه متولدین فروردین

امروز به هیچ عنوان در خانه تنها نمانید. این تنهایی شما را بسیار اذیت خواهد کرد. بهتر است بیرون بروید و هوا بخورید. پیاده روی کنید یا باشگاه بروید. ورزش عصبانیت یا هر نوع هیجان منفی را از میان می برد و می توانید با توانایی بیشتری کارهای خود را انجام دهید. در محل کار نیز همه حواس خود را به کار بدهید. بهتر است هر ایده ای در سر دارید را بنویسید تا فراموش نکنید و در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی، می توانید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید و هیجانات جدیدی را با هم تجربه کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در انتظار نامه یا خبری از طرف یک دوست یا آشنا هستید.تاخیر در دریافت این خبر شما را عصبی و ناراحت می کند. اما اجازه ندهید این مساله روی شما تاثیر منفی بگذارید. روز خود را برای مساله ای که به راحتی قابل حل شدن است، هدر ندهید. در محیط کار یکی از بهترین روزهای خود را تجربه خواهید کرد. البته ریسک نکنید. اما تا جای ممکن مهارت های خود را به نمایش بگذارید. اگر قرار است کار اینترنتی آغاز کنید، امروز زمان مناسبی است. امروز  احتمال آشنا شدن با فردی را دارید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار مورد توجه شما است. می توانید با او قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات خود حرف بزنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز برای انجام کارهای خود با مانع روبه رو می شوید. این مساله بسیار آشفته و کلافه تان می کند. اما سعی کنید خیلی به این مسایل توجه نکنید تا روزتان خراب نشود. اگر در کار خود متوجه شدید نمی توانید تمرکز کنید، کار دیگری را به دست بگیرید. به هر صورت وظایف خود را باید انجام دهید و این مسایل نباید انگیزه های شما را از بین ببرند. در محل کار سعی کنید همه حواستان جمع باشد تا مشکلی پیش نیاید. در رابطه عاشقانه خود این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید تا تجربه عالی در کنار هم داشته باشید

فال روزانه متولدین تیر

خلاقیت هنری و ایده های خوبی در سر دارید. می توانید از آنها برای شروع یک کار جدید بهره بگیرید. البته به قدری امروز مشغولیت کاری دارید که فرصت نمی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید. ناامید نشوید. آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب اجراییشان کنید. در محل کار هم پیش از ارائه نظر، چند بار درست آنها را بررسی کنید. عجله در کار به نفع شما نیست. در رابطه احساسی درک بسیار خوبی از هم خواهید داشت و می توانید با هم کاملا صادقانه و با آرامش حرف بزنید. اگر مشکلی میان شما هست با همفکری هم برطرف کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به مسایل متافیزیک و ماورا طبیعه علاقه شدیدی پیدا می کنید. این علاقه به اندازه ای است که شاید بخواهید در کلاس های آموزشی این حوزه ثبت نام کنید. حتی می توانید از کتاب ها و مقاله های مرتبط برای کسب دانش بیشتر در این حوزه بهره بگیرید. البته این علاقه مندی نباید شما را از مسوولیت هایتان دور کند. در محل کار حواستان را به کار بدهید تا مشکلی پیش نیاید. امروز این فرصت را دارید تا فرد جدیدی آشنا شوید و با او در مورد احساسات و نیازهای قلبی خود حرف بزنید. این می تواند آغاز یک رابطه طولانی مدت باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز یکی از اطرافیان شما بسیار ساکت است. این مساله فکر شما را مشغول می کند. دوست دارید از مشکل او آگاه شوید  و در صورت توان، به او کمک کنید تا حال بهتری داشته باشد. می توانید شنونده خوبی برای درددل هایش باشید اما اصراری برای این کار نداشته باشید تا مشکل بیشتر نشود. در رابطه عاطفی خود فرصت بسیار خوبی برای شناخت بیشتر شریک عاطفی خود خواهید داشت. با هم قرار گذارید و بیرون بروید. با حرف زدن های صادقانه می توانید موجب استحکام بیشتر این رابطه بشوید. اگر مشکلی میان شما هست، با همفکری هم می توانید برطرف کنید. از این همه انرژی خوب بهره بگیرید


فال روزانه متولدین مهر

شاید مشغولیت های فکری زیادی که دارید در انجام کارها و وظایف شما تاثیر بگذارند. خود را برای مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید آزار ندهید و روز خود را بیهوده خراب نکنید. حواستان را به کار بدهید و با تمرکز بیشتر کار کنید. اگر یکی از دوستان شما غمگین یا ساکت است، به خود نگیرید. شما کاری نکرده اید که او را عصبانی کرده باشد. این ناراحتی گذرا است و او فردا دوباره به حالت همیشگی خود باز خواهد گشت. در مورد مسایل احساسی، شاید بد نباشد تغییراتی در رابطه خود ایجاد کنید. با هم در مورد سرگرمی های جدید صحبت کنید تا از خمودگی که دچار آن شده اید، بیرون بیایید

 

فال روزانه متولدین آبان

اگر برای سفر یا استراحت برنامه ریزی کرده بودید، امروز متوجه می شوید به دلیل حجم بالای کارها و مسوولیت ها نمی توانید به این سفر بروید. ناامید یا عصبانی نشوید. این یک وقفه موقتی است و پس از انجام کارها با کمی تاخیر می توانید به خود استراحت دهید. در رابطه احساسی خود خوب است برای خودتان برنامه های جدید ترتیب دهید تا شادی و هیجان روزهای اول را به رابطه خود بازگردانید


فال روزانه متولدین آذر

با ایمان به خود و مهارت هایی که دارید می توانید فرصت های مالی بسیار خوبی برای خود رقم بزنید. در مورد حرف هایی که در محیط کار می شنوید خیلی زود قضاوت نکنید. تا پیش از اطمینان از صحت شایعات بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. موردی برای عصبانیت یا ناراحتی وجود ندارد. اگر کسی را دوست دارید و تاکنون این مساله را با او در میان نگذاشته اید، امروز فرصت بسیار خوبی است. با او یک قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. این می تواند به یک دوستی خوب و طولانی مدت تبدیل شود.


فال روزانه متولدین دی

امروز در ایجاد تعادل میان کارهای خانه و مسوولیت های کاری خود دچار مشکل می شوید. اما ناامید نشوید و نگذارید این مساله روحیه شما را خراب کند. با یک برنامه ریزی دقیق و درست می توانید همه کارها را به درستی پیش ببرید. در مورد مسایل احساسی، امروز فرصت آشنایی با فردی را دارید که بسیار شبیه شما فکر می کند. این برایتان ارزش بسیاری دارد. اگر در رابطه با کسی هستید نیز این شانس را دارید یا یک روز شاد و آرام را در کنار هم تجربه کنید. از این انرژی ها در جهت بهبود امور استفاده کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از همان ابتدای صبح انرژی بسیار زیادی دارید. خیلی شاد و سرحال کارهای خود را آغاز می کنید اما از نیمه های روز خستگی بر شما مستولی می شود. جای نگرانی نیست. از این مساله هراسی به دل راه ندهید. فقط باید برنامه ریزی درستی برای کارهای خود داشته باشید تا کامل و دقیق به انجام برسند. در رابطه عاشقانه خود یک تغییر بسیار مثبت را شاهد خواهید بود. می توانید با هم برای روزهای شادتر و بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد رویاهای خود آشنا شوید.


فال روزانه متولدین اسفند

دوست دارید سفر بروید و کمی به خود استراحت بدهید. اما نگرانی های مالی مانع از این کار می شوند. ناامید نباشید. این مشکلات موقت هستند و با کمی سخت گوشی بیشتر می توانید رویاهای خود را واقعیت ببخشید. شما مهارت های بسیاری دارید. ایده های خلاقانه خود را یادداشت کنید  تا در یک فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. در مسایل احساسی هم انرژی بسیار خوبی دارید. می توانید در کنار هم تجربه های به یاد ماندنی داشته باشید. از انرژی های این روز نهایت استفاده را ببرید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر