سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز شنبه – ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


فال روزانه متولدین فروردین

انرژی های امروز باعث می شود تا کم حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید. البته بهتر است همه حرف های خود را صادقانه بیان کنید و از بیان واقعیت ها هیچ هراسی نداشته باشید. بهتر است امروز را به برنامه ریزی برای آینده اختصاص دهید و کار اجرایی انجام ندهید. در مسایل عاشقانه روز بسیار شادی در پیش دارید. شما و شریک عاطفیتان می توانید با هم بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید. در کنار یکدیگر تفریحات جدیدی تجربه کنید و از انرژی های این روز بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز نسبت به یکی از نزدیکان خودتان دچار شک می شوید، شاید بخواهید در این مورد با او حرف بزنید اما این کار را انجام نمی دهید. کار درست هم همین است. بهتر است امروز به جای انجام دادن هر کاری، بیشتر به جمع آوری اطلاعات اقدام کنید. با اطلاعات کسب شده می توانید برای آینده برنامه ریزی درست داشته باشید و خود را به موفقیت های بیشتر سوق دهید. در کنار شریک عاطفی خود روز بسیار شادی را تجربه خواهید کرد. می توانید تفریحات جدیدی را با یکدیگر تجربه کنید. بهترین فرصت برای بیان احساسات عمیق است.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز همه انرژی های به نفع شما هستند. می توانید برای پیشرفت های آینده برنامه ریزی داشته باشید. هر ایده و رویایی در سر دارید را یادداشت کنید تا در زمان مناسب از آنها بهره بگیرید. ذهن شما بسیار باز است. می توانید در محل کار مهارت های خود را نمایش دهید تا شروعی برای ارتقا شغلی و مالی باشد. اگر مجرد هستید امروز این فرصت را دارید تا با فرد مناسب خود آشنا شوید. اگر متاهل هستید نیز در کنار شریک عاطفی خود ساعات بسیار شاد و خوشی را تجربه کنید. با یکدیگر بیرون بروید و از انرژی های امروز لذت ببرید.

فال روزانه متولدین تیر

بهتر است امروز با احتیاط بیشتری رفتار کنید. محافظه کار بودن برای شما بهتر است. در محل کار ایده های خود را مطرح کنید تا شاید فرصتی برای پیشرفت های بهتر و بیشتر در کار باشد. امروز بیشترین انرژی شما روی مسایل عاطفی است. با شریک عاطفیتان رابطه بسیار خوبی برقرار خواهید کرد. با هم می توانید شادی های بسیاری را تجربه کنید. حتی می توانید در مورد آینده همفکری و تصمیم گیری کنید. اما ترجیحا حرفی نزنید که بعدها نتوانید آن را انجام دهید. منظور این است محافظه کاری خود را در مسایل عاشقانه نیز داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

در مورد انجام کارهای خود با نوعی تردید دست و پنجه نرم می کنید. این عدم اطمینان را در عواطف خود نیز شاهد خواهید بود. بد نیست کمی محافظه کار و هوشیار باشید و بدون فکر و آینده نگری حرفی یا کاری انجام ندهید.امروز را دوست دارید بیشتر در خانه بمانید و رویاپردازی کنید. اگر مجبور به کار هستید، در محل کار ایده های خلاقانه خود را مطرح کنید تا مورد استقبال همکاران قرار بگیرد. در مسایل احساسی، فرصت آشنا شدن با فردی را دارید که بسیار مورد توجه شما است. او بسیار شاد و خوش خلق است و این مساله باعث می شود بسیار به او علاقه مند شوید.

فال روزانه متولدین شهریور


انرژی های امروز بسیار زیاد و خوب هستند. از این فرصت برای لذت بردن از زندگی استفاده کنید. ایده های خلاقانه خود را بنویسید تا بتوانید در فرصت مناسب از آنها بهره بگیرد. در محل کار به خوبی می توانید مهارت های خود را نمایش دهید و این فرصتی برای پیشرفت های بیشتر است. در مسایل احساسی امروز بسیار شاد هستید. در کنار معشوق می توانید آرامش را احساس کنید. با یکدیگر بیرون بروید و تفریحات جدیدی را تجربه کنید. شما می توانید امروز با هم در مورد آینده صحبت کنید و برای عمیق تر شدن رابطه خود با یکدیگر همفکری کنید. از هم فاز بودن فکرها و آرزوهایتان بسیار خرسند خواهید بود.


فال روزانه متولدین مهر


امروز می توانید بدون هراس در مورد احساسات واقعی خود با اطرافیان حرف بزنید. از نظر احساسی در یک وضعیت کاملا پایدار قرار دارید. این مساله در مورد کار بسیار برایتان مفید واقع خواهد شد. می توانید با حواس جمع در مورد ایده های خود حرف بزنید. این ایده ها مورد قبوا همکاران قرار خواهند گرفت. در مسایل احساسی نیز یک روز بسیار عالی در انتظار شما است. با شریک عاطفی خود می توانید بیرون بروید و لحظه های شاد و آرامی را در کنار یکدیگر تجربه کنید. اگر مجرد هستید شاید با فرد جدیدی آشنا شوید. اما عجولانه  تصمیم گیری نکنید و اجازه دهید زمان بگذرد.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز با کمی آشفتگی و تردید همراه است. یک روز سخت در انتظار شما است که نمی دانید کار درست چیست! اگر تصور می کنید هیچ چیز سرجایش نیست، خیلی نگران نباشید. این مشکلات موقت هستند و پس از چند روز برطرف خواهند شد. برای دوری از استرس و تردید بهتر است بیرون بروید و پیاده روی کنید. در مسایل احساسی نیز این تردید با شما است که آیا انتخاب درستی داشته اید یا خیر. در این مسایل قوانین خاص خود را  دارید. بهتر است خیلی سخت گیر نباشید. اما جانب احتیاط را نیز فراموش نکنید.


فال روزانه متولدین آذر

تا می توانید خوش بگذرانید و از انرژی های امروز نهایت استفاده را ببرید. برای این همه نعمت که امروز در اختیار شما است شکرگزار باشید. می توانید امروز را به دوره موفقیت های خود اختصاص دهید. اگر مشکلی در کار خود داشته اید، امروز برطرف خواهد شد. این بر شادمانی شما می افزاید. این اواخر بسیار تلاش کرده اید، بهتر است امروز را به استراحت بپردازید. در کنار عشقتان می توانید روز بسیار عالی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد دلخواه خود آشنا شوید.


فال روزانه متولدین دی

امروز تردید بسیاری در وجود شما هست. نمی دانید کار درست چیست. در انجام هر کار یا نمایش هر رفتاری دچار هراس و دودلی هستید. این به دلیل انرژی های امروز است. خیلی خود را ناراحت نکنید. برای دور کردن استرس ها، بیرون بروید و پیاده روی کنید. حتی می توانید با شریک عاطفی خود بیرون بروید و شادی را در کنار یکدیگر تجربه کنید. هر دو شما از این رابطه خوشحال هستید و می توانید در کنار هم ماجراجویی های بسیاری را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

بهتر است امروز با برنامه ریزی درست کارهای خود را سریعا به انجام برسانید تا بعداز ظهر وقت آزاد داشته باشید. به قلب خود اعتماد داشته باشید. اگر در مساله ای دچار تردید شدید، به حرف دل خود گوش دهید. در مورد ارتباطات خود نیز تا حد امکان واقع گرا باشید تا موفقیت از آن شما باشد. در مسایل احساسی، محدودیت ها را رعایت کنید و حرفی نزنید که موجب ایجاد ناراحتی شوید. عشقتان به خوبی شما را درک می کند و می توانید آرامش را در کنار او حس کنید. این مساله موجب می شود تا تصور کنید تاکنون در رابطه های خود تا این اندازه خوشحال نبوده اید.


فال روزانه متولدین اسفند

امروز بهتر است خیلی صاف و صادق نباشید. بهتر است بخشی از افکار و احساسات خود را مخفی کنید. جسارت و بی پروایی را کنار بگذارید. در روابط اجتماعی بسیار موفق هستید اما بی پروایی به خرج ندهید. امروز شاید در یک مراسم شرکت کنید و در این اجتماع با فردی آشنا می شوید که بسیار مورد توجه شما است. وقتی با هم حرف می زنید، متوجه می شوید تا چه اندازه به او علاقه مند هستید و می تواند شریک عاطفی شما باشد.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر