سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز چهارشنبه – ۱۳۹۳/۰۵/۱


فال روزانه متولدین فروردین

شاید انرژی های دیروز را نداشته باشید اما همه مسایل همچنان به نفع شما پیش می روند. می توانید از فرصت های امروز برای فکر کردن و برنامه ریزی برای آینده استفاده کنید. امروز آغازی برای رشد کاری شما است و می توانید در محل کار حسابی خود و مهارت هایتان را نشان دهید. بهتر است روند کاری خود را تغییر دهید تا نتیجه بهتری حاصل شود. شرکت در جمع های اجتماعی یا حضور در جایی که گروهی از دوستان جمع هستند موجب می شود تا با فرد دلخواه خود آشنا شوید. این آشنایی می تواند دوام داشته باشد و شما را به یک رابطه دوستانه خوب برساند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شاید در تصمیم گیری های خود دچار کمی تردید بشوید و نتوانید به آسانی درست را از غلط تشخیص دهید. بعلاوه، کمی هم احساساتی شده اید و اینها روی هم موجب می شوند تا نتوانید به خوبی روی کارهای خود تمرکز کنید.  بهتر است صبور باشید. برای کارهای ضروری اولویت تعیین کنید و به ترتیب آنها را به انجام برسانید. به این ترتیب، استرستان کمتر و کاراییتان بیشتر می شود. اگر در رابطه عاطفی خود دچار روزمره گی شده اید، کمی به آن هیجان ببخشید. با شریک عاطفی خود بیرون بروید و لحظه های شادی را رقم بزنید. اگر دیدگاه خود را عوض کنید، حس بهتری هم خواهید داشت.

فال روزانه متولدین خرداد


امروز بین عقل و احساس خود دچار تضاد می شوید. از اینکه در اجتماع حاضر شوید و با انسان های جدید معاشرت داشته باشید هراس به دل راه ندهید. در میان آنها شاید با افرادی آشنا شوید که رویکردهای جدیدی در مورد کار به شما پیشنهاد دهند. این می تواند دری به سوی پایداری و موفقیت بیشتر در کار شما بشود. صبر و تحمل خود را بیشتر کنید و با پشتکار به سوی اهداف خود پیش بروید. امروز می توانید برای فرد موردعلاقه تان گوش شنوا باشید و نیازهای او را بشنوید. شاید راهی برای برآورده کردن آنها داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

بهتر است از روند همیشگی رفتار و کارهای خود کمی فراتر بروید. روش های جدید را امتحان کنید و از خطر کردن نهراسید. بیشتر روی اهداف خود متمرکز باشید و به حرف ها و نظرات دیگران بها ندهید. اما همچنان ارتباطات اجتماعی خود را خفظ کنید. شاید احساس کنید در کارهایتان با شکست روبه رو شده اید، اما این نباید موجب ناامیدی شما بشود. شتابزده رفتار نکنید. در مسایل عاطفی نیز این فرصت را دارید تا با شریک عاطفی خود حرف بزنید و مشکلات موجود را با همفکری هم برطرف کنید. اجازه ندهید ناراحتی های کوچک به رابطه شما خدشه وارد کند.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز دچار نوعی آشفتگی می شوید که خودتان هم نمی دانید ریشه آن چیست. در مورد آن با دیگران هم نمی توانید حرف بزنید زیرا درک درستی ندارند و شاید شرایط بدتر از این که هست، بشود. بهتر است صبور باشید. اجازه دهید زمان بگذرد تا دقیقا بدانید چه می خواهید. این حس های بد در کار نیز با شما همراه هستند. شاید حتی تصمیم بگیرید شغل خود را عوض کنید. فرصت خوبی برای جست‌وجو است. این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا بشوید و در مورد احساسات درونی خود با او حرف بزنید. او نیز شما را مورد تحسین قرار می دهد و این می تواند آغاز یک دوستی باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز دایم در چالش درونی با خودتان هستید. نمی توانید احساساتتان را در سطح نرمال و شرایط پایدار نگه دارید. مدام با تعارض و تضاد میان عقل و احساس روبه رو هستید و تکلیف خود را نمی دانید. بهتر است خیال پردازی و رویاپروری را کنار بگذارید و وارد دنیای واقعی شوید. این کار اگرچه برایتان سخت است اما کمک می کند تا در کار و زندگی خود پیشرفت های خوبی را شاهد باشید. در رابطه عاطفی خود سخت گیری نکنید و بیهوده به جزئیات بی ارزش گیر ندهید. می توانید فضایی گرم و صمیمی با هم داشته باشید پی با بدخلقی با کلافه بودن آن را خراب نکنید.


فال روزانه متولدین مهر

در محل کار شاید با مشکلاتی روبه رو شده باشید. این می تواند به درگیری لفظی میان شما بینجامد. باید سعی کنید صبور باشید و ستابزده رفتار نکنید. طرف مقابل به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نمی آید و این شما هستید که باید سازش کنید. شاید فشارهای کاری موجب خستگی شما شده باشند. بهتر است کمی به خود استراحت دهید تا از این فاز بیرون بیایید. در موقعیت های اجتماعی این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید. هر دو فاز فکری مشابه دارید و این موجب پیشروی و موفقیت شما هم می شود.

 

فال روزانه متولدین آبان


گاهی زیادی رویاپرداز می شوید و این مساله موجب می شود تا از تعادل خارج شوید. بهتر است تعارضات ذهنی خود را کنار بگذارید و در دنیای واقعی سیر کنید. با حفظ تعادل احساسی می توانید در محل کار نیز موقعیت های خوبی برای خود رقم بزنید. اما اگر در خیالات بمانید شاید با مشکل مواجه شوید و روحیه تان از این که هست بدتر بشود. در مسایل احساسی نیز کمی سرگشتی دارید اما با حفظ تعادل می توانید یک روز عادی اما خوب را تجربه کنید.


فال روزانه متولدین آذر

بهتر است میان عقل و احساس تعادل برقرار کنید. شاید انرژی های کائنات دایم جلوی پای شما مانع ایجاد کند. اما باید صبور باشید و با هوشیاری درونی به سمت محقق کردن اهداف خود پیش بروید. اگر استرس دارید بهتر است بیرون بروید و پیاده روی کنید. به این ترتیب می توانید ذهن خود را باز کنید و بهتر و منطقی تر تصمیم گیری کنید. این را بدانید نباید شتابزده عمل کنید. بر رفتار و نظراتی که در محل کار ارایه می دهید تسلط داشته باشید. در مسایل عاطفی نیز بهتر است شیوه رفتاری خود را تغییر دهید تا لحظه های شاد و خوبی را در کنار عشقتان داشته باشید.


فال روزانه متولدین دی

مشکلات احساسی که امروز با آن درگیر هستید شما را به سمت فرار سوق می دهند. نمی دانید راه درست چیست و در افکار و تعارضات ذهنی خود گرفتار شده اید. شاید بد نباشد همه فکرها را بیرون بریزید. سینما بروید و فیلم ببینید. یا با کسی که دوستش دارید قرار بگذارید و با هم به محیطی آرام بروید و حرف بزنید. بهتر است تعادل را رعایت کنید. حتی می توانید کمی شاعرانه رفتار کنید تا آرامشی که می خواهید را به خود و طرف مقابل بدهید. در مسایل کاری هم سخت نگیرید. گاهی لازم است استراحت کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

خلاقیت و حس هنری شما بسیار بالا است. می توانید از این همه انرژی و اید های خوب برای الهام دادن به بقیه هم کمک بگیرید. اگر قصد آغاز یک کار هنری را دارید، امروز فرصت مناسبی است. شاید در محل کار با مشکلاتی روبه رو باشید. اما سخت نگیرید و با صبر و شکیبایی همه آنها را برطرف کنید. در رابطه عاطفی خود نیز صبورتر باشید و اجازه ندهید استرس های کاری در روحیه و رابطه عاشقانه شما تاثیر منفی بگذارد.


فال روزانه متولدین اسفند

در مسیر پیشروی خود به جلو با موانعی مواجه می شوید که همه اعصاب شما را به هم می ریزند. اما صبور باشید. ستابزده رفتار نکنید. این مسایل در هر کاری و در هر مسیری ممکن است پیش بیاید. بین عقل و منطق خود تعادل برقرار کنید تا بتوانید مسیر درست را دوباره بیابید و اصطلاحا روی غلتک بیفتید. در مسایل احساسی نیز باید استرس ها را کنار بگذارید. اگر مجرد هستید، فرصت آشنایی با فرد مناسب را دارید. فقط باید مهربانی خود را فراموش نکنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر