سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۲

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز یکشنبه – ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


فال روزانه متولدین فروردین

سرعت رویدادهای امروز بسیار زیاد است. شما نمی‌دانید چطور خود را با آن هماهنگ کنید. اما لازم نیست به خودتان فشار بیاورید. بهتر است حواستان جمع باشد و حرف‌های اطرافیان را به دقت و درست بشنوید. در محل کار اگر افرادی هستند که در مسیر شما مانع ایجاد می کنند، بی تفاوت از کنارشان عبور کنید. به همکارانی نزدیک شوید که انگیزه کار بیشتر به شما می دهند و می توانند خلاقیت شما را زیاد کنند. نگذارید هیچ حرف یا انتقادی شما را ناامید کند. پروژه های ناتمام را با برنامه ریزی درست، به اتمام برسانید. در کنار فرد مورد علاقه تان می توانید شادی و آرامش را حس کنید. در انتهای روز با هم بیرون بروید و این حالت استرس را از خود دور کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فرصت هایی که همیشه به دنبال آن بوده اید امروز برای شما مهیا می شوند. گوش به زنگ باشید تا در فرصت مناسب و درست از آنها استفاده کنید. انرژی های خوب امروز شما به به سوی اهداف سوق می دهند و می توانید آزادی و خوشحالی بسیاری در خود حس کنید. در نخستین قدم باید به مهارت های خود ایمان داشته باشید و بدانید می توانید برنامه های ذهنی خود را محقق کنید. واقعیت ها را ببنید و با برنامه ریزی درست، در مسیر پیشرفت قرار بگیرید. احتمالا از طریق ایمیل یا تلفن اطلاعات ارزشمندی نیز در این موضوع به دست شما می رسد. در مسایل عاطفی، با فرد جدید و خاصی آشنا می شوید که بسیار برایتان ارزشمند خواهد شد. رابطه خود را از ابتدا با صداقت آغاز کنید

فال روزانه متولدین خرداد

جسارت داشتن لازمه کارهای امروز است. شاید برخی از کارها در ابتدا برایتان دشوار جلوه کنند و احساس کنید از عهده انجام آنها بر نمی آیید. اما واقعیت این است که شما توان فکری و جسمی بالایی دارید و می توانید به خوبی همه موانع را پشت سر بگذارید. فقط باید ناامیدی را از ذهن و قلب خود دور کنید. در محل کار با گفت‌وگو با افراد کارشناس می‌توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد ایده های خود کسب کنید. ترجیحا در شایعات و بحث های بیهوده محل کار شرکت نکنید و خود را از این فضاها بیرون بکشید. فردی که مدت ها است از دور به او علاقه دارید، امروز از همیشه دورتر به نظر می رسد. اما شهامت به خرج دهید و در مورد احساس خود بگویید و تکلیفتان را با خود یکسره کنید.

فال روزانه متولدین تیر

احساسات شما امروز بسیار زیاد است. حتی جزئیات رفتاری اطرافیان نیز نظر شما را جلب می کند. شاید دچار حس های خوب یا بد بشوید. ترجیحا آنها را به سوی کشف دنیاهای جدید و ارتباط با انسان های جدید سوق دهید. می توانید به این واسطه خلاقیت های بیشتری از خود بروز دهید و در مسیر اهداف شغلی خود، موفقیت های بیشتری را شاهد باشید. به خود شک نداشته باشید و از سوال پرسیدن نیز نترسید. در مسایل عاشقانه، مراقب حساسیت بیش از حد امروز خود باشید. ممکن است مسایل بی ارزش بیهوده شما را آزرده خاطر کنند. این را بدانید که این شما هستید که خوب یا بد بودن امروز را برای خود رقم می زنید

فال روزانه متولدین مرداد

هراس را کنار بگذارید و خود را برای رویارویی با زندگی واقعی آماده کنید. امروز، زمان شانس شما است و می توانید روی اهداف خود تمرکز کنید. خلاقیت و قدرت برنامه ریزی شما زیاد است. از این فرصت طلایی، بهترین استفاده را ببرید. شاید کمی احساساتی شوید و به هر چیزی واکنش نشان دهید. اگر در محل کار سوالی برایتان پیش آمده است آن را بپرسید تا همه پاسخ های لازم را بیابید. در مسایل عاطفی، به همه چیز بیهوده حساس نباشید. احساسات شدید شما می تواند یک روز عالی را از شما بگیرند. هیجان و شتابزدگی را کنار بگذارید و با لبخند، در کنار فرد مورد علاقه تان خوش بگذرانید

فال روزانه متولدین شهریور

شاید لازم باشد امروز تنها باشید. رویدادهای ناخواسته ای برایتان پیش می آید که تا اندازه ای موجب ناامیدی شما می شوند. بی حوصله بودن شما را بیشتر آزار خواهد داد. شاید حوصله کار نداشته باشید. اما این را بدانید این وظایف باید به انجام برسند و با تفکرات منفی، فقط روز خود را هدر می دهید و بیشتر موجب خستگی ذهن خود می شوید. اگر لازم است از همکاران کمک بخواهید. در مسایل عاطفی اگر دوست دارید به فردی که دوستش دارید احساس خود را بیان کنید، یک روش منحصربه فرد بیابید تا موجب جلب توجه او بشود.


فال روزانه متولدین مهر

خیلی به خود و زندگی سخت نگیرید. لازم نیست با بدخلقی کارهای خود را پیش ببرید. کلید آرامش و موفقیت، صبر و منطقی فکر کردن است. در محل کار ارتباط های خود را بیشتر کنید و از افراد کارشناس، برای پیشبرد اهداف خود مشورت بگیرید. مهارت های خود را باور داشته باشید و نگذارید هیچ مانعی موجب ناامیدی شما بشود. در مسایل عاطفی فکرهای زیادی در سر دارید. می توانید با حرف زدن با فرد موردعلاقه تان بخشی از آنها را عملی کنید و یک روز رمانتیک و شاد را در کنار معشوق داشته باشید. باید تردیدها را در هر موردی دور بریزید و با قدرت و جسارت به سوی خواسته های خود بتازید

 

فال روزانه متولدین آبان

دوست دارید تنبلی کنید و حوصله تان خیلی زیاد نیست. اما این را بدانید امروز، روز شانس است و باید با سرعت و دقت به سوی اهداف خود پیش بروید. هیچ فرصتی را از دست ندهید. با فکر بازی که امروز دارید، می توانید برای مسایل مالی یا کاری خود برنامه ریزی داشته باشید. نگذارید موانع اعتماد به نفس شما را از بین ببرند. در مورد چیزهایی که نمی دانید سوال بپرسید. این کار هیچ ایرادی ندارد و حتی موجب پیشرفت بیشتر شما نیز می شوند. در مسایل عاطفی، می توانید با حرف زدن و صحبت در مورد خواسته ها و آرزوهای خود، آرامش را احساس کنید. اعتماد به نفس داشته باشید تا بتوانید شادی ها را بیشتر به خود جذب کنید.


فال روزانه متولدین آذر

گاهی بد نیست مسایل مختلف زندگی را رها کنید تا در مسیر خودشان حرکت کنند. خر چه بیشتر اصرار کنید، شاید کمتر به نتیجه برسید. بگذارید هر اتفاقی قرار است، روی دهد. فقط روی آنها کنترل داشته باشید و خودتان را آزار ندهید. ریسک پذیر و ماجراجو باشید. در مورد ادامه تحصیل، تغییر شغل یا مسایل دیگر زندگی می توانید برنامه ریزی داشته باشید. در محل کار از دیگران هم کمک بگیرید و از آنها مشورت بخواهید تا از مسیر صحیح خارج نشوید. در مسایل عاطفی نیز اشتیاق خود را بروز دهید و با هیجان و شادی بسیار، یک روز عالی را در کنار معشوق تجربه کنید.


فال روزانه متولدین دی

می توانید امروز روش های عادی زندگی را در هم بشکنید و با تغییر و جسارت در مسیر تازه ای قرار بگیرید. شاید در ابتدای مسیر درست ندانید که چه باید کرد و درست و غلط چیست. اما با حفظ اعتماد به نفس و اتکا به حس ششم خود می توانید تردیدها را کنار بگذارید و مسیر صحیح را انتخاب کنید. ارتباط های خود را بیشتر کنید. آشنایی با افراد جدید در شکوفایی مهارت های شما بسیار تاثیر گذار است. در مسایل عاشقانه نیز همین هیجان و هنجارشکنی را دنبال کنید. در مورد عمق احساسات خود با طرف مقابل حرف بزنید و با هم یک روز عالی و شاد را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز احساسات شما ناپایدار هستند. از طرفی دوست دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید و پای صحبت آنها بنشینید، از طرفی حوصله ندارید و ترجیح می دهید در لاک تنهایی خود فرو بروید. از اینکه چند کار را به طور همزمان به عهده بگیرید نترسید. شما توان این را دارید تا آنها را با دقت و کیفیت به انجام برسانید. استرس به خود راه ندهید و با جسارت به جلو پیش بروید. در مسایل عاطفی بسیار مشتاق هستید بدانید این رابطه در چه وضعیتی قرار دارد. اگر مشکلی هست، آن را با شریک عاطفی خود در میان بگذارید تا هر نوع سوتفاهمی از میان برود.


فال روزانه متولدین اسفند

یک روز خوب و باانرژی در انتظار شما است. باید سعی کنید از تفکرات منفی دوری کنید تا این همه شانس بتوانید استفاده کنید. فکر خود را محدود نکنید و هیچ فرصتی را از دست ندهید. شاید کمی گیج و سردرگم باشید. اما با کمی تمرکز می توانید استعدادهای خود را شکوفا کنید. تردید را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس به سمت موفقیت حرکت کنید. در مورد مسایل احساسی، مجذوب فردی شده اید و ممکن است در ابراز احساسات خود زیاده روی کنید. اما این کار را انجام ندهید تا بعدها برایتان مشکلی پیش نیاید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر