سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۵

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز چهارشنبه – ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


فال روزانه متولدین فروردین

امروز سعی کنید ارتباط های خود را بیشتر کنید. در این میان با فردی آشنا می شوید که تاثیر بسیاری بر ذهن و افکار شما دارد. او الهامات بسیار خوبی در زندگی برای شما ایجاد می کند. خودتان هم با کمی خلاقیت و سخت کوشی می توانید به مدارج بالا صعود کنید. این را بدانید با اراده ای که به واسطه این فرد پیدا می کنید، می توانید موفقیت خود در کار را تضمین کنید. در مسایل عاشقانه نیز اگر مشکلی هست می توانید با حرف آن را برطرف کنید. از تصمیمات شتابزده پرهیز کنید. شاید بهترین کار این باشد که طرز فکر خود را تغییر دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز رویکرد خود را عوض کنید. اگر عادت دارید دایم از شاخه ای به شاخه دیگر بپرید، شاید امروز بهترین زمان برای ایجاد یک تغییر بزرگ و اساسی باشد. باید بی حالی و بی تحرکی را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس به سمت ایده های ذهنی خود پیش بروید. اینکه کارها را مدیریت کنید برای شما کافی نیست. باید در مورد ناشناخته ها تحقیق کنید و اگر سوالی برایتان پیش می آید، آن را بپرسید. در روابط عاطفی خود نیز متوجه می شوید که در مسیر نادرست قرار دارید. این برای هر دو شما ضرر دارد. بهتر است تغییر مسیر دهید و بخش های نامفهوم رابطه تان را با همفکری هم پیدا و برطرف کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

یک روز پر هیجان و پرکار در انتظار شما است. به جزئیات مسایل وسواس زیادی پیدا می کنید و تا آنها را به سرانجام نرسانید نیز آرام نمی گیرید. هیچ چیز نمی تواند حواس شما را از این هدف دور کند. ایجاد تغییر مهم ترین فکری است که امروز در سر دارید. انرژی های امروز به نفع شما هستند. پس با خلاقیت و مطالعه به سوی آنچه می خواهید پیش بروید. در مورد مسایل عاطفی نیز زمان خوبی برای حرف زدن است. ایجاد تغییر را در این مقوله نیز به شدت احساس می کنید. شاید بهترین کار این باشد که با یکدیگر حرف بزنید و مشکلات را با همفکری هم برطرف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

یک روز پر تنش پیش رو دارید. در حالی که آرام هستید و می خواهید همه جانبه فرد مورد علاقه خود را خوشحال کنید. اتفاق های خارج از دستور برایتان رخ می دهد. باید سرعت عمل داشته باشید تا کارهایتان را تا هنگام عصر تمام کنید تا در انتهای روز فرصت استراحت و آرامش داشته باشید. در مورد مسایل کاری همه چیزها به ناگهان در هم می شکنند و درست زمانی که تصور می کنید در حال جلو رفتن هستید، چیزهایی تغییر می کند. اما ناامید یا دلسرد نشوید. با جمع آوری اطلاعات ارزشمند می توانید دوباره به حالت عادی باز گردید. در مورد مسایل عاطفی نیز روز شاد و پرهیجانی خواهید داشت. فقط شاید کمی سخت گیری هم در این میان وجود داشته باشد که چندان مهم نیست.

فال روزانه متولدین مرداد

یک روز پر کار در انتظار شما است. به اندازه کافی کار روی سرتان ریخته است دیگر لازم نیست خودتان هم بر حجم آنها بیفزایید. با برنامه ریزی درست و دقیق، کارهایتان را به انجام برسانید تا انتهای روز را به خانواده و عشقتان اختصاص دهید. اعتماد به نفس در کار بسیار برای شما لازم است. اجازه ندهید هیچ نوع آشفتگی ذهنتان را درگیر کند. شاید بد نباشد برای یک سفر کوتاه و کمی استراحت برنامه ریزی کنید. امروز می توانید با عشقتان صحبت های گرم و آرامی داشته باشید و انرژی های خوب از هم بگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ملاقاتی با یک دوست خواهید داشت که تاثیر بسیار خوبی در روحیه شما دارد. از انرژی های بسیار خوبی که به شما منتقل می کند می توانید تا انتهای روز استفاده کنید. کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید. از چیزهایی که آزارتان می دهد دوری کنید. در محل کار شاید دیگران طوری رفتار کنند که برای شما موانعی ایجاد شود. اما بی اهمیت از کنار آنها رد شوید و روی اهداف خود متمرکز باشید. در مسایل عاطفی، بدانید که همیشه ناراحتی ها در گذر هستند. این شما هستید که با افکار مثبت و خوب می توانید روحی تازه در رابطه خود بدمید و موجب خوشحالی خود و طرف مقابلتان بشوید.


فال روزانه متولدین مهر


اگر اهل ورزش نیستید، بهتر است همین امروز در یک باشگاه ثبت نام کنید. فعالیت های سبک موجب می شود تا روحیه بهتری نیز داشته باشید. این را بدانید که امروز زمان تغییر روش های کهنه و قدیمی است. در مسیر جدید قرار بگیرید و با افراد تازه آشنا شوید. از دیدگاه آنها بهره بگیرید. در محل کار توانایی های خود را نشان دهید و همه کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید. این کار کاملا ممکن است و فقط باید برای آن برنامه ریزی کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز هیجانات و خوشحالی های بسیاری خواهید داشت که شاید تاکنون آن را تجربه نکرده باشید. از این انرژی های لذت ببرید.

 

فال روزانه متولدین آبان

شما انرژی های بسیاری را امروز به خود جذب خواهید کرد. می توانید در مورد همه سوال های ذهنی خود کنجکاوی کنید و پاسخ آنها را از افراد کارشناس یا در میان مقاله های آموزشی بیابید. هیجان و شعف خاصی در وجود شما است. هر ایده ای که در ذهنتان شکل می گیرد را به دقت یادداشت، جوانب آن را بررسی کنید و در زمان مناسب مطرحشان کنید. این را بدانید که مورد حمایت قرار خواهید گرفت و این می تواند نخستین پله برای دور جدید پیشرفت ها باشد. در مسایل عاطفی نیز بسیار احساساتی خواهید بود. البته بهتر است آن را کمی کنترل کنید تا مشکلی پیش نیاید.


فال روزانه متولدین آذر


احساسات مهربانانه شما امروز زیاد می شود و می توانید دوستان جدید و خوبی برای خود پیدا کنید. قدرت بیان شما نیز در این مسیر بی تاثیر نیست. اگر به استراحت نیاز دارید، شاید بد نباشد برای یک سفر برنامه ریزی کنید. در محل کار شاید با کمی استرس درگیر باشید. حس می کنید همکاران به شما فشار می آورند و در برخی موارد جلوی پایتان سنگ اندازی می کنند. اما ناامید نشوید و مسیری که فکر می کنید درست است را ادامه دهید. هیجانات عاطفی شما امروز زیاد است. از آنها برای رقم زدن یک روز بسیار عالی در کنار معشوق استفاده کنید و خوشحال باشید.


فال روزانه متولدین دی

کمی عصبی و کلافه هستید و این موجب می شود با اطرافیان خود مشاجره کنید. تصور می کنید دیگران در کارهایتان سنگ انداز ی می کنند و این مساله برایتان بسیار غیر قابل تحمل است. شاید بد نباشد امروز زودتر خانه بروید و استراحت کنید. می توانید در کنار فرد مورد علاقه تان و با همفکری هم برای یک سفر کوتاه برنامه ریزی کنید. این را بدانید که برعکس کار، در حوزه عاطفی بسیار پرهیجان و شاد هستید و می توانید خوشحالی وصف ناپذیری برای خود و شریک عاطفیتان ایجاد کنید. استعدادهای خود را نادیده نگیرید و با کمی چاشنی خلاقیت، کنترل اوضاع را به دست بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن


امروز بسیار هیجان دارید که به زندگی خود یک جهت مشخص و ثابت بدهید و در مسیری که در ذهن دارید حرکت کنید. این خوب است اما این را بدانید برای رسیدن به آن باید در فکر و رفتار خود تغییراتی ایجاد کنید. با انسان های جدید آشنا شوید. مطالعه خود را بیشتر کنید. روی اهداف خود تمرکز و تحقیق کنید. یک روند موفقیت طولانی مدت در انتظار شما است. با چشمان باز برای آن برنامه ریزی کنید. در مسایل عاشقانه نیز شاید بد نباشد کمی از هم دوری کنید. این مساله موجب می شود تا فرصت های جدیدی برای خود بیابید که شاید برایتان مفیدتر هم باشند.


فال روزانه متولدین اسفند

امروز نمی توانید مخالفت های دیگران را تحمل کنید. انرژی بسیاری برای پیشرفت و جلو پیش رفتن دارید و برای دیگران بهتر است که زیاد جلوی پای شما سنگ اندازی نکنند. البته شما هم باید موقعیت اجتماعی خود را در نظر بگیرید و خیلی تند نروید. با گرفتن مدیریت اوضاع به دست خود، بر شهرت خود بیفزایید. این را بدانید که با تحقیق و حفظ آرامش می توانید در مسیر درست قرار بگیرید. اما شتابزده رفتار نکنید. در مورد مسایل عاطفی هم اگر مشکلی میان شما و شریک عاطفیتان هست، با حرف آن را برطرف کنید. نگذارید مسایل کوچک موجب خراب شدن رابطه شما بشوند.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر