سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۶

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز پنجشنبه – ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


فال روزانه متولدین فروردین

از این همه فکر کردن به کجا رسیده اید؟ امروز این روند دایمی و بی نتیجه را کنار بگذارید و وارد عمل شوید. فکرهای خوبی که در سر دارید را اجرایی کنید. از ناشناخته ها نترسید و به سوی آنچه دلتان می گوید، حرکت کنید. تنبلی و نگرانی را باید کنار بگذارید و از الهامات درونی کمک بگیرید. می توانید پروژه های خوبی در محل کار به عهده بگیرید که برای آینده شما بسیار مفید هستند. این را بدانید که انرژی های جاری در هوا یک روز عاشقانه بسیار خوب برای شما دارند. خیلی به خود مغرور نباشید و بدانید طرف مقابل به شما احترام می گذارد و اشتباهات شما را فراموش می کند. پس شما هم خوب باشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

روز پر استرسی در پیش دارید. شاید دیگران به شما فشار فراوانی بیاورند. اما از کوره در نروید و عصبی نشوید. اجازه ندهید طرز فکر دیگران روی شما تاثیر بگذارد. از موضع قدرت وارد شوید و ایده های خود را بیان کنید. این را بدانید هر مساله کوچکی می تواند موجب ناراحتی شما بشود. اما باید با تمرکز کارهای خود را انجام دهید و بیهوده از کاه، کوه نسازید. برای مسایل احساسی بهتر است کمی منعطف تر باشید. عادت های قدیم را کنار بگذارید. اگر مشکلی میان شما و عشقتان وجود دارد می توانید با حرف آنها را برطرف کنید. فرصت های طلایی امروز را با عصبانیت های بی نتیجه از دست ندهید.

فال روزانه متولدین خرداد

هر سوالی در سر دارید را بپرسید. به جای اینکه درون خود فکرتان را مشغول کنید، با دیگران حرف بزنید. در مورده ایده هایتان بگویید و نظر آنها را جویا بشوید. این را بدانید با گرفتن پاسخ ها، پیشرفت های بسیاری هم در کار خود شاهد خواهید بود. استعدادهای شما زیاد است و می توانید از همه مهارت هایی که دارید در جهت پیشرفت بهره بگیرید. در مورد مسایل عاطفی، این را بدانید عشقتان دوست ندارد شما او را نادیده بگیرید. با مثبت نگری می توانید مشکلات رابطه خود را نیز برطرف کنید. شما هم مهربانی کنید تا از طرف مقابل، محبتی که می خواهید را بگیرید.

فال روزانه متولدین تیر


انرژی های امروز در جهت خوشحالی شما در جریان هستند. نگاه خود را به دنیا توسعه دهید و با دید مثبت به اطرافیان و رویدادها بنگرید. زمان تغییر فرارسیده است. از تفاوت دیدگاه خود و دیگران استفاده کنید. این را بدانید دیدگاه های آنها ایده های بسیار خوبی را در ذهن شما ایجاد می کنند. از موانع پیش رو هراسی نداشته باشید. خیلی به جزئیات مسایل اهمیت ندهید. به جای عیبجویی کردن از دیگران، به کارهای خود رسیدگی کنید. احساسات بد را از خود دور کنید و با عشقتان مهربانانه رفتار کنید. این را بدانید اگر شما خوش خلق باشید، او نیز بیشتر به شما محبت خواهد کرد.

فال روزانه متولدین مرداد

خیلی در جزئیات مسایل گم نشوید. سعی کنید کلی نگر باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. این را بدانید اگر دری به روی شما بسته شود، در دیگری باز خواهد شد. از هیچ مانعی نترسید . امروز توان این را دارید تا برای آینده بهتر کاری برنامه ریزی کنید. از تحسین و نظرات دیگر در جهت بهبود کارهای خود بهره بگیرید. سرمایه گذاری در شغل جدید نیز می تواند برای شما مفید باشد. از نظر روحی کمی ایرادگیر شده اید. نگذارید این مساله در رابطه عاطفی شما تاثیر منفی بگذارد. از چیزی نترسید و با هیجان درونی روز خوبی را در کنار معشوق رقم بزنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تا می توانید خوش بگذرانید و خوشحال باشید. از این همه انرزی مثبتی که در هوا جاری است استفاده کنید. شما می توانید با ایجاد تعادل در رفتار و گفتار خود نشاط بسیاری را در زندگی خود ایجاد کنید. این را بدانید چاره همه مشکلات امروز، فقط یک لبخند واقعی است. اگر در مشکلی گرفتار شدید، سریع ناامید و دلسرد نشوید. برای اثبات ایده های درست خود تلاش کنید. در مسایل عاطفی نیز  معجزه عشق را فراموش نکنید. ترسی که در وجودتان هست را کنار بگذارید و در کنار فرد مورد علاقه تان، لحظات خوب را تجربه کنید.


فال روزانه متولدین مهر


شاید کمی احساسات منفی در ذهن و دل شما باشند. اما خود را در آنها غرق نکنید. با ایجاد تعادل می توانید از گرداب احساسات خارج شوید. در مورد مسایل ذهنی خود حرف بزنید. از دیگران مشورت بگیرید تا در مسایلی که دچار تضاد هستید و نمی دانید راه درست، چیست بتوانید تصمیم گیری درست داشته باشید. شاید عشقتان کمی خودخواه و سرد به نطر برسد. اما شما می توانید با مهربانی های که نثارش می کنید، به او اعتماد و دلگرمی ببخشید. این کمک می کند تا رابطه بهتری را تجربه کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

یک روز عالی و مملو از انرژی در انتظار شما است. دانایی شما زیاد است و می توانید برای دیگران سخنرانی های خوبی داشته باشید. اطرافیان نیز بسیار به شما اعتماد دارند و شما را برای مهارت و دانشی که دارید مورد تحسین قرار خواهند داد. شاید یک نفر بخواهد به اجبار شما را درگیر پروژه ای کند که میل چندانی به انجام آن ندارید. اما خیلی وسویه نشوید. این تعادل کار و زندگی شما را بر هم می زند. در مسایل عاطفی شتابزده رفتار نکنید. شاید از رابطه کنونی خود چندان خوشحال نباشید. اما بهتر است هر نوع تصمیم گیری را به فردا موکول کنید تا دید بهتری به حس های خود داشته باشید.


فال روزانه متولدین آذر


امروز زمان مسابقه است. لازمه پیروزی در آن نیز سرعت عمل شما است. باید بتوانید میانبری برای اهداف خود بیابید تا بتوانید موفقیت هایی که به دنبالش هستید به دست بیاورید. رقابت با همکاران به اوج خود می رسد. اگر کسی شما را برای انجام کار جدید یا برگزیدن روند جدید وسوسه می کند، خیلی اهمیت ندهید و بر اساس برنامه ریزی خود عمل کنید. در مورد مسایل عاطفی، شاید عشقتان چندان خوشحال نباشد. حتی شاید بسیار هم کلافه و عصبی باشد. او را درک کنید. در مورد مشکلش بپرسید و اگر می توانید آن را با همفکری و مشاوره برطرف کنید. امروز زمان نشان دادن عشق واقعی است، آن را از عشقتان دریغ نکنید.


فال روزانه متولدین دی

روی احساسات خود سرپوش نگذارید. این مساله هیچ کمکی به شما نمی کند. در مقابل مشکلات قوی باشید و از موضع قدرت رفتار کنید. برای رسیدن به موفقیت باید در جمع باشید و کارهای گروهی را به خوبی انجام دهید. شاید برخی وسوسه های خارجی موجب شوند از کار خود دلسرد شوید و رویای شغلی دیگر را در سر بپرورانید، اما عجله نکنید. در همین کار هم می توانید پیشرفت کنید. در مسایل عاطفی شاید طرف مقابل کمی سردی و بی تفاوتی از خود نشان بدهد. به جای اینکه آن را بزرگ کنید، با او حرف بزنید و دلیل این فاصله را جویا شوید. شاید سوتفاهمی در میان باشد که بتوان به راحتی با حرف آن را برطرف کرد.

فال روزانه متولدین بهمن


وسوسه و تردید دست از سر شما بر نمی دارد. نمی دانید کدام مسیر شما را به موفقیت هایی که در سر دارید می رساند. از یک طرف حوصله کار ندارید و از طرف دیگر، کسانی هستند که شما را وسوسه می کنند تا روی پروژه های دیگر سرمایه گذاری کنید. اما بدانید با کمی تمرکز و فکر منطقی می توانید در همین موضع موفقیت های خوبی برای خود رقم بزنید. از موانع نهراسید. با اعتماد به نفس در کار ظاهر شوید. در مسایل احساسی، برخی افکار از گذشته در ذهن شما نشسته اند و ناراحتتان می کنند. شاید بد نباشد کمی از هم فاصله بگیرید تا این کدورت ها برطرف شوند و بتوانید  درست تصمیم بگیرید.


فال روزانه متولدین اسفند

شاید امروز با یک نگاه عاشق شوید. این علاقه می تواند در مورد فردی باشد که قبلا هرگز او را ملاقات نکرده اید یا یک دوست قدیمی باشد که سال های زیادی است از یکدیگر خبری ندارید. اگر دوست قدیم شما باشد امروزاز او مسایلی خواهید آموخت که قبلا هرگز نمی دانستید. امروز به طور کلی، روز عاشقانه و سرشار از احساسی برای شما خواهد بود. امروز سعی کنید بهترین باشید و اگر می توانید با شریک جدید خود برای شام بیرون بروید و لحظه های شادیرا در کنار هم سپری کنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر