سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۳۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز پنجشنبه – ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


فال روزانه متولدین فروردین

امروز متوجه می شوید تا حدی  شخصیت خشنی دارید. خودتان هم از این مساله خیلی خوشحال نیستید. دلیل این خشونت و عصبانیتی که امروزدر وجودتان است، شاید برای اتفاق های ناگوار اطراف یا حسادت دیگران باشد. هر چه هست، باعث می شود تا کنترل احساسات خود را از دست بدهید. امروز به آزادی بیشتری نیاز دارید و باید فضای بیشتری داشته باشید و این برایتان مهم است. از این چرخه ناراحت کننده بیرون بیایید و خود را گرفتار آن نکنید. شاید درست این باشد که بیرون بروید و کمی پیاده روی کنید. این مساله برای حفظ رابطه عاشقانه تان نیز لازم است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت


امروز بهترین فرصت برای نظافت و تمیزکاری منزل است. زمان خوبی برای تمام کردن کارهایی است که در خانه روی هم انباشته شده اند. روزنامه ها و مجلات قدیمی را دور بیندازید. اگر تاکنون آنها را نخوانده اید، از این به بعد هم نخواهید خواند. در محل کار کمک به دیگران در نهایت کمک به خودتان است. کارهای خوب و مثبت انجام دهید. زمان گذاشتن و کمک کردن به دیگران بدون آنکه درخواست کرده باشند، برای موقعیت اجتماعی و حتی ارتقا کاریتان بسیار لازم است. در رابطه عاطفی خود، کمی از حدود فراتر می روید. شاید طرف شما بسیار شکیبا باشد، ولی آنقدر تحمل می کند که بالاخره صبرش لبریز شود و همه چیز را تمام کند. به این نکته توجه داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز بسیار مشتاق هستید تا کاری که در توانتان هست برای دیگران انجام دهید. حس می کنید دوست دارید دایم به دیگران مهربانی کنید. کمک به اطرافیان بیشتر از آنها موجب خوشحالی خودتان می شود. از اینکه کاری انجام دهید هیجان زده اید. این روحیه در کارتان نیز بسیار تاثیر دارد و موجب می شود با انرژی بیشتر وظایف خود را به انجام برسانید. با همین طرز فکر و حس نوع‌دوستی که شما دارید، می توانید یک روز عالی برای عشقتان رقم بزنید و موجب خوشحالی او بشوید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز در محل کار دایم سوپرایز خوهید شد. اتفاق هایی که پشت سر روی می دهند شما را بسیار متعجب می کنند. بهتر است خود را درگیر حرف ها و شایعات نکنید و در رویدادهای منفی خود را کنار بکشید. نمی دانید چیزهایی که انتظار داشتید اتفاق می افتند یا خیر. همه کارها و فکرهای کاری را کنار بگذارید و با جریان پیش بروید. امروز باید بیشتر از خود گذشتگی نشان دهید. شما از تعهدات و انتظاراتی که از شما می خواهند شکایت می کنید اما در آخر هم آن را انجام می دهید. اصولا در ارتباط برقرار کردن با معشوق مشکلی ندارید و همیشه با هم خوب بوده اید. اما امروز ناخواسته از خود واقعیتان فاصله می گیرید و این موجب می شود تا تاثیرات بهتری را مشاهده کنید. این شاید باعث شود از این پس کمی در روش ارتباطی خود تغییر ایجاد کنید.

فال روزانه متولدین مرداد


امروز همه کارهای خود را نصفه و نیمه انجام می دهید. حالا که زحمت می کشید، آن را درست انجام دهید. اگر قرار است خانه را تمیز کنید، همه اتاق ها را تمیز کنید و جایی را تمیز نکرده باقی نگذارید. در محل کار شما حس خوبی دارید و از پراکندن این حس خوشحالید. روحیه شما بالاست و با همه خوب تا می کنید. بهتر است تماس ها و ارتباط های بهتری با اطرافیان برقرار کنید. رابطه ای که واردش می شوید از یک اتفاق ساده به یک مساله جدی تبدیل می شود. شما او را مخفیانه تحسین می کردید، ولی هرگز شهامت بیان آن را نداشتید. بهترین کار این است که اعتماد به نفس داشته باشید و بدون نگرانی در مورد علاقه خود حرف بزنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ممکن است روز سختی برای شما باشد، به خصوص اگر غرایزتان را دنبال کنید و آنچه باید بگویید را به عزیزان خود ابراز کنید. مسائل حل نشده ای در خانه وجود دارد. شما و اعضای خانواده باید به آنها رسیدگی کنید. آزادی و تحول امروز دو عنصر کلیدی و مهم هستند. حتی اگر حس کنید که مجبورید کاری را انجام دهید، شاید برایتان جالب نباشد اما انجام دهید تا از نظر روحی خودتان هم در آسایش بیشتری باشید. برخی از رویدادهای امروز شاید در حوزه عشق و علاقه موجب ناراحتی شما بشوند. این در ابتدا شما را آزرده و رنجیده می کند، ولی در نهایت خاصیت درمانی آن را درک می کنید. فضای امروز برای شما زیادی سنگین است. حداقل آنطوری نیست که معمولا انتظارش را دارید.


فال روزانه متولدین مهر

اگر به هنر علاقه مند هستید و شعر و نقاشی همیشه شما را مجذوب کرده است، امروز زمان مناسبی برای آغاز فعالیت در این حوزه است. شاید بد نباشد به یک گروه نویسندگی بپیوندید یا در کارگاه نقاشی ثبت نام کنید. شاید بدین ترتیب انگیزه بگیرید. به گروه حمایت از هنرمندان بپیوندید. آنها شما را درک می کنند. در محل کار افراد درباره چیزهایی حرف می زنند که شما علاقه ای به آنها ندارید. سعی نکنید وسط حرف آنها بپرید و تظاهر کنید که به موضوع علاقه دارید. امروز این شانس را دارید تا با فردی آشنا  شوید که از همه نظر برایتان جذاب و دوست داشتنی است. شما باید برای آغاز دوستی با او پیش‌قدم شوید.

 

فال روزانه متولدین آبان

شما همیشه ذهن باز و خلاق دارید. بسیار هم زیرک هستید و با هوشیاری می توانید موانع سر راه خود را بردارید. اما امروز کمی دچار سردرگمی شده اید. نمی توانید تصمیم گیری منطقی داشته باشید. شاید بد نباشد به رویاپردازی خود ادامه دهید. به خودتان فشار نیاورید. به در رابطه خود سعی می کنید الگوهای رفتاری و عادات خود را تغییر دهید، به خصوص در مورد روابط عاشقانه و اگر با معشوق همیشه یک تفریح و سرگرمی مشخصی داشته اید، امروز می توانید در آن تغییراتی ایجاد کنید. با دیدن فیلم های عاشقانه شاید ایده های خوبی به ذهنتان خطور کند.


فال روزانه متولدین آذر

امروز صبح ورزش و تمرین کنید. این باعث می شود که عصبانیت و تنش کاری شما از بین برود. بدین ترتیب می توانید از ساعات فراغت خود به خوبی استفاده کنید. شاید بد نباشد امروز را در کنار خانواده سپری کنید و تعهد و علاقه خود را به آنها نشان دهید. این باعث می شود تا خودتان هم تعجب کنید از اینکه چقدر تفریح در منزل برای همه شما خوب است. شب پیتزا سفارش دهید و فیلم ببینید. با عشقتان همه جانبه مخالفید و نمی توانید در هیچ مساله ای با هم به تفاهم برسید. این مساله را خیلی جدی نگیرید زیرا احساسات گذرایی هستند که زود هم برطرف می شوند.

فال روزانه متولدین دی


امروز رویا و خواب و مسایل روانشناسی، نقش مهمی در زندگی شما ایفا می کنند. به این موارد علاقه عجیبی پیدا می کنید و دوست دارید بیشتر از آنها سردر بیاورید. بسیار تمایل دارید برای خوابی که دیده اید توضیح و تعبیری می یابید. صحت این تعبیر نمی گذارد شما راه خود را بروید و بیشتر شما را مضطرب می کند. تقصیری ندارید. هرچه بیشتر در این مورد مطالعه می کنید چیزهای بیشتری یاد می گیرید. در محل کار شتابی که در کل هفته درست شده بود امروز به اوج می رسد. سر کار باشید یا نباشید، مسائل کاری به شما استرس می دهند. تلاشتان را بکنید و نگذارید این استرس روز شما را خراب کند. امروز شاید بتوانید در کنار معشوق خود به آرامشی که نیاز دارید برسید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز قدرت و انرژی بسیاری در خود احساس می کنید. از این رو تصمیم می گیرید تا کارهای خانه را به انجام برسانید. یا  کارهای عقب افتاده خود را به دست می گیرید تا بالاخره به سرانجامی برسند. در محل کار حواستان باشد که رازتان را به چه کسی می گویید. دیگران اطلاعات شما را می خواهند، ولی دلیل نمی شود که شما این اطلاعات را به آنها بدهید. هر نوع غیبتی به دردسر می انجامد. اگر برنامه ریزی کرده بودید که کار خاصی برای عشقتان انجام دهید، باید مراقب باشید، زیرا اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است رخ دهد. بجای واکنش افراطی به این مساله، آرام باشید و بگذارید همه چیز خود به خود پیش برود. بدین ترتیب همه چیز بهتر از آنچه تصور می کردید جلو می رود

فال روزانه متولدین اسفند

امروز باید منتظر رویدادهای غافلگیرکننده از طرف یک دوست یا همکار باشید. او از شما مشاوره می خوهد و شما می توانید این محبت را در حق او انجام دهید. اگر حرف هایی در دلتان هست و همیشه از بیان آن خودداری کرده اید، شاید امروز زمان بیان آنها رسیده باشد. در مسایل کاری خود باید صبور باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر، تحقیق و مطالعه بیشتری داشته باشید. در مسایل عاطفی ممکن است با  عشقتان به نتیجه واحد نرسید. اما به این مفهوم نیست که از عشق شما کم شده است، فقط نوعی عدم تفاهم است که با حرف زدن برطرف می شود.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر