سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۹

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز یکشنبه – ۱۳۹۳/۰۶/۹


فال روزانه متولدین فروردین

امروز بهتر است بیشتر روی مسایل درونی و افکاری که در سرتان پرسه می زنند تمرکز کنید. اجازه دهید عقل و احساس در کنار هم برایتان تعیین تکلیف کنند و شما را به مسیری که بیشتر مشتاق هستید برسانند. البته منظور این نیست که گوشه نشینی کنید و از دوستان یا کارهای خود باز بمانید. اتفاقا تفریح کنید و سرگرمی را هم در اولویت برنامه های خود قرار دهید. ایده هایی که برای کار دارید را می توانید امروز تا اندازه ای اجرایی کنید. در مسایل احساسی احتمالا تنش های پنهانی بین شما و عشقتان پیش می آیند که باید مراقب باشید. شاید با این واقعیت روبرو شوید که برخی مواقع با خودتان یا با عشقتان چندان صادق نبوده اید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز ایده های کاری بسیار خوبی در سر دارید که اگر اجرایی شوند موفقیت بسیاری برای شما در پی دارند. در محل کار شاید غیبتی پشت سر یکی از همکاران باشد که بهتر است در آن شرکت نکنید. هرگز حرف هایی که جلوی روی طرف نمی زنید را پشت سر او بیان نکنید. این می تواند موجب تجریب دوستی ها بشود. در رابطه عاطفی شما و عشقتان هر دو لجباز هستید و این مساله می تواند میان شما تنش ایجاد کند. خیلی مراقب حرف هایی باشید که به زبان می آورید. بهتر است برای بهبود  رابطه قدم اول را شما بردارید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محل کار با رفتارهای عجیبی از سوی برخی همکاران مواجه می شوید. اما اصلا اهمیت ندهید. بهتر است گول حرف های او را نخورید و بیهوده ذهنتان را نیز درگیر او نکنید. در مورد مسایلی که در سر دارید بهتر است با عشق آنها را انجام دهید. حس اجباری بودن نداشته باشید که فقط خودتان را آزار می دهید. اگر در دل دوست دارید به کسی کمک کنید یا به او مشاوره بدهید، حتما این کار را انجام دهید. با عشقتان برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. کمی دلخوری میان شما است که باید با کمی مهربانی آن را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین تیر

از رویاپردازی هایی که هیچ نتیجه مثبتی برای شما ندارند دست بردارید. کمی در عالم واقعی سیر کنید تا اهدافی را که شاید فراموش کرده اید، به یاد بیاورید. امروز زمان خوبی برای مرور پیشرفت خود و رسیدگی به جزئیاتی است که نیاز به توجه بیشتری دارند. روحیه ماجراجویی خود را زنده نگه دارید. شهامت خود را افزایش دهید. برخی نیروها شما را مجبور می کنند تا تغییراتی در کار خود به وجود بیاورید. بهتر است به آنها فکر کنید زیرا خودتان امروز توان درست فکر کردن و درست تصمیم گرفتن را ندارید. در مسایل عاطفی نیز کمی آرام تر باشید و از مشاجره های الکی دست بردارید. به جای سکوت های آزاردهنده با هم در مورد خواسته هایتان حرف بزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز نظم و سامان دهی به کارها و حتی افکارتان برایتان بسیار مهم است. اگر فردی از اطرافیان بی نظمی کند کاملا موجب آزار شما می شود. اما سریع عصبانی نشوید و کمی صبر داشته باشید. از اجتماع دوری نکنید و در میان آدم ها باشید و آستانه صبر خود را بیشتر کنید. شما توانایی فراوانی برای درک مبنای اصلی هر موقعیتی دارید. از این نعمت استفاده کنید. برخی رفتارهای شریک عاطفیتان شما را ناراحت می کند. بهتر است عمیق تر به آنها بنگرید و صداقت و صراحت داشته باشید. نگذارید ناراحتی های سطحی شما را آزار دهد و رابطه زیبایتان را به انتها برساند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تا حد امکان روی رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید. برخی مسایل قدیمی امروز در سطح مغز شما هستند و موجب ناراحتی شما شده اند. اما با کمی تمرین آنها را دور کنید. این مساله در محل کار موجب می شود تا تمرکز کافی نداشته باشید. برخلاف این تفکرات، روی برنامه های خود تمرکز کنید تا به اهداف خود بیشتر نزدیک شوید. برخی تجربه های قبل گذشته موجب می شوند در رابطه کنونی خود نیز دچار شک و ناراحتی باشید. اما نگذارید احساسات آزاردهنده قرار امروز شما را خراب کنند. آرام باشید و تفریح کنید.


فال روزانه متولدین مهر
دوست دارید در افکار خود باشید و این اصلا بد نیست. اما خیلی هم غیر اجتماعی نشوید و در خودتان فرو نروید. با برنامه ریزی صحیح کارهایتان را انجام دهید. در جو شایعه و غیبتی که در محل کار برپاست خود را وارد نکنید. این می تواند موجب ناراحتی اطرافیان و دوستان شما بشود. این احتمال هست که فردی با کاری جالب موجب خوشحالی شما بشود. خود را برای اتفاق های خوب آماده کنید. این فرد می تواند شریک عاطفی شما باشد و در نتیجه آن یک روز عالی در کنار هم داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین آبان
امروز کمی آسیب پذیر هستید. سعی نکنید از واقعیت های درونی خود دور شوید ولی در کنار احساس، روی عقل خود نیز تمرکز داشته باشید. تمرکز فکری خود را روی اهداف بلند مدت بگذارید. از اینکه دیگران به شما مشورت بدهند هراسی نداشته باشید و برعکس استقبال کنید. شاید قدرت تصمیم گیری درستی نداشته باشید و این مشورت ها بسیار به شما کمک می کنند. در رابطه عاطفی خود نیز صداقت داشته باشید. اگر مسایل آزاردهنده ای در میان شما هست آن را با حرف برطرف کنید. مشاجره کردن هیچ نتیجه ای در پی ندارد.


فال روزانه متولدین آذر
از اینکه حرف های دل خود را به زبان بیاورید هراسی به دل راه ندهید. با دیگران معاشرت بیشتری داشته باشید و بگذارید خودِ واقعیتان خودش را نشان دهد. خوشبختانه امروز در یک سازگاری خوب عقل و دل قرار دارید و با کمی تمرین و دوراندیشی می توانید از مشورت دیگران به نفع خود بهره بگیرید. اگر عشقتان صبر شما را تمام کرده باید زمانی را به تنهایی بگذرانید تا آرامش خود را باز یابید و دوباره احساس خوب داشته باشید. در روزهای آینده می توانید با هم حرف بزنید و مشکلات را از میان بردارید.

فال روزانه متولدین دی

یک روز خوب در انتظار شما است. اجازه ندهید حس گوشه نشینی این حس را خراب کند. به اهدافی که در سر دارید خوب فکر کنید و احساسات خود را کنترل کنید. عقل و دلتان می توانند هم‌راستای هم حرکت کنند. از این نعمت استفاده کنید. در محل کار با مشورت اطرافیان برای اهداف بزرگ تر برنامه ریزی کنید تا با سرعت بیشتری به مقامی که شایسته آن هستید، برسید. در مورد مسایل عاطفی، احساسات خود را کنترل کنید و نگذارید مسایل جزئی موجب برافروخته شدن شما بشود. از کاه کوه نسازید و بیهوده روز خود را خراب نکنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز انرژی بسیاری برای انجام کارهای خود دارید. از اینکه عقل و دلتان در یک راستا هستند بهره بگیرید و برای اهداف خود برنامه ریزی های درست داشته باشید. تفکرات واضحی دارید که می تواند شما را در راستای تحقق اهداف بسیار کمک کنند. از این ترکیب قدرتمند چهارچوب ذهنی قوی و احساسات دلسوزانه برای نشان دادن خودتان به نحوی مثبت و صادقانه استفاده کنید. امروز یک دلخوری کوچک از عشق خود پیدا خواهید کرد. اما نگذارید بسط پیدا کند و به جاهای ناراحت کننده برسد. این حس ها گذرا هستند و باید با کمی صبر آنها را پشت سر بگذارید.

فال روزانه متولدین اسفند

توان سخنوری بسیار عالی دارید. می توانید حتی بدون مطالعه قبلی در مورد اهداف بزرگی حرف بزنید و موجب جلب توجه مدیر خود بشوید. از این نیروی خوبی که موجب همگامی عقل و دلتان شده است بهره بگیرید و برای آینده بهتر برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشید. جزئیات رابطه خیلی مهم نیستند و بیهوده خود را به آنها مشغول نکنید. برخی تضادهای فکری با فردی که دوستش دارید شما را آزار می دهد. اما آن را بزرگ نکنید و در دام حس های منفی گرفتار نیایید. می توانید یک روز خوب در کنار معشوق داشته باشید، پس برای لحظه های شاد برنامه ریزی کنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر