سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز دوشنبه – ۱۳۹۳/۰۶/۱۰


فال روزانه متولدین فروردین

امروز را به خودتان استراحت بدهید. تا می توانید بخوابید تا بتوانید تا انتهای روز پرانرژی باشید و ذهنتان کاملا باز باشد. تعاملات اجتماعی تاثیر بسیاری در روحیه شما خواهند داشت. با دوستی نزدیک تر با افراد جدید می توانید پیوند کاری میان خود را بهبود ببخشید. برای آموزش در زمینه مهارت های خود برنامه ریزی کنید. امروز می توانید با عشق خود ارتباط نزدیک تر و عمیق تری داشته باشید. با هم در مورد آینده حرف خواهید زد و بیش از پیش به هم نزدیک خواهید شد. این مساله موجب خرسندی شما است زیرا می دانید کسی هست که دوستتان دارد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز با دیگران ارتباط مستقیم داشته باشید. از مهربانی کردن با اطرافیان هراسی نداشته باشید. اگر مورد تعریف دیگران قرار می گیرید، شما هم از محبت آنها تمجید کنید. این ارتباط دوطرفه به محبوبیت بیشتر شما کمک می کند. در خانه ماندن و استراحت کردن برای شما بسیار بهتر است زیرا توان آن را ندارید با انرژی های امروز هماهنگ باشید. بیهوده تمرکز خود را از دست ندهید و برای لحظه های آرام برنامه ریزی کنید. اگر محدودیت های ذهنی خود را بردارید، می توانید با شریک عاطفی خود یک روز بسیار عالی را تجربه کنید. با هم به جاهایی می روید که قبلا تجربه نکرده اید. این موجب خوشحالی هر دو طرف می شود.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز تا می توانید از خلاقیت خود بهره بگیرید. با کمی استراحت بیشتر می توانید ایده های بسیار نابی در حوزه کار خود داشته باشید. روابط اجتماعی شما در یک حالت پایدار قرار دارند و می توانید از این فرصت برای یافتن دوستان جدید استفاده کنید. امروز برای هیجان و ماجراجویی فرصت بسیاری دارید. با کمی تغییر در دیدگاه خود در جهت آنها حرکت کنید. این مساله در رابطه عاطفی شما نیز تاثیر بسیار ارزشمندی دارد و موجب ایجاد پیوند عمیق تر میان شما می شود.

فال روزانه متولدین تیر

سعی کنید تا می توانید با روی باز با اطرافیان رفتار کنید. برخی از مسایل قدیمی که تاکنون سربسته باقی مانده بودند، امروز کاملا آشکار می شوند و می توانید با افراد مربوطه، در این باره حرف بزنید و نظرات خود را مطرح کنید. تا جای ممکن در برنامه های گروهی شرکت کنید و به نظر دیگران احترام بگذارید. با انرژی هایی که امروز در هوا جاری است، می توانید بسیاری از کارهای عقب افتاده را انجام دهید. فرد مورد علاقه تان هیجان جالبی برایتان در نظر گرفته است. این شادی باعث می شود تابیش از پیش به هم نزدیک شوید و علاقه میان شما شعله ور شود.

فال روزانه متولدین مرداد
اگر بتوانید از روند همیشگی خود کمی فاصله بگیرید و خشک و جدی بودن را کنار بگذارید، می توانید فرصت هایی که منتظر آن بوده اید را به دست بیاورید. شما ایده های کاری بسیار در سر دارید. اما ابتدا باید موقعیت اجتماعی خود را بهبود ببخشید و پس از آن برای نمایش مهارت هایتان تلاش کنید. فرصت های کاری را از دست ندهید و در مورد افکار و نظرات خود روراست باشید. امروز هیجان عاطفی بسیاری در وجود شما هست که حالتان را بهتر می کند. خوشبختانه عشقتان نیز با شما همگام است و می توانید در کنار هم، شادی بیشتری را تجربه کنید. این به استحکام رابطه شما کمک شایانی می کند.

فال روزانه متولدین شهریور
امروز از پیشنهادهایی که به شما می شود استقبال کنید. یک روز بسیار عالی و خوشایند در انتظار شما است و می توانید با برقراری ارتباط شاد با اطرافیان، بر زیبایی این روز بیفزایید. روش های جدید را انتخاب کنید و با ایجاد کمی تغییر به سوی موفقیت بتازید. در مسایل عاطفی نیز، عشق بسیار زیادی در وجود خود حس می کنید. آن را با شریک عاطفی خود به اشتراک بگذارید. او نیز به همان اندازه به شما توجه نشان خواهد داد و یک تجربه عالی برای خود رقم خواهید زد. حتی برای خوشحالی معشوق می توانید او را سوپرایز کنید و مثلا برایش هدیه خریداری کنید.


فال روزانه متولدین مهر

امروز افکار عجیب و خودسرانه ای در سر دارید. در محل کار ممکن است با اطرافیان درگیر شوید یا برای آنها شاخ و شانه بکشید. اما بدانید این کارها برای موقعیت اجتماعی شما اصلا خوب نیستند و باید بر رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید. تا جای ممکن سعی کنید این خشم و کلافگی که در وجود شما هست را از بین ببرید یا کنترل کامل روی آن داشته باشید. در مسایل عاطفی هم باید احساسات خود را در مشت داشته باشید. با همفکری معشوق برای  ایجاد تغییرات مثبت برنامه ریزی کنید. اگر بتوانی از عهده این کار بر بیایید، در یک مسیر بسیار شاد قرار خواهید گرفت.

 

فال روزانه متولدین آبان
امروز بدون نگرانی استراحت کنید و از لحظه های خود لذت ببرید. انرژی کائنات بر آن هستند تا یک روز عالی برای شما رقم بزنند و آرزوهای شما را برآورده کنند. ذهن شما امروز کاملا باز است و می توانید برای مشکلات اخیر راهکارهای مناسب بیابید و آنها را برطرف کنید. جاذبه اجتماعی شما نیز امرو زیاد است و از این امر می توانید برای یافتن دوستان جدید بهره بگرید. در مسایل عاطفی، می توانید با خرید یک هدیه ارزشمند، موجب خوشحالی و هیجان زده شدن عشقتان بشوید.


فال روزانه متولدین آذر
امروز رویدادهای ناخواسته ای ممکن است برای شما پیش بیایند. اما اجازه ندهید تمرکز شما را به هم بریزند. بهتر است به جای فکر در مورد مسایل منفی و آزاردهنده، روی حل مشکلات تمرکز کنید و به جنبه مثبت رویدادها فکر کنید. روحیه مهربان شما موجب می شود در نظر دیگران خود به نظر برسید. این فرصت خوبی برای ارتقا موقعیت اجتماعی خودتان است. برای اهداف خود برنامه ریزی کنید تا با سرعت بیشتری به آنها دست بیابید. در مورد مسایل عاطفی نیز انتظار نداشته باشید عشقتان همپای شما هر کاری می کنید را انجام دهد. در برخی مواقع لازم است خودتان به تنهایی بخشی از راه را بروید.

فال روزانه متولدین دی

امروز باید خود را برای رویارویی با مسایل ناگهانی آماده کنید. همیشه همه چیز بر وفق مراد پیش نمی روند اما این مساله نباید موجب ناامیدی شما باشد. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با ثبات قدم در مسیری حرکت کنید که به آن ایمان دارید. شما توان درونی برای غلبه بر ترس دارید و می توانید با کمی استراحت بیشتر به آنچه می خواهید برسید. در مسایل عاطفی نیز ترس و شک را کنار بگذارید. در کنار معشوق برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید و با هم تفریحات جدید را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز ترجیحا بیشتر از بقیه روزها به خود استراحت بدهید. کمی ذهنتان مشغول و خسته است و نیاز دارید از این فشارهای فکری فاصله بگیرید. شاید اطرافیان با کارهای خود موجب عصبانیت شما بشوند اما سعی کنید خود را در دام آنها گرفتار نکنید. در موقعیت های دشوار، چند نفس عمیق بکشید و سعی کنید با کار، ذهنتان را مشغول کنید. اگر امروز را پشت سر بگذارید اوضاع کاری بهتر خواهند شد و دوباره آرامش را حس خواهید کرد. در مسایل عاطفی نیز مته به خشخاش نگذارید و به جای لجبازی، سعی کنید همگام با معشوق یک روز آرام داشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز توان کافی برای تصمیم گیری درست و منطقی ندارید. دنیای واقعیت و خیال در ذهن شما با هم ادغام شده اند. نمی توانید به درستی آنها را از هم تفکیک کنید. بسیار دوست دارید مستقل باشید و آزادانه تصمیم گیری کنید. اما توصیه می کنیم امروز از پیشنهاد اطرافیان استقبال کنید و حرف های آنها را بشنوید. در مسایل عاطفی، هیجان و عشق میان شما زیاد می شود و می توانید رابطه عمیق تری میان خود و معشوق ایجاد کنید. از این انرژی های عالی برای بهبود رابطه استفاده کنید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر