سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۶

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

روز یکشنبه – ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید اطرافیان نسبت به احساسات شما درک درستی ندارند. همین مساله موجب می شود تا برای خودتان دلسوزی کنید و از نظر روحی دچار خودخوری شوید. هرگونه حرف و سخنی موجب برافروخته شدن شما می شود. باید از این فاز بیرون بیایید. در غیر این صورت یک روز تلخ و خسته کننده خواهید داشت که بر همه جوانب زندگی شخصی و کاری شما تاثیر منفی می گذارد. در مسایل عاطفی نیز، خیلی با احتیاط رفتار کنید و سعی کنید سر هیچ و پوچ جنجال راه نیندازید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز حس می کنید کسی به احساسات شما لطمه زده است. مسایل مختلفی در ذهنتان هست که موجب دلخوری شما هستند و دایم به آنها فکر می کنید و عذاب می کشید. بهترین کار این است که ریشه این همه بدبینی و افکار منفی را بیابید و ببینید چرا امروز در چنین حس های بدی گرفتار شده اید. در این مسیر شاید بتوانید از اطرافیان کمک بگیرید. البته بهتر است بیشتر با خودتان این مساله را حل و فصل کنید زیرا هر حرفی می تواند موجب آزار بیشتر شما بشود. این مساله در رابطه احساسی شما نیز مصداق دارد. امروز نمی دانید آیا این حس های بد واقعی هستند یا افکار شما است که تا این اندازه منفی‌باف شده است.

فال روزانه متولدین خرداد
متاسفانه انرژی های امروز کم هستند و شما نیز از نظر روحی حال مساعدی ندارید. همه چیز گویی بد و زشت به نظر می رسد. بسیار دوست دارید مورد توجه اطرافیان باشید، اما هیچ چیزی نمی توانید روحیه حریص شما را ارضا کند. اما این را در نظر داشته باشید که این سیاه دیدنِ همه چیز شاید نشات گرفته از افکار شما باشد. به این مفهوم که واقعیت به این بدی نیست و شما می بینید. اگر بتوانید روی حس های خود مدیریت و تمرکز داشته باشید، می توانید در رابطه عاطفی خود یک روز شاد و آرام را تجربه کنید. در غیر این صورت، معشوقتان نیز به یکی از مواردی تبدیل می شود که ناامیدی شما را تشدید می کند.

فال روزانه متولدین تیر
امروز شاید بهتر این باشد که سکوت کنید. امروز دیگران نمی توانند درک درستی از حرف های شما داشته باشند. این موجب ناراحتی شما می شود. بنابراین، بهتر این است که بیشتر زمان خود را به تنهایی سپری کنید. اگر حس های درونی شما مثبت نیستند، لزومی ندارد در اجتماع یا جمع های دوستانه یا خانوادگی حضور داشته باشید. برعکس، در خانه و تنها بودن باعث می شود تا در عالم خیال، ایده های جدیدی کشف کنید. هر چه قدر در حوزه ارتباط های اجتماعی امروز ضعیف هستید، در رابطه عاطفی خود بسیار آرام و مهربان و شاد خواهید بود. با حرف های زیبا می توانید عشقتان را بیشتر به سمت خود جذب کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز این طور احساس می کنید که دیگران و نیازهای آنها را باید به نیازهای خود  ترجیح دهید. اما این طرز فکر درست نیست. اینکه به دیگران کمک کنید و برای آنها ارزش قایل شوید بسیار اخلاقی و خوب است، اما نباید خود را فدای دیگران کنید. با ادامه این کار حس بدی به خود پیدا خواهید کرد زیرا این توجه را از اطرافیان دریافت نمی کنید. بنابراین، بهتر است تعادل را در رفتارهای خود رعایت کنید. در مسایل عاطفی نیز لازم نیست هر چه در دلتان می گذرد را به زبان بیاورید. گاهی بهتر است برخی حس های درونی مطرح نشوند تا بعدها برای خودتان ایجاد مشکل نکند. حتی اگر این حس ها برآمده از احساسات عمیق و خوب شما نسبت به معشوق باشند.

فال روزانه متولدین شهریور
امروز باید با نهایت دقت در رفتار و گفتار خود با دیگران برخورد داشته باشید. همه چیز را در متعادل ترین وضعیت حفظ کنید. برای ارتباط های خود مرز و محدوده تعیین کنید و از آنها تخطی نکنید. دوری از اطرافیان به این مفهوم نیست که اگر از شما کمکی خواسته شد، رد کنید. بلکه باید بتوانید با در نظر گرفتن احترام به خود، به دیگران هم کمک کنید. شاید اطرافیان امروز درک درستی از حرف های شما نداشته باشند. خود را ناراحت نکنید. این مساله در رابطه عاشقانه شما نیز پیش می آید. قدرت نه گفتن داشته باشید و به خود فرصت بدهید تا در مورد نیازهای واقعی خود درست فکر کنید.


فال روزانه متولدین مهر
امروز دایم بار یک حس گناه را به دوش می کشید که ناشی از حرف هایی است که بیان کرده اید. شاید با خود فکر می کنید در انجام کاری افراط کرده اید. هر چه هست، یک حس گناه و پشیمانی در وجودتان رخنه کرده است. بهتر است پیش از نشان دادن هر نوع واکنشی، به حرف های خود خوب فکر کنید. این هیجان های منفی می تواند اوضاع را از این که هست بدتر کند. در زمینه رابطه عاشقانه، با عشقتان در مورد چیزهایی حرف بزنید که موجب آرامش شما می شوند. بگذارید همه حس های منفی شما در کنار فرد مورد علاقه تان از بین بروند.

 

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز در مشکلات خود غرق شده اید و نمی توانید ارتباط درستی با اطرافیان داشته باشید. در ذهن خود توقعاتی از آنها دارید که وقتی برآورده نمی شوند، موجب ناراحتی و ناامیدی شما می شود. اما این حس از طرف دیگران در مورد شما نیز وجود دارد. آنها تصور می کنند ارتباط گرفتن به شما مشکل ترین کار امروز است. شاید به طور ناخواسته از اینکه دیگران را دچار گیجی کنید، لذت می برید. اما این را بدانید که این مساله ممکن است در آخر به ضرر خودتان تمام شود. حتی در رابطه عاشقانه خود نیز می توانید فریب‌کارانه ظاهر شوید. اما بسیار مراقب این دام باشید و این را بدانید درست ترین مسیر موفقیت، صداقت است.


فال روزانه متولدین آذر

امروز نوعی حس ناراحت یا حسادت در خود دارید. دوست دارید دیگران به شما توجه کنند، اما آن را دریافت نمی کنید و همین موجب بیزاری شما از آدم های اطرافتان می شود. همین نفرت درونی انرژی منفی از شما به دیگران می دهد و آنها را بیشتر از خود دور می کنید. این را بدانید که مردم اصولا دوست ندارند به انسان های غمگین نزدیک شوند. روی ذهن خود تمرکز کنید و به جای انتظار از اطرافیان، خودتان راهکارهای شاد بودن را بیابید. در رابطه عاشقانه، هر چه بخواهید طرف مقابل را گول بزنید، بیشتر به خودتان آسیب رسانده اید. شاید دروغ های شما به طور موقت مشخص نشوند، اما در طولانی مدت دستتان رو خواهد شد و شاید برای جبران، زمان نداشته باشید.

فال روزانه متولدین دی
امروز حس های منفی شما زیاد هستند. گویا همه ناراحتی های دنیا بر سرتان هوار شده است. دوست ندارید با دیگران معاشرت داشته باشید و از کمک کردن به اطرافیان پرهیز خواهید کرد. این را بدانید که خودتان مسوول غم یا شادی خود هستید و بیهوده دیگران را در این امر مقصر ندانید. در مسایل عاطفی نیز همین مساله را لحاظ کنید. این شما هستید که با ذهنیت بد و منفی، رابطه خود را خراب می کنید. همیشه حق را به جانب خود ندانید. بهتر است صادقانه تر در رابطه خود ظاهر شوید تا آن چه هر دو لیاقت آن را دارید، به دست بیاورید.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز انرژی های منفی در هوا زیاد هستند. شما نیز ممکن است در دام آنها گرفتار شوید. البته این توان را نیز دارید که با ذهن خلاق خود، برای موانع و مشکلاتی که امروز دارید، راهکار مناسب بیابید. دوراندیشی بهترین راه فرار از افکار منفی و حس های ناخوشایند است. اگر اطرافیان از شما کمک یا مشورت می خواهند، این را از آنها دریغ نکنید. اما خودتان را نیز در این راه فدا نکنید. با رعایت جانب تعادل، به او کمک کنید تا روند عادی زندگی شما نیز مختل نشود. امروز را می توانید در کنار معشوق به مکان های آرام یا شاد بروید. با برنامه ریزی و انتخاب تفریح یا مکان درست، می توانید از گرداب رویدادهای منفی رها شوید.

فال روزانه متولدین اسفند
امروز از اطرافیان انتظار دارید به شما توجه ویژه ای داشته باشند. می خواهید همه کارهای شما دیده شوند و حتی مورد تشویق قرار بگیرید. اما هیچ کدام از این نیازها برآورده نمی شوند. نباید این ناامیدی موجب انزجار شما از اطرافیان بشود. وقتی دید منفی به دیگران پیدا کنید، ناخواسته آنها را از خود دور می کنید. مردم از افرادی که انرژی منفی دارند خوششان نمی آید. در مسایل عاطفی نیز، صداقت داشته باشید و به جای اینکه همه چیز را از طرف مقابل طلب کنید، خودتان برای بهبود شرایط تلاش کنید. حس ششم شما امروز بسیار عالی کار می کند، از مزیت های آن بهره بگیرید

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر