سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

او مرد رویاهای من نیست

دسته بندی: روانشناسي | نویسنده : FARNAZ |

  

او مرد رویاهای من نیست

سوال:حدود یک ماه پیش پسری به خواستگاریم آمد . در دیدار اول به دلم نشست اما بعد از دو جلسه احساس کردم به او علاقه ای ندارم. حس کردم از قیافه اش خوشم نمی آید اما هم خودش و هم خانواده اش آدم های محترمی هستند. زمان زیادی از خواستگاری آن ها گذشته و من به این دلیل رویم نمی شود نه بگویم. خانواده ام می گویند باید تکلیفشان را مشخص کنم. حتی قرار مراسم بله برون را هم گذاشته ایم اما من منتظر یک معجزه هستم. بعضی ها می گویند بعدها مهر او به دل تو می افتد اما من می ترسم این اتفاق نیفتد. 
جواب مشاور: شما در حال گرفتن یک تصمیم بزرگ هستید و مواجهه نزدیک با این تصمیم بزرگ در شما استرس ایجاد کرده. استرس زیاد این خاصیت را دارد که هم بدن و هم تفکر و حس های درونی را به هم بریزد. بعضی ها در این موقعیت ها از دل درد تا گرفتگی صدا یا بهم ریختگی های شدید درونی را تجربه می کنند ودر نتیجه مثل قبل نمی توانند بد و خوب را از هم تشخیص بدهند. توصیه اول این است که در بحثی مثل انتخاب همسر، محتاط باشید اما وسواس را کنار بگذارید . ضمن این که به هر حال جذابیت فیزیکی مهم است اما نباید خواستگارت را با کسانی که شاید در دوران دبیرستانت به آن ها فکر می کردی مقایسه کنی. مردی که سینه اش را صاف کرده و برای ازدواج قدم برداشته و جلو آمده تا این مسوولیت را قبول کند از خیلی های دیگر که از دور دلبری می کنند بهتر است. همیشه کسی هست که از انتخابی که کرده ایم بهتر و جذاب تر است شاید حتی بیشتر ما را درک کند اما به امید خواستگاری احتمالی او نمی شود دست از ازدواجی خوب کشید. گاهی یک سری تغییرات ساده مثل کاهش وزن یا تغییر مدل مو یا لباس فرد باعث می شود او برای تو خواستنی تر شود؛ تو این حق را داری که سلیقه فیزیکی خودت را استفاده کنی و از سلیقه او نیز پرسش کنی. برای تو هم هیچ الزامی در برگزاری یک بله برون سریع نیست. این نکته مهم را به یاد داشته باش که در این بحث ها، بعدی وجود ندارد، یعنی بنا نیست جذابیتی بعدها به وجود بیاید و مهری به دل بیفتد. این معجزه ها را به کسانی واگذار کن که به جای منطق و مسوولیت پذیری، زندگی شان را با رویا پیش می برند.

برچسب ها :


ارسال نظر