سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


فال روزانه متولدین فروردین
امروز شاید دچار نگرانی های بشوید که بر زندگی شما تاثیر می گذارد. از دوست یا اعضای خانواده خود دلخور خواهید شد. اما سعی کنید واقع گرا باشید.  بهتر است بجای عصبانی شدن، راه حل هایی بیابید. امروز در محل کار شما تغییر و تحول زیادی پدید می آید و اثر این تغییر برای چند هفته ادامه می یابد. این تغییر برای شما فرصت هایی عالی در دنیای حرفه ای پدید می آورد. با عشقتان در این اواخر درگیری هایی داشته اید که چندان برایتان خوشایند نبوده است. نمی دانید چگونه می توان دوباره با هم آشتی کرد. بهتر است شما پیشقدم شوید. شاید  صحبت کردن برایتان سخت اما حس نیت خود را نشان دهید. می توانید هدیه مناسبی بخرید و به نحوی نشان دهید که واقعاً برای او ارزش قائل هستید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز تماسی دریافت می کنید که بسیار موجب شگفتی شما می شود. خبری می شنوید که انتظار آن را ندارید. این موجب تعجب بسیار شما می شود. می توانید با دوستان قابل اعتماد خود در این باره صحبت کنید. درسی که امروز در محل کار می گیرید در چهار هفته آینده انعکاس خود را خواهد داشت. سعی کنید رویکرد ثابت و محافظه کارانه تری در پیش بگیرید. هر چقدر خلاقیت شما بیشتر باشد، موفقیت های بیشتری را تجربه خواهید کرد. در محل کار یا در محیط آموزشی به فردی علاقه مند می شوید. با اینکه خیلی شبیه هم نیستید اما رابطه هیجان انگیزی را با هم آغاز خواهید کرد.

فال روزانه متولدین خرداد
امروز در مورد مسایل مالی خیلی مته به خشخاش نگذارید. به طور کلی، تصمیم گیری در مورد پول و درآمد و مسایل مالی را فراموش کنید. امروز زمان مناسبی برای این امر نیست. امروز شتاب کلی محل کار کمی کاهش می یابد و شما باید از این زمان برای فکر کردن و برنامه ریزی کردن استفاده کنید. با دوستان یا خانواده خود بیرون بروید و لحظه های خود را به شادی و تفریح سپری کنید. امروز فضای بین شما و عشقتان کمی سنگین می شود. هیچ کدام از شما در چنین موقعیتی نمی خواهید چیزی را فاش کنید. ولی یکی از شما دو نفر باید این جو حاکم را تغییر دهد. چه بهتر که شما این کار را انجام دهید.

فال روزانه متولدین تیر
یکی از دوستان یا نزدیکان شما با مشکل مواجه شده است. حس هم‌نوع دوستیتان گل می کند و می خواهید به او کمک کنید. شاید ابتدا با مخالفت او روبه رو شوید اما حمایت خود را از او دریغ نکنید. بدانید که به شما نیاز دارد. اما خودتان را خیلی هم درگیر مساله نکنید که از کار یا زندگی شخصیتان بمانید. اکنون زمان شروع مرحله بعدی نقشه ای است که برای کارتان کشیده بودید. می توانید بخش مهمی از برنامه های خود را اجرایی کنید. اگر اشتیاقات رابطه شما از بین رفته است، نباید امید خود را از دست بدهید. با خرید هدیه یا برنامه ریزی بریا یک تفریح هیجان انگیز، دوباره به گرمایی که دوست دارید بازگردید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ملاقات های بسیار جالب و مفیدی خواهید داشت که تاثیرات مثبتی در روند زندگی شما دارند. این ملاقات می تواند با افراد جدید یا فردی باشد که در گذشته او را می شناختید. شوخ طبعی و آرامش خود را حفظ کنید. برای کارهای خود برنامه زمانی تعیین کنید تا دچار استرس و شتاب نشوید. در رابطه عاطفی خود، مشکلات را بیشتر از خوبی ها می بینید و این اصلا خوب نیست. باید دید خود را تغییر دهید و با همه حرف های و کارهای عشقتان مخالفت نکنید. به این ترتیب می توانید بیشتر به هم نزدیک شوید و خوششحالی های بیشتری را در کنار هم تجربه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شتاب زندگی و کار بسیار زیاد است. کارهای زیادی برای خود تعریف کرده اید که باید در کوتاه مدت انجام شوند. این مساله شاید شما را دچار اضطراب کند. اما با برنامه ریزی و مدیریت زمان می توانید از عهده آنها بر بیایید. امروز در محل کار با فردی آشنا می شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. روحیه رئیس مآبانه او شما را مجذوب می کند. با هم قرار ملاقات بگذارید و بیشتر به هم نزدیک شوید. این می تواند یک رابطه بسیار خوب برای هر دو شما باشد.


فال روزانه متولدین مهر
امروز باید منتظر مهمان ناخوانده ای باشید. تلفنی از طرف یک دوست قدیمی دریافت می کنید که می خواهد به دیدن شما بیاید. برایتان خوشحال کننده است اما دچار هیجان و استرس نیز می شوید آرام باشید و خود را برای این دیدار آماده کنید. تنش های محل کارتان امروز کم می شوند و می توانید در آرامش بیشتر به وظایف خود رسیدگی کنید. اگر به نظر می رسد که موانعی هست که نمی گذارد با عشقتان ارتباط برقرار کنید، زیاد نگران نشوید. برای تصحیح این موقعیت می توانید کارهای زیادی بکنید. باید اولین قدم را برای شروع صحبت بردارید و حداقل کمی کوتاه بیایید. بعد از آن دیگر لازم نیست کار زیادی بکنید، زیرا همه چیز خود به خود روی روال می افتد.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز تماس های تعیین نشده یا دیدارهای ناخواسته متعددی برای شما پیش می آید. شاید تعدد آنها موجب هیجان و شتاب زیاد شما بشود و کمی استرس به شما وارد کند. اما با مدیریت زمان و حفظ آرامش خود می توانید به همه آنها رسیدگی کنید. در محل کار بی تفاوت نباشید و خلاقیت ها و مهارت های خود را به نمایش بگذارید. هر ایده ای دارید مطرح کنید و موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورید. در مسایل عاطفی شاید در میان انسان هایی که امروز ملاقات می کنید با فردی آشنا شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. از گوشه گیری جدا شوید و پیش قدم این آشنایی باشید.


فال روزانه متولدین آذر
امروز فناوری در روند کار و زندگی شما تاثیر بارزی دارد. از این تجهیزات و امکانات برای پیشبرد اهداف خود بهره بگیرید. البته شاید تماس یا ایمیل های زیادی دریافت کنید که موجب استرس شما شوند و احساس کنید نمی دانید کدام کار را باید اول انجام دهید. اما هراس نداشته باشید و با آرامش برای آنها برنامه ریزی کنید. عشق شما امروز احساس ناامنی می کند و باید کنارش باشید. او به دلگرمی شما نیاز دارد و اینکه بداند شما پیشش هستید. امروز تغییر بزرگی رخ می دهد که همه چیز را در چند هفته آینده تحت تأثیر قرار می دهد. باید این اطمینان را به خودتان بدهید که این تغییر مثبت است و به نفع شماست. شاید لازم باشد با عشقتان حرف بزنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ارتباط های اجتماعی بسیاری را تجربه خواهید کرد. یا تماس های تلفنی زیادی دارید یا ملاقات های شما بیش از همیشه خواهند شد. اینها برای مسایل کاری شما بسیار مفید هستند. اما از نظر روحی موجب خستگی می شوند و حس می کنید نمی دانید چه کاری باید انجام دهید. فقط آرام باشید. عصبانیت اخیر شما در مورد مسائل کاری امروز کاهش می یابد و می توانید پیشرفت زیادی را تجربه کنید. امروز به فردی در محل کار خود علاقه مند می شوید. برای آشنایی پیشقدم شوید. این رابطه می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب باشد.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز سرتان خیلی شلوغ می شود از همه طرف فکر و فشار کاری خواهید داشت که موجب می شود کلافه و عصبی بشوید. به جای فکر کردن به مسایل منفی، بیرون بروید و قدم بزنید. اجازه دهید فکرتان آزاد شود. یا با کاری که دوستش دارید ذهنتان را مشغول کنید تا این مسوولیت ها روی مغزتان انبار نشوند. در مسایل کاری، برنامه های شما در حال ثمر دادن هستند و در این وضعیت نباید کم بیاورید. امروز باید تلاش هایی صورت دهید و رابطه خود را بهتر کنید و مشکلات را از بین ببرید. شاید یادتان نیاید که شما و عشقتان چرا دعوا کرده اید، ولی باید شروع به صحبت با هم نمایید. حتی اگر برداشتن قدم اول برایتان سخت است، ولی ارزش تلاش را دارد.

فال روزانه متولدین اسفند
امروز احتمال دارد به واسطه مطالعه کتاب یا صحبت با افراد جدید طرز فکر شما تغییر کند. اطلاعات ارزشمندی از آنها دریافت خواهید کرد که موجب می شود واقع گرایانه به مسایل اطراف بنگرید. امروز نتیجه تلاش های چند هفته پیش خود را دریافت خواهید کرد. می توانید با برنامه ریزی های دقیق تر برای پیشرفت های بیشتر خود را آماده کنید. امروز شما حس کشش نسبت به کسی می کنید که در مقام ریاست قرار دارد. رسیدن شما به هم مقدور باشد یا نباشد مهم نیست، در حال حاضر مهم این است که ببینید آیا با هم تفاهم دارید یا خیر. اینکه بعداً چه کاری انجام دهید کاملاً به عهده خودتان است.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر