سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


فال روزانه متولدین فروردین
امروز برای گردش در دل طبیعت برنامه ریزی کنید. حتما به پیاده روی در پارک، جنگل یا کنار دریا بروید. تنفس اکسیژن تازه در دل درختان باعث می شود تا ذهنتان باز شود و بتوانید ایده های خلاقانه تری برای کارهای خود داشته باشید. مطالعه را نیز دستور کارهای امروز خود قرار دهید. افکار منفی و بیهوده را از سر خود بیرون کنید. در زمینه عاطفی نیز امروز غافلگیری های متعددی خواهید داشت. یا چیزهایی به دست می آورید یا از دست می دهید. خود را برای تغییر آماده کنید. اما حتی اگر مشاجره ای هم باشد، در نهایت با هم آشتی خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان ایجاد تغییرات مثبت است. همه محدودیت هایی که برای خود تعریف کرده اید را کنار بگذارید. مجبور نیستید همین امروز تصمیم گیری قطعی در زندگی یا کار خود داشته باشید. امروز را به مطالعه و یافتن راهکارهای مفید سپری کنید. در این راستا از دوستان یا کارشناسان نیز می توانید کمک بگیرید. در حوزه کاری شاید کمی لجباز باشید اما این موجب قدرت شما می شود. در مسایل عاطفی، رویدادهای ناگهانی و عجیبی برای شما پیش می آید. شاید بخواهید آدم های جدیدی را وارد زندگی خود کنید. اگر مجرد هستید، شاید امروز بتوانید با فرد دلخواه خود آشنا بشوید.

فال روزانه متولدین خرداد
امروز باید مرد عمل باشید. هر چیزی را اراده کردید، برای انجام آن تلاش کنید. به ندای درونی خود اعتماد داشته باشید. می توانید از افراد کارشناس نیز کمک بگیرید. در مورد ایده های خود حرف بزنید و از دیگران بخواهید نواقص طرح های شما را اعلام کنند تا بتوانید با کمترین درصد خطا، به سوی اهداف خود پیش بروید. در محل کار در برابر مشکلات عقب نشینی نکنید. امروز نمی توانید آن طور که باید در کنار شریک عاطفی خود خوشحال باشید. برخی مسایل برایتان جالب نیست و این موجب می شود از او دوری کنید. اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و احتمالا تغییرات جالبی در رابطه شما ایجاد می شود.

فال روزانه متولدین تیر
در محل کار، بساط شایعه پراکنی و غیبت کردن گرم است. اما شما باید هوشیار باشید و در این بحث ها شرکت نکنید. حرف زدن یا شرکت کردن در جلسه غیبت دوستان یا همکاران، برای موقعیت اجتماعی شما خوب نیست. حتی موجب خراب شدن دوستی ها می شود. بهتر است همه حواس خود را به کار معطوف کنید. در مسایل عاشقانه، شاید فرصت خوبی برای جسور بودن باشد. اگر فردی هست که دوستش دارید، امروز این شهامت را خواهید داشت تا با او در مورد علاقه خود حرف بزنید. این رابطه برای هر دو شما بسیار خوب و جالب خواهد بود.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید بتوانید کمی دیدگاه خود را تغییر دهید. این تلاش موجب می شود تا به اهدافی که در سر دارید، سریع تر برسید. البته نباید شتاب و هیجان را وارد کارهای خود کنید. با برنامه ریزی و مدیریت زمان کارها را انجام دهید. در برابر رفتارهایی که برایتان خوشایند نیستند، واکنش منفی نشان ندهید. در محل کار با کسی درگیر نشوید و در شایعه پراکنی همکاران نیز شرکت نکنید. در مسایل عاشقانه، امروز بر رویدادها کنترل چندانی ندارید. اجازه دهید عشق راه خودش را پیدا کند. شاید امروز این فرصت را داشته باشید که فرد جدید در کنار خود داشته باشید. در برابر تغییرات مقاومت نکنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز باید احساسات را کنار بگذارید و بیشتر بر عقل و تجربه های پیشین خود متمرکز باشید. در مورد مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید یا حوزه هایی که مطالعه چندانی در زمینه آنها ندارید، خودتان را دخالت ندهید. امروز احساس می کنید در محل کار باید برخی محدودیت ها را کنار بگذارید. اگر بتوانید این ایده را عملی کنید، پیشرفت های بسیاری را در کار خود شاهد خواهید بود. در مسایل عاشقانه، باید منتظر رویدادهای ناگهانی باشید. هر نوع تغییری برای شما ممکن است پیش بیاید. بهتر است آرام باشید و لبخند را از روی لب های خود دور نکنید.


فال روزانه متولدین مهر
شما امروز تاثیرگذاری بسیاری روی دیگران دارید. در محیط های اجتماعی می توانید با حرف های ارزشمند و کارشناسانه، خودنمایی کنید. از این فرصت برای نمایش مهارت های خود بهره بگیرید و در شغلتان پیشرفت کنید. کارهای گروهی مسیر میان‌بر برای شما به شمار می رود. از آن غافل نشوید. در ضمن، سازگاری خوبی که امروز با دیگران دارید موجب می شود در ارتباط با همکاران موفق باشید. در مسایل عاطفی، عشق یا حسی عمیق نسبت به یک دوست در دل خود احساس خواهید کرد. این تغییر برایتان جالب است. این حس شما را وارد مرحله جدیدی از زندگی می کند. در براب آن مقاومت نکنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز بهتر است به ندای درونی خود گوش کنید و کمی از منطقی که گرفتار آن هستید، فاصله بگیرید. اجازه دهید جریان زندگی به روند عادی پیش برود و خیلی خود را در مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید، درگیر نکنید. امروز می توانید برای آینده برنامه ریزی بهتری داشته باشید. البته لازم  نیست همین امروز تصمیم قطعی بگیرید. فقط کافی است گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. امروز تاثیرگذاری خوبی روی دیگران دارید. از این فرصت برای جلب توجه فرد دلخواه خود استفاده کنید. اگر در حال حاضر در رابطه دایمی هستید، از طرف شریکتان سوپرایز می شوید. به صورت کلی، باید منتظر تغییرات مثبت باشید.


فال روزانه متولدین آذر

امروز پیش از اتخاذ هر نوع تصمیمی، با دیگران مشورت کنید. باید چشم انداز خود را توسعه دهید و با دید وسیع تر به مسایل کاری و زندگی خود بپردازید. امروز از نظر اجتماعی بسیار موفق خواهید بود. می توانید تاثیر زیادی بر اطرافیان داشته باشید. از این فرصت برای نمایش مهارت ها و بیان طرح های خود بهره بگیرید. در محل کار نیز بیشتر تمرکز خود را بر اهداف خود بگذارید و وارد جمع های خاله‌زنکی نشوید. در جمع هایی که در آنها حضور دارید، با فردی روبه رو می شوید که از نظر شخصیتی بسیار برایتان جالب است. جسارت داشته باشید و در مورد احساس خود با او حرف بزنید.

فال روزانه متولدین دی
امروز به دست گرفتن زمام امور برایتان آسان نیست. نمی توانید راه حل های لازم راپیدا کنید. باید مطالعه خود رابیشتر کنید یا از کارشناسان این امر کمک بگیرید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و کسی را برای گرفتن جواب معطل نکنید. باید فعال باشید تا موفق شوید. امروز روزی پر از تاثیرات متفاوت است و برایتان نویدهایی دارد. در مسایل عاطفی کم یدچار سردرگمی شده اید. حس می کنید برخی چیزها باید تغییر کنند. همین طور هم هست. محدودیت ها را کنار بگذارید و به ندای قلب خود گوش کنید.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز تغییرات متعددی در زندگی شخصی و کاری شما باید ایجاد شود. باید روند همیشگی را کنار بگذارید و دوستان جدید بیابید. یا اینکه در اجتماعاتی حاضر شوید که دیدگاه کاری ارزشمندی به شما ارائه می دهند. امروز باید منتظر تغییرات غیرمنتظره باشید. اگر در نظر دارید که شغل خود را تغییر دهید، امروز فرصت خوبی برای این امر است. در مسایل عاطفی بهتر است محدودیت ها را کنار بگذارید و روند جدیدی را آزمایش کنید. می توانید در میان انسان های جدیدی که با آنها در ارتباط هستید، دنبال فرد رویاهای خود باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز هر اتفاقی ممکن است روی دهد. پیشامدهای غیرمنتظره در کمین شما هستند. االبته همه آنها بد و منفی نیستند. به طور مثال، اگر بتوانید طرز فکر خود و نوع واکنش های خود را کمی تغییر دهید، نتایج بسیار مثبتی به دست خواهید آورد. در محل کار، به هیچ عنوان در جمع غیبت کننده ها حاضر نشوید. این برای موقعیت اجتماعی شما خوب نیست، در ضمن، موجب تخریب دوستی ها می شود. ایده های خود را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب آنها را ارائه کنید. در مسایل عاشقانه، یک روز پرهیجان و شاد منتظر شما است. اگر مجرد هستید، فرد دلخواهتان را می یابید و اگر در رابطه دایمی قرار دارید، شریکتان سوپرایزهای خوبی برای شما دارد.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر